Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
WHISKY
Autor Wiadomość
hansowka 


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 450
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 12:31 pm   WHISKY

My chcemy mieć Whisky bo sporo ludzi lubi i my lubimy :P ale spotkałam się z opiniom, że powinna być tylko wódka... ew. wino...

My tak sobie "cenimy" czystą, i jak by to ode mnie zależało to byśmy mieli tylko tequile :P

Jak sądzicie czy warto ograniczyć rodzaje alkoholi do minimum?
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 1:38 pm   

Szczerze powiem ze boje sie nadmiaru alkoholi. U nas ma byc samoobslugowy barek, ale nie chce szalec. Po prostu istnieje mozliwosc, ze niektorzy zmieszaja zbyt wiele i niezbyt dlugo sie pobawia na weselu. :wink:
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 2:19 pm   

Kiedyś zwiedzałam w Irlandii Północnej zakład gdzie ją produkują. Mój facet był zachwycony, a ja myślałam, że zwymiotuję! Whiskey śmierdzi! :lol:

Za czystą też nie przepadam, więc fajnie jak na weselach są jakieś inne alkohole :)
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 1:48 pm   

U mnie na weselu whisky na pewno będzie, bo mamy wśród znajomych i rodziny zbyt wielu jej koneserów. Oprócz tego oczywiście wódka i wino. Będzie też barman, ale mam nadzieję, że z niego będą korzystały głównie kobiety bądź panowie, którzy nie gustują w whisky.
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2012 4:06 pm   

uwielbiam ten trunek i dziękowałabym jakby był na jakimś weselu na którym będę ;) jednak nie dużo osób (przynajmniej tych w moim otoczeniu) go lubi, poza tym dobry kosztuje dużo więc nie wiem czy jest sens pakować się wkoszty - chociaz jak kogos stać to czemu nie :)
 
 
twin 

Dołączył: 11 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 10:57 am   

My zrezygnowaliśmy ze stołu wiejskiego na rzecz stolika samoobsługowego z trunkami różnymi. Największym zainteresowaniem cieszyła się Brandy Stock 84 bo fakt, że w przeciwieństwie do czyściochy tej marki 84ka to dobry trunek i wszystkie 3 litrowe butelki wyschły ;) na drugiej pozycji były soft drinki. Była też whisky i też nosiła ślady testowania przez gości aczkolwiek było jej mniej a zostało więcej niż wspomnianej brandy. Najmniejszym zainteresowaniem cieszyły się likiery.
 
 
MichalW 
Firma

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 2:47 am   

Whisky ... a czemu nie rum ? :) butelka dobrego kubańskiego rumu to koszt około 55zł, czyli cena identyczna jak whisky typu ballantines, zatem może dwie opcje ? :) nasi goście także znają pewne koktajle, w tym momencie jest moda na mojito, cuba libre, ludzie wiedzą że jest w nich rum :) przygotowanie whisky + cola bądź rum + cola + limonka to żaden problem i kazdy sobie poradzi a bar, jako miejsce z alkoholem jest także miejscem towarzyskim , gdzie wzajemnie można napić się kielicha i pogadać o trunku ....

Co zostanie to się nie zmarnuje, alkohol przecież się nie psuje :)
_________________
umieściłbym podpis ... ale wszystkie łamią regulamin :>
 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 12:51 pm   

Profesjonalna obsługa barmańska to świetny pomysł i coraz bardziej popularny. Ciekawym rozwiązaniem jest też zafundowanie gościom profesjonalnej degustacji whisky prowadzonej przez "sommeliera".
Wiele par organizuje również tzw chillout zone czyli wydzielone miejsce gdzie goście mogą przysiąść chwilę na kanapach, odpocząć - właśnie w takiej strefie można umieścić obsługę barmańską i np barek z cygarami. Co ciekawe często gośćmi barków z cygarami są ludzie którzy na codzień nie palą tytoniu :) .
_________________
Perfect Moments - Spełniamy Wasze Marzenia.
 
 
Gacjusz_pl 

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 20
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 4:24 pm   

Zgadzam się z tym,że obsługa barmańska to dobry pomysł i sprawdzi się jeżeli goście gustują w drinkach. Inaczej barman będzie bezrobotny.
_________________
www.gacjusz.pl - Tanie noclegi Łódź. Hostel Gacjusz zaprasza :)
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 12:08 pm   

Obsługa barmańska to raz- jeżeli każdy będzie pił drinki,a dwa stolik z alkoholami,gdzie goście będą mogli wybierać sobie odpowiedni trunek dla siebie. Wódka to tradycja,ale jeśli większość gości w niej nie gustuje,to szkoda wydawać na to pieniędzy.

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Gru 17, 2012 12:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martynka885 

Dołączyła: 30 Sty 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 30, 2016 12:53 pm   

Wódka musi być!
 
 
yeahman 

Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2016 9:42 pm   

Whisky może być. Trzeba wyjść z ząłożenia że każdy jest rozsądny z rodziny i wie czy moze mieszać czy nie :) A dzieki temu urozmaiciecie menu :)


usunięty podpis z reklamą własnej działalności. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Lut 04, 2016 8:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosiienkaa58 

Dołączyła: 06 Maj 2016
Posty: 4
Skąd: Luizjana
Wysłany: Pią Maj 06, 2016 5:57 pm   

moim zdaniem wszystko zależy od gości :)
 
 
tomeknowacki 

Dołączył: 01 Lip 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 01, 2016 5:34 pm   

zależy od budżetu:D
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2016 12:50 pm   

My bardzo lubimy whisky, więc u nas będzie. Ogólnie chcemy zmniejszyć trochę ilość wódki i zrobić taki osobny stolik z różnymi alkoholami typu whisky, rum, jakieś likiery itp. Nie każdy lubi przecież wódkę (ja np. w ogóle jej nie piję :) ). Poza whisky myślimy też o nalewkach i winie domowej roboty (o ile rodzicom się będzie chciało robić :) ).
 
 
Joneta 

Wiek: 32
Dołączyła: 28 Lip 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 28, 2016 9:10 am   

To też zależy od upodobań. Mój narzeczony uwielbia whiskey, ja nie koniecznie a więc planujemy mieć kilka butelek na zapas jednak nie będa one na stołach a na stoliczku obok stołu wiejskiego :)

usunięty podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Lip 28, 2016 9:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 28, 2016 8:39 pm   

Ja uważam, że jeśli wiemy, ze taki alkohol będzie cieszył się powodzeniem to nie widzę żadnych przeciwwskazań.
Tylko tak z własnego doświadczenia - jeśli decyduje się ktoś na jakiś rodzaj alkoholu to niech kupi go odpowiednia ilość. Mój mąż uwielbia whisky, byliśmy dwa lata temu na weselu, gdzie przy stole wiejskim było whisky, ale jak się okazało Młodzi postawili tylko jedną butelkę - zainteresowanie było duże i później ludzie podchodzili do kelnerów i pytali o uzupełnienie tego trunku. Odpowiedź była jedna - można zakupić sobie w barze. Ja rozumiem, że Młodzi chcieli dobrze, ale chyba lepiej w takim wypadku w ogóle zrezygnować z tego typu alkoholu ;-)
_________________

 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 22, 2016 12:58 pm   

twin, fajny pomysł z zastąpieniem stołu wiejskiego takim drink-barem, oczywiście pod warunkiem, że zna się dobrze gusta swoich gości i nikt nie będzie czuł się przy tym poszkodowany :P Whisky osobiście nie trawię, ale wśród alkoholi będzie bo mamy w rodzinie amatorów tego trunku, ja z kolei jestem fanką tequili i ta też musi się pojawić (jak dla mnie mogłaby być spokojnie zamiast wódki ;) ) Z osobnych "tematycznych" stołów najbardziej widzę u siebie na weselu właśnie taki z alkoholami i ew. słodki - ze względu na jego urodę niż samo moje zamiłowanie do słodyczy, ale szczęśliwie mam wśród gości mnóstwo łasuchów, więc raczej powinien się sprawdzić :smile:

Julia_ja napisał/a:

Tylko tak z własnego doświadczenia - jeśli decyduje się ktoś na jakiś rodzaj alkoholu to niech kupi go odpowiednia ilość.

Cenna uwaga - też byłam na takiej imprezie i mimo szczerych chęci gospodarzy w takiej sytuacji słabo to wygląda - lepiej chyba postawić na mniejsze urozmaicenie trunków, a zadbać o ich zapas - żeby nikt nie musiał mieszać "przymusowo" alko tylko dlatego, że szybko skończył się zapas z danego rodzaju :P
_________________

Ostatnio zmieniony przez LinaMiódMalina Wto Lis 22, 2016 1:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl