Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Piwo
Autor Wiadomość
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Wto Cze 15, 2004 12:34 pm   Piwo

Czy miałyście na swoim weselulub planujecie? Jak to wypadło? Jakie macie uwagi? Czy np. w połączeniu ze stołem wiejskim? Skąd wziąć taką beczkę z piwem i ile kosztuje? No i czy dowożą na miejsce?

Wiem, wiem, 1000 pytań :oops: .
_________________
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 15, 2004 2:13 pm   

Mysle, ze pomysl super, ja piwa nie mialam ale bylo:
:arrow: bimber 60%
:arrow: whisky
:arrow: wino biale i czerwone
:arrow: gin
:arrow: wodeczka

Bimber byl przy stole staropolskim, gdzie byl mni. smalec, kaszanka, kabanosy, chrzan, salceson, pieczony swiniak itp. Cieszyl sie duzym powodzeniem ten stol, a bimber poszedl w pierwszej kolejnosci.
 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 15, 2004 3:02 pm   

Sisi. Lesia zamawiała dystrybutor z piwem. Przeczytaj tutaj: piwo
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 9:17 pm   

Właśnie jesteśmy na etapie zastanawiania się nad alkoholem i mam mały dylemacik, bo mój Miś jest zagorzałym amatorem piweczka i bardzo chce, żeby trochę było na weselu. Moja mama ma jednak pewne obawy co do mieszania alkoholi tym bardziej, że będzie u nas sporo młodzieży. Ja też mam wątpliwości, a znowu kupić naprawdę niewielką ilość (w sumie jaką?) to też tak nie za zbytnio jak ktoś będzie chciał się napić i mu po prostu braknie... :? A może sobie w ogóle darować to piwko...? :roll:
_________________


:)
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 9:20 pm   

Ja bym odpuściła. Ze względu na mieszanie i jakos tak za bardzo kojarzy mi sie ono z ogródkami na Pietrynie i grillem. :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 9:24 pm   

Zgadzam się z Twoją mamą nie powinno się mieszać alkoholi, poza tym piwo jest utrwalaczem. A pan młody i tak na swoim weselu nie powinien dużo pić więc i tak z tego piwa nie skorzysta :wink:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 9:31 pm   

Dzięki dziewczyny, macie rację.
Mika napisał/a:
pan młody i tak na swoim weselu nie powinien dużo pić więc i tak z tego piwa nie skorzysta :wink:
a to jest idealny argument, mam nadzieję, że łatwo go przekonam. :D
_________________


:)
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 9:36 pm   

Powodzenia :D Daj znać jak Ci poszło :wink:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 11:20 pm   

Zgadzam się z wami dziewczyny :D piwo na weselu raczej nie wskazane, to może być mieszanka wybuchowa... :hm:

Linka daj znać czy udało się przekonać pana młodego ;)
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 8:16 am   

Piwo na wesele jakoś nie bardzo pasuje, a pan młody jak słusznie zauważyły dziewczyny nie powinien pić piwka bo za bardzo mu chyba nie wypada, nie wspomnę juz o mieszaniu alkoholi, a zreszta chyba tego dnia może się powstrzymać od jego picia, bo ma na to całe 364 dni innych w ciagu roku :D
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
lazy 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 8:30 am   

W zupełności się z Wami zgadzam:)
Piwo nie pasuje do takiej uroczystości jak przyjęcie weselne.
_________________
 
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 8:33 am   

Moze po prostu idzcie na kompromis i piwo wstawcie na poprawiny :) Wielu nastepnego dnia, po piciu wodki zwyczajne nie ma na nia ochoty i wybiera cos lagodniejszego. :dodna: Co Ty na to :?: :)
Jesli nie macie poprawin, to niestety chyba tamten argument bedzie musial Ci wystarczyc. Zycze powodzenia :)





Udanego dnia Gość!!! :wink:
 
 
juttah 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Paź 2004
Posty: 49
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 9:28 pm   

Dokładnie, piwo to super sprawa, ale na poprawiny!
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 24, 2005 3:53 pm   

To ja muszę napisać coś pozytywnego o tym piwie... :lol:
Na weselu u znajomych goście mieli możliwość brać piwo z beczki, u barmana. Cieszyło się ono dużym powodzeniem, a alkoholu oprócz tego było sporo, i wcale nie widziałam szczególnie pijanych osób, także z tym mieszniem to wcale tak źle nie jest. :wink: Wiecie, niektórzy panowie faktycznie woleliby przez cały wieczór piwo pić zamiast wódki... nie wiem tylko, czy młodzi przewidzieli to piwo, czy w trakcie wesela sprawa wynikła, no więc nie wiem, ile za to zapłacili... 8)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 24, 2005 8:57 pm   

Ale sama przyznasz, że takie piwo z beczki to jakoś inaczej wygląda niż puszki czy butelki na stole................ :D
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 9:51 am   

Tak czytam wasze wypowiedzi na temat piwa i dochodze do wniosku, że piwo jakos mi nie pasuje na wesele, bo ludzie mieszają alkohol i w ogóle ale z drugiej strony jak ktos się ma spić to i tak sie spije i obojętne czy wódką czy wódka z piwem czy samym piwem.
No ja na swoim nie będe miała piwa i ałe szczęście R. nawet tego nie zaproponował.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 1:12 pm   

No i udało się i stanęło na moim - piwa nie będzie! Mój teść też przyznał, że piwo z innym alkoholem może tworzyć mieszankę wybuchową. Będzie więc tylko wódka i trochę różnego winka.. :D


Acha, dziewczyny skąd bierze się bimber na wiejski stół? :lol: Czy to tak po prostu można gdzieś kupić? :roll:
_________________


:)
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 4:54 pm   

Najprosciej bedzie zapytac tych, co Ci jedzenie przygotowuja. Oni powinni wiedziec z doswiadczenia chociazby. Pewnie rozmawiaja z parami i maja informacje skad ci ludzie biora bimber. :)
_________________

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 6:51 pm   

Linka napisał/a:
No i udało się i stanęło na moim - piwa nie będzie! Mój teść też przyznał, że piwo z innym alkoholem może tworzyć mieszankę wybuchową. Będzie więc tylko wódka i trochę różnego winka.. :D

Linka gratuluję umięjętności negocjacyjnych :wink:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 11:59 am   

Można kupić Siwuche taką zalakowaną - i to zupełnie legalnie (to się tyczy tego bimbru)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 12:12 pm   

U Boryny był w cenie stołu wiejskiego. Była tego 10 litrowa bańka. Chyba kosztowała 150 zł....ale nie chcę skłamać :roll:
_________________

 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 1:46 pm   

Ja też mam własnie dylemat z piwem. :kwasny: Mój chrzestny jest zagorzałym zwolennikiem piwa. Niczego innego nie pije. Juz na samym wstepie jak tylko sie dowiedział o ślubie -zaznaczył ze nie wyobraża sobie wesela bez piwka. Na ślubie jego córki,a mojej siostry ciotecznej też było piwo i w sumie nikt się nie upił. Niemniej jednak obawiam sie trochę o to piwo u nas na weselu. Może dlatego ze bedzie dużo młodzieży. W kazdym bądź razie na ten moment myślimy o piwie z tzw. kija. :]
_________________


 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 4:15 pm   

U nas było piwo w puszkach - kupione przez nas :)
Z boku stał stolik a tam wystawiliśmy piwo - kto chciał to się częstował (bo u mnie w rodzinie lepiej smakuje piwo niż wódka :) )
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 10:21 pm   

jeśli chodzi o piffko to ja na weselach spotkałam sie z nim ale na poprawinach :) jakos na weselu nigdy go nie było i w sumie jakos nie pasuje mi żeby na stół wystawić puszki, szczerze mówiąc wcześniej wacle nie brałam go pod uwage, ale teraz się zaczynam wachać bo może ktoś rzeczywiście by wolał, tylko gorzej jak ktos sobie popije najpierw wódki a potem popije piwem i rzy... murowane :]
_________________
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 12:27 pm   

Imyszko - my nie stawialiśmy na stołach piwa tylko stał stolik z boku ustawiony.
Po za tym u nas pili albo jedno albo drugie - nikt nie mieszał - tak samo przecież mieliśmy wino na stołach i wódkę.
_________________

 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 3:47 pm   

My zdecydujemy się, ale chyba tylko na poprawiny.
Ciągle nad tym myślimy :roll:
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 2:17 pm   

ja tez oczywiście byłabym bardziej za tym aby piwo postawić na poprawinach, ale siłą rzeczy trochę głupio mi przed wójem. On wódki nie pije. Zresztą prawda jest taka jak już ktoś w tym temacie napisał ze jak ktoś ma się spić to i tak się spije. A na stołach faktycznie nie stoi sama wódka ale także wina, więc chyba każdy ma trochę swojego rozumu i wie ze nie powinno się mieszać alkoholi..... :) ))
_________________


 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 12:40 pm   

u mnie piwa nie bedzie - za to bedzie stolik z alkoholami dla niepijacych wódki :)
_________________


Buziaki Gość
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 2:06 pm   

stolik na zasadzie - tak jak szwedzki stół? czy bedzie on przez kogos obsługiwany?
_________________


 
 
 
żenia 

Dołączyła: 24 Paź 2006
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 2:21 pm   

My będziemy mieć piwo na poprawinach. Myślę, że na weselu jakby było piwko to już za dużo: wódka, wino, bimber wystarczy:)
Pozdrawiam
_________________
16.08.2008 - NASZ DZIEŃ :)
 
 
 
karolina 

Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 140
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 12:23 pm   

W dzien wesela planujemy podac piwo po obiedzie a pozniej juz nie! Natomiast na poparwinach bedzie piwko i kazdy bedzie mogl sobie wypic ile bedzie chcial :)
_________________


13.09.2008 :D
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 10:45 am   

Piwo odpada, zbyt wielu by chcialo go wymieszac z innymi trunkami
_________________
 
 
Magari 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Wrz 2006
Posty: 41
Skąd: _EZG_
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 11:17 am   

U mas piwo na weselu będzie, chociaż właściwie to jest ono przy okazji, bo piwo „z kija” będzie dla chętnych dostępne w barku. Właściciel sali proponuje takie rozwiązanie w cenie przyjęcia, więc nie myślimy by z tego zrezygnować. Na stołach stać nie będzie – uważam, że ok. Na stołach będzie wódka i wino.

Niektórzy goście już się ucieszyli :lol:

i jeszcze 1/3 gości jest abstynentami, więc każdy będzie miał wybór i pił to co chce :)
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 05, 2007 8:48 pm   

Cytat:
nieszka powiedziaŁa:

Piwo odpada, zbyt wielu by chcialo go wymieszac z innymi trunkami
[/quote]

zgadzam się w 100 procentach
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 9:35 pm   

my byliśmy w październiku na weselu u koleżanki i piwo stało na stole, gdzie barman robił gościom drinki. nie zauważyłam żeby ktoś się upił. nie każdy lubi wódkę i wtedy może kulturalnie napić się piwa.
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 11:59 am   

U mnie na stołach będzie wódka i wino. A przy osobnym stoliku będą drinki i piwo. U mojego brata na weselu też tak było i nikt sie nie upił.
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:39 pm   

My organizujemy wesele w restauracji gdzie jest duży bar i wszystkie możliwe alkohole do drinków. Właśnie się zastanawiamy czy by nie zrobić otwartego baru-trochę się boimy że zbanktujemy :)
Jeśli chodzi o piwo to myślimy o podaniu go do pieczonego dzika, który będzie jednym z dań. Ale troszkę się obawiamy tego mieszania. Zobaczymy co z tego wyjdzie...
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 5:53 pm   

a u mnie piwko będzie :mrgreen: ze względu na to że w naszych rodzinach dużo gości nie pija wódeczki,winko też nie bardzo wchodzi
....więc znajdzie się " parę buteleczek" na stole staropolskim...będzie kilka rodzai ....z dyni....pszeniczne...może z konopi...znalazłam sklep gdzie są piwa z całego świata....takie żeby były inne niż na co dzień :zdrowko:
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 11:38 am   

U nas piwo było na poprawinach i muszę przyznac że cały czas ktoś przy nim stał :) Mieliśmy 2 beczki i jedna (30 litrowa) została opróżniona do ostaniej kropli :)
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 12:03 pm   

no właśnie mnie piwo kojarzy się z poprawinami :) na nich zawsze było piwo i każdey chętniej je pił niż wódke, na weselu z piwem się nie spotkałam, ale cóż wszystko się zmienia to i to mnie nie dziwi :D
_________________
 
 
 
meduzza 

Dołączyła: 22 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: xxx
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 12:14 pm   

Ja sie spotkałam z piwem na weselu i muszę przyznać, że wyjątkowo dobrze "schodzi".
Zwłaszcza wśród młodzieży - super popularność zdobywa :)
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 1:48 pm   

U mnie jeżeli będzie to na poprawinach.
_________________
 
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 6:16 pm   

Ja bylam na weselu gdzie piwo schodzilo rewelacyjnie ;) juz wiem ze to jest bardzo dobry patent na ludzi nie pijacych wodki dlatego zamierzam kupic male buteleczki 3 rodzajow piwa ;) bo jakos nalewak do mnie nie przemawia.
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 3:31 pm   

Polecam piwo na poprawinach !
Naprawdę zdało egzamin w 200%.
My mieliśmy wynajętą panią obslugującą, w związku z czym nigdzie nie było porozlewanych miejsc albo rzuconych kubków.
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 12:37 pm   

Fionka, ale mogę zapytać jaki polecasz przelicznik ilości piwa do ilości ludzi? Chodzi mi o poprawiny tylko, bo raczej będzie tylko na poprawinach ;)
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 12:42 pm   

U nas też tylko poprawiny, około 100 osób - 60 litrów piwa. Zostało niewiele :lol:
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 12:45 pm   

Hmmm.... to jeszcze jedno pytanie - czy w takim wypadku przeznaczyliscie mniej wodki i wina na poprawiny, czy tez raczej szliscie zgodnie z zasada "lepiej zeby zostalo niz zabraklo"? ;)
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 12:49 pm   

Wódkę kupowalismy w ilości 1l. na osobę (z poprawinami). Win było 70 butelek.
Jasne, że pozostawało, ale to akurat sie nie popsuje ;)
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 11:32 pm   

a ja już sama nie wiem na początku chciałam żeby każdy gość na weselu znalazł jakiś trunek dla siebie - żeby byłą wódka wino piwo i bimber plus albo stół do samodzielnego robienia drinków przez gości albo barman, ale się zastanawiam czy nie przesadziłam i piwo sobie darować - w końcu mieszanie alkoholi nie wszystkim wychodzi na dobre, chyba przedobrzyć chce za bardzo:)
_________________
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 11:41 pm   

tez sie nad tym zastanawiam, moj Mistrz uwielbia piwo ale doszlismy do konsensusu , piwo bedzie na naszych mini poprawinach :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl