Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ i wodzirej
Autor Wiadomość
tharron 

Wiek: 41
Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 8:55 pm   

Kolejny poszukujący ... DJ którego możecie polecić lub który "odszuka" w necie ten ipost. Wesele 25 lipca w Łodzi. Piszcie na priv albo na maila tharron@wp.pl
 
 
 
ptycha 

Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 2:43 pm   

Mogę Wam polecić sprawdzonego DJ'a. Z tego co wiem, grywa nie tylko na Weselach, ale i na innych imprezach okolicznościowych. Wszystkich zainteresowanych kontaktem z nim zapraszam na moje gg: 1009477.
_________________
ptycha
 
 
spuneremila 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 8:53 pm   

czy ktos może mi powiedzieć coś na temat dj Artura Wilczaka??u kogos moze grał na weselu??
z gory dziekuje i pozdrawiam
_________________
emila
 
 
 
Marta81 

Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Sty 07, 2009 9:51 am   

witam,
również poszukuję DJ wodzireja na przyjęcie weselne X tego roku, proszę o namiary na gg 7442285
czy ktoś może się wypowiedzieć na temat DJ Roland i DJ Simon?

z góry dzięki,
pozdrawiam:)
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 10:41 pm   

Ja tez chetnie poslucham wypowiedzi na temat jakosci pracy DJa Rolanda. Szukam DJa na przyjecie weselne 4 czerwca 2010 roku. Poleccie mi kogos sprawdzonego :) Bede wdzieczna. gg 4542095 pozdrawiam
_________________
 
 
kasiapolska 

Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 8:31 pm   

Błagam o pomoc :cry: Będę bardzo wdzięczna za namiary na sprawdzonego dj-wodzireja. Wesele mamy 27.06.2009, więc sprawa jest dość pilna. Niestety DJ-e których brałam pod uwagę (np. DJ Roland) są już zajęci w tym terminie.

Dziś rozmawiałam z DJ Bizzy, ale ciężko znaleźć jakieś pozytywne opinie na temat jego działalności.

jestem zdesperowana :? mój nr GG 3985269
_________________

kasiapolska
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 9:33 pm   

Kasiapolska, napisalas, ze ciezko znalezc na DJ Bizzy pozytywne opinie, znaczy, ze nie mozesz znalezc nikogo, u kogo gral, czy wszystkie ktore slyszalas sa negatywne??
_________________
 
 
kasiapolska 

Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 11:22 pm   

skalimonka napisał/a:
Kasiapolska, napisalas, ze ciezko znalezc na DJ Bizzy pozytywne opinie, znaczy, ze nie mozesz znalezc nikogo, u kogo gral, czy wszystkie ktore slyszalas sa negatywne??


Znalazłam jedną negatywną, a co do pozytywnych to są dla mnie co najmniej podejrzane. Nie znalazłam nikogo, u kogo grał.

Może ktoś podzieli się ze mną opinią na temat Dj Bizzy, w rozmowie wywarł na mnie pozytywne wrażenie, jestem w rozterce :( :?:
_________________

kasiapolska
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 1:33 pm   

Popros go o referencje. Powinien dac Ci conajmniej kilka numerow telefonow lub nazw knajp w ktorych gral...
_________________
 
 
kasiapolska 

Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 11:23 pm   

Obejrzałam demo Dj Bizzy, rezygnuję.
Jak dla mnie to za dużo ciszy, szkoda.
_________________

kasiapolska
 
 
 
andrzej 
Firma

Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Zakopane
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 9:55 am   wodzirej i dj

Wielu ludzi szuka odpowiedniego poprowadzenia Waszego wesela od strony muzycznej.
Zacznijcie przedewszystkim pytać czy ten ktoś robi to zawodowo czy tylko od czasu do czasu.
Bedziecie mieć gwarancję , że nie zostaniecie w pewnym czasie na Lodzie ...bo wyjachał do pracy za granice.

Ja jako fotograf widziełaem wielu ,,grajków: ale na pewnym weselu poznałem Zdzisłąwa który był po prostu najlepsze. Wspaniały głos, komunikatywność, bogaty repertuar muzyki, wspaniałe pomysły i układy taneczne (wspólne). Sprzet wysokiej klasy. Po prostu najlepszy.
Moge podac namiary na priv.
Andrzej
_________________
Andrzej
 
 
spray 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 8:07 am   

Już po weselu i z czystym sumieniem mogę polecić DJ Simona. Wszystkim się podobało, nawet mojej teściowej i sama przyznała, że się myliła (była bardzo przeciwna). Dobra wodzirejka, dobry dobór muzyki, byliśmy usatysfakcjonowani w 100%.
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 9:39 am   

Ja ciagle szukam, od poczatku wiedzialam, ze bede miala problem z wyborem. I to wcale nie dlatego, ze jest ich az tylu, ze nie wiadomo jak wybrac, tylko kolejni panowie po kolei zniechecaja mnie albo jakims glupim tekstem, albo swoim podejsciem do sprawy. :roll: Mam namiary na dwoch konkretnych panow, z ktorymi sie spotkam, chyba, ze ktos mnie do tego czasu oczaruje do tego stopnia, ze od razu sie zdecyduje. Nie jestem bardzo wybredna, a jest ciezko... :(

[ Dodano: Wto Cze 23, 2009 3:33 pm ]
Serdecznie odradzam DJ CMYS. Dostalam maila do niego, od forumowiczki, ktora go polecala. Niestety rozczarowalam sie i to bardzo. Skontaktowalam sie z nim, na pierwszego maila i owszem, odpisal, jednak nie wysilil sie zbytnio. W kolejnym mailu opisalam "jak ja widze moje wesele". Widocznie mu sie nie podobalo lub stwierdzil, ze nie sprosta zadaniu, bo po prostu mnie olał. Czekalam na maila kilka dni, po czym napisalam jeszcze raz... (rozne sa sytuacje, mogl skasowac mojego maila przez przypadek pomyslalam :roll: ) Po okolo 3 tygodniach jeszcze raz, po czym pan DJ CMYS raczyl mi odpisac, z rozbrajajaca szczeroscia, ze moj termin wlasnie WCZORAJ !! zostal zajety przez zdecydowanego klienta... :evil: Nic dziwnego, skoro nie odzywal sie do mnie przez tyle czasu ... wedlug mnie to bardzo nieprofesjonalne podejscie... :roll:
_________________
 
 
madlen_me 

Dołączyła: 17 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: darłowo
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 8:00 pm   

Marta81 napisał/a:
witam,
również poszukuję DJ wodzireja na przyjęcie weselne X tego roku, proszę o namiary na gg 7442285
czy ktoś może się wypowiedzieć na temat DJ Roland i DJ Simon?

z góry dzięki,
pozdrawiam:)


Witam serdecznie, u mnie grał Dj Roland, jesteśmy z mężem bardzo rozczarowani.Po pierwsze daliśmy DJ całą listę utworów które maja być grane, jechaliśmy specjalnie z Darłowa do Trójmiasta żeby się z nim spotkać podpisać umowę i dogadać szczegóły.Teraz wiemy że był to stracony czas i pieniądze.muzyka miłą byc bez przerw bez krępującej ciszy, oczywiście były przerwy i to bardzo długie, a gdy zwróciliśmy uwagę Panu Dj był bardzo urażony twierdząc że wie co robi. Pan dj nie skorzystał z naszej listy utworów, prowadząc NASZE przyjęcie weselne całkowicie po swojemu. Nie umiał poprowadzić przyśpiewek przy stole, był bardzo chaotyczny i niezorganizowany.Chyba pomylił spotkanie towarzyskie, ze swoja pracą- więcej czasu spędzał na dyskusjach, i piciu bimberku przy tzw. wiejskim stole, niż na zajmowaniu się Naszymi gośćmi i muzyka.Wesele było 3 tygodnie temu a do dziś na sama myśl o tym Panu ogarnia mnie wściekłość. Porażka!!!! Nic nie było przeprowadzone zgodnie z planem.Pan dj nas olał, chcieliśmy oryginalnego Wesela, a on poleciał standardowo. no cóż za problem włączyć muzykę z laptopa, tym bardziej ze na każdym weselu grane jest to samo. Czujemy się źli , oszukani i przestrzegamy. Pan dj po prostu ~~odwalił kolejne wesele~~ taśmowo, bez indywidualnego podejścia do sprawy, czego oczekiwaliśmy.Gdyby ktos miał pytania można pisać na e-maila pozdrawiam madlen
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Lip 17, 2009 10:11 pm   

Madlen, troszke to podejrzane, ze zarejestrowalas sie dzis specjalnie po to, zeby wyrazic negatywna opinie o tym DJ. Ale moze faktycznie tak bylo, nie twierdze, ze nie. Jesli to prawda, to bardzo wam wspolczuje.

My zdecydowalismy sie na Dj Simona. Zaliczka wplacona, spotkanie we wrzesniu :smile:
_________________
 
 
madlen_me 

Dołączyła: 17 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: darłowo
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 10:15 am   

zastanawiam się co może byc dziwnego w tym ze wystawiam negatywna opinie, po drugie chyba logiczne ze jeżeli jestem po ślubie nie zaglądam na fora ślubne bez powodu, wystawienie opinii na temat tego pana jest jedyną rzeczą jaka mogę zrobić żeby mu się odwdzięczyć za to jak nas olał.Nie mogliśmy mu nie zapłacić, umowa zobowiązuje, mielibyśmy same kłopoty, wystosowanie listu do tego Pana(nad czym się zastanawialiśmy) byłoby bezcelowe, więc wystawienie opinii jest jedyną rzeczą jaka została.Jest czego współczuć bo liczyliśmy na naprawdę świetną zabawę a tu klapa.podejrzewam ze gdyby była to pozytywna opinia nikt nie widziałby w niej nic podejrzanego :]
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 10:42 am   

Madlen, nie bierz tego do siebie, ale skoro ktos udziela sie na forum w roznych watkach i napisze na jakis temat zla opinie, o cokolwiek.... ok. To jest wtedy w miare wiarygodne, bo w przygotowaniach do slubu trzeba miec do czynienia z wieloma osobami, nie zawsze nawet milymi. Po to jest to forum, zdaje mi sie, zeby wlasnie dzielic sie opiniami. Ale Ty przed slubem nie udzielilas sie ani razu, nigdy nie mialas potrzeby, zeby napisac cokolwiek i tu nagle trach... znalazlas łódzkie forum slubne i postanowilas obsmarowac tego pana. Mowie, nie twierdze, ze tak nie bylo jak piszesz i nie bronie tego pana, bo go nie znam i nie bylam na Twoim weselu, nie widzialam. Jednak zrozum, ze jest to jednak podejrzane. I tak samo podejrzane sa opinie pozytywne, od osob, ktore sie nagle pojawiaja i poczuja potrzebe wypowiedzi o pracy badz zachowaniu kogos...
Nie zgadzam sie z Toba, ze musieliscie mu zaplacic. Trzeba bylo zaplacic mniej, w koncu nie byliscie zadowoleni i mieliscie swiadkow w ilosci osob na weselu, ze dlugie przerwy byly. Prawdopodobnie w umowie bylo wspomniane o przerwach. Poza tym, nie wyobrazam sobie, jak mogl popijac sobie wodeczke - w koncu byl w pracy. Ten fakt tez upowaznia do odejscia od zawartej umowy. Wszak, tak jak napisalas, umowa zobowiazuje, ale OBIE STRONY! A nie tylko Mlodych, ze musza zaplacic, bo wesele sie odbylo, a niewazne w jakim stylu... ja bym nie oddala tej sprawy tal latwo. :twisted:
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 11:33 am   

skalimonka napisał/a:
Ale Ty przed slubem nie udzielilas sie ani razu, nigdy nie mialas potrzeby, zeby napisac cokolwiek i tu nagle trach... znalazlas łódzkie forum slubne


Przed ślubem zapewne nie miała powodu sie tu udzielać, bo domyslam się sądząc z miejsca zamieszkania, że wesele nie odbyło sie w Łodzi :)
_________________

 
 
 
madlen_me 

Dołączyła: 17 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: darłowo
Wysłany: Sob Lip 18, 2009 1:48 pm   

dziękuje:)
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 2:50 pm   

hej.mam namiary na super DJ`a...w ostatnią sobotę bawił gości na naszym przyjęciu weselnym (po slubie cywilnym)...gra głównie muzykę taneczną np. latynoską...super...mogę podać namiary na priv...pozdrawiam
 
 
Asiar 

Dołączyła: 26 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 26, 2009 12:11 pm   

gklm, czy możesz mi podać namiary na tego DJ'a? właśnie teraz rozglądam się za DJ'ami. generalnie zwracam się z prośbą do wszystkich, którzy mają sprawdzonych DJ'ów - wodzirejow.
 
 
 
djwodzirej 
Firma


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 7:53 pm   

madlen_me napisał/a:
Witam serdecznie, u mnie grał Dj Roland, jesteśmy z mężem bardzo rozczarowani.Po pierwsze daliśmy DJ całą listę utworów które maja być grane


Kilka dni temu otrzymałem informację od jednej z Par Młodych o powyższym wpisie, dlatego dopiero teraz pozwolę się ustosunkować do wypowiedzi Panny Młodej:

1.Zgadza się – otrzymałem listę piosenek ale zagrałem wszystkie, więc nie rozumiem skąd taka opinia. Utwory były wcześniej przygotowane i zagrane!!! Sala taneczna była oddzielona od sali jadalnej. Możliwe, że kiedy leciały piosenki z listy, Panny Młodej akurat nie było na sali. Poniżej mail z listą od Młodych:

„Teraz sprawa piosenek:
Enrique Iglesias&Ciara- Taking back my love (dedykacja od panny młodej dla wszystkich pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn na sali:))
Paulla- Od dziś (to będzie mój prezent dla Pawła.Zaproś nas proszę na parkiet, wtedy ja powiem prze mikrofon kilka słów do mojego męża :)
Calvin Harris- Im not alone (świetny rytm)
Time of my life- Dirty Dancing z dedykacja dla Asieńki
Wyginam śmiało ciało
Katherine-Ayo technology
Akcent - Kylie:)
Billy Moore-Up &down
PussyCatDolls-Yaho
Rolandzie ni znam tytułu, jest taki fajny kawałek na teledysku tańczą takie murzynki ubrane na filetowo, maja na głowie afro, nie wiem czy wiesz o co chodzi, czesto w You Can Dance było.TEŻ BYŁ ZAGRANY PRZE MNIE!!!! PAMIĘTAM, ŻE PANNA MŁODA PRZY TYM UTWORZE ŚWIETNI SIĘ BAWIŁA BO WIEDZIAŁEM, ŻE JEJ ZALEŻY NA TEJ PIOSENCE!!!
Arash - Always i inne
Michael Jacson- Beat it
Steve Wonder- I just call to say Ilove you:)
Flo Rida Ft. Wynter Gordon , Mista Mac Freestyle - Sugar
Ore Ore- z dedykacja dla kucharek i obsługi w podziękowaniu za cieżka pracę
Ciara&Justin Timberlake- Love&Sex&Magic
Queen- Z dedykacja dla szefowej (jakaś odpowiednia do tańca)
Europe- Dedykacja dla Cioci Gosi i wujka Marcina
Carlos Santana
Ogólnie nowosci z radia, VIVY i MYV”

2.Przerwy były tylko wtedy, kiedy wymagała tego chwila. Na początku przyjęcia weselnego, kiedy Młoda upierała się, aby grać tylko nowości z VIVY, zawsze po takim bloku muzycznym robiła się przerwa i goście opuszczali salę. Szczególnie ci od 40 lat w górę prosili o muzykę typowo weselną. Informowałem o tym Młodych na bieżąco. Sugerowałem zmianę muzyki i kiedy uzyskałem aprobatę Młodych goście zaczęli wracać na salę. Przypuszczam, że gdyby nie te zmiany, goście wcale by nie tańczyli. Wesele nie jest tylko dla Pary Młodej ale również dla gości. Na mojej stronie jest wyraźnie napisane: „Nie robię z wesela dyskoteki jaka jest zazwyczaj w klubach.”

3.Nie przypominam abym nie umiał poprowadzić „sto lat” czy „gorzka wódka” czy „kto w styczniu urodzony jest”. Nie twierdzę, że jestem wokalistą, ale z uwagi na wieloletnie doświadczenie, znam te zabawy bardzo dobrze!!!

4.Wypicie kieliszka za Młodych to nie grzech. Ale posądzenie mnie o „pijactwo” to jest obrażanie mojej osoby! Chciałbym zauważyć, że jako osoba preferująca zdrowy tryb życia nie nadużywam alkoholu.

5. Zawsze staram się mieć dobry kontakt z gośćmi i uważam za zupełnie normalne, że jak ktoś do mnie podchodzi to z nim zamieniam kilka słów a nie lekceważę go.

6.Pragnę wyraźnie zaznaczyć: grałem z laptopa i z dwóch CD-ków. I nigdy na żadnym przyjęciu nie puszczam muzyki z play listy!!!! Do każdego wesela przygotowuję się indywidualnie, i również na tym przyjęciu każdy utwór był przez ze mnie wybierany stosownie do momentu!!!

7.Podsumowanie: Młodzi a mam wrażenie, głównie Panna Młoda miała zupełnie inne wyobrażenie o swoim weselu z którego chciała zrobić dyskotekę a la VIVA i MTV. Są jeszcze goście, którzy często mają inne gusta muzyczne. Przykre jest to, że Młodych nie było stać na szczerą rozmowę ze mną po weselu, tylko w ten sposób, uważam bardzo krzywdzący, załatwiają sprawę.

Dj Wodzirej Roland



Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum- moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Sie 31, 2009 10:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martaczek 

Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź/Piotrków
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 8:52 am   

Witam!

Jesteśmy świeżo po weselu prowadzonym przez DJ Rolanda. Nie możemy powiedzieć na niego złego słowa. Mimo że wesele było bardzo kameralne (ok 40 osób) DJ Roland potrafił prowadzić je tak, że parkiet rzadko świecił pustkami. Co do listy utworów zaproponowanych przez nas - większość nawet tych bardzo nietypowych została puszczona wywołując u nas niesamowitą radość!!! Wesele prowadzone świetnie, z konkursami, nietypowymi zabawami. Na zdjęciach widzę tylko uśmiechniętych gości.
Jednak największym dowodem potwierdzającym klasę DJ jest reakcja naszej rodziny, która upierała się by zrobić wesele z orkiestrą- w tym momencie ich zdanie całkowicie się zmieniło! Znajomi też uważają, że była to jedna z najlepszych i najoryginalnieszych imprez na jakich byli!
Zarzuty co do zaglądania do kieliszka również uważam za absurdalne. Natomiast przerwy w graniu były w zasadzie tylko na posiłki ( oczywiście w tle muzyka)
Tak więc jak najbardziej polecam DJa Rolanda i bardzo mu dziękuję za to, że wspomnienia z tego wspaniałego dnia zostaną nam i naszym gościom do końca życia!

Marta i Jacek ( wesele 29.08.09r)
 
 
reylla 

Dołączyła: 27 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 9:22 pm   Dj na wesele

Moge z calym sumieniem polecic Dj Kwiatka z radio Planeta! Gral u nas na weselu. Bardzo mily i profasjonalny Dj. Doskonale reagowal na to co sie dzieje na sali i zachecal gosci do zabawy. Jesli ktos chce namiary zapraszam na prv.
 
 
Ania78 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 09, 2009 5:51 pm   

Witam
Mam pytanie, wesele mam we wrzesniu 2010 i poszukuję DJ wodzireja. Od restauracji, w której bedzie się odbywało wesele dostałam 2 namiary. Jeśli ktos mial do czynienia z tymi Djami to bardzo prosze o opinie. Bo dobry DJ to jak dobra orkiestra, terminy maja na rok z góry zarezerwowane.
Chodzi o:
Mocna Grupa Wodzirejów-DJów, mają swoją stronę w necie, jest ich parę grup, natomiast wesele podobno prowadzą we dwóch. Umówiłam się z nimi na tel czy wogóle maja termin-Pan Kuba Krawczyk ze mna rozmawiał, ma oddzwonic.

Dj Darek Siubdzio, jeszcze nie dzwoniłam, ale jest polecany, nie wiem czy ma terminy.
Proszę o opinie

Pozdrawiam

[ Dodano: Sob Paź 10, 2009 11:39 am ]
Ponawiam!!!
 
 
dj_tomek 
Firma

Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 7:12 pm   

Ania78 napisał/a:
Witam
Mam pytanie, wesele mam we wrzesniu 2010 i poszukuję DJ wodzireja. Od restauracji, w której bedzie się odbywało wesele dostałam 2 namiary. Jeśli ktos mial do czynienia z tymi Djami to bardzo prosze o opinie. Bo dobry DJ to jak dobra orkiestra, terminy maja na rok z góry zarezerwowane.
Chodzi o:
Mocna Grupa Wodzirejów-DJów, mają swoją stronę w necie, jest ich parę grup, natomiast wesele podobno prowadzą we dwóch. Umówiłam się z nimi na tel czy wogóle maja termin-Pan Kuba Krawczyk ze mna rozmawiał, ma oddzwonic.

Dj Darek Siubdzio, jeszcze nie dzwoniłam, ale jest polecany, nie wiem czy ma terminy.
Proszę o opinie

Pozdrawiam

[ Dodano: Sob Paź 10, 2009 11:39 am ]
Ponawiam!!!

proponuje najpierw wykonac telefon i dowiedziec sie co panowie oferuja za jakie pieniadze i samodzielnie dokonac selekcji, ja wiem że to nie jest łatwe, ale takie decyzje należy podejmować samemu. Myśle, że wiele opinii bedzie pozytywnych jak i negatywnych, ze swojej strony proponuję wybadać podejscie tych panów do tego co robią, bo to jakby oresla ich zaangażowanie w wesele.
 
 
dyjament 

Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 7:17 pm   

szukamy dj na wesele, i żeby byl też instrument, najlepiej akordeon, co pogra za stołami Prosimy o namiary na sprawdzonych dj'ów (gg 430827)
Wdzięczności
 
 
 
Małgorzata123 

Dołączyła: 27 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 8:25 pm   

Witam wszystkich:)
W moim mieście już dwa razy byłam na imprezach prowadzonych przez Dj Arka. Najpierw na Sylwestrze, a potem w czerwcu na kameralnym weselu (40 osób).
O dziwo, co mnie zaskoczyło, grał muzykę dla wszystkich, nawet moja babcia się świetnie ubawiła i chce zamówić tego dj-a na swoje 70te urodziny.
z ciekawych rzeczy, tzw. Oczepiny poprowadził razem z drugim wodzirejem, który nagle przed pólnocą pojawił się na sali, a zaraz po nich gdzieś zniknął;)
Chętnie podzielę się wrażeniami na gg 5135000, badz na privie. Pozdrawiam
 
 
krystian 

Wiek: 45
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 3:50 am   

Ania78, witaj DJ Darka Siubdzie polecam jak i Rfała Krzywego sa naprawde dobzi w tym co robia ale wiecej jak bys chciala yo zapraszam na prv
 
 
borowy 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Sty 10, 2010 11:46 am   Prośba o namiary na dj-ów

Jestem kolejnym desperatem który prosi o namiary na sprawdzonych dj-ów z Łodzi i okolic.
Możecie pisać na prv albo na maila: borczi@tlen.pl
Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
 
justysiaptb 

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 5:23 pm   

Witam przyjaciolki i kolegow , planuje slub a co sie z tym wiaze chce by byl on nadzwyczajny , szukalam DJ na wesele , wole go niz zespol , szukalam w piotrkowie , w lodzi , w belchatowie i znalazlam ..

Night Music Agency , firme prowadzona przez mlodego chlopaka ktory gdy zapytalam sie w mailu czemu tak drogo mi policzyl i co wchodzi w cene i powolalam sie tutaj ze konkurencja ma nizsze ceny a podobny sprzet a jest polecana przez zespoly weselne , odpisal mi tak :

"a mnie poleca Bruce Willis ;) " ... " Uwaga z tymi efektami pirotechnicznymi, żeby w Panią nie wleciały ;) " a na koncu sadzac ze jestem od konkurencji " Twój mózg jest prosty jak kolej na Syberii :) "

Dodam iż za wesele na ~ 300 osob , gdzie wiadomo chcialabym lepsze swiatla bo duzo ludzi jest , naglosnienie zarządał sobie bagatela :

" Cena za 1 dniowe wesele na 400 osób to : 8 tyś zł.
dwu : 12 tyś zł."

Gdy na ich stronie ceny sa o wiele nizsze !

Co Wy sadzicie o tej Firmie ,

Jestem zdegustowana takim zachowaniem , ostatecznie na wesele wybralam Dj Bizzy ( łodz ) ew Dj Mikser ( piotrkow )
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 7:48 pm   

justysiaptb, a co można sądzic? Po prostu zachował się bardzo nieprofesjonalnie i po prostacku. Niestety ja szukajac DJa na swoj ślub tez natknęłam się na wielu panów z podobnym podejściem i od razu byli do odstrzału na mojej liście... :?
_________________
 
 
Adamuso 

Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 2:20 pm   

Posiadam kontakt na bardzo dobrego DJ-a który prowadzi wesela i inne zabawy . Jesli ktos chcialby kontakt do niego napiszcie na priva .
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 1:22 am   

A ja znowu chciałabym zabrac głos. Pisalam, jak bylam z jakiegos DJa niezadowolona, to napiszę tez, skoro jestem zadowolona, moze komus się przydadzą takie informacje. Zdecydowalismy sie na DJ Simona - profesjonalista w każdym calu. Choć wesele za 4 miesiace, ja jestem spokojna o jego prowadzenie i o to w ogole sie nie martwie, jestem przekonana, ze kazdy bedzie sie znakomicie bawil. Ten czlowiek jest po prostu do tego stworzony, tak zwane powolanie :D Spotkaliśmy się, porozmawialismy, jest rozchwytywany, jedna para za drugą przychodzila na spotkanie. Absolutnie nie przewiduje zadnych problemów i śpię spokojnie ;) Jest jednak jeszcze ktos warty uwagi!
Chciałabym bardzo polecic DJ Quiet, którego brałam poważnie pod uwagę, jednak narzeczony ostatecznie wybrał DJ Simona, kierując się po prostu latami jego stażu (po mojej wcześniejszej selekcji, o której pisałam czasem w innych postach). Nie wziął się niewiadomo skąd, bo pracuje w Agencji Artystycznej prowadzonej właśnie przez DJ Simona. Własciwie, natknęłam się na niego wcześniej, niż na DJ Simona i decydując sie na Simona, nie wiedzialam, ze oni ze sobą współpracują. Miałam z nim bardzo dobry kontakt poprzez gg, w wielu sprawach bezinteresownie mi doradzał (mimo, ze nie byłam zdecydowana jeszcze na żadnego DJa). Mało tego, po tym, jak poinformowałam go, ze wybraliśmy Simona, doradzal mi jeszcze więcej i robi to do tej pory. Nie byłam na wielu weselach w życiu, więc brakowało mi pomysłów jak niektóre rzeczy rozwiązać. Przedstawił mi ciekawe pomysły, alternatywy, po kilku moich zdaniach juz rozumiał o jaki rodzaj imprezy mi chodzi, jaką muzykę i jakie klimaty chcemy miec na weselu, a czego absolutnie nie :twisted: . Wiem, ze ukończył szkolenia DJ'owskie i kursy muzyczne (nie znam szczegółów), świetnie zna dyskografię, bo o jaki utwór bym się go nie zapytała to go zna :) Mimo młodego wieku, jest poukładany i profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu, no i ma poczucie humoru co wydaje mi sie obowiazkowe do wodzirejki. Gra od 5 lat, rozne imprezy, dyskoteki, wesela itp. dysponuje coraz większą ilością bardzo zadowolonych Par Młodych, które gotowe są przez telefon badz mailem dac znakomite referencje. Szczerze mówiac, jakbym sama podejmowała decyzje, zdecydowałabym sie na niego :) heh Postanowilam napisac, bo uwazam, ze jest swietny (mialam okazje obejrzec na plycie) i warto dac mu szansę, jest dodatkowo polecany również przez DJ Simona. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to podam namiary na privie :) Mysle, ze warto go sprawdzic. Pozdrawiam
_________________
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 11:07 am   

No widzisz... ja po spotkaniu z DJ Simonem byłam zdecydowanie na nie :wink: Widać, że i tu gusta mogą być różne :wink:

Mam nadzieję, że to ja nie mam racji i że będziesz super zadowolona!
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 1:01 pm   

gohnia napisał/a:
No widzisz... ja po spotkaniu z DJ Simonem byłam zdecydowanie na nie Widać, że i tu gusta mogą być różne

Mam nadzieję, że to ja nie mam racji i że będziesz super zadowolona!


Tez mam nadzieje, ze bede zadowolona, wlasciwie to mam pewnosc, ale po weselu oczywiscie opiszę co i jak ;)
gohnia, napisz mi prosze, dlaczego bylas zdecydowanie na nie po spotkaniu z nim? Czyms się zdegustowałas, co powiedzial, czy o co chodzi? :)
_________________
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 8:31 pm   

U nas na weselu bedzie grał DJ Simon. Zdecydowalismy sie na niego kilka miesiecy temu. Nie mamy zamiaru dawać mu listy z utworami, jak dla mnie to profesjonalista- daje mu całkowicie wolna rękę. Widziałam kilka nagrań z wesel jakie prowadził i słyszałam same pozytywne opinie od znajomych.
Nie moge sie doczekać naszej imprezy :party:
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 8:57 pm   

skalimonka napisał/a:


Tez mam nadzieje, ze bede zadowolona, wlasciwie to mam pewnosc, ale po weselu oczywiscie opiszę co i jak ;)
gohnia, napisz mi prosze, dlaczego bylas zdecydowanie na nie po spotkaniu z nim? Czyms się zdegustowałas, co powiedzial, czy o co chodzi? :)



Kiedy rozmawialiśmy padły słowa "klucze", które wiedziałam, że wyeliminują kandydata. A były to: disco polo oraz zabawy typu noszenie Młodej na barana.

Ja nie chcę ani disco polo ani zabaw, które bardziej peszą/ degustują/ krępują niż bawią.

Ja wybrałam DJ Rembiego, który deklarował taką samą wizję dobrej zabawy co ja. 8)
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 10:33 pm   

gohnia, no cóż, nie uważam tych słów za słowa "klucze", gdyż każd DJ z ktorym rozmawiałam (w tym DJ Simon również) deklaruje, ze bedzie gral muzyke, jaką ustalimy, że ma grać. Nam również zależalo na imprezie ze smakiem, bez sprośnych żartów i na poziomie i od razu o tym powiedzieliśmy. Wszystko jest przecież do ustalenia. Skąd on ma wiedzieć, widzac klienta pierwszy raz, jaki klient zażyczy sobie rodzaj muzyki?? Jak nie chcialas disco polo, to trzeba było go o tym od razu poinformowac, pewnie przyjąłby to do wiadomości... :wink: Na rozmowie z nami rónież padła propozycja zabawy, która mi sie nie spodobała i od razu o tym powiedziałam. Przeciez wszystko mozna ustalić... :roll:
_________________
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 11:20 pm   

Może i tak, ale wydaje mi się, że DJ, który jest przekonany do tego jak ma wyglądać prowadzona przez niego impreza zrobi to lepiej niż jakby miał się zmuszać/ ograniczać.
Dlatego zapytałam najpierw jak wyglądają jego imprezy i po tym go oceniłam.

Zresztą wcześniej rozmawialiśmy z Rembim, a on bardzo mi się spodobał.
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 11:56 pm   

gohnia napisał/a:
Może i tak, ale wydaje mi się, że DJ, który jest przekonany do tego jak ma wyglądać prowadzona przez niego impreza zrobi to lepiej niż jakby miał się zmuszać/ ograniczać.


A ja uważam, że dobry DJ zagra każdą imprezę i będzie umiał zabawić gości w każdym wieku, niezależnie od tego, czy to studniówka, wesele, przyjęcie, bankiet, urodziny, rocznica, czy stypa., ani czy bedzie muzyka klasyczna, disco-polo, czy jakakolwiek inna... A reszta jest tylko sprawą dogadania.
_________________
Ostatnio zmieniony przez skalimonka Nie Sty 24, 2010 12:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justysiaptb 

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 12:48 am   

Wkypalam takiego DJ z "chyba" Piotrkowa www djhavana pl

Swietnie gra , ciekawe czy takze na weselach , widze ze z wieloma artystami polskimi ma znajomosci !

Napisałam do niego maila ciekawe czy gra wesela
 
 
nora71 

Dołączyła: 24 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: ŁÓDZ
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 11:12 am   

Byłam na weselu prowadzonym przez DJ Simona .Nie było tak super .Nie podobały mi się teksty kierowane do gości którzy nie tańczyli np.wy pijaki ,emeryci itp.Dla mnie styl prowadzenia wesela typowo wiejskie nadające się do remizy.Muzyka nie nawiązywała do wesela tylko do dyskoteki.Myślę że płytoteka DJ Simona daje dużo do myślenia.Ja i moi znajomi byli na nie :?
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 12:25 pm   

nora71 napisał/a:
Byłam na weselu prowadzonym przez DJ Simona .Nie było tak super .Nie podobały mi się teksty kierowane do gości którzy nie tańczyli np.wy pijaki ,emeryci itp.Dla mnie styl prowadzenia wesela typowo wiejskie nadające się do remizy.Muzyka nie nawiązywała do wesela tylko do dyskoteki.Myślę że płytoteka DJ Simona daje dużo do myślenia.Ja i moi znajomi byli na nie :?



Tego właśnie bałam się z jego strony. Intuicja podpowiedziała mi, że współpraca z nim może się tak zakończyć.

Ale nie ma co tu straszyć! Tak jak pisałam, mam nadzieję, że mylę się co do tego DJ'a
_________________
 
 
sosna 

Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 1:03 pm   

Czytam to co piszecie o wybranych DJ i powiem że robicie im straszną krzywdę , to nie jest reklama bo zawsze się znajdzie ktoś komu się nie podobało....
Jeden smaruje wcześniej jakiegoś DJ następna osoba go chwali później ten DJ się usprawiedliwa i tak w koło. Wydaje mi się że każda opinja danego DJ jest typowo indywidualna ,zespól ma swoje demo i repertuar który gra a DJ musi się dostosować do waszych indywidualnych wymagań a nie zawsze potrafi pogodzić wymagania Państwa Młodych , rodziców i dziadków . Wesele jest bardzo specyficzną imprezą , dużo ludzi nie stać na zespół taki prawdziwy na żywo kosztuje około 3000 - 4000 zł. (nie mylić pana z klawiszem i stojącej obok pani.....) Tak więc pomyślcie przy wyborze DJ kto będzie na tym weselu ile osób starszych ile młodych i co potrafi wam zaoferować człowiek podejmujący się oprawy waszego wesela , ile ma lat i co o nim potrafią powiedzieć właściciele lokali gdzie grał i Państwo młodzi u których grał. Jakim dysponuje sprzętem grającym oświetleniowym , czy potrafi zabawić gości przez mikrofon i w razie potrzeby ma podwykonawców np. pan z akordeonem który w przerwach bawi ludzi przy stołach , wtedy na parkiecie można zagrać zupełnie inną muzyke , lub pokazy multimedjalne tzn. Państwo Młodzi są na zdjęciach od dzieciństwa do czasów obecnych , pod każdym zdjęciem mogą być ciekawe teksty... do tego dokładamy zdjęcia rodziców oraz całej rodziny. Tak więc sam DJ na weselu na dzień dzisiejszy to trochę za mało... ale jak będą akcenty prawdziwego wesela przy stołach z akordeonem oraz pokaz mulimedjalny to wszystko nabierze więkrzego kształtu . To jest oczywiście tylko moje zdanie ..... pozdrawiam wszystkich Młodych którzy szukają dobrego rozwiązania na swoje wesele.
 
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 1:23 pm   

sosna napisał/a:
Czytam to co piszecie o wybranych DJ i powiem że robicie im straszną krzywdę , to nie jest reklama bo zawsze się znajdzie ktoś komu się nie podobało....
Jeden smaruje wcześniej jakiegoś DJ następna osoba go chwali później ten DJ się usprawiedliwa i tak w koło. Wydaje mi się że każda opinja danego DJ jest typowo indywidualna ,zespól ma swoje demo i repertuar który gra a DJ musi się dostosować do waszych indywidualnych wymagań a nie zawsze potrafi pogodzić wymagania Państwa Młodych , rodziców i dziadków


Nikt tu piszący nie ma w zamyśle "robienia krzywdy DJ-om" :o

Nie rozumiem oburzenia. Jeśli komuś któryś DJ się nie podobał to ma prawo to tutaj napisać. Forum polega na tym, że ludzie wymieniają się opiniami. Ostateczne decyzje każdy podejmuje sam.
_________________
 
 
sosna 

Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: łódź
  Wysłany: Nie Sty 24, 2010 2:27 pm   

Widze że się nie rozumiemy .... ja się nie oburzam ?? ? twierzę tylko że jak się o kimś zbyt dużo pisze to znajdą się ludzie którzy mają zupełnie inne zdanie niż Pani.... nawet takie że DJ Simon ubliża ludzią w czasie wesela a DJ Bizzy miał robić konkursy a wziął nagrody do domu i pił alkohol w czasie wesela... są to bardzo poważne zarzuty które nie mają nic wspólnego z muzyką !! ! Tak więc ci panowie na pewno źle się czują z taką reklamą .... ale oczywiście Pani może napisać coś jeszcze o wybranym DJ ale wydaje mi się że poczekamy na oceny po weselu to będzie bardziej wiarygodne dla wszystkich zainteresowanych.

Pozdrawiam
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 5:07 pm   

nora71 napisał/a:
Byłam na weselu prowadzonym przez DJ Simona .Nie było tak super .Nie podobały mi się teksty kierowane do gości którzy nie tańczyli np.wy pijaki ,emeryci itp.Dla mnie styl prowadzenia wesela typowo wiejskie nadające się do remizy.Muzyka nie nawiązywała do wesela tylko do dyskoteki.Myślę że płytoteka DJ Simona daje dużo do myślenia.Ja i moi znajomi byli na nie


nora71, juz pomijam fakt, ze zalogowalas sie na forum o 10:34, aby pare minut później napisac post jak to nie podobalo Cie sie wesele znajomych...

Pragne zauważyć, ze byc może Panstwo Młodzi nie zaznaczyli mu, ze nie życzą sobie tego typu tekstów... (ja zaznaczyłam i mam nadzieje, ze sie do tego dostosuje), a byc może im to nie przeszkadzało... :wink:

gohnia napisał/a:
Nikt tu piszący nie ma w zamyśle "robienia krzywdy DJ-om"

Tak, tez uważam, ze przeczytanie opinii innych jest istotne przy wyborze i każda uwaga jest istotna.
nora71 napisał/a:
Myślę że płytoteka DJ Simona daje dużo do myślenia.Ja i moi znajomi byli na nie

Ja wiem, ze ma ogromną płytotekę i skupia sie przede wszystkim na muzyce z lat 60-70-80-90, może Panstwo Młodzi wlaśnie taki styl wesela sobie zażyczyli? Nigdy wszystkim sie nie dogodzi.
_________________
Ostatnio zmieniony przez skalimonka Nie Sty 24, 2010 5:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sosna 

Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: łódź
  Wysłany: Nie Sty 24, 2010 5:29 pm   

żeby oglądać wpisy na forum weselnym wystarczy tylko wejść , ja chciałem napisać co myślę więc się zalogowałem . A tak szczerze to niepodoba mi się że na całym forum weselnym , oraz na targach weselnych i we wszystkich portalach cały czas się przewijają trzy nazwiska DJ ..... z tego co wiem to jest ich bardzo dużo a ci co mają pracę i dobrze to robią nie muszą się reklamować. Nie mam zamiaru nikogo krytykować ale tak jak napiasłem wcześniej najlepsze oceny zawsze są po weselu.... wtedy można sobie wyrobić zdanie na temat tego co miało być a było....
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 6:18 pm   

sosna napisał/a:
najlepsze oceny zawsze są po weselu.... wtedy można sobie wyrobić zdanie na temat tego co miało być a było....


Zgadzam sie, ze najlepsze oceny są po weselu, ale przecież każdy wybierając DJa na własne wesele, dzwoni (przynajmniej ja tak robiłam) do byłych klientów po referencje i dowiaduje sie, czy ludzie u których grał dany DJ sa zadowoleni i czy było tak, jak sobie zażyczyli... A forum jest po to, zeby dodatkowo napisac/poczytac opinie.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl