Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ i wodzirej
Autor Wiadomość
justysiaptb 

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 7:04 pm   

Odpisał mi ten dj , powiem że jestem w lekkim szoku

Bo z tego co mi podał jaki ma sprzet naglosnieniowy , oswietleniowy i atrakcje na wesela
to jestem zaskoczona , do tego z jego strony pobralam muzykę jak gra - super !

Po rozmowie telefonicznej wyslal mi plyte demo i jescze pare rzeczy

jestem mile zaskoczona , szkoda tyle ze juz kogo innego zaklepałam :(
Ostatnio zmieniony przez justysiaptb Nie Sty 24, 2010 11:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 7:14 pm   

justysiaptb napisał/a:
ostatecznie na wesele wybralam Dj Bizzy ( łodz ) ew Dj Mikser ( piotrkow )


justysiaptb, kogo w koncu wybralas?
_________________
 
 
justysiaptb 

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 7:33 pm   

Dj Mikser-a , a teraz znajdujac tego Pana troszke zaluje , ale juz oplacilam wszystko
 
 
nora71 

Dołączyła: 24 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: ŁÓDZ
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 9:53 pm   

Zgadzam się z opinią Sosny że dobrzy DJ nie potrzebują reklamy .Warto też zasięgnąć opinii właściciela restauracji w której DJ gra albo grał przyjęcia weselne i inne imprezy.Znam profesjonalnego DJ z wieloletnim doświadczeniem który posiada własne oświetlenie i nagłośnienie .Ma bardzo dobrą opinię a nie jest opisany na forum.Dziwne jest to że tylu jest DJ a tylko ci trzej są ciągle opisywani. ;)
 
 
justysiaptb 

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 10:21 pm   

Jest to poprostu kryptoreklama , choc powiem Wam ze DJ i DJ to tez 2 swiaty , dla mnie DJ ze slabym naglosnieniem , swiatlami to troszke szkoda dac nawet te 1000 zl

Ile placicie swoim DJ ? Wogole ?
 
 
sosna 

Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 10:28 pm   

koszt DJ w Łodzi to wydatek od 1300 zł. do 1800 zł. oczywiście na profesjonalnym sprzęcie grającym (np. odtwarzacze CDJ Pionner 1000 MK 3 + mikser Pioneer DJM 600 , kolumny JBL około 300 W sztuka , mikrofony bezkablowe np. firmy Shure) bez laptopów i MP3 i sprzętu kupionego na Allegro na jedną imprezę...
Ostatnio zmieniony przez sosna Nie Sty 24, 2010 11:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
justysiaptb 

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 11:18 pm   

sosna napisał/a:
A ile od Ciebie chciał ten mistrz Disco Polo ?


Wlasnie nie duzo , i nie pow. ze zaden mistrz poprostu fajnie gra i ma fajna oferte

[ Dodano: Nie Sty 24, 2010 11:21 pm ]
sosna napisał/a:

koszt DJ w Łodzi to wydatek od 1300 zł. do 1800 zł. oczywiście na profesjonalnym sprzęcie grającym (np. odtwarzacze CDJ Pionner 1000 MK 3 + mikser Pioneer DJM 600 , kolumny JBL około 300 W sztuka , mikrofony bezkablowe np. firmy Shure) bez laptopów i MP3 i sprzętu kupionego na Allegro na jedną imprezę...


Co do "profesionalnego sprzętu" to chyba nie firma Pionner świadczy o tym jaki jest DJ , widzisz ja wolę fajne prowadzenie imprezy niż grę DJ bo puszczać piosenki to i moj brat mlodszy moze , liczy sie dla mnie bardziej to jak DJ / Wodzirej widzi takie wesele , nie wymagam od DJ tylko muzyki , ale tez i prowadzenia zabaw , dobrego oswietlenia itp.

Co mi da koles z Pionnerem jak bedzie mial 1 laser , 2 kule disco i dym :)

Dziękuje , wole juz zespol wtedy !

Widzialas wogole wesela prowadzone przez DJ w USA ? Gdzie nie muzyka jest glowną miara zdolnosci DJ , ale sam klimat gry swiatel , samego prowadzenia imprezy to cos czego w Polsce nie ma

Przyklad jaki dalaś , ze kolumny JBL 300 wat , widzisz ... wg. mnie naglosnienie dopiera sie do wielkosci sali z tego co wyczytalam , a nie ze 300 wat i jest cacy wesele

wiem ze na forum sa ludzie "za" swoimi typami DJ na wesele , ale ja wyrazam swoja opinie ..

Forum jest od i dla ludzi
Ostatnio zmieniony przez justysiaptb Nie Sty 24, 2010 11:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sosna 

Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 12:01 am   

nie byłem w USA ale myłem gary w niemczech i też trochę widziałem , to co napisałem to tylko wzór dla każdego DJ który pracuje w tej branży a co do umiejętności to że ktoś pracuje na dobrym sprzęcie nie oznacza że nie umie grać.... chciałem być miły i wysłąłem ci prywatną wiadomość ale widzę że nie wyszło....

Pozdrawiam
 
 
 
justysiaptb 

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 12:16 am   

Zgadza się , ja też nie wyskoczyłam jakos niemiło , i nie miałam takiej chęci , tylko mowie ze w Polsce jest teraz moda na DJ , dobrze i fajnie , tylko dla mnie taki DJ powinien wiecej reprezentowac niz zespol , bo jednak muzyke moze miec i ma idealna ( z plyt ) , ale zespol ( dobry ) rozgrzeje do tanca w czasie grania , a DJ ? Nie krzyknie Jazda i wogole , bo to nie dyskoteka , dlatego podalam przyklad DJ z USA , klasa sama w sobie !

Wesela z klasa , podam swoj przyklad , mam wesele na 400 osob , pisze do zespolow , dj , a kazdy mi wlasnie taki sprzet jak podales Sosna proponuje , pytam o swiatla , a tam 3 na krzyc do tego moj narzeczony jest elektrykiem i troszke sie zna i mowi ze to nawet 1/4 sali nam nie oswietli a dj taki wola czy zespol po 2000 zł ...

Dlatego wazne jest dla mnie , aspekt samego podejscia na wesele

[ Dodano: Pon Sty 25, 2010 1:18 am ]
Klotnia niepotrzebna , obydwoje wyrazilismy tylko swoje zdanie , fakt faktem , ze dobrych dj weselnych w Polsce nadal brak :(
 
 
kama9 

Dołączyła: 04 Lut 2010
Posty: 17
Skąd: Piotrków
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 3:50 pm   

Czy ktoś miał dj miksera z piotrkowa na swoim weselu? Proszę o opinie o nim.
 
 
justysiaptb 

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 7:19 pm   

KAMA sprzawdz prywatna wiadomosc , ja mam info o Dj Mikser z PTB :)
 
 
nora71 

Dołączyła: 24 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: ŁÓDZ
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 12:06 pm   

Witam
Bawiłam się na weselu w Czarnym Stawie i grał dj Marco z Pabianic . Muszę powiedzieć ze było super muzyka którą serwował dj była tak dobrana ze młodzi i starsi tańczyli robili kółeczka korowody . Było tez spiewanie przy stole i krótkie oczepiny z konkursami. Zabawa świetna muza i prowadzenie cały czas dj jest godny polecenia jak się dowiedziałam to gra od 20 lat bogata płytoteka , posiada certyfikat klubu płytowego z Warszawy. Bardzo kulturalny i sympatyczny dj polecam ,profesjonalista i tyle :D
 
 
figa442 

Dołączyła: 18 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 12:03 pm   

Mam pytanie czy zna ktoś może Dj Krzyska :?: Byłam u niego na rozmowie zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie ale niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii o nim może mi ktoś pomóc
_________________
figa
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 2:39 pm   

figa442 napisał/a:
Dj Krzyska :?:

Nazwisko dużo by ułatwiło. :razz:
 
 
figa442 

Dołączyła: 18 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 4:18 pm   

on się nazywa Krzysiek Szczepanik może komuś coś podpowie nazwa food-service
_________________
figa
Ostatnio zmieniony przez figa442 Czw Mar 18, 2010 4:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sosna 

Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 8:21 am   

Witam !
W podpowiedzi na pytanie czy ktoś zna Krzyśka Szczepanika , powiem tak chłopak gra nie dawno ale gra już na dobrym poziomie (potrafi się dostosować do gości) ma dobry sprzęt i grający i nagłośnieniowy oraz oświetleniowy. Osoby które potrafią coś powiedzieć na jego temat to DJ-e którzy z nim współpracują np. Wojtek Sosnowski, Tomek Grabarczyk, Marek Szor

Pozdrawiam

edit: usunęłam nr telefonów - przypominam, że zgodnie z Regulaminem Forum takie dane podajemy na priv, lub w wątku do tego przeznaczonym.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 23, 2010 8:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gusia664 

Dołączyła: 30 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 11:59 am   

Chciałam Wam polecić Dj Krzysia. Byłam na paru imprezach na których grał myśle,że jest świetny w swoim fachu genialnie dobiera muzyke dla ludzi w każdym wieku.Jeśli przekruj wiekowy jest różny potrafi super zachęcić wszystkich do zabawy.Omawianie z nim przewidzianej imprezy jest bardzo profesjonalne przygotowuje sie do każdej imprezy indywidualnie co powoduje granie świetnie dobranych utworów do rodzaju imprezy.Bywam na wielu imprezach gdzie grają Dj i myśle,że z całej listy jest on najlepszy!!!Polecam serdecznie!!
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 12:01 pm   

Gusia664 napisał/a:
przekruj

:?
przepraszam, nie mogłam się powstrzymać...
_________________
 
 
arekiewa 

Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 3:34 pm   Re: dj z Pabianic

moniek napisał/a:
:roll: Czy ktoś słyszał może niejakim dj Krzysztofie Szczepaniku (Łódź, Pabianice)???
Ewentualnie proszę o namiary na następujacych panów: Dariusza Siubdzia (dj Darek), Mirosława Cieszyńskiego (dj SIMON) z Pabianic (na mail: monika7833@wp.pl). :D


Znam DJ Krzysztofa Szczepanika. Grał na moich 40 tych urodzinach w sierpniu 2008
Grał dla nas od20.00 do 5.00 rano. Wszyscy moi goście bawili się do samego końca i wszyscy mile wspominają imprezę. Sprzęt na którm grał jak dla mnie wyglądał bardzo profesjonalnie, wraz z światłami i dymami. Miły w kontakcie. Muzyka dla wszystkich
A jeszcze jedno
Między 1.00 a 3.00 zrobił nam super zabawę z Karaoke na wielkim ekranie.
Arek
 
 
doszam 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Maj 05, 2010 5:00 pm   DJ i wodzirej

Witam :)
A zna ktoś Ireneusza Kazimierczaka ( czy jakoś tak :-) ) :?: Nie ma swojej strony internetowej. Potrzebuję dj na 14.08.2010. Oczywiście za rozsądną cenę... ;)

mimi_sol@tlen.pl
_________________
Doszam
 
 
pamka2 

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Cze 2010
Posty: 88
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Cze 05, 2010 9:31 pm   

Witam, proszę bardzo opinie o Dj Simonie i jego zespole... czy lepiej jest wziąć zespół, czy samego dj?? Z góry dziękuję za odp. :lol:
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 7:07 am   

pamka2 napisał/a:
Witam, proszę bardzo opinie o Dj Simonie

Proszę do odpowiedniego wątku :arrow: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=6948

Proszę również o zapoznanie się z Regulaminem forum i opcją Szukaj.
 
 
fijolet 

Dołączyła: 22 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 6:44 pm   Dj Siubdzia

Strasznie polecam Dj z Pabianic, Dariusza Siubdzia. Prowadził nasze wesele w Dobieszkowie i jest po prostu rewelacyjny. Wszyscy bawili się rewelacyjnie, prowadził wesele naprawde na poziomie, bez żadnych głupich konkursów. Świetnie odnajduje się w każdej sytuacji.
_________________
Fijolet
 
 
pucia 

Dołączyła: 26 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 12:55 am   dj wodzirej

hej kochani

Pilnie potrzebuje znalezc dj wodzireja na moje wesele. Wesele bedzie polsko - francuskie , dlatego zalezaloby mi na znalezieniu dja i wodzireja, ktory bedzie potrafil zabawic wszystkich gosci. Pomozcie..
 
 
Klaudia23lodz 

Wiek: 36
Dołączyła: 23 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Paź 27, 2010 3:47 pm   

Witam was wiem ze bede sie powtarzac ale ja tez potrzebuje namiar na dobrego Dj bo wydaje mi sie fajniejszy niz orkiestra ale to rzecz gusu:)
Takrze prosiła bym was o namiary bede wdzieczna dziekuje:*
_________________
Niepoprawna optymistka:)
 
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 8:25 pm   

witam,
czy ktoś mial lub był na weselu gdzie grał djshow (dj + wodzirej)??? zastanawiam się nad ich wyborem jednak prosiłabym o opinie,
pozdrawiam :)
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 9:08 pm   dj

ja zastanawiałam sie na djshow ale po porównaniu ich z innymi dj zrezygnowałam, poza tym chcieli ode mnie ok 2000 zł za dzień co uważam jest za dużo jak na dj tym bardziej że jakoś mnie nie zauroczyli, ja wybrałam innego ale wiadomo są różne gusta
pozdrawiam :)
 
 
Anna202 
Firma

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 11:30 am   "Djshow"

Nasze wesele odbyło się 03.9.2011r, wić całkiem niedawno.
Grali i zabawiali u nas "Djshow", czyli DJ z wodzirejem, Łodzianie.
Idealne rozwiązanie, jeden cały czas zabawiał gości, tańczył z paniami. Jak dobrze wiemy większość panów nie tańczy ;-) a panie a i owszem, wiec były zachwycone. Drugi puszczał muzykę, przy czym bardzo zwracali uwagę przy jakiej muzyce ludzie bawią się najlepiej i dopasowywali ją.
Organizowali bardzo fajne i śmieszne zabawy więc goście się dobrze bawili.
Byli bardzo otwarci, zabawni i mili, przez co od razu zjednali sobie gości, no i oczywiści nas. Efekt był taki że od razu byliśmy na ty, po imieniu, a na weselu goście pytali nas czy to nasi dobrzy znajomi bo tak na luzie z nami i tacy mili i fani dla nas.
Jak dla mnie pełen profesjonalizm za małe pieniądze. Parkiet był pełen przez całą noc, a ludzie ciągle do nas podchodzili i gratulowali wspaniałej muzyki i rewelacyjnego wodzireja.
Gorąco polecam.
namiary
Jakub Skalmierski [xxx] i Adam Tyburski [xxx]


edit: namiary podajemy na priv
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Sie 01, 2012 12:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
A_L 

Wiek: 39
Dołączyła: 15 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Gru 25, 2011 2:44 pm   

My bardzo gorąco polecamy panów Roberta i Michała DJ i Wodzirej są rewelacyjni:) Po naszym weselu dwie pary zarezerwowały u nich termin. Dodatkowo są w stanie pomóc w całej organizacji przyjęcia. POLECAM w 100000% zainteresowanym podam namiary:)
 
 
magic79 

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 3:47 pm   

A_L napisał/a:
My bardzo gorąco polecamy panów Roberta i Michała DJ i Wodzirej są rewelacyjni:) Po naszym weselu dwie pary zarezerwowały u nich termin. Dodatkowo są w stanie pomóc w całej organizacji przyjęcia. POLECAM w 100000% zainteresowanym podam namiary:)



a moglabys podac informacje skad sa ci Panowie: Robert i dj Michal? moze z Mocnej Grupy?
wielkie dzzieki za info.
 
 
A_L 

Wiek: 39
Dołączyła: 15 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 3:55 pm   

Jeden jest z Łodzi(Michał) drugi z Konstantynowa(Robert-DJ). Z tego co wiem grali ostatnio sylwester w hotelu Borowiecki w Łodzi i porobili trochę:) Ubiór, zachowanie i kultura osobista na naprawdę wysokim poziomie.
 
 
rembi 
Firma

Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sty 19, 2012 8:47 pm   

Dj i wodzirej w jednym to jest bardzo istotny element na weselu i na każdej imprezie muzyczno-słownej.Najważniejszy!Bo co jeśli ktoś gra tylko muzykę,a nie potrafi do ludzi słowa powiedzieć lub prowadzi imprezę słownie,a gra muzykę na której się nie zna i nie potrafi płynnie jej zmiksować.To są bardzo ważne kwestie dotyczące dobrego wyboru.Sądzę,że jako osoba prowadząca imprezy mogę Państwu poradzić,co należy w pierwszym kierunku poszukiwań uczynić.Jest to oczywiście moja subiektywna opinia,ale mam nadzieję,że pomogę choć w małym stopniu:

Jest bardzo duży wybór rozmaitych didżejów i wodzirejów na rynku.Dobrym pomysłem jest poszukiwanie przez swoich znajomych,ponieważ informacje w necie mogą być krzywdzące lub być zwyczajną reklamą tworzoną przez znajomych na użytek prowadzącego.Dlatego w dobrym doborze ważne jest porozmawianie z kilkoma prowadzącymi i zadawanie szczegółowych pytań każdemu,bez wyjątku.To pokaże Państwu osobowość prowadzącego.Ponadto istotne jest także dokładne sprawdzenie strony internetowej konkretnego didżeja,jego galerii,filmów,biografii,referencji itp. i warto omówić sobie szczegóły na bezpośrednim spotkaniu,ponieważ polecanie w internecie może być prawdziwe,ale nie musi.Jest to bynajmniej ryzykowne.Poza tym każdy z nas ma indywidualny gust i dla jednej osoby zabawy prowincjonalne tzw.obciachowe(z jajkiem,z długopisem) będą zabawne dla innych niesmaczne,a wręcz odrażające.Tylko bezpośrednia rozmowa i przedstawienie oraz prezentacja muzyczno-słowna jest w stanie zweryfikować w pewien sposób prowadzącego,a także zorientować się po kilku rozmowach,który z dzidżejów jest profesjonalistą.Warto pytać.Dobrą formą jest szukanie poprzez frazy.Forum weselne jest tego doskonałym przykładem,ale także wchodzenie na google i szukanie we frazach np.dj wesele,dj weselny jest również dobrym pomysłem.Na pewno nie należy sugerować się jedną tylko wypowiedzią negatywną bądź pozytywną o danym didżeju/wodzireju...Można w ten sposób dokonać nietrafnej oceny,a w końcu wesele to NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W ŻYCIU MŁODEJ PARY :wink:

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Młode Pary :wink:
Dj/Wodzirej Rembi
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 1:46 pm   

Witam, ja gorąco polecam wodzireja Marcina Brodzińskiego, sama zarezerwowałam u niego termin na moje wesele :)
Bardzo długo w ogóle nie byłam przekonana do muzyki innej niż na żywo podczas wesela, ale w zeszłym roku bawiłam się na przyjęciu u znajomych prowadzonym przez pana Marcina i było rewelacyjnie :) Cała oprawa wesela była doskonale przemyślana, żadnych niesmacznych weselnych żartów, wszystko bardzo elegancko a jednocześnie "z jajem". W przerwach na posiłki DJ grał cichą bankietową muzyczkę, nie było więc głuchej ciszy przerywanej tylko dźwiękami sztućców. Generalnie: z humorem, ze smakiem, a poza tym wszystko w stylu pasującym do nowożeńców (przed weselem wodzirej przeprowadza wywiad z młodymi czego oczekują, jaką muzykę lubią itd.) Wszyscy goście bawili się do rana, wszyscy pod okiem wodzireja doskonale sie zintegrowali :) Gorąco polecam!!!
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Lip 04, 2012 5:48 pm   

A jak na ten rok kształtują się ceny u DJów?
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
bozydar2009 

Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 4:14 am   

sosna napisał/a:
Witam !
W podpowiedzi na pytanie czy ktoś zna Krzyśka Szczepanika , powiem tak chłopak gra nie dawno ale gra już na dobrym poziomie (potrafi się dostosować do gości) ma dobry sprzęt i grający i nagłośnieniowy oraz oświetleniowy. Osoby które potrafią coś powiedzieć na jego temat to DJ-e którzy z nim współpracują np. Wojtek Sosnowski, Tomek Grabarczyk, Marek Szor

Pozdrawiam


Bardzo proszę o podanie kontaktu do Pana Marka Szora. Dziękuję :-)
 
 
Bogusia83 

Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 2:53 pm   Wodzirej 202

Polecam wodzireja Tomasza Zychle - wodzireja 202. Można bez trudu znaleść stronę www i funpage na fejsie. Profesjonalnie zarówno prowadzenie jak i muzyka. Klasa sama w sobie. Żeby nie było ze kryptoreklama mogę na priv podesłać fotkę z mojego wesela prowadzonego przez niego. Dodam ze gościu teraz ma zawodowy sprzęt nagłaśniający i światła bez kabli i innych badziewi, a za mojego wesela tego nie miał jeszcze a i tak było super! Żadnej żenady anidisco polo ani nudy na parkiecie. Poza tym facet ma mnóstwo świetnych kontaktów i potrafi doradzić zarówno w swojej działce jak i w reszcie weselnych przygotowań.
 
 
mmonikam 

Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 5
Skąd: Konstantynów Ł.
Wysłany: Sro Maj 14, 2014 5:34 pm   a ja polecam...

A ja ze swej strony polecam DJ MARCO. Jesteśmy mega zadowoleni. Swoją opinię o nim zamieściłam już w temacie "nasi dj-e" więc nie będę się powtarzać. Powiem tylko tyle, że dobry dj poprowadzi wesele lepiej niż nie jeden zespół.
 
 
margaa 

Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Łodź
Wysłany: Nie Gru 13, 2015 1:26 pm   

misia-misia, mama takie pytanko w sprawie dj masz jakieś namiary na niego :)
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2017 9:37 pm   

Wie może ktoś coś o EM-FUN ?? Mają ciekawą ofertę (a przynajmniej tak mi się wydaję) Dj + Wodzirejka/Animatorka grają na weselach, imprezach firmowych i przyjęciach dla dzieci. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie info :)
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Sob Lut 11, 2017 11:00 pm   

Czy któraś z Forumowiczek miała organizowane wesele, na którym grał DJ Pepe?
_________________
Mój dzienniczek!

 
 
czarnuleczka 

Dołączyła: 30 Sty 2017
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 12, 2017 3:58 pm   

Klaudijka, ja też podbijam temat. Poznałam go na targach i zastanawiam się nad tym wyborem. A Tobie ktoś go polecił czy też targi? :)
 
 
djandre 

Dołączył: 13 Lut 2020
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: Czw Lut 13, 2020 11:04 am   

Witam. Jeśli chcecie pewności jak gra dany DJ na weselu to najlepszym sposobem będzie po prostu wybrać się na jego najbliższe wesele i posłuchać jak prowadzi, jaki ma repertuar muzyczny, praca z mikrofonem, itp. Wiadomo, że trzeba będzie uzgodnić to z młoda parą, ale jeśli DJ nie ma nic do ukrycia zgodzi się na taka wizytę. pozdrawiam:)
_________________
Wynajem podnośników koszowych, zwyżek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl