Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
NASI DJ'e
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 8:59 pm   NASI DJ'e

Podajemy tutaj namiary na DJ'ów wraz z informacją, u kogo grali (pytania o opinie proszę kierować do zainteresowanych na priv).
Proszę o podawanie danych, po dodaniu do listy posty będą usuwane.

Postanowiłam ułatwić sprawę dla tych, co nie chcą posługiwać się wyszukiwarką. Kliknięcie w pseudonim DJ'a przeniesie Was bezpośrednio do odpowiedniego wątku z opiniami o danym DJ'u.
Jednocześnie chcę zastrzec, że część z tych tematów chwilowo jeszcze nie zawiera żadnych opinii, ale to już w Waszej gestii leży uzupełnianie ich :) No i oczywiście chwile potrwa uporządkowanie tematu :)
Moderator



Aby przeczytać wątek o DJ'u wystarczy kliknąć w jego pseudonim.




DJ Adam T. i Wodzirej Jakub S.

DJ Artur Walczak

DJ ARTY - Tatiana, kawu, 555, Petitka
http://www.arty.boo.pl/

DJ Dariusz Siubdzia z Pabianic - Brinka, sierotka, Aparat, marciami, MałaMi, Ewelina caterin

DJ Darek - aniluap

DJ Dariusz Winter - PaulinaS www.winter-party.pl

DJ JACEK ,
tel. 692 689 934
jacek.gralak3@wp.pl

DJ GRZYBEK Sławek Grzymski - MalaJu, marek19800


DJ JAREK Jarek Ziąbka

DJ KRZYŚ - Krzysztof
http://djkrzys.com/

DJ LUKASZ
www.djlukas.pl

DJ MARCO Marcin Kubasiewicz - viola_25

Dj Marek Szwelengreberkaledonia
Hellen, kaledonia


DJ MELANSH - JG
tel. 537 052 111

DJ MIODZIO Marek Mioduszewski

MUSIC MIX - m. in DJ Mateusz Tomaszewski - kingapawel
tel: 505-112-964

DJ * WODZIREJ PIOTR PAJĄK A*N*I*A, Agnieszka P
tel. 501 071 869, www.wodzirejlodz.pl

DJ RALF - Rafał Krzywy z Pabianic
tel. 508-526-523

DJ RAFFmagdakowalek, oladan

DJ REMBI Paweł RembarzKociadło, gohnia

DJ ROBERT Robert Jastrzębski z Antyradia Krakówmisia-misia

DJ RUDI Michał Padkowski - Lukasz, Mariko

DJ sBand
tel. 501 107 008
www.sband.pl

DJ SHOWdziewczynaBonda, Anna202
martinka


DJ SIMON Mirosław Cieszyńskitajchi, spray, skalimonka, Hosiole, Justyss, olivka_ja


DJ SZPILAspryna

DJ Tomasz Cichocki - sowa.lipcowa
Telefon: 605577166

DJ Tomasz Grabarczyk

DJ YARRO - Mroweczka, pmichas82

PRODJs GROUP
Tel: 509-357-603 www.prodjs.pl

wesela byłe
wesela przyszłe
wesela znajomych, studniówki itp.




Pomocne wątki:

DJ i wodzirej
Orkiestra czy dj?
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Sty 22, 2021 10:34 pm, w całości zmieniany 46 razy  
 
 
A*N*I*A 

Dołączyła: 05 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 9:18 pm   

DJ-WODZIREJ Pająk (Piotr Pająk)


Pan Piotr gra też w zespole El Tabasco. Jest więc zawodowym muzykiem co oznacza że nie tylko puszcza muzykę ale także zagra biesiadę
Widziałam go w akcji na jednym weselu jak grał z zespołem ale myślę że równie dobrze bawi jako DJ - Wodzirej. Bawi gości rewelacyjnie
zespół będzie grał na moim weselu.
Ostatnio podpisywałam z nimi umowę.
Ponoć w najbliższym czasie (29.01.2011) Pana Piotra w roli DJ'a - Wodzireja można zobaczyć w restauracji Saxonia na ul. Pomorskiej w Łodzi


Edytowałam post ze względu na jego niezgodność z regulaminem forum - modertorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Lut 16, 2011 10:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maciej_n 

Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: kolega
Wysłany: Czw Lut 17, 2011 9:48 am   

szukalem sprawdzalem
wybralem poznanska profesjonalna firme gdyz dj amator potrafi zepsuc impreze
podali mi stronke nie wierzylem podjechalem do poznania na sprawdzenie i porozmawianie
fakt profesjonalisci jest ich zawsze 2 dj i konferansjer muzyka przednia
polecam 601583797
 
 
karmen 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 8
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Mar 15, 2011 2:12 pm   

Witam
ja goraco moge polecic Dj Slawka\Djsaw , gral u mnie na przyjeciu weselnym 12062010 w Lodzi.Pelen profesjonalizm , dj posiada wieloletnie doswiadczenie , umiejetnosci swoje szlifowal pod okiem B.Fabianskiego.Wszystko to wplynelo na to , ze impreza byla bardzo udana , wszyscy sie dobrze bawili.Polecam!!!
 
 
JustynaP. 

Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 1:58 pm   

ja polecam dj Sebastiana Kurka, był u nas na weselu 04.06.2011 i zarówno ja, jak i wszyscy goście byli nim zachwyceni. w swoim repertuarze ma chyba wszystko, starannie wyważył proporcje między przyśpiewkami i standardami muzycznymi, a jak goście weszli na parkiet, to schodzili dopiero, gdy im w ustach zaschło i musieli płyny uzupełnić.
no i był z nami do wczesnych godzin rannych, mimo że już tylko jedna-dwie pary smętnie bujały się na parkiecie.
polecam!
telefon na privie.
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 8:15 pm   

JustynaP. napisał/a:
ja polecam dj Sebastiana Kurka, był u nas na weselu 04.06.2011 i zarówno ja, jak i wszyscy goście byli nim zachwyceni. w swoim repertuarze ma chyba wszystko, starannie wyważył proporcje między przyśpiewkami i standardami muzycznymi, a jak goście weszli na parkiet, to schodzili dopiero, gdy im w ustach zaschło i musieli płyny uzupełnić.
no i był z nami do wczesnych godzin rannych, mimo że już tylko jedna-dwie pary smętnie bujały się na parkiecie.
polecam!
telefon na privie.


popieram popieram!!! u nas pan Sebastian też grał w "Cud miód" prawie 2 lata temu! i w tym roku na studniówce też genialnie bawił młodzież!!! serdecznie polecam!!!
 
 
Monika27 

Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 2:32 pm   

U mnie gral Dj Konrado. W repertuarze ma wszystko. Fajnie bawi gosci, choc to co najwazniejsze, by sie bawili i pamietali przyjecie to muzyka, a ta ma wysmienita. Jest przy czym powarjowac. Od Elvisa po Kombi. Gral takze na sylwestrach na, ktorych bylam i tez bylo swietnie. Goscie bawili sie do wczesnych godzin rannych.Jak by ktos chcial kontak to mam maila. Djkonrado@onet.pl
 
 
hasiek 

Dołączyła: 18 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 5:28 pm   

[quote="karmen"]Witam
ja goraco moge polecic Dj Slawka\Djsaw , gral u mnie na przyjeciu weselnym 12062010 w Lodzi.Pelen profesjonalizm , dj posiada wieloletnie doswiadczenie , umiejetnosci swoje szlifowal pod okiem B.Fabianskiego.Wszystko to wplynelo na to , ze impreza byla bardzo udana , wszyscy sie dobrze bawili.Polecam!!![/quote]

UWAGA-Ostrzegam przed dj Sławkiem (Brudzińskim),chyba że ktoś lubi wiejskie disco albo disco polo. Przygotowaliśmy mu dużo wcześniej listę naszych piosenek,a on tej listy nawet nie wziął ze sobą na wesele. Wcześniej kilka razy nam obiecywał,że będzie puszczać nasze piosenki, w wybór których włożyliśmy dużo serca i czasu,a na weselu zaczął puszczać wiejskie disco odbiegające od tego,o co go prosiliśmy. Ten DJ wogóle nie słucha życzeń klienta. Co więcej mój mąż na weselu wydrukował mu listę piosenek,a on i tak nie chciał ich włączyć. Wesele mieliśmy w lipcu,a do tej pory mnie wstrząsa jak sobie przypomnę jaką muzykę nam puścił.
_________________
hasiek
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 9:47 pm   

u mnie będzie grał dj-wodzirej Krzysztof Staniak, po rozmowach, spotkaniu i zobaczeniu filmików jestem pozytywnie nastawiona :) jeśli ktoś był na weselu granym przez tego dj proszę o ewentualne opinie, ja na pewno napisze jak juz będzie po moim weselichu ;)
 
 
Anna202 
Firma

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 11:26 am   "Djshow"

Nasze wesele odbyło się 03.9.2011r, wić całkiem niedawno.
Grali i zabawiali u nas "Djshow", czyli DJ z wodzirejem, Łodzianie.
Idealne rozwiązanie, jeden cały czas zabawiał gości, tańczył z paniami. Jak dobrze wiemy większość panów nie tańczy ;-) a panie a i owszem, wiec były zachwycone. Drugi puszczał muzykę, przy czym bardzo zwracali uwagę przy jakiej muzyce ludzie bawią się najlepiej i dopasowywali ją.
Organizowali bardzo fajne i śmieszne zabawy więc goście się dobrze bawili.
Byli bardzo otwarci, zabawni i mili, przez co od razu zjednali sobie gości, no i oczywiści nas. Efekt był taki że od razu byliśmy na ty, po imieniu, a na weselu goście pytali nas czy to nasi dobrzy znajomi bo tak na luzie z nami i tacy mili i fani dla nas.
Jak dla mnie pełen profesjonalizm za małe pieniądze. Parkiet był pełen przez całą noc, a ludzie ciągle do nas podchodzili i gratulowali wspaniałej muzyki i rewelacyjnego wodzireja.
Gorąco polecam.
U nas wodzirejem był Kuba a DJ Adam.
namiary
Jakub Skalmierski 501 760 648 i Adam Tyburski 603 263 392
 
 
PinaColada84 

Dołączyła: 19 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 4:09 pm   

polecam DJ MARKA KOWALCZUKA z łódzkiego radia Planeta-tam tez najlepiej go szukać i bezposrednio z nim porozmawiac,miły i bardzo otwarty i sympatyczny facet.
Ostatnio zmieniony przez PinaColada84 Czw Wrz 22, 2011 4:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szczawik 

Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 6:11 pm   

prosze o dodanie Dj Endriu polecam kazdej młodej parze
 
 
 
lilka81 

Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sty 10, 2012 5:04 pm   

PinaColada84 napisał/a:
polecam DJ MARKA KOWALCZUKA z łódzkiego radia Planeta-tam tez najlepiej go szukać i bezposrednio z nim porozmawiac,miły i bardzo otwarty i sympatyczny facet.

Słyszałam, że Marek Kowalczuk jest świetny ale chciałabym uzyskać informacje o jeszcze jednym DJ-u, którego spotkaliśmy na targach. Nazywa się Michał Kwiatkowski (też z tego radia chyba i z tv toya). Świetne wrażenie zrobił na nas tylko drogo i sporo terminów ma już zajętych:( Szybko musimy decyzję podjąć.
Wyszukałam go w necie i dobre opinie ma. Co sądzicie? Help:)

Doklejam co znalazłam na forum i czekam na zdanie innych spanikowanych jak ja:)

"Wysłany: Wto Sie 05, 2008 10:19 am
My chcieliśmy polecić DJ Michała Kwiatkowskiego z Łodzi, który poprowadził nasze wesele w zastępstwie za naszego DJa Marka, który niestety musiał wyjechać. Michał sprawdził się wyśmienicie, a świadczy o tym fakt, że goście zostawili mnóstwo jedzenia bo nie mogli przstać tańczyć, sami byliśmy w szoku , że tak się bawili. Zainteresowanym chętnie prześlę namiary."

No namiary to ja akurat mam tylko pytanie czy na pewno...

Może też poproszę o dopisanie go do listy to więcej opinii dostanę. Dzięki. Pozdrawiam.
_________________
lilka
Ostatnio zmieniony przez lilka81 Wto Sty 10, 2012 5:18 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
abaneta 

Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 11:50 am   

U mnie na weselu (21.01.2012) grał właśnie Dj Kwiatek i z całą pewnością mogę Go polecić - świetna konferansjerka, repertuar bardzo dobrze dobrany, no i super zorganizowane oczepiny - zamiast żenujących konkursów karaoke :) Parkiet pełny do samego rana. Poza tym przed weselem chętnie doradzał, przez co udało nam się lepiej przygotować. Gorąco polecam!
 
 
lasio14 

Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 1
Skąd: Lipsko
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 12:28 am   DJ BEAT

Polecam tego pana gra naprawdę dobrze :) Styl nie ma znaczenia gra wszystko dziadek dziecko wujek ? No problem gra dla każdej publiki hehe polecam tu macie jego email xxdjbeatxx@wp.pl
 
 
paula31991 

Dołączyła: 30 Lis 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2012 9:13 am   

U nas grał Pan Piotr. Opinie na jego temat umieściłam w odpowiednim wątku.Po przyjęciu byłam baaardzo zadowolona. Co do Pana Mirosława, byłam na imprezie firmowej na której grał. Poziom bardzo podobny, jednak wybraliśmy tego pierwszego z racji wieku ;) . O Dj Lukasie niestety nie słyszałam
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 9:16 pm   

pisałam w jakimś poście wyżej - Krzysztof Staniak ;)
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 3:28 pm   

Na naszym weselu korzystaliśmy z usług Hand-Mix a mianowicie z dj-wodzireja i z kamerzysty. Oto nasze spostrzeżenia (kamerzysta opisany w odpowiednim wątku)

Panowie spóźnili się około godziny na przygotowania (Pan Młody był już ubrany więc się rozbierał jak podjechali, natomiast ja czekałam do ostatniej chwili z ubiorem - duży stres)

- dj-wodzirej
ogólnie podobało nam się jak zostało poprowadzone wesele, muzyka ok, zagrane zostały też utwory o które prosiliśmy, wodzirejka też dobra. Goście mówili nam, że czują się jak na weselu z orkiestrą :) podczas pierwszego tańca dj puścił nam bańki mydlane i dym co nas zaskoczyło bo nie było to uzgadniane ale efekt był fajny, taki bajkowy :) to co jednak pozostawia rysę to fakt, że do pierwszego tańca zagrana została inna wersja wybranej przez nas piosenki do której zatańczyć nie mogliśmy bo mieliśmy przygotowany układ do innej wersji (dodam, że na życzenie dj zostało specjalnie wysłane mp3 z piosenką a mimo to zagrana była inna wersja :mad: ) dobrze, że w samochodzie miałam pendrive z poprawnym utworem jednak niesmak pozostaje. Oczepiny również zostały poprowadzone inaczej niż chcieliśmy (wysłaliśmy link jak chcielibyśmy żeby to wyglądało) ale nie wyszło źle ;)

Podsumowując serdecznie polecamy dj - zdecydowanie nie żałujemy, że zdecydowaliśmy się na p. Krzysztofa, dobry z niego zarówno dj jak i wodzirej :) również jako właściciel firmy p. Krzysztof wykazał się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Dążył do tego abyśmy byli w pełni zadowoleni.

pozdrowionka
Ostatnio zmieniony przez oreska Wto Lip 31, 2012 7:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
olka444 


Dołączyła: 06 Wrz 2012
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 1:21 pm   

Polecam Flesh Agency Bardzo dobry i profesjonalny dj, można z nim ustalić cały scenariusz wesela. Nie pije alkoholu na weselu, potrafi świetnie rozkręcić zabawę weselną. Gra muzykę każdego gatunku.
 
 
Tess 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 8:16 pm   wesele 22.09.2012 - dj Sławek Grzybek - gorąco polecamy!

Minął ponad miesiąc od naszego wesela (ok 90 osób), które odbyło się pod Warszawą.
Wybraliśmy DJ Sławka, ponieważ świetnie bawiliśmy się na innym weselu u naszych przyjaciół gdzie grał Sławek.
DJ BBJ (Sławek) ujął nas profesjonalizmem, otwarciem na nasze pomysły, a także podejściem do każdego gościa weselnego. Bez problemu rozkręcił imprezę weselną. Specjalnie dla ojca panny młodej znalazł jego ulubioną piosenkę.
Bardzo mile nas zaskoczył utworem o godzinie 5:00 - gdzie tylko my bawiliśmy się na parkiecie ku zdumieniu pozostałych weselników.
Z czystym sumieniem polecamy Sławka jako niezrównanego DJa nie tylko na wesela.

Raz jeszcze dziękujemy Ci za cudowną oprawę muzyczną naszego wesela!

Agnieszka i Dominik
 
 
Myszon 

Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon Lis 12, 2012 5:47 pm   

Witam serdecznie wszystkich. Jeśli chodzi o DJ na wesele to chcę nieskromnie polecić swoją osobę czyli Szymon DJ Kielce szymondj.pl . Jeśli chodzi o moje granie prawdopodobnie jest podobne do repertuaru wielu innych DJ'ów wodzirejów weselnych. Repertuar jakim dysponuje w swojej płytotece jest dość spory ale nie o ilość tu chodzi ale o dobry wybór kawałków. Mam 6 lat doświadczenia w branży weselnej i stale udoskonalam swój warsztat. Imprezy jakie głównie gram to wesela i na to się od początku nastawiałem. Podczas wesela staram się wpasowywać w gusta gości weselnych ale lubię też zaskoczyć fajną zabawą integracyjną. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony szymondj.pl . Zasięg moich usług to Świętokrzyskie (Kielce, Jędrzejów, Busko-Zdrój) oraz północna część małopolski tj. Miechów, Olkusz. Zapraszam do współpracy!. Pozdrawiam.
_________________
Dj na wesele z Kielc
DJ wesele Kielce
 
 
Princessa 

Dołączyła: 27 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 10, 2013 4:07 pm   

Witam.
Szukam namaiarów na DJ GRZYBEK Sławek Grzymski.
Jęsli ktoś posiada prosze o info na PW
Z góry dziekuje
 
 
Hektora7 

Dołączyła: 04 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: internet
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 6:25 pm   DJ Ray

Witam,
Biorę pod uwagę DJ Raya na swoje wesele. Czy ktoś miał doświadczenie z tym DJem? Proszę o kontakt i podpowiedź, czy ktoś z Łodzi jest szczególnie polecany (wesele we wrześniu tego roku).

Pozdrawiam,
Hektora (melodia@o2.pl)
 
 
czarrek 

Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 05, 2013 11:12 am   

Szukam informacji na temat pana dj Tomasza Sowjaka. Czy ktoś może był na weselu na którym grał? ;)
Ostatnio zmieniony przez czarrek Wto Mar 05, 2013 11:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
klaudia1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 19, 2013 1:25 pm   

Serdecznie polecam dj Pana Mateusza Tomaszewskiego musicmix na naszym weselu grał wraz z wokalistką Panią Kasią na pierwszy taniec tańczyliśmy Walca Embarras którego Pani Kasia cudnie zaśpiewała! Są elastyczni i sympatyczni, wszystkie uwagi przy podpisaniu umowy były uwzględnione. Widziałam Pana Mateusza na jednym weselu u przyjaciółki dlatego się zdecydowaliśmy. Mają różne usługi dodatkowe ale my skorzystaliśmy tylko z Pani Kasi :)
 
 
Pancia 

Dołączyła: 12 Mar 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 02, 2013 5:40 pm   

Cześć,
za 4 miesiące mam ślub i niestety mój dj się odmówił z prowadzenia imprezy. Jeden z rozchwytywanych dj-ów (który sam juz jest zajęty) polecił mi DJ Adam Cebula. Niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii na jego temat. Czy ktoś może coś wie???????
 
 
nata_ska 


Dołączyła: 02 Lis 2012
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 11:46 am   

Pancia, moze moj dj - rembi bedzie mial wolne :) nie wiem jak innych ale jego moge polecic ;) ogladalam go na jedym weselu + filmiki i naprawde nie moge sie doczekac +cena przywoita ;) jak cos napisz do mnie na PW dam Ci na niego namiary :)
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Maj 12, 2013 4:43 pm   

Nasz DJ to DJ Marco, ktory byl poecany przez wiele moich znajomych i przede wszystkim grał już 4 razy w Dzikim Winie, czyli tam gdzie bedziemy miec wesele, wiec jest zaznajomiony z otoczeniem :) Rozmawiałam z nim, bardz konkretny facet i widac, ze wszystko z nim mozna ustalic i decyzje zostawia Parze Młodej odnosnie wszystkich szczegolow imprezy :) POLECAM!
_________________
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 7:41 pm   

My będziemy korzystać z usług DJ Andrzej i DJ Mati z firmy Dobre Imprezy :)
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 6:33 am   

My skorzystamy z usług DJ Lukasa :) - bardzo sympatyczny, kulturalny i znający się na swojej pracy :) Ma dobre pomysły, ale uważnie słucha tego czego oczekują młodzi :)
_________________
 
 
Balcerek 

Dołączyła: 31 Maj 2013
Posty: 9
Skąd: K. Ł.
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 8:24 am   

u mnie zagra duet Dj Szoker (Dj Szoker & Dj Chojaqs również na akordeonie) - namiary znajdziecie w necie bez problemu.
 
 
kinga123 

Dołączyła: 12 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 12, 2013 12:07 pm   

Balcerek napisał/a:
u mnie zagra duet Dj Szoker (Dj Szoker & Dj Chojaqs również na akordeonie) - namiary znajdziecie w necie bez problemu.

U nas tez zagrała DJ Szoker - można nas dopisać jako zadowolonych klientów.
 
 
AggieS 

Dołączyła: 05 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Łódz
Wysłany: Pon Cze 17, 2013 8:25 pm   Polecany DJ

Na naszym weselu 8 czerwca w Dworku grał pan Marek Fetter, bardzo kulturalny i konkretny DJ i wodzirej, z bogatym wyborem piosenek i doświadczeniem. Niczego nam nie narzucał, my wybraliśmy muzykę, która nam się podobała, spełniał też życzenia gości grając ich ulubione piosenki z dedykacjami. Co odważniejsi goście wzięli udział w karaoke. Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy naszej imprezy i gorąco polecamy DJ-a Marka, kontakt na stronie: xxxxxx

edit: kontakt podajemy na pw na życzenie zainteresowanych
_________________
AggieS
Ostatnio zmieniony przez bambolea Pon Cze 17, 2013 9:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mia2013 

Dołączyła: 01 Cze 2013
Posty: 56
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 9:55 am   Dj Simon

Polecam, polecam, polecam i podpisuję się obiema rękoma pod dj Simonem. Wspaniały facet ! Wyjątkowe podejście do gości sprawiło, że impreza była mega udana a na parkiecie wywiali nawet ci, których nigdy na weselach nie można było oderwać od siedzeń. Super muzyka, świetne wyczucie sali, wyjątkowy kontakt z tańczącymi. Słów brakuje - wszyscy stawiamy na DJ SIMONA!
 
 
izus38 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 7:15 am   

Pancia napisał/a:
Cześć,
za 4 miesiące mam ślub i niestety mój dj się odmówił z prowadzenia imprezy. Jeden z rozchwytywanych dj-ów (który sam juz jest zajęty) polecił mi DJ Adam Cebula. Niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii na jego temat. Czy ktoś może coś wie???????


Mam nadzieje że byłaś zadowolona z DJ Adama Cebuli. Na naszym weselu 7 września też był DJ Cebula i zarówno goście jak i my byliśmy bardzo zadowolenie. Z czystym sumieniem polecam!!!!
 
 
AngelOfDarknez 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 12, 2013 11:11 am   

Proszę o dodanie do listy- dj Andrzej & Mati ( Andrzej Prusisz i Mateusz Kubasiewicz ) Będą grali na moim weselu w przyszłym roku :)
 
 
kajkaaaa 

Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 13, 2013 7:35 pm   Witam

Szukam Dj'a na poprawiny w Łodzi na przyszły rok może macie jakies propozycje?Pozdrawiam :)
 
 
Nowożeńcy51013 

Dołączył: 13 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 13, 2013 9:29 pm   

Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat DJ MARCO Marcina Kubasiewicza, ale jak kliknę w wątek o nim, z listy powyżej to niestety tam już nie mogę dodać opinii. Co zrobić by recenzja była w wątku odpowiedniego DJ, bo zasłużył na opinię pod swoim nazwiskiem, a nie tylko w ogólnym wątku o DJ.
 
 
mała miii 

Dołączyła: 17 Wrz 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 7:33 pm   potrzebuję pomocy

witajcie, potrzebuję pomocy w sprawie dj'a. Mogłabym prosić którąś z Was o udostępnienie dłuższego kawałka z wesela, chodzi mi o to jak bawił gości, ponieważ mam problem z przyszłą teściową;/ kategorycznie nie chce dj'a(bo nie wypada, na weselu powinna być orkiestra ble ble ble) i nie wiem jak mam ją przekonać.
 
 
Bogusia83 

Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 3:22 pm   

Może jeszcze nie za późno. Napisz do wodzireja Tomasza Zychla - wodzirej 202. Ma mnóstwo filmików z prowadzonych przez siebie imprez. Zarówno z DJ jak i sam. Polecam serdecznie
 
 
mała miii 

Dołączyła: 17 Wrz 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 3:01 pm   

Witajcie, mieliśmy problem z narzeczonym z muzyką na pierwszy taniec. Wymyśliliśmy "inny" pierwszy taniec i szukaliśmy Kogoś kto będzie w stanie zmontować nam kilka piosenek w jedna całość. Na coś takiego zgodził się DJ SZOKER, jesteśmy bardzo zadowoleni z całego utworu:) polecam również DJ SZOKER'a na wesele.
Dziękujemy bardzo serdecznie i polecamy Pana Marcina.
 
 
alleks26 

Dołączył: 15 Gru 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 9:08 am   

już troszkę czasu minęło od naszego wesela. Zdecydowaliśmy się na duet zgrani-dje.
Pan Jacek urozmaicał nasz wieczór jako wodzirej fajnymi zabawami i nawet mój wujek się w nich udzielał co uważamy z żoną za duży sukces:)
Polecam. Śpiewy za stołami, bardzo dobra muzyka i suuper wspomnienia.
Pozdrawiamy
 
 
Malgorzata_Ewa 

Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 1:46 pm   

Na naszym weselu zagrał Dj Jaro z djscena.pl. Jarek to fantastyczny facet, sprawnie poprowadził całą imprezę, wrzucając fajne (a nie żenujące) żarty. Ma niezwykłe wyczucie, potrafi dostosować się zarówno do klienta, jak i samych gości. To DJ z dużym doświadczeniem, zarówno klubowym, jak i przy prowadzeniu imprez okolicznościowych.
 
 
mmonikam 

Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 5
Skąd: Konstantynów Ł.
Wysłany: Sro Maj 14, 2014 5:31 pm   DJ MARCO

Na naszym weselu grał DJ Marco. Cóż mogę powiedzieć...REWELACJA! Goście zadowoleni i wybawieni. Wszystko na najwyższym poziomie - muzyka różna, dostosowana do gości. Bez problemu spełniane były wszystkie dedykacje i życzenia muzyczne. Kontakt z nami, gośćmi, obsługą również bez zastrzeżeń. Wszelkie zabawy poprowadzone z kulturą ale jednocześnie tak by było wesoło. Dodatkową atrakcją była oczywiście plazma, na której wyświetlały się zdjęcia i np. układy taneczne (jak dobrze, że nie założyłam się, że nikt nie zatańczy ;) ). Wyboru DJ dokonaliśmy na podstawie opinii na forum i polecenia przez kolegę, który robi zdjęcia i nie jedną oprawę muzyczną wesela widział/słyszał. Nie żałujemy. Podsumowując: polecamy w 100% i dziękujemy!
 
 
guziczek 

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 19, 2014 3:32 pm   

Na naszym weselu zagra DJ Przemek Zych wraz z Mariuszem Szusterem. Panowie są z Opola, wystarczy co nieco pogrzebać w internecie, żeby ich znaleźć.
Mieliśmy spory problem, żeby przekonać moich rodziców do DJ'a - totalny opór... bo nie da się wesela bez kapeli, bo nie wypada, klapa, porażka, ludzie, jak zobaczą, to wyjdą. Po obejrzeniu filmu z zabawy u siostry narzeczonego, zmienili zdanie. Zdamy również relacje z naszego w przyszłym roku:)
 
 
mariola.styl 

Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 11:10 am   

U nas zagrał DJ Szoker z akordeonistą. Super prowadzenie, zabawy, dobór piosenek. Rodzice przeciwni Dj'owi wybawili się jak nigdy - polecam.
 
 
Koalusia 

Dołączyła: 02 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 06, 2014 6:35 pm   

Witam wszystkich. 7 czerwca 2014r w restauracji Yuca w Łodzi gral u nas na weselu DJ MARCO. Byla to najlepsza impreza na ktorej bylismy zarowno dla nas ale takze dla naszych gosci. Wszyscy byli zachwyceni oraz bawili sie wspaniale. Pan Marcin jest nie tylko wspanialym DJ-em ale takze sprawdzil sie w 100% jako wodzirej. Organizowal biesiade przy stole, gry i zabawy dla wszystkich oraz ciekawe konkursy. Gwozdziem programu okazaly sie tance przy ukladach tanecznych wyswietlanych na dwoch plazmach. Muzyka byla bardzo roznorodna wiec kazdy znalazl cos dla siebie. Oczepiny byly krotkie, zwiezle i zawieraly wszystko co powinno miec miejsce podczas oczepin ale bez zbednego przedluzania i przeciagania. Mimo zmeczenia my ani nasi goscie nie schodzilismy z parkietu. Reasumujac w 200% polecamy Pana Marcina. DJ MARCO = NIEZAPOMNIANA IMPREZA!
 
 
Misia2405 

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2014 2:20 pm   

My zdecydowaliśmy się na dj'a Krisa z Puław. Zobaczymy jak to będzie ;) Zapowiada się super :)
 
 
olkos 

Dołączyła: 05 Cze 2014
Posty: 4
Skąd: Londyn
Wysłany: Pią Lip 18, 2014 12:32 pm   

Czy ktos zna DJ'a ktory dobrze (lub nawet bardzo dobrze) mowi po angielsku i moglby prowadzic impreze zarowno po polsku jak i angielsku? Nasze wesele bedzie miedzynarodowe i jest to wymog konieczny....

Dziekuje z gory za pomoc. Jesli to zly watek prosze go przeniesc gdzie trzeba, dopiero jestem tu poczatkujaca :)

Dzieki!!
Ostatnio zmieniony przez olkos Pią Lip 18, 2014 12:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zbuntowanapanna 

Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 14, 2014 10:06 am   

Z czystym sumieniem polecamy Dj-a Rafała i całą Agencję Muzyczną LENA!
http://www.amlena.pl/
https://www.facebook.com/...uzyczna?fref=ts
Pana Rafała cechuje wyjątkowa, odpowiednio dobrana oprawa muzyczna, dzięki której Nasze przyjęcie weselne z dnia 28-06-2014 roku było inne niż wszystkie.
Za sprawą od początku przemyślanego scenariusza zabawy, błyskotliwej i pełnej humoru konferansjerze, świetnie dobranej muzyce, krzesła przy stołach byłe puste, a Goście do dziś przekazują Nam pochlebne opinie. Polecam w 100%!
_________________
M.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl