Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka dieta przed ślubem?
Autor Wiadomość
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 1:11 pm   

troszka88, 170 cm.

Jestem potężna jak gęś sportowa :hyhy:
_________________


 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 1:42 pm   

Głupoty piep**sz :)

[ Dodano: Pon Cze 18, 2012 1:43 pm ]
rozm pewnie 40??
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 1:53 pm   

Nic nie zależy od wagi, nawet rozmiar- mam 173 cm, 64 kg i w sukienki w górnych partiach ciała czasem nie wejdę nawet w 40...... spódnice zakłądam 36, a czasem 38 muszę kupić..... rozrzut jest taki, że w ogóle przestałam patrzeć na wymiary :o
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 2:00 pm   

troszka88, e-e niestety 44 :) dół 42 ale to w różnych sklepach. Generalnie kilogramy nie są dla mnie wyznacznikiem, chciałabym po prostu przestać wyglądać jak pulpet. Bo już nawet mój Tatuś mi mówi, że wyglądam nieapetycznie :(
_________________


 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 2:31 pm   

TO go nie słuchaj- ja całe życie byłam w rodzinie krytykowana za wygląd...... strasznych kompleksów się nabawiłam.
:(
Ja się dalej czuję jak ogromna góra budyniu- ostatnio miałam ciekawe doświadcznie- gadałam z miłą dziewczyną, poznałyśmy się na castingu modelek plus size- generalnie tak postrzegam samą siebie, że byłam pewna że jesteśmy identyczne, może ona troszkę drobniejsza- wzrostowo miałyśmy obie 173cm, tyle,że ja 64 kg- ona 73 !!

Także- w żadne komlpeksy nie wpadaj !! Dla mnie ta przygodnie poznana koleżanka była śliczna i zgrabna :smile:
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 2:37 pm   

Karolina1984, ale ja wiem jak wyglądałam i jak wyglądam i wiem, że Tata ma sporo racji - bo się zapuściłam, ;)

jak się dokopię to wrzucę moje zdjęcia kiedyś i dziś :P
_________________


 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 2:42 pm   

Dorotka, spokojnie, ja rok temu miałam 95 kg, także było na co popatrzeć :doubt:
Świadomość wyglądowa została mi ta sama- dobrze,że obudziłaś sie teraz, a nie 15 kg później, bo ja całe życie byłam raczej dość normalna, moze 5 kg nadwagi, ale nie prawie 30 :D
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 3:01 pm   

i na 2 lata przed ślubem, a nie jak moja znajoma - 3 miesiące przed :roll:
_________________


 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 6:46 pm   

Człowiek często nei widzi tej różnicy kiedy zaczynam mieć sporą nadwagę, pomija ten moment kiedy wyglądał "normalnie" a staje się osobą otyłą. Grunt to wiedzieć w którym momencie powiedzieć stop i zacząć żywić się racjonalnie, albo przejść na dietę.
_________________

 
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 6:50 pm   

niby moja nadwaga nie jest olbrzymia, ale ja się z nią źle czuję. Chce żeby mój A. znowu był zazdropsny o spojrzenia innych facetów, bo teraz podoba się tylko Jemu :smile: :smile: :smile:
_________________


 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 6:53 pm   

Dorotka_ napisał/a:
ale ja się z nią źle czuję

No i właśnie o to chodzi, czuć się dobrze w swoim ciele, nie każdy musi nosić rozmiar 36, ważne żeby czuł się dobrze i zdrowo :)
_________________

 
 
 
gazelkaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 58
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 11:42 am   

lerata napisał/a:

gazelkaa napisał/a:
Ja będę stosować po długim weekendzie dietę 3d jednak, zobaczymy, co z tego będzie. Bo nawyków żywieniowych nie mam aż takich zlych, ale może trzeba ten mój nieszczęsny metabolizm jakoś popchnąc do przodu?


Możesz potem napisac coś więcej o tej diecie? Ja jestem nią zainteresowana i chciałabym wiedzieć, czy nie jest trudna w utrzymaniu, no i czy niesie ze sobą efekty :)


Najlepiej poczytaj bezpośrednio na stronie, tam ejst taki jasno opisujący wszystko filmik :) Bo na forum to za dużo pisania. Ja już stosuje tę dietę 2. tydzień i powiem Ci, że jestem bardzo zadowolona :) Schudłam już prawie 2 kg, nie chodzę glodna, a w kuchni nie muszę spędzać wcale dużo czasu. No i łatwiej, bo z koleżanką, więc się nawzajem motywujemy :) Tak więc wg mnie ta dieta nie jest, jak piszesz, "trudna w utrzymaniu". Najgorzej zacząc, potem już z górki.

Co do dogadywania taty Dorotki - moja mam jest mistrzem takich uszczypliwości, ja nigdy nie byłam super szczupła, ale cały czas słyszę, że się powinnam wziąć za siebie, często takie słowa bolą... :evil:
_________________
"Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają." Aldous Huxley
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 1:28 pm   

gazelkaa, słowa bolą - ale nie wolno ich brać do siebie. Ja się zaczęłam odchudzać, bo mi było źle samej z sobą, a nie dlatego, że Tata mi wytknął sadełko ;) nawiasem Moja Mama też potrafi zarzucić złośliwych hasłem, niby motywującym... ale jaka to hipokryzja, gdy Mój Pączuś w maśle (w sensie Mama) która sama ma o 5 kilo doświadczenia więcej zarzuca mi zaniedbanie się :) ))

Gratuluję straty 2 kilo :)
_________________


 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 8:44 am   

ha, ja całę życie byłam "Wielką Karoliną " ( a cóż poradzę,że baby w mojej rodzinie to kurdupelki ok 158-164 cm wzrostu ?? ? ), mama mi czasem potrafiła powiedzieć,żebym się nie przejmowała swoją klatka piersiową ( bo jest troszkę "atletyczna " u mnie 8) )....bo (uwaga, będzie miło) nawet jak się urodziłam, ona od razu się zdziwiła, że ona jest taka ogromna, nigdy takiego ewenementu nie widziała :D
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 1:26 pm   

Karolina1984, ja mam w pakiecie starszą siostrę z wagą piórkową :P od 7 roku życia byłam od niej cięższa średnio o 15 kg :P teraz już o jakieś 25 :mur:
_________________


 
 
gazelkaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 58
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 10:22 am   

Dorotka_ napisał/a:
gazelkaa, słowa bolą - ale nie wolno ich brać do siebie. Ja się zaczęłam odchudzać, bo mi było źle samej z sobą, a nie dlatego, że Tata mi wytknął sadełko


Ja wiem, wiem, kiedyś raniło bardziej, teraz wiem, że moja mam po prostu tak ma :P Nie umie chwalić, jej się wydaje, że właśnie takie uwagi bardziej motywują :P Co nie jest prawdą, bo mnie akurat bardziej zmotywowało to, jak wyglądałam, jak w salonie zaczęłam mierzyć rózne suknie - nie ma bata, biel pogrubia, fasony chocby z gorsetami też większości nie sprzyjają... Stąd dieta, bo w sumie jak nie teraz, to kiedy? Kiedy jakiś czas po ślubie zdecyduję się na dziecko? Jestem jeszcze młoda, chciałabym się cieszyć fajną figura, a poza tym zdrowiem. Motywuje mnie też to, źe akurat dieta 3d, która wybrałam, przypomina normalne menu, więc teraz wyrabiam sobie zdrowe nawyki żywieniowe i mam andzieję, że łatwiej będzie mi przy nich potem zostać.
_________________
"Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają." Aldous Huxley
 
 
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Lip 03, 2012 9:39 am   

gazelkaa napisał/a:
lerata napisał/a:

gazelkaa napisał/a:
Ja będę stosować po długim weekendzie dietę 3d jednak, zobaczymy, co z tego będzie. Bo nawyków żywieniowych nie mam aż takich zlych, ale może trzeba ten mój nieszczęsny metabolizm jakoś popchnąc do przodu?


Możesz potem napisac coś więcej o tej diecie? Ja jestem nią zainteresowana i chciałabym wiedzieć, czy nie jest trudna w utrzymaniu, no i czy niesie ze sobą efekty :)


Najlepiej poczytaj bezpośrednio na stronie, tam ejst taki jasno opisujący wszystko filmik :) Bo na forum to za dużo pisania. Ja już stosuje tę dietę 2. tydzień i powiem Ci, że jestem bardzo zadowolona :) Schudłam już prawie 2 kg, nie chodzę glodna, a w kuchni nie muszę spędzać wcale dużo czasu. No i łatwiej, bo z koleżanką, więc się nawzajem motywujemy :) Tak więc wg mnie ta dieta nie jest, jak piszesz, "trudna w utrzymaniu". Najgorzej zacząc, potem już z górki.


Zapowiada się nieźle :) Dawno nie zaglądąłam na forum, czy skończyłaś już stosować dietę? I ile schudłaś? Hmmm, mnie został jeszcze prawie rok, ale wiem, że im szybciej się ogarnę z diet ą, tym lepiej dla mnie - dla zdrowia i samopoczucia. Bo coś czuję, że przymiarka jakiejkolwiek sukni może zakończyć się płaczem nad moim ciałem... :/
_________________

 
 
gazelkaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 58
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 10:23 am   

Już jestem na finiszu, w weekend minie 28 dni diety, na tyle mam rozpisane menu i chyba nie będę jej kontynuować, bo na wadze minus 6 kg i na chwilę obecną zamierzam popracować nad ciałem, żeby je ujędrnić. Ogólnie bardzo fajna jest ta dieta 3D i nawet koleżanka pielęgniarka powiedziała, że wygląda zdrowo :) teraz mam zamiar się pilnować, nie mam zamiaru znów przytyć :/
_________________
"Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają." Aldous Huxley
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 4:27 pm   

gazelkaa, wysłałabyś mi to menu na pw, bo jestem ciekawa :)
_________________


 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 10:54 am   

gazelkaa, poprosze tez o ta diete na priv badz e - mail
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 2:57 pm   

ja też, ja też :-) prosze :)
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 3:51 pm   

hm.. z tego co ja wiem to za dietę 3d trzeba płacić,ale jeśli nie to ja tez poproszę, a nalpiej jak ja tutaj wkleisz :)
 
 
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 10:09 am   

Gazelkaa, gratki, super spadek :)

Dziewczyny, lepiej nie proście tak publicznie o przesłanie takich rzeczy, bo pewnie plik jest zabezpieczony prawnie przed rozpowszechnianiem, a nie wiadomo, kto na forum zagląda, ja już różne rzeczy czytałam... :/ A na pewno dieta już jest na jakimś chomiku albo innym pobieraczku ;) Ja może zamowię dietę 3D na spółkę z koleżanką, jak coś :)
_________________

 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 3:46 pm   

lerata, moze i racja..

pogrzebałam troche i znalazlam na kafeterii bodajże to to samo co dukan.. a na nim nie wytrwałam nawet 3 dni takze szanse nikłe.. na zrzucenie czegokolwiek

zostaly mi 2 tygodnie do 1szej przymierki wiec w sumie nie wiem czy jest jakikolwiek sens zaczynac sie odchudzac teraz..
 
 
millusia 


Dołączyła: 16 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 7:57 pm   

Zuza daj sobie spokój z odchudzaniem, po co się dodatkowo stresować.
 
 
lerata 


Wiek: 37
Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 9:43 am   

Zuza, ja też o tym czytałam, ale na jakimś forum znalazłam posta, że wcześniej (rok, dwa lata temu?) była jakaś dieta 3D, która właśnie bazowała na Dukanie, a teraz jest dieta 3D z dopiskiem Chili i to jest inna dieta, nie ma z wysokobiałkową nic wspólnego - trzeba uważać, co się ściąga. Tam chodziło o to, że ktoś przejął prawa do nazwy chyba czy coś, w każdym razie to dwie różne diety są.

Hmmm, masz miesiąc do ślubu, a skoro 2 tygodnie do przymiarki, to jeszcze trochę można zdziałać... A ile potrzebujesz schudnąć? Spróbować zawsze warto, jeśli nie będzie to rzeczą, która Cię najbardziej zaprząta :)
_________________

 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 9:45 am   

Zuza12345, aby schudnąć 1-2 kg w tak krótkim czasie w zdrowy sposób polecam jakieś 1-2 dniowe detoksy. Teraz mamy sezon na czereśnie, dieta czereśniowa rewelacja, sama stosuję raz do roku i po tych dwóch dniach widzę ogromną poprawę kondycji skóry, a i na wadze 2-3 kg mniej :)
 
 
gazelkaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 58
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lip 18, 2012 10:32 am   

Dziewczyny, wolałabym nie rozsyłać Wam plików chronionych prawem autorskim :( Powiem tylko, że widziałam w sieci taki mały pdf, więc... ;) Zuza, dieta 3D to nie jest Dukan :roll: Choć też w sieci znalazłam stare informacje, że niby jest, ale to już nieaktualne w każdym razie. Lepiej więc patrzeć na daty postów. Dieta, którą ja stosowałam, nazywa się dokłądnie dieta 3D Chili (końcówka ze względu na przyprawy). Troszka88, a tak z ciekawości, jak taki "detoks" wygląda? W 1-2 dni to pewnie sama woda leci?
_________________
"Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają." Aldous Huxley
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2012 10:54 am   

gazelkaa, no przez dwa dni wcinasz tylko czeresnie ( jednego dnia powinnaś zjeść ok 2 kg czereśni) no i pijesz masę wody.. wiesz, poza faktem,że zleci Ci kg czy dwa, to czereśnie mają masę witamin... Poprawiają cerę itp. Polecam poczytać w internecie :)
 
 
gazelkaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 58
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 10:03 am   

A to przy takiej ilości ni będzie bolał brzuch? I nic innego w ogole się nie je? :o Ciekawe, ciekawe... Na razie jestem zadowolona z efektów po diecie 3D, ale zawsze interesowały mnie wszystkie tzw. detoksy, więc dopytuję :)
_________________
"Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają." Aldous Huxley
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 10:19 am   

gazelkaa, nie, bo to jest ilość rozłożona na cały dzień.. Ilosć oczywiście możesz zmniejszyć. Efektem ubocznym takiego detoksu są częste wizyty w toalecie,ale to akurat dobry objaw :)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 11:02 am   

Laski nie wiem jak to możliwe ale przez 3 dni zeszło mi z brzucha 10 cm... :co:
nie wiem jakim cudem (mierzyłam się w tym samym miejscu, tą samą miarką, faza cyklu nie ma tu w tej chwili znaczenia). No i z innych partii zleciało mi po 2 cm :smile: :smile: :smile:

stosuję dietę m/ż i robię po 150 brzuszków dziennie.
Ale czaaad :D
_________________


 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 11:03 am   

Dorotka_ napisał/a:
aski nie wiem jak to możliwe ale przez 3 dni zeszło mi z brzucha 10 cm... :co:
to raczej niemożliwe... :) musiałam się gdzieś kopnąć w pomiarach :) 10 cm to potwornie dużo

[ Dodano: Nie Lip 29, 2012 11:04 am ]
*musiałaś
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 11:07 am   

troszka88, ja generalnie jestem duuuża :roll:
_________________


 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 11:09 am   

Dorotka_, to tak jak ja :)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Sie 13, 2012 11:37 am   

Tak czy siak odchudzam się od 25.07.2012 - tak na poważnie bez, żadnych tam wybryków i pobłażań, a wszystko co nie było dietetyczne musiałam odpokutować treningiem,
iii chciałam się pochwalić wynikiem :smile:
27.07.2012 13.08.2012
biodra 107 cm 104 cm -3 cm
pępek 100 cm 90 cm -10 cm
pod biustem 85 cm 83 cm -2 cm
biust 103 cm 90 cm -13 :smile:
udo 66 cm 59 cm -7 !! ! cm
łydka 44 cm 39 cm -5 cm
bajceps 33 cm 30 cm -3 cm

nie wiem ile ważę, bo mi z założenia ważyć się nie wolno, ale jaram się przeokrutnie, bo mieszczę się w moje jeansy, które od kilku miesięcy notorycznie kurczyły się w szafie :smile:
_________________


 
 
Blue_Sky 

Dołączyła: 17 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Pl
Wysłany: Pią Sie 17, 2012 11:36 am   

Polecam MŻ czyli mniej żreć :P to tak na poprawę humoru, a na poważnie to pamiętajcie,że dieta to nie wszystko ruch to zdrowie!
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 5:45 pm   

no i mi poleciało wszędzie po jednym centymetrze. MŻ + więcej białek + NIE dla słodyczy, działa!!!

[ Dodano: Czw Sie 23, 2012 12:55 pm ]
zważonam 76 kilo ;] jeszcze 11 mam do pierwszego celu :)
_________________


 
 
weselinka 

Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 6:59 pm   

O, a ja siedzę na tym forum od jakiegoś czasu i dopiero teraz znalazłam ten wątek. Jakbym was dziewczyny odszukała wcześniej, to byłoby mi raźniej chudnąć, a tak musiałam się borykać w pojedynkę;). No moze nie w pojedynkę, bo jako wsparcie miałam dietetyka. Sama bym się chyba nie zmobilizowala. Poza tym jestem zbyt leniwa, żeby liczyć kalorie i co mi wolno, co nie. A tak dostałam rozpisaną dietetkę (też z lenistwa zamówiłam ją przez internet, bo mi się nie chciało chodzić do dietetyka osobiście. Poza tym było duuuuużo taniej niż przy normalnej wizycie.) i dzięki temu mogłam pod okiem dietetyka z innowacyjneodchudzanie.pl rozpocząć w połowie lipca odchudzanie. Efekt: wreszcie 8 kilo mniej. Tyle, że ciuchy muszę wymienić prawie wszystkie, co mimo nadszarpniecia budżetu jednak mnie cieszy(w końcu zaoszczędziłam na diecie, to mogę wydać na ciuchy;) )
Ostatnio zmieniony przez weselinka Pon Sie 27, 2012 9:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 2:08 pm   

ja znalazłam dietę 3d na chomikuj.pl ;) zacznę od przyszłego poniedziałku, zobaczymy jak będzie ;) wygląda fajnie, chyba się skuszę :P dieta przewiduje utratę 6 kg w 13 dni- nieźle. Chociaż napisane jest, że aby schudnąć dodatkowe 2 kg (czyli w sumie 8 kg), można przedłużyć pierwszą fazę diety ;) jestem baaaardzo ciekawa co z tego wyniknie ;) któraś ciśnie ze mną? :smile:
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 2:16 pm   

cotumka, cześć [smilie=14_new.gif]
_________________


 
 
gazelkaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 58
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 10:59 am   

Cotumka, coś mi tu podejrzanie wygląda... Ta faza, ten obiecywany spadek wagi... U mnie tego w diecie nie było :/ Jesteś pewna, że ściągnęłaś dobrą dietę? Bo kiedys była jakaś dieta 3d, która bazowała na Dukanie i ogólnie została zjechana, a ja stosowałam dietę 3D CHILI opartą na przyprawach. Weź zwróć uwagę, co masz, bo szkoda Twojego czasu i zdrowia na pomylki ;)
_________________
"Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają." Aldous Huxley
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 11:18 am   

gazelkaa, no właśnie ta moja to "3D". O tej 3D CHILI też słyszałam, ale nigdzie nie mogę jej dorwać :P jeszcze poszperam, może mi się uda gdzieś ja wynaleźć :P a powiedz mi, jak po tej diecie? Dawała radę, jakie efekty?

Dorotka_, witaaaam Cię Lachonie ;*
_________________
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 10:49 am   

Ja szczerze mówiąc zaczęłam się odchudzać niedawno pierwszy raz w życiu, nie miało to na celu wesela, po prostu przestałam się mieścić w ulubione sukienki. 2,5 miesiąca na diecie. Pierwsza waga: 63,7 kg, dziś rano 56,2. Uważam że efekt dobry, tym bardziej ze się nie katuję i nie liczę wartości kalorycznej posiłków bo zwyczajnie nie mam na to czasu.
Co robię?
1. regularnie, co ok. 3 godziny, ale wiadomo że nie zawsze się da to dokładnie wpasować, po prostu jakoś tak w podobnym czasie.
2. Nie podjadam pomiędzy posiłkami. i uważam że to jest podstawa. Żadnych paluszków, żadnych orzeszków, nawet owoców nie jem pomiędzy posiłkami.
3. Słodycze z diety na samym początku wyrzuciłam zupełnie, przez miesiąc ani grama cukiereczka, cista, cukru. Z czasem czasami sobie pozwolę na kawałek ciasta, ale! pod warunkiem że jest to przy posiłku. Tzn. Jem np. obiad i na deser coś malutkiego od razu. Zjedzenie za godzinkę to już podjadanie.
4. Dołożyłam do codziennego jadłospisu: owoce (chociaż podobno niektóre tuczą, ale uważam że jedzone jako posiłek i z umiarem w niczym mi nie zaszkodziły do tej pory), jogurt naturalny (początkowo chociaż 150 ml dziennie i szczerze mówiąc zauważyłam ogromną poprawę jeśli chodzi o infekcje grzybicze które są moją zmorą, poczytałam troszkę o tym i możlwie że to efekt właśnie jogurtu :lol: ) przykładowo z płatkami kukurydzianymi, z pomidorkiem, z jakimiś owocami sezonowo można.
5. Staram się nie jeść 2 godziny przed snem. Uważam że wyznaczenie konkretnej godziny, np. "nie jem po 18" jest bezsensowne. Dlaczego? Jeśli jest sobota i jadę na imprezę, wiedząc że pójdę spać po 2 np. to nie ma szans żebym wytrzymała bez zjedzenia kolacji. Trzeba sobie ustalać reguły z głową.
Dodatkowo staram się unikać soli na kanapkach, ale to nie jest już tak rygorystycznie przestrzegane przeze mnie :) Przestałam słodzić herbatę z czasem, początkowo też piłam 2 litry wody dziennie i żadnych innych napoi, teraz już wróciłam do herbaty, czasami jakaś zielona, czasami mięta, ale to raczej dla smaku tylko :)
Najgorsze było przestać podjadać. Ale zawzięłam się, pilnowałam czasu jedzenia i teraz już mi to nie sprawia problemu. Organizm się tak już nastawił że głodnieję na czas :)
_________________

 
 
gazelkaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 58
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 9:50 am   

cotumka napisał/a:
gazelkaa, no właśnie ta moja to "3D". O tej 3D CHILI też słyszałam, ale nigdzie nie mogę jej dorwać :P jeszcze poszperam, może mi się uda gdzieś ja wynaleźć :P a powiedz mi, jak po tej diecie? Dawała radę, jakie efekty?


Ja stosowałam tę, zobacz, jak to wygląda: http://www.dieta3d.pl/ Pisałam wyżej, że schudłam 6 kg :) Tak że pieniądze nie poszly na marne ^^
_________________
"Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają." Aldous Huxley
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 7:58 pm   

gazelkaa, wysłałbyś to menu.. spróbuję chętnie bo już nie mam pojęcia czego się chwycić.
_________________
Tosinka
 
 
SnowWhite 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 8:04 pm   

Ja od wczoraj stosuję tą dietę 3D Chili, kupiłam ją po obejrzeniu filmiku jednej dziewczyny, która schudła na tej diecie, z tego co pamiętam, 12 kg w dwa miesiące, sporo... Ja mam niewiele do zrzucenia, bo ważę na razie 60 kg, ale do mojej pierwszej przymiarki w kwietniu chciałabym ważyć 55 kg :wink: Zobaczymy jak to będzie, dorzucę jeszcze jakieś ćwiczenia i dam znać :)
_________________
 
 
Princessa 

Dołączyła: 27 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 17, 2013 8:36 pm   

A ja się zamierzałam odchudzać ale po zakupie sukni, kiedy sie okazało jakim cudownym wynalazkiem jest gorset, dietę szlag trafił :)
Muszę sie jednak przyłożyć bo zostały 2 mce...
Biorę się o jutra :)
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 10:47 am   

Princessa napisał/a:
Biorę się o jutra :)

Ile już u mnie było tych od jutra :)
_________________
 
 
Princessa 

Dołączyła: 27 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 4:41 pm   

ale u mnie wczorajsze "od jutra" zmieniło sie w dzisiejsze "od dziś" i mam nadzieję wytrwać :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl