Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
biustonosz czy wkładki
Autor Wiadomość
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 10:13 am   

Ja mam jak pszczoła, od razu w sukni będą wszyte miseczki, więc nie trzeba biustonosza :) Wygodne i praktyczne rozwiązanie :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bian Sro Maj 19, 2010 10:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mychaa3 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 4:26 pm   

Szukałam tego wątku bo właśnie stanęłam przed dylematem czy biustonosz czy wszyte gąbeczki w suknię. A skoro wszyte w suknię za wiele nie dają to chyba będę musiała rozejrzeć się za dobrym stanikiem do moich małych wisienek... ech...
_________________


MójDzienniczek:)-> http://www.forum.wesele-l...p=473811#473811
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 12:08 am   

Myślałam o wszyciu gąbeczek w suknię, ale kurcze później latać w samych majtkach przy fotografie... :roll: :wink:
_________________


 
 
Żuczek007 


Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 207
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 7:16 pm   

Ja dla świętego spokoju chcę biustonosz. Nic nie utrzyma i wymodeluje biustu lepiej. Na niektórych zdjęciach widać, że miseczki sukni są źle wyprofilowane albo spłaszczają biust, albo powodują,że jest on krzywo ułożony...
_________________
 
 
Kuna 


Dołączyła: 11 Paź 2012
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 13, 2013 2:23 pm   

Będę miała sukienkę, w której plecy będą całe z koronki. Wyklucza to opcję biustonosza, bo z tyłu wszystko by było widać. Mam dylemat, czy lepiej obciąć biustonosz i wszyć do sukienki sam przód czy lepiej wszyć same wkładki/poduchy ? ;/ Przy której opcji będzie się lepiej prezentował biust? Zależy mi na efekcie push up, bo nie bardzo mam się czym pochwalić w tym temacie :P Pomóżcie. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 13, 2013 7:35 pm   

Kuna są zapięcia zapinane na brzuchu jeszcze ;) specjalnie do tego typu dekoltów na pleckach ;)
_________________


 
 
Kuna 


Dołączyła: 11 Paź 2012
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 9:30 am   

Rusałka taki właśnie wczoraj wypatrzyłam na internecie. Z tym, że u mnie, tak jak i plecy, koronkowe również będą ramiączka przy sukience. Boję się ,że mimo iż będą sylikonowe, to i tak będzie je brzydko widać. A zapięcie na brzuchu nie będzie się odznaczać na dopasowanej sukience?
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 6:03 pm   

Kuna myślę, że nie powinno się odznaczać jeśli nie przesadzisz z napięciem zapięcia :)
Poza tym tak naprawdę, ta "magia" leży w ramiączkach i ich zapięciu nie samym staniku - więc możesz przy najbliższej przymiarce wypróbować tę opcję.. jeśli okaże się, że z jakiegoś powodu Ci to nie odpowiada to po prostu zrobisz sobie wkładeczki już w sukni i ju :)

Ach i jeszcze co przychodzi mi na myśl jeśli chodzi o gołe plecki:




Szczerze powiedziawszy sama o czymś takim myślałam, ale nigdy nie miałam okazji w nim chodzić i boję się jak się będzie zachowywał jak ciało się spoci i jak będę się wyginać na weselu :wink:
_________________


 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 7:44 pm   

Ja mam i używałam ten sylikonowy biustonosz. Tak dobrze się trzymał, że w drodze do domu musiałam go odkleić, bo już mnie piersi bolały :smile:
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 8:50 pm   

Mam taki silikonowy biustonosz kupiony w sklepie Siluet w Tulipanie. Świetnie się trzyma, nic się nie odkleja, nie przesuwa, nie spada. Przeżyliśmy razem 2 wesela i kilka inych okazji ;) Można się w nim czuć pewnie, chociaż ja jestem z tych, co jednak wolą "normalny" biustonosz, najlepiej ramiączkami.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 10:26 pm   

Ja też używałam, ale to dla mnie taki biustonosz dobry na dosłownie kilka razy, bo potem już traci "przyczepność" :) I bardzo ładnie układa piersi,, lepiej niż nie jeden push-up :)
_________________
 
 
Kuna 


Dołączyła: 11 Paź 2012
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 15, 2013 9:46 am   

Dzięki Rusałka :) Coś będę musiała pokombinować. Choć przyznam, że pomysł z sylikonowym biustonoszem jest kuszący, oby tylko się nie ślizgał, jak zacznę szaleć na parkiecie :P Chyba poproszę krawcową, żeby mi wszyła wkładki w suknię, a do tego dołożę jeszcze sylikonowy biustonosz. Brak biustu to jednak problem :P
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 9:52 am   

wkładki w sukni, bez żadnego biustonosza :)
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 10:21 am   

Zdecydowanie wkładki :)
_________________

 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 3:32 pm   

WKŁADKI

Wszystkim tym, które lubią tańczyć i zamierzają poszaleć również na własnym ślubie zdecydowanie odradzam biustonosze. Też sądziłam tak jak Żuczek007, że nic nie wymodeluje piersi jak dobrze dobrany stanik, ale u mnie skończyło się to otarciami do tego stopnia, że blizny zostały mi do tej pory. Dlaczego? Suknia była zawiązana idealnie, ale podczas tańca wszystko "pracowało" w tym stanik i silikon po prostu rozorał mi skórę aż do krwi... nikomu tego nie życzę.
_________________
 
 
Jagódka01 


Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 9:43 pm   

Też mam problem z dobraniem stanika. Sukni co prawda nie mam jeszcze wybranej ale marzy mi się taka z odkrytymi ramionami, coś w rodzaju gorsetu + koronkowe wykończenie. Problem polega na tym że mój rozmiar biustu to aż 105i. Nigdy nie nosiłam stanika takiego bez ramiączek. Czy jest szansa że w ogóle taki biustonosz mógłby utrzymać moje piersi pod kontrolą? ;) Czy może powinnam się zdecydować na wszycie w suknie odpowiednich wkładek które utrzymałyby biust? Tylko czy one dałyby radę? A może wybrać suknie z zakrytymi ramionami i założyć normalny stanik z ramiączkami?
Druga sprawa że ciężko dostać staniki w takich rozmiarach. Zazwyczaj zamawiam na allegro. Jeśli znacie sklepy stacjonarne lub internetowe z dużymi rozmiarami proszę o namiary :)
 
 
styl11 

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Wto Paź 13, 2015 4:45 pm   

Ja na ślubie miałam sylikonowe miseczki, moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie dla sukni z odkrytymi plecami, generalnie pewnie gdybym miała inną postawiłabym na stanik - nie ma nic bardziej pewnego ;)

Usunęłam reklamę z podpisu. Zapraszam do lektury Regulaminu Forum. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Paź 13, 2015 6:17 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 13, 2015 4:58 pm   

Ja miałam biustonosz i sprawdził się doskonale. Wszystko zależy od kroju sukni, dekoltu i tego w czym nam wygodniej.
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 14, 2015 11:08 am   

Moi zdaniem to zależy od wielkości biustu. Jeśli ktoś ma bardziej obfity to raczej miseczki się nie sprawdzają. Bardziej pewne i wygodniejsze jest założenie dobrego i dopasowanego biustonosza, który wyeksponuje biust. Ja miałam przezroczyste matowe ramiączka i wyglądało super. Polecam biustonosze :-)
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Paź 14, 2015 12:03 pm   

ja miałam tak dopasowaną kieckę, że nie potrzebowałam ani biustonosza, ani wkładek.
_________________


 
 
MadziaKura 


Dołączyła: 12 Lis 2015
Posty: 15
Skąd: Łódź Widzew
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Lis 12, 2015 12:19 pm   

Ja miałam biustonosz bez ramiączek - to zawsze higieniczniej ;)
 
 
aga1190 

Dołączyła: 30 Paź 2015
Posty: 4
Skąd: aleks
Wysłany: Sob Lis 21, 2015 9:50 pm   

Ja miałam biustonosz bez ramiączek z wkładkami, biustonosz był leciutko doczepiony nitkami do sukni :)
 
 
studentka 

Dołączyła: 25 Lip 2015
Posty: 22
Skąd: Łódź - Luboń
Wysłany: Sob Gru 12, 2015 6:09 pm   

Najlepsze są takie suknie, gdzie nie trzeba niczego pod spodem:)
 
 
PannaMloda27 

Dołączyła: 22 Gru 2015
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 29, 2015 9:46 pm   

Jak ma się wisienki zamiast piersi, to każda warstwa pod najlepszą suknią jest cenna;) i tym bym się sugerowała przy podejmowaniu decyzji. Ja suknię przymierzałam pod wcześniej zakupiony biustonosz i byłam dopasowywana pod niego :)
 
 
ania.kot 

Dołączyła: 31 Maj 2017
Posty: 2
Skąd: opole
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Maj 31, 2017 10:23 am   .

Taki wkładki są na pewno w niejednym sklepie z bielizną, albo chociażby w sieci, ale moja pewna znajoma pod suknię ślubną z usztywnianym gorsetem, po prostu nie założyła nic, żadnego stanika i była zadowolona.
 
 
Zielonadoniczka 

Wiek: 33
Dołączyła: 05 Cze 2018
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2018 1:23 pm   

ATE gumowe wkładki,co sądzicie?

[ Dodano: Wto Cze 05, 2018 2:24 pm ]
Ja też ale myślę o gumowych wkładkach

[ Dodano: Pon Lip 02, 2018 12:09 pm ]
No właśnie słyszałam że Intimissimi ale suknia jest na tyle odkryta nas bokach że nie wiem czy nie będzie to lekko widoczne,teraz te żele są fajne bo na wierzchu mają materiałek a nie samą gumę
Ale czy to nie będzie widoczne... sprawdzę.wybieram się do sklepów z sukienka aby przymierzyć. Ale piersi nie za duże no i co w tej sytuacji? Żeby coś sobie trochę zwiększyć...a nie iść z płaskimi cyckami?
_________________
Zielonadoniczka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl