Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Materiały do własnej produkcji zaproszeń
Autor Wiadomość
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 8:48 am   

Kryszka ten co ja w nim byłam też się nazywa Matejko mam ich wizytówkę i na rachunku jest nazwa otworzyli go z miesiąc temu i to nie jest ten co jest wielki napis oprawa obrazów - artykuły dla plastyków
Ostatnio zmieniony przez Agatka_P Wto Cze 20, 2006 8:50 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 9:05 am   

A to sorry, niezorientowana jestem. :oops: W każdym razie papiery drogie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 23, 2006 10:41 am   

Właśnie wyczytałam na stronie Matejki że ten sklep na Więckowskiego to jest filia
Ostatnio zmieniony przez Agatka_P Pią Cze 23, 2006 10:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 6:50 pm   

www.matejko.com.pl/
to adres sklepu "Matejko"
 
 
NiuniaOstry 

Dołączyła: 28 Sty 2007
Posty: 17
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 7:29 pm   

gdyby ktos nie mogl znalezc nozyczek tu jest link

http://allegro.pl/item158...rtystyczne.html

jednak na stronie allegro jest wiele innych,nawet tanszych.
_________________
*** 16. 06. 2007r *** Nasz Najpięknieszy Dzień !! !

Ostatnio zmieniony przez NiuniaOstry Wto Sty 30, 2007 7:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 2:54 pm   

Orientujecie się może czy kalkę do zaproszeń można nabyć we wzorki czy są tylko gładkie, i czy papier też można dostać we wzorki?
Ostatnio zmieniony przez Agatka_P Czw Lut 15, 2007 2:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 10:51 am   

kupujac nozyczki do ciencia ozdobnego, wybierajcie takie, ktore maja dlugie ramiona, latwiej takimi sie tnie. Przy krotkim ramieniu trzeba celowac w "zabki" , aby bylo rowno.

W poniedzialek bylam kupic papier na zaproszenia, bardzo ladne tekstury papieru sa w Pasazu Schilera.
W sklepie "A4" kupilam na probe po jednym arkuszu papieru, ktory jest metalizowany na srebno i zloto (1,80 zl sztuka). Jeszcze nie drukowalam na nim, ale zapowiada sie bardzo ciekawie.
_________________
 
 
kamilcia_1984 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 315
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 11:28 am   Nozyczki ozdobne

Gdyby ktoras szukala to sa nozyczki (tylko troche krotkie) w sklepie wszystko po 2,50 na Piotrkowskiej 6 (po lewej stronie idac od placu wolnosci) tna taka fale jak stare zdjecia
 
 
emilam 

Dołączyła: 26 Lip 2006
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 7:25 pm   zaproszenia

gdzie można kupić serduszka do zaproszeń oprócz pasmanterii Grazka na ul. Północnej???
tam są, ale nie podobaja mi sie.
_________________
ślub 8.09.2007r
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 10:56 am   

na Rzgowskiej miedzy Kurczakami a Kolumny sa sklaepy z dodatkami krawieckimi, tam powinnas je znalezc
_________________
 
 
emilam 

Dołączyła: 26 Lip 2006
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 7:54 am   

hej
nie wiecie jakim klejem mogę przykleić kalkę do kartonu, probowałam kilka i każdy przebija!!!!
_________________
ślub 8.09.2007r
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 9:31 pm   

Dla zainteresowanych - w Lidlu jest promocja nożyczek artystycznych do wycinania zaproszeń za 8 zł

_________________

 
 
 
gosiaczek316 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 4:24 pm   

Dziewczynki
Kto moze polecic klej nie przebijajacy miedzy kalka a papierem???Przymierzam sie do włąsnrecznych zaproszen i mnie niepokoi fakt ze widac klej??Pomozcie plizzzzzzzzz
 
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 4:53 pm   

emilam napisał/a:

nie wiecie jakim klejem mogę przykleić kalkę do kartonu, probowałam kilka i każdy przebija!!!!


ja tez mialam ten problem, bo moja kalka jest perlowa przeswitujaca... sprobuj dwustronnej przezroczystej tasmy klejacej. Ja musialam do zaproszenia wkleic perlowa wkladke z kalki, przykleilam w dwoch miejscach, slicznie sie trzyma i nie przebija! no i mniej roboty...
_________________


 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 10:10 pm   

jest taki klej nazywa się Magic (w czerwonej tubce) Jak wyschnie to robi sie bezbarwny. jest na prawdę świetny...
_________________
 
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 24, 2007 4:21 pm   

Nie wiem jaki diabeł mnie podkusił, żeby samemu robić zaproszenia...

Zaproszenia weselne wymyśliłam na papierze czerpanym A4, zwinięte w rulon, związane złotym cienkim sznurkiem, który jest spięty lakiem z naszymi inicjałami (na pewno wkleję zdjęcie, jak się tylko uporam z aparetem:)

Problem był z papierem. Kupiliśmy taki tani czerpany jasny papier (2,50 szt). Okazało się, że po wydruku na drukarce laserowej moich rodziców bardzo się ściera tekst...
Przetestowaliśmy trzy inne drukarki (w tym atramnetową, ale zacinała się na brzegach) i dopiero piąta okazała się całkiem dobra.
Ale zabrakło nam papieru (jak na złość wszyscy wykupili:/), więc mama kupiła trochę droższy (3 zł/sztuka) na próbę. Pan polecał, mówił, że to dobry papier w 100% z bawełny i miał taki ładny bananowy kolor. I to był genialny wybór!
Drukował się na każdej drukarce bez problemu, tekst się nie ścierał i wyglada pięknie.

I do tego ma bardzo ładną płócienną fakturę. Polecam Wam go bardzo, opłaca się. Lepiej zainwestować w ten droższy papier. I wyszłoby w konekwencji taniej, bo jakieś 15 kartek tego tanszego musieliśmy wyrzucić, bo się źle wydrukowały...


Projekt zrobilam w Photoshopie wykorzystujac tekst o Teatrze. Teskt do slubnych wymyslilam sama, ale nia mam zadnego teraz przy sobie, wiec na razie Wam nie zacytuje.
Z drugiej strony wydrukowalismy tekst "Zaproszenie"
Po zwinieciu i ze sznurkiem nasze zaproszenia wygladaly jak stare zwoje (ale pasowaly do klimatu, bo mialam troch sredniowieczna sukienke:)

Lak kupilismy w Matejce (2 zl/laska) i mama topila go nad swieczka i robila pieczec. Podobno najlepiej podgrzac lak w tygielku w kapieli wodnej, ale nad swieczka tez wystarczy, tylko moze troche dluzej trwa.

Pieczec do laku zrobilam w zwyklym punkcie robiacym pieczatki (Tecza na Zeromskiego, naprzeciwko WAMu). To byla pieczatka z naszymi inicjalami, kosztowala 20 zl.

Co prawda po zrobieniu jakiejs polowy zaproszen guma z inicjalami zaczela odchodzic od raczki, ale wtedy nawet robilo sie te pieczecie wygodniej (guma bez probleme odchodzila od laku po podwazeniu paznokciem).

Problem jest jednak z wyslaniem tych zaproszen, bo trzeba miec na nie pudelka. No i sa dosc pracochlonne mimo wszystko:), wiec drugi raz pewnie bym sie niezdecydowala...

Ale wychodza naprawde piekne (obieuje, ze wkleje zdjecia, cierpliwosci)...
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
Ostatnio zmieniony przez Anuszka Wto Paź 30, 2007 1:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 29, 2007 12:56 pm   

my też zdecydowaliśmy sie na robienie zaproszeń samemu. Dzisiaj wybieram się do sklepu "Matejko" kupić parę rodzajów papieru i innych pierdułek żeby porobic kilka przykładowych i wybrać z nich to które najbardziej nam sie spodoba. Zamówiłam również kilka rzeczy (klej, dziurkacz itp) ze stronki http://panako.pl/ , może ktos również chciałby skorzystać :-)
pozdrawiam
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 6:22 pm   

Witam, ja mam pytanko gdzie moża kupić dodatki typu: kwiatuszki płaskie czy jakieś płaskie obrączki czy też gołąbki ale w znikomej ilości bo nie potrzebuje tego do zaproszeń tylko do zrobienia księgi pamiątkowej na 50 lecie ślubu dziadków i może jak ktoś robil cos takiego na taką okazję bądź ma jakiś pomysł na życzenia czy sposób jak to zrobić to proszę o pomoc bo ja na razie mam tylko wielkie chęci a pustkę w głowie.
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 6:23 pm   

na tej stronie , którą podałam powyżej kupowałam obrączki zarówno takie mięciutkie jak i naklejki, np 10 sztuk kosztuje 1 zł, więc wydaje mi się że to nieduzo :-) spróbuj przejrzeć te rzeczy na stronce, może coś wybierzesz...powodzonka
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 8:40 pm   

Anuszka napisał/a:
Pieczec do laku zrobilam w zwyklym punkcie robiacym pieczatki (Tecza na Zeromskiego, naprzeciwko WAMu). To byla pieczatka z naszymi inicjalami, kosztowala 20 zl.


Forum to jednak skarbnica wiedzy:)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez owieczka_foto Pon Sty 28, 2008 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 2:03 pm   

jeszcze chciałabym polecic jedno miejsce gdzie mozna kupic różne rzeczy do produkcji zaproszen- a Pani jest bardzo pomocna... jest to pasmanteria KESKA na ul.A Struga 4. Pani nawet na moja prosbę sprowadziła mi tasiemke odowiedniego koloru.... Polecam :)
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 9:06 am   

Olcia, byłam wczoraj na Struga, ale jest tam tylko pasmanteria Pająk... Hmm, troszkę drogo tam mają. Potrzebowałam bordową wstążkę, taką szyfonową, szerokość 2,5 cm. Kupiłam na razie tylko 1 m na wypróbowanie i zapłaciłam 2,80 zł :( Musze dzisiaj poszukać tańszego źródła. Może Grażka?
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
rusałeczka:) 
żonka i mama :)

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 565
Skąd: Łódź, UK
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 9:30 am   

Mozesz sprobowac w Grazce ale na Struga jest pasmanteria obok Pajaka. Musiałas jej niezauwazyc.
_________________


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 10:14 am   

Anna1984 - w Grażce kupisz całą rolkę taśmy za tyle samo co w tej pasmanterii kilka metrów. Ja za taką o której piszesz tylko ecru płaciłam ok. 7-8 zł za chyba 40 m.

I tak jak pisze rusałeczka:) - tak druga pasmanteria jest obok - ale jakby ukryta, bo okna wysoko i wejście też.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 10:27 am   

duze ilosci tylko w Grazce, ja tez tam kupowalam i srebrny sznureczek do zaproszen i szyfonowa wstazke do dekoracji butelek z alkoholem..
_________________
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 10:34 am   

Dzięki, dziewczyny. Pojadę do Grażki, mam nadzieję, że ceny są takie zachwycające jak piszecie :) Jeżeli nie, to zamówię na allegro. Znalazłam aukcję z taką dokładnie wstążką jak kupiłam w Pająku: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=304189612
Pojadę tez po papiery. Po powrocie postaram się wszystko opisać, co gdzie i za ile :) Myślę, że mam trochę informacji, które mogą się przydać :)

[ Dodano: Czw Lut 07, 2008 3:19 pm ]
Mam już wszystko :)
Wzorem dla moich zaproszeń było to: http://www.zaproszenia-sl...ne/F8/F846B.jpg
W sklepie A4 i tym blisko niego (tzn. Skład farb i papieru) kupiłam papiery: jasny w cenie 61 gr w formacie A4 i jasnobordowy w arkuszu B1 w cenie 4,99 zł. Do tego w A4 Pani dobrała mi idealnie koperty, takie maleńkie 14x9 cm w kolorze takim jak jasny papier - cena 61 gr. Chciałam sprawdzić czy w Pasażu Schillera nie mają przypadkiem tańszych papierów, ale ten sklep Papier Service przestał już istnieć :(
Teraz uwaga! Mam 2 hity :D Wstążkę kupiłam w końcu w hurtowni. Szłam w kierunku Grażki ul. Północną, kiedy przed moimi oczami ukazał się napis Polimex - to też jest hurtownia. Okazało się, że moje ilości były hurtowe ;) Pan dobrał mi wstążkę szyfonową - za 2 rolki po 27 m i szer. 20 mm (tak, jednak 20, a nie 25) zapłaciłam równo... 10,08 zł :) :):) Przypominam, że wczoraj za 1 m takiej wstążki wydałam 2,80 zł :zly:
Druga dobra wiadomość: szukałam wczoraj miejsca gdzie mogłabym dać do wydrukowania nasze zaproszenia. Na początku Piotrkowskiej, prawie przy Pl. Wolności po stronie z parzystymi numerami stoi takie ogłoszenie - druk cyfrowy, reklamowy i coś tam jeszcze. Pani na początku marudziła, ale jak zobaczyła, że mój papier jest bez żadnych wytłoczeń i udziwnień, to powiedziała, że nie będzie problemu z drukiem. Za 100 stron czarnym tuszem zapłacimy... 11 zł (druk cyfrowy). Myślę, że nawet gdybym miała taką drukarkę w domu (a nie mam), to nie opłacałoby się, skoro cena nie jest bandycka 8)
Podsumowując: za 100 szt. zaproszeń koszty wyniosły 169 zł, czyli 16,90 za wszystko z nadrukiem i kopertą :) :):)
Jak wróci moja siostra, to poproszę ją, żeby cyknęła zdjęcie próbki mojego zaproszenia i wstawię w wątku "nasze zaproszenia".
Mam nadzieję, że moje informacje komuś się przydadzą :)

[ Dodano: Czw Lut 07, 2008 3:22 pm ]
Oczywiście 1,69 zł :D
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 11:26 pm   

troche rzeczy do zaproszen mozna znalezc w empiku w galerii. sa serduszka, cekiny, koralik, nozyczki itd
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 9:18 am   

O, właśnie, zapomniałam o tym Polimex-ie. Drugi większy jest na rogu Włókniarzy i św. Teresy.

Tyle że jak ja tam byłam to było drożej niż w Grażce.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 5:47 pm   

Sklep Polimexu na ?w. Teresy to główna siedziba. Oprócz tego mają też filie własnie na Północnej, w Poznaniu oraz w Rzgowie. Oczywiście największy wybór jest na św. Teresy. Wiem też, że w Rzgowie Polimex buduje nową halę, ale pewnie nie zdąrzą przed naszymi ślubami. Grażka ma hurtownię na Północnej, w Poznaniu i od niedawna w Rzgowie - nowa hala. Wydaje mi się, że Polimex nastawia się głównie na tkaniny i dzianiny, a Grażka na dodatki - ale moge się mylić. W Polimexie jest też szeroki wybór kolorystyczny tiulu i innych materiałów dekoracyjnych. Grażka i Polimex to dwie chyba najbardziej znane hurtownie krawieckie. Ale jest też wiele innych. Są oczywiście również producenci. Jeśli chodzi o tiule i materiały dekoracyjne służę namiarami.

PS. Nie wiem jak z Grażką, ale Polimex ma całą ofertę (z siedziby) przedstawioną na stronie internetowej.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 6:28 pm   

jesli chodzi o empik, to tam dodatków nie opłaca sie kupować (typu serduszka, cekiny itp), w Grażce mozna to samo kupić za 1/3 ceny. To samo jesli chodzi o porównanie cen w pasmanteriach małych i Grazce. Ja robiłam tam zakupy i w A4 a koszt jednego zaproszenia wyniósł mnie około 1,80zł
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 1:03 pm   

Znalazłam dziś na allegro fajny gadżet :mianowicie Znaczki ślubne ze zdjęciem.
Można fajnie ozdobić kopertę :)

http://www.allegro.pl/ite..._hit_2008_.html




znaczki.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 411 raz(y) 43.01 KB

_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 1:10 pm   

o kurcze super pomysł !! musze przyznac , że bardzo oryginalnie i na pewno inaczej nizwszyscy :) dziś proozmawiam o tym na pewno z narzeczonym , dzieki mischelle za pomysł ;)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 11:23 pm   

tylko te znaczki to gadzet i tak trzeba nakleic zwykle.. dlatego polecam takie:
http://www.poczta-polska....onalizowany.php
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 11:25 pm   

tak,ale ja nie zamierzma wysyłac zaproszen poczta , jesli miałabym skorzystac z tych znaczków to po to aby dodały uroku kopertom z zaproszeniami :) uwazam,ze sa takie inne-wyajtkowe :) mi sie pomysl podoba :]

[ Dodano: Czw Lut 14, 2008 11:26 pm ]
a różnica w cenie jest -nie da się ukryc :]
Ostatnio zmieniony przez MałaMi1 Czw Lut 14, 2008 11:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 1:20 pm   

oto co ja znalazlam:

strony internetowe ozdabianie pl ORAZ kreateria pl



ten pierwszy to sklep w Łodzi, wiec pewnie można pojechac i samemu wybrac.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 1:31 pm   

a oto linki do tych wyżej podanych adresów:

http://www.ozdabianie.pl/

http://www.kreateria.pl/
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 12:09 pm   

Słuchajcie !
Potrzebuję srebrnej tasiemki/wstążeczki do zaproszeń i proszę o jakieś namiary na pasmanterię, bo w tym temacie jestem bardziej niż zielona :mrgreen:
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 12:34 pm   

Fionka - Struga przy Piotrkowskiej lub niezawodna Grażka.
Masz jeszcze Piotrkowską przy Jaracza :)
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 12:52 pm   

wystarczy przeczytać kilka postów wyżej :]

pisałam tam zarówno o Grażce jak i polecanych przeze mnie pasmanteriach (gdzie Pani nawet na zamówienie potrafi specjalnie przywieźć potrzebne kolory)
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 1:01 pm   

olciap6 napisał/a:
wystarczy przeczytać kilka postów wyżej :]


Na to niestety nie mam czasu.
?wiństwem byłoby zakładać nowy wątek :lol:

Miischellka dzięki :)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 1:12 pm   

świnstwem jest to ze jak niektorzy pytaja o takie rzeczy to sie ich odsyla do konktretnych watków lub każe się czytac wyzej, a innym się pisze(powtarza) dokładnie to samo co było wczesniej juz napisane... :]
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 1:26 pm   

ja wstążeczki kupowałam w takim sklepiku na Nawrot między Piotrkowską a Sienkiewicza , może nie ma tam mega wyboru ale były tam kolory które potrzebowałam i były one znacznie tańsze niż np. w Pająku
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 1:39 pm   

Fionka - a bliżej na Retkini masz pasmanterię obok "Gosi" albo obok piekarni przy niebieskim pawilonie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Mar 10, 2008 1:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 1:45 pm   

olciap6 napisał/a:
świnstwem jest to ze jak niektorzy pytaja o takie rzeczy to sie ich odsyla do konktretnych watków lub każe się czytac wyzej, a innym się pisze(powtarza) dokładnie to samo co było wczesniej juz napisane... :]


Straszne. Doprawdy niewybaczalne.
Może niektórych osób ma się po prostu dość bo zadają miliard pytań na forum?
Nie wiem - zgaduję.

Tak czy siak już wszystko wiem.
lmyszko,kryszko - serdeczne dzięki. :graba:
Zmieniła nam się nieco kncepcja zaproszeń, a z racji że pierwsze wręczymy pewnie w święta - czas nas goni :?
Ostatnio zmieniony przez fiona83 Pon Mar 10, 2008 1:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 7:45 am   

kryszko, jeszcze raz dzięki !
Byłam w pasmanterii obok Gosi i znalazłam to, czego szukałam. Teraz mogę ruszyć do dalszej produkcji.

Papier mam z A4, kalkę ze Składu Farb i Papierów, a masę perłową i cyrkonie z netu ;)

Jeszcze tylko muszę upolować koperty 16 x 16, ale z tym jakoś sobie poradzę :)
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:46 pm   

dekoracyjne nozyczki,gilotyny do cięcia papieru,arkusze,dziurkacze i wiele innych pierdołek służących do ozdabiania papieru widziałam w EMPIKU w galerii lodzkiej (po zmianie lokalizacji sklepu-teraz jest w podziemiach) :)
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:49 pm   

tylko ze tam jest duzo drozej niz w necie. choc przynajmniej mozna dotknac przed kupieniem.
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 8:29 am   

A my papier kupowaliśmy w A4, na tyłach Da Grasso (Piotrkowska), natomiast kokardki i różyczki w Grażce na Kilińskiego.
Tasiemki dostaliśmy od mamy K, a klej od znajomego. Skądinąd polecam klej polimerowy do przyklejania styropianu, przykleja wszystko i nie brudzi - skluszcza się nie zostawiając brzydkich śladów. Jest w każdej Castoramie czy Praticerze - charakterystyczna pomarańczowa butelka.
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 5:30 pm   

a nadaje sie do wklejania zdjec do albumow..?
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 6:43 pm   

do wklejania zdjęć do albumów polecam klej w taśmie-nie brudzi, zawsze można odkleić zdjecie i wkleic inne nie uszadzajac albumu... znajoma kleila nim sobie album ze zjdeciami slubnymi i super sie trzyma i wyglada-ja uzywalam go do klejenia zaproszen :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl