Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Materiały do własnej produkcji zaproszeń
Autor Wiadomość
Asia 

Wysłany: Czw Paź 23, 2003 10:37 am   Materiały do własnej produkcji zaproszeń

Dziewczyny, gdzie kupić papier na zaproszenia ślubne?
Byłam w firmie "Jakon", ale tam trzeba kupić min. 10 arkuszy A-1 (arkusz A-1 kosztuje troszkę ponad 5 zł + VAT).
Tyle arkuszy to dla mnie zbyt dużo, bo już trochę papieru mam. Znacie moze inne miejsca, gdzie jest papier na zaproszenia?
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Lis 05, 2010 10:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Madlen_ 

Wysłany: Czw Paź 23, 2003 10:44 am   

Co prawda ja nie kupowałam papieru do zaproszeń, ale kupowałam papier na karteczki na stól.

To było róg Nawrot a Sienkiewicza.
Kupujesz tam paczuszki chyba po 20 arkuszy A4.

Zajrzyj też do hurtowni papieru "Plak" ul. Tuwima 76.

Asia 

Wysłany: Czw Paź 23, 2003 10:48 am   

Galionko, pamiętasz może jaka byłą cena paieru w miejscach, które podałaś?

Madlen_ 

Wysłany: Czw Paź 23, 2003 10:56 am   

Nie pamiętam to było ponad 1,5 roku temu.....ale mało ok 20zł.
Ale nie jestem pewna.

laurena 

Wysłany: Czw Paź 23, 2003 11:55 am   

bardzo duzy wybor papieru jest na placu schillera przy hortexie "studio papier" sprzedaja na pojedyncze arkusze a4, cena juz od 15 gr za szt

kryszka 
z doskoku ;)

Wysłany: Czw Paź 23, 2003 6:24 pm   

Podobne papiery jak w "Studio papier" mają w sklepie papierniczych na rogu Sienkiewicza i Nawrot o którym mówiła Galionka. Arkusz papieru rozmiaru 70 x 100 cm kosztuje około 4-5 złotych. Mają też papier czerpany, ale nie pamiętam za ile. :?

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Sty 22, 2004 10:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Asia 

Wysłany: Pią Paź 24, 2003 8:22 am   

Dziękuję, pójdę wiec tam gdzie mówicie.
A jeśłi ktoś potrzebuje do zaproszeń dodatki pasmnateryjne to wielka hutrownia jest na Północnej przy Kilińskiego. Ogromna!

Asia 

Wysłany: Sro Paź 29, 2003 2:16 pm   

Byłam wczoraj w sklepie róg Nawrót a Sienkiewicza. Arkusz 70 /100 cm kosztuje 0k. 4,50 i jest jeszcze 5% zniżki dla studentów!
Ale wybór nie jest zbyt duży jest wiele kolorów ale przeważnie bez faktury.

kryszka 
z doskoku ;)

Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 7:35 pm   

Jest jeszcze sklep dla plastyków "Matejko" na ?wirki pomiędzy Sienkiewicza a Piotrkowską. Duży wybór przeróżnych papierów, a nawet duże arkusze na passepartou.

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem

olenka 

Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 11:08 pm   

A ja polecam sklepik A4. Piotrkowska 111 lub 113 nie pamietam dokładnie. Na Piotrwskiej 113/115 jest to samo tylko papier w dużych formatach. Można tam dostac kolorową kalke, nawet we wzory a papier do wyboru do koloru. Dobre ceny:)

kryszka 
z doskoku ;)

Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 11:50 pm   

Super że podałaś ten adres Olu, bo już dawno polecił mi ten sklep facet z Matejki, tylko nie wiedział dokładnie gdzie jest, a ja nie znalazłam.

kryszka 
z doskoku ;)

Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 12:10 am   

Wkleję tutaj jeszcze adres który podała Asia w poście o kopertach:

Asia napisał/a:
Hurtownia papieru jest w Pabianicach przy ul. Piłsudskiego 3F tel. 213 06 40. Prowadzą sprzedaż również w detalu.

olenka 

Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 10:33 am   

Dziewczyny ten sklepik A4 jest dobrze zakamuflowany:) Moge wytłumaczyc jak dość. Trzeba wejśc w brame (podcienia) vis a vi (jak to sie pisze?:)) pasażu Szylera:) Horteks. Taka okratowana (szare kraty) potem podwórkirm prosto po lewo w ruderze jes ten z duzymi formatami. a po prawo wchodzac za taka ala kamieniczke jes ukrytu A4. A jak by co zapytac w tym z duzymi papierami, Pan sprzedawca uprzejmnie poprowadzi:)

Jade tam dokupic papieru w piatek, zrobie sobie jeszce podziekowania dla gosci za zabawe i prezenty:)

Asia 

Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 3:21 pm   

olenka napisał/a:
Jade tam dokupic papieru w piatek, zrobie sobie jeszce podziekowania dla gosci za zabawe i prezenty:)

Oleńko, podziekowania dajesz gościom razem z ciastem?

olenka 

Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 6:55 pm   

Tak właśnie sobie Asiu wymyśliłam:) Do ciasta mam upatrzone takie jednorazowe pojemniczk i chyba dołacze do tego podziekowanie elegancko przywiazane wstążeczką:)

Bo jak znajac zycie nie wysle ich poczta "bo jakoś tak..."

Asia 

Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 7:59 pm   

olenka napisał/a:
Do ciasta mam upatrzone takie jednorazowe pojemniczk i chyba dołacze do tego podziekowanie elegancko przywiazane wstążeczką

Oleńko, gdzie widziałaś takie pojemniczki i w jakiej cenie? Sklep z takimi rzeczami jest na rogu Kilińskiego i Przybyszewskiego. Wstapię tam kiedyś i tez sprawdzę w jakiej są cenie.

Sisi 

Wysłany: Sro Cze 16, 2004 12:49 pm   Materiały do własnej produkcji zaproszeń

Oglądamy zaproszenia i jakos nic (taniego) nas nie urzekło. Dzisiaj postanowiłam zrobić sama. Mam kilka pomysłów, ale nie wiem, czy są do zrealizowania.
:arrow: Czy i gdzie w Łodzi można dostać ładną, ozdobną kalkę? Ewentualnie gładką? Ile kosztuje i w jakich ilościach trzeba kupić?
:arrow: Gdzie można dostać nożyczki dekoracyjne i w jakich cenach?
:arrow: dodatki pasmanteryjne wiem z postów Asi, że na Północnej, czy są tam płaskie kwaituszki?? W jakiej cenie??
:arrow: Czy gdzieś w Łodzi potną mi papier wg moich potrzeb (najlepiej gratis)
Dzięki.
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Maj 23, 2006 5:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Edyta 

Wysłany: Sro Cze 16, 2004 1:10 pm   

:arrow: Nożyczki dekoracyjne też dostaniesz na Północnej (tylko jak ja tam byłam jakieś 4 miesiące temu to kosztowały ok. 100zł - jakaś dobra firma), ale przejedź się tam , może mają coś tańszego.
Proponuję zobaczyć w jakimś sklepie papierniczym lub w hurtowniach z dodatkami krawieckimi.

:arrow: Płaskie kwiatuszki są napewno na Północnej. Niestety nie pamiętam ceny. Są sprzedawane w paczkach.

:arrow: Papier potną w drukarni (nie orientuję się zbytnio)

olenka 

Wysłany: Sro Cze 16, 2004 2:52 pm   

Sisi nozyczki kupiłam za cale 6zł na Piotrkowskiej w sklepie papierniczym "Cztery Smoki" chyba tak sie nnazywa z głowamim smoków nw wystswie sa maskotki rózne. Był duzy wybór tak z 5-6 róznych:)
a o kalce i papierze pisałam tu w dziale w temacie "własnoręczne" nie umiem poszukac linka i wkleic ale sobie poczytaj:)

Asia 

Wysłany: Sro Cze 16, 2004 3:47 pm   

Sisi, w hurtowni na Północnej są różne kwiatuszki, kokardeczki itp. Ale sprzedawane są w sporych paczkach, chyba po 250 sztuk. Tylko niektóre wzory pakowane były w mniejsze paczuszki.
Jeśli masz sporo zaproszeń do zrobienia (a na pewno na slub i wesele łacznie trochę się ich uzbiera), to nie wiem czy zdażysz, bo to jest naprawdę ogromnie pracochłonne i żmudne.

kryszka 
z doskoku ;)

Wysłany: Czw Cze 17, 2004 12:35 am   Re: Materiały do własnej produkcji

Sisi napisał/a:
:arrow: Czy i gdzie w Łodzi można dostać ładną, ozdobną kalkę? Ewentualnie gładką? Ile kosztuje i w jakich ilościach trzeba kupić?

Kalka w arkuszach B1 (70x100 cm) jest w sklepie A4 na przeciwko "Hortexu" (tylko tym większym). Jest zwykła biała techniczna (gładka) i biała w paski lub kółeczka. Arkusz kosztuje ok. 3,66 zł. Nigdzie indziej nie widziałam kalki w takich dużych arkuszach.
Tak jak Olenka pisała w mniejszym sklepie kalki są formatu A4, w 4 kolorach, w cenie ok. 80 gr za sztukę. Podobnie w "Matejce" na ?wirki.
Kupujesz na pojedyncze sztuki. :) Tutaj jest link o którym pisała Olenka: http://www.forum.wesele-l...er=asc&start=20.

Sisi napisał/a:
:arrow: Gdzie można dostać nożyczki dekoracyjne i w jakich cenach?

Ja kupiłam je dzisiaj w sklepie papierniczym obok "Quo vadisu", firmy Lerlitz za 8 zł. Widziałam też w sklepie z ramkami i art. dla plastyków na Zachodniej przy Teatrze Nowym, w cenie 16 zł (wyglądają solidnie i są większe od tych tanich).

Sisi napisał/a:
:arrow: Czy gdzieś w Łodzi potną mi papier wg moich potrzeb (najlepiej gratis)

Nie pytałam się, ale ja tnę duże arkusze sama scyzorykiem do papieru. Grunt to dobre miejsce pracy. Ja zajęłam w tym celu cały jeden pokój w pracy. ;) I długa linijka, wychodzi naprawdę równo, tylko trzeba mieć czas i ochotę.

suhotnikowa 

Wysłany: Sro Lip 21, 2004 6:55 pm   

Banalne pytanie...Co to są nożyczki dekoracyjne?? :roll: czym różnią się od normalnych?? :roll: i wszytsko inne co na ich temat wiecie....
Jakoś plastykę zawsze omijałam szerokim łukiem - w liceum, gdzie mieliśmy możliwość wyboru, byłamw grupie muzycznej :lol: :lol: Ale ambitnie postanowiliśmy z Moim K. robić samemu zaproszenia, stąd moje pytanie...

Asia 

Wysłany: Sro Lip 21, 2004 8:16 pm   

suhotnikowa napisał/a:
Banalne pytanie...Co to są nożyczki dekoracyjne?? :roll: czym różnią się od normalnych?? :roll: i wszytsko inne co na ich temat wiecie....
Jakoś plastykę zawsze omijałam szerokim łukiem - w liceum, gdzie mieliśmy możliwość wyboru, byłamw grupie muzycznej :lol: :lol: Ale ambitnie postanowiliśmy z Moim K. robić samemu zaproszenia, stąd moje pytanie...

Nożeyczki, o które pytasz nie mają prostych ostrzy lecz np. ząbkowane lub falowane. Miejsce cięcia nie jest więc proste, lecz np w ząbki.

suhotnikowa 

Wysłany: Sro Lip 21, 2004 8:52 pm   

Asia napisał/a:
suhotnikowa napisał/a:

Nożeyczki, o które pytasz nie mają prostych ostrzy lecz np. ząbkowane lub falowane. Miejsce cięcia nie jest więc proste, lecz np w ząbki.

Super!!! Dziękuję za pomoc :)
To jutro czeka nas wizyta w sklepie dla plastyków :D :)

Asia 

Wysłany: Sro Lip 21, 2004 9:48 pm   

suhotnikowa napisał/a:

Myślę, że o nożyczki z ząblami warto pytac w papierniach. Są tam często, a pewnie będą tańsze niż profesjonalne dla plastyków.

suhotnikowa 

Wysłany: Czw Lip 22, 2004 6:46 am   

Asia napisał/a:
suhotnikowa napisał/a:

Myślę, że o nożyczki z ząblami warto pytac w papierniach. Są tam często, a pewnie będą tańsze niż profesjonalne dla plastyków.

Dziękuję!!!!!!!!!
ostatnio jestem troszku "zakręcona", więc dziękuję za rady :D :D

tweety 

Wysłany: Czw Lip 22, 2004 3:12 pm   

Ja swoje kupiłam w jednym z tych sklepow wszystko za 5 zl.

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)

Asia 

Wysłany: Czw Lip 22, 2004 9:28 pm   

Podobno na giełdzie kwiatowej są po 2,50zł. Wybieram się tam w sobotę, to zwrócę uwagę.

Agni 

Wysłany: Pią Lut 04, 2005 1:47 pm   

uściślam adresy sklepów:

A4 brama Piotrkowska 111 - widać od razu szyld po prawej stronie..(na przeciwko Hortexu)
obecne ceny: od 61gr.arkusz-karton, od 34gr/arkusz kalka na laser.

Duży Format - Piotrkowska 113 - to brama gdzie wchodzi się przez kratę (na przeciwko pasażu) - również różne przyrządy do papieru jak nożyk do papieru (1.50,- :) )

pozatym polecam dalej idąc Smoki: nożyce długie 25cm - 7zł.

i pasmanteria na Struga 4 - duży wybór wstążęczek i innych drobiazgów więc nie trzeba jezdzić do hurtowni: wstążka 3mm(taka do zawiązania na zaproszeniach) 20gr/m : białe, złote, ecru, czerwone, czarne...
wstążki szerokie prześwitujące też..

thiti 

Wysłany: Nie Lut 20, 2005 12:57 pm   

poszukuję gotowych szalonów z drobnymi wzorkami
coś takiego jak do malowania paznokci
nie wiecie gdzie to można kupić??

opium 

Wysłany: Nie Lut 20, 2005 7:14 pm   

Mam takie pytanie, czy te magiczne nożyce to tną w ząbki (czyli na ostro) czy w fale?

thiti 

Wysłany: Nie Lut 20, 2005 8:43 pm   

czy wie ktoś może, gdzie w Łodzi znajduje się sklep z artykułami dla plastyków?
chodzi mi np. o farbki witrażowe i inne tego typu pierdoły?

Opium, nożyce z tego co się orientują są i takie i takie
zależy jakie kupisz...

kryszka 
z doskoku ;)

Wysłany: Nie Lut 20, 2005 9:51 pm   

thiti napisał/a:

:arrow: Matejko" na ?wirki i Wigury pomiędzy Sienkiewicza a Piotrkowską
:arrow: Wólczańska przy Kopernika (przy XXI LO)
:arrow: A4 na Piotrkowskiej naprzeciwko Hortexu

Opium - nożyce są różne. Ja kupiłam takie w fale i takie tnące coś a'la stare zdjęcia:

nozyczki.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 636 raz(y) 33,63 KB

opium 

Wysłany: Nie Lut 20, 2005 10:15 pm   

Kryszka - dziękuję, jesteś WIELKA :)

joa 

Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 11:48 pm   

thiti napisał/a:
poszukuję gotowych szalonów z drobnymi wzorkami
coś takiego jak do malowania paznokci
nie wiecie gdzie to można kupić??

Ja widzialam takie dziwne rzeczy w Rossmanie na Narutowicza.To było w okolicy Bozego Narodzenia-ale były tam takie wcinaki -cos jak zszywacz-ale robiło dziurki w gwiazdkie i wzorki-oraz chyba takie stempelki w "kompatybilne" motywy.
To kosztowało z 5-7 PLN.Moze jeszcze tam wisi?

Agni 

Wysłany: Pon Lut 21, 2005 9:03 am   

kryszka napisał/a:
thiti napisał/a:

:arrow: Matejko" na ?wirki i Wigury pomiędzy Sienkiewicza a Piotrkowską
:arrow: Wólczańska przy Kopernika (przy XXI LO)
:arrow: A4 na Piotrkowskiej naprzeciwko Hortexu

w A4 są tylko kartony A4(ewentualnie kleje i nożyczki) więc trudno to nazwac sklepem dla plastyków - juz prędzej duzy format w bramie wcześniej..

Do Matejki i Wólczańskiej trzeba dodać:
bardzo duży sklep na ?eligowskiego - dojść najlepiej od Zielonej (tramwaj 9,13) na parterze bloku który stoi szczytem do Zielonej.

opium 

Wysłany: Pon Lut 21, 2005 9:24 am   

A czy wiecie może gdzie można dostać takie ozdoby imitujące suszone listki, takie przezroczyste?

albo inne dodatki, ale z serii bardziej naturalnych?

joa 

Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 5:24 pm   

opium napisał/a:
A czy wiecie może gdzie można dostać takie ozdoby imitujące suszone listki, takie przezroczyste?

Wiecie, wiecie :)
Opium-jest taka hurtownia na Książka-to jest boczna od ....Strykowaskiej? Chyba tak, ta ulica , ktora jedzie sie a Łodzi do Wawy pŁowicz-to Strykowska.Chyba kawałek przed zajazdem na Rogach.
To jest hurtownia ozd na choinke i roznych bajerow florystycznych.Widzialam tam takie suszki.

kryszka 
z doskoku ;)

Wysłany: Pon Lut 21, 2005 6:02 pm   

Agni napisał/a:
w A4 są tylko kartony A4(ewentualnie kleje i nożyczki) więc trudno to nazwac sklepem dla plastyków - juz prędzej duzy format w bramie wcześniej..

Właśnie o ten drugi sklep mi chodziło. :) Dla mnie to jedno i to samo, bo i właściciel ten sam.

opium 

Wysłany: Pon Lut 21, 2005 8:44 pm   

joa napisał/a:
Wiecie, wiecie :)
Opium-jest taka hurtownia na Książka-to jest boczna od ....Strykowaskiej? Chyba tak, ta ulica , ktora jedzie sie a Łodzi do Wawy pŁowicz-to Strykowska.Chyba kawałek przed zajazdem na Rogach.
To jest hurtownia ozd na choinke i roznych bajerow florystycznych.Widzialam tam takie suszki.

dziękuję :)
znasz może numer ulicy albo chociaż nazwę sklepu?

joa 

Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lut 21, 2005 10:25 pm   

A. Książka 25 , Łódź, HORTUS. tel.: (042) 659-77-62.

To to.
Szukałam długo, to jest w takim budynku gospodarczym, jakies 200 mestrów od Strykowskiej, po prawej stronie, sa tabliece "hurtownia " + na terenie tej posesji sa szklarnie.
Myśle, ze też mozna takie suszki znależć na gieldzie kwaiatów na Teresy

[ Dodano: Pon Lut 21, 2005 10:27 pm ]
A sklep dla plastyków -najstarszy chyba -jest na ul. Zeligowskiego /miedzy Zielona a 1-ego Maja/

thiti 

Wysłany: Pon Lut 21, 2005 11:07 pm   

dzięki dziewczyny za pomoc :iconpray:
na pewno wyruszę na poszukiwania,a orientujecie się może czy pracują w soboty??

opium 

Wysłany: Wto Lut 22, 2005 8:06 am   

Super, dzięki :dance:

strawberrytea 

Wysłany: Sro Sie 24, 2005 9:07 pm   

galionka napisał/a:
Zajrzyj też do hurtowni papieru "Plak" ul. Tuwima 76.

podaję adres i telefon:
Plak-Papier
(0-42) 676 22 04
90-026 Łódź, Tuwima 76
- godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10-17

[ Dodano: Pon Sie 29, 2005 8:22 pm ]
a tak w ogóle to polecam najbardziej hurtownię papieru w bramie na Piotrkowskiej - tam gdzie Verte. Format B1 kosztuje nie całe 5 zł, duuuży wybór kolorów.
Natomiast kartony białe i ecru, w formacie A4, z rózną fakturą (paseczki, faktura płotna, bandaz itd) mozna kupic na Brukowej 6 w Parrocie - 20 kartek A4 kosztuje tam 10 zł.

Maggda 

Wysłany: Czw Sty 12, 2006 10:38 pm   

Jak cudownie, że tu się znalazłam :)
Bo dziś byliśmy oglądać zaproszenia i fajnie, ale wychodzi straaasznie drogo :( . I chyba będziemy sami robić, choć mój Miś stawia opory twierdząc, że nie mamy czasu :( . Ale wyruszam jutro na rajd po sklepach :)
Dzięki za namiary, doświadczone forumowiczki :)

anna_b 

Wysłany: Sro Mar 15, 2006 4:40 pm   

Pisałam już o tym sklepie dla plastyków przy okazji zaproszeń wykonywanych własnoręcznie, ale tutaj też na pewno się przyda :lol: :
"sklep plastyka" na ul. Franciszkańskiej, na wprost ASP - Wydział Edukacji Wizualnej, ul. ul. Franciszkańska 76/78

Pare spostrzeżeń z mojej wczorajszej wycieczki po sklepach:
:arrow: "Papier-servie" na Placu Schillera (dokładny adres: Piotrkowska 112) - bardzo duży wybór papieru w wielu formatach i kolorach :lol: Kolorowe kartony brystolu formatu B1 zaczynają się tak od 4 zł w górę. Kalkę formatu A1 można dostać tylko białą (2,10 zł). Natomiast w formacie A4: białą, kremową i czerwoną - koszt 0,49 zł. Koperty - my szukaliśmy kwadratowych (ok. 1,55cm*1,55cm), więc skupialiśmy się głównie na nich, nie za bogaty wybór. Brak nożyczek i dziurkaczy ozdobnych (tj. tnących i dziurkujących nietypowo :mrgreen: )
:arrow: "A4" Piotrkowska 115 i 113 - jeden mały sklepik, drugi większy (obydwa w branie, nie przy samej ulicy). W tym mniejszym sklepie ogromny wybór papieru formatu A4 - różna faktura, grubość, kolor i co tam komu przyjdzie do główki :twisted: Papier gruby kolorowy tak od 60 groszy w górę. Mają też koperty (większy wybór niż w poprzednim sklepie) - koperty kwadratowe białe kosztują 15 groszy, natomiast kwadratowe kolorowe - 1,50 zł :shock: Brak dziurkaczy i nożyczek fikuśnych :cry:
Natomiast w dużym sklepie A4 mają bardzo duży wybór papieru formatu B1 - ceny zaczynają się tak od 4,50 zł. Kalka tylko biała. Ozdobne nożyczki w cenie 19 zł, mają też dziurkacze, ale tylko 2 wzory - tulipany i ozdone rogi - nie spytałam o cenę.
:arrow: Sklep 99 smoków - Piotrkowska 64 (chyba 64 :oops: - zapomniałam spisać numer) - papieru ciekawego na zaproszenia nie widziałam, dziurkaczy ozdobnych brak, a 4 tubki kleju z brokatem kosztują 7,5 zł :!:
:arrow: Sklep na ul. Franciszkańskiej na wprost AWSP - mają nożyczki ozdobne po UWAGA: 3,90 - 4,40 zł! Cztery razy taniej niż na Piotrkowskiej czy Piłsudskiego! O dziurkaczach ozdobnych do tej pory nie słyszeli (ja ich dopiero poinformowałam, że coś takiego występuje na rynku :mrgreen: ). Co do kopert, to mają tylko formaty występujące na poczcie - na pocieszenie dodam, że gładkie białe, bez tych podkreśleń i kwadracików na kod pocztowy :mrgreen: Natomiast papieru wszelakiej maści pod dostatkiem - arkusze A4 od 60gr, format B1 - koło 6zł. Aha, jakby ktoś potrzebował nietypową ramkę na zdjęcia/obraz/wyszywankę -> robią na zamówienie i to w całkiem znośnych cenach.

Poza tym nożyczek i dziurkaczy ozdonych nie było w papierniczych na Piotrkowskiej (zaraz obok antykwariatu) blisko Centralu no i w papierniczym w samym centralu.

Mam nadzieję, że osobom, które same zamierzają wykonywać swoje zaproszenia, troszkę pomogłam. Aha, jak by była potrzeba, to w przyszłym tygodniu, ewentualnie po świętach wybieramy się z H. do hurtowni-papierni w Pabianicach, więc mogę zdać relację. Ewentualnie jak ktoś byłby czymś konkretnie zainteresowany, to proszę dać znać - zapytam
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Kwi 04, 2006 10:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  

ANIA23 

Wysłany: Sro Cze 07, 2006 12:39 pm   

BYŁAM PO PAPIER NA ZAPROSZENIA W A4, MO?E I JEST TAM WYBÓR, ALE PANI TAK MNIE DO SIEBIE ZRAZIŁA, ?E JU? WI?CEJ TAM NIE WEJD?, NAWET W OSTATECZNO?CI. PODOBNO WSZYSTKIEGO SI? TAM MO?NA DOWIEDZIEDZIE? I PORADZI?, ALE TO MO?E KTO? INNY OBSŁUGIWAŁ, JA NIE UZYSKAŁAM ?ADNEJ ODPOWIEDZI, JAK PANI STWIERDZIŁA SAMA POWINNAM WSZYSTKO WIEDZIE?. OGÓLNIE NIE POLECAM:kwasny:

[ Dodano: Sro Cze 07, 2006 1:42 pm ]
POZDROWIENIA!!! [smilie=banana.gif] [/b]

*misia* 

Wysłany: Czw Cze 08, 2006 3:58 pm   

Ja nożyczki ozdobne kupiłam na Zgierskiej w sklepie z artykułami po 4 zł, w którym aktualnie jest wszystko 50% taniej więc zapłaciłam za nie całe 2 zlote :mrgreen: Są różne wzory falowane i takie bardziej na ostro i szarpane.
A papier kupiłam w sklepie dla plastyków na Legionó 49, kartki A4 kosztują 60 groszy, więc cena jest rozsądna.

Agatka_P 

Wysłany: Wto Cze 20, 2006 7:42 am   

Byłam wczoraj w Matejce na rogu Więckowskiego i Zachodniej obok teatru Nowego. Cenny za papier kartka A4 - 80 gr, kalka A4 - 37 gr

kryszka 
z doskoku ;)

Wysłany: Wto Cze 20, 2006 8:45 am   

Dla formalności - "Matejko" jest na ?wirki. Ten sklep, o którym piszesz Agatko ma jakąś inną nazwę i jest naprawdę drogi, jeśli chodzi o papier. Inne rzeczy dla plastyków jeszcze ujdą, ale papieru nie warto tam kupować.

Odpowiedz do tematu