Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Farby do włosów
Autor Wiadomość
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 10:02 pm   Farby do włosów

Dziewczyny nadszedł czas abym użyła farby do włosów,jestem brunetką,krótkie włosy i widać ostatnio strasznie mi siwe włosy jakiej marki farby używacie,czy farbujecie włosy same czy jednak fryzjer??
_________________
malinka1984


 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 11:06 pm   

Ja mam delikatne włosy więc farbuję zawsze u fryzjera. Poza tym fryzjer dobiera odpowiedni odcień oraz wie co może wyjść ostatecznie i jakiego farbowania się nie podejmie bo zniszczyłby włosy. Moja przyjaciółka chodzila najpierw do fryzjera a teraz już wie jaka farba i jaka proporcja utleniacza i kupuje sobie i farbuje sama- ale w sklepie fryzjerskim (niedaleko dworca fabryczna).
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 5:52 am   

malinka1984 ja jestem z tych lubiących eksperymenty pod względem cięć i kolorów na głowie. Farbuję sama, tylko przed ślub byłam u fryzjera. Ostatnio sama zrobiłam się na jasny blond i jetem mile zaskoczona - włosy są miękkie, nie wypadają, łatwo się układają. Używałam Garnier Color Sensation, wg mnie to dobra farba w przystępnek cenie. Natomiast wszyscy fryzjerzy, których znam zakazali mi używania farb Palette, które mają agresywne działanie i mocno wżerają się we włosy.
_________________

 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 9:39 am   

malinka1984, ja używam farb L'oreal - casting creme gloss i lepszej farby nie spotkałam. Włosy są miękkie, gładkie i zdrowe.



Kiedyś używałam Palette i zgadzam się zBian, że
Bian napisał/a:
mają agresywne działanie i mocno wżerają się we włosy.
generalnie niszczy włosy.
Próbowałam także kiedyś farba Syoss i stwierdzam, ze są przereklamowane. Jakość podobna do Palette,a cena dużo wyższa!
_________________

 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 6:42 pm   

popieram MadMar, moim zdaniem L'oreal wygrywa :) Garnier też niezły - ten sam producent zresztą ;) odradzam Palette, na kilka razy ok, ale potem się robi siano. Wella u mnie nie łapie w ogóle.
_________________

 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 8:35 am   

malinka1984, jeśli chodzi tylko o pokrycie siwych wlosów to polecam szampony Joanny, są naturalne, nie niszczą włosów i zmywają się po 24 myciach - w ten sposób nie ma mowy o żadnych odrostach. Plusem jest też cena - 6,50 zł :) Ja używam tych z kartoników, ale ciężko je dostać, nie znalazłam innego miejsca niż central i allegro, gdzie by je sprzedawali.
Odradzam natomiast szampony palette, podobno niesamowicie szybko niszczą włosy.
Ostatnio zmieniony przez Wiol25 Pon Kwi 30, 2012 8:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 10:10 am   

Ja generalnie farbuję włosy u fryzjera, ale farbowałam kiedyć Castingiem i jest rzeczywiście super jak pisze MadMar, Włosy są lśniące, miękkie i gładkie.
Dodatkowo jest załączona super odżywka ;)
_________________

 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 06, 2012 10:17 am   

ja też jedynie Loreal Casting bo świetnie kryje a do tego jest bardzo delikatny jak na farbę :)
_________________
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 1:33 pm   

w sobotę byłam u fryzjera, obcięłam włosy a do tego zdecydowałam się na farbę, wybrałam Loreal Creme Gloss- hebanowa czerń, no i jest dobrze, nawet bardzo dobrze, nikt się nie zorientował że mam farbę jako że mam swoje ciemne włosy, tym lepiej bo różnicy nie ma a siwych nie widać. Farba super, bez amoniaku, odżywka nabłyszcza włosy super. 27 zł za samą farbę uważam za bardzo dobrze wydane pieniądze.
_________________
malinka1984


 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 1:37 pm   

malinka1984, wybacz, w zasadzie piszę to w formie żartu, ale skoro miałaś siwe włosy, a po farbowaniu nikt się nie zorientował, że cokolwiek z nimi robiłaś, to chyba kiepsko o farbie świadczy :smile:
_________________

 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 1:45 pm   

szaraczarownica to nie tak...bo z tymi siwymi to jest tak że siwe widziałam ja na krótkich włosach no i moja mama która od czasu do czasu mówi kurcze dziecko coś Ci się włosy mienią :) a mi zalezało żeby nie było widać różnicy w kolorze tylko żebym siwych nie widziała, a moja siwizna jak to powiedziała fryzjerka to nie siwizna tylko pojedyncze siwe włosy, a mi to wystraczyło żeby użyć farby :P
_________________
malinka1984


Ostatnio zmieniony przez malinka1984 Pon Cze 04, 2012 1:50 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 1:52 pm   

Ale nie musisz się tłumaczyć, zaznaczałam, że pisałam to w formie żartu.
Czasami bywa tak, że ludzie nie zauważają nawet większej zmiany, bo tak, bo nie zwrócili uwagi :wink:
_________________

 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 9:51 pm   

ja używam tylko Castingu, nie ma dla mnie lepszej i wygodniejszej farby :)
_________________
 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 10:04 pm   

Mnie Casting już nie wystarcza. Nawet jak pokryje siwe włosy, to po 2-3 myciach już je widać. Czas na mocną farbę z amoniakiem. :(
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 2:07 pm   

klarysa napisał/a:
Mnie Casting już nie wystarcza. Nawet jak pokryje siwe włosy, to po 2-3 myciach już je widać. Czas na mocną farbę z amoniakiem. :(

Nie ma to jak być blondynką siwizny nie widać :smile:
A tak na serio, to farba to przecież nie koniec świata! Dobra odżywka i szampon i ma się piękne włosy!
_________________

dzienniczek Basi
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 8:50 am   

Karola5 napisał/a:
farba to przecież nie koniec świata! Dobra odżywka i szampon i ma się piękne włosy!

Tak, ale bardziej wypadają. Przynajmniej u mnie. Ale nie mam się co zastanawiać, muszę ufarbować u fryzjera (przecież właśnie zrobiłam sobie białą łazienkę z matowymi kafelkami ;) ).
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 2:06 pm   

Ja zawsze farbowałam u fryzjera. Ostatnio chciałam zaoszczędzić i kupiłam farbę sama.
Farba dokładnie taka sama jak u fryzjera, firmy KOLESTON (kupiona w sklepie fryzjerskim).
Chodzilo o farbowanie odrostów. Muszę przyznać, że wyszło super. Jestem bardzo zadowolona z efektu i z tego, że udało mi się zaoszczędzić pieniążki.
Jak ktoś potrzebuje do blondu to zdecydowanie polecam Koleston.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 3:46 pm   

Brinka, czyli jednak się udało :smile:
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lip 04, 2012 3:42 pm   

Ja farbuje sama, jednak jeżeli nigdy tego nie robiłaś to radzę udać się do fryzjera. A jeżeli chodzi o farbę polecam z Palette Nugat, sama jej używam. Chociaż nie wiem jaki masz odcień włosów.


Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 05, 2012 10:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 12:09 pm   

ja od zawsze używałam garnier 100% color. ale teraz chyba została wycofana ta farba i kupiłam garnier color sensation

i muszę powiedzieć że jedstem z niej bardzo zadowolona! :)
Po pierwsze w porównaniu do 100% color praktycznie wogole nie śmierdzi. Po "100%" smród na włosach utrzymywał się przez 3-5 dni.. a po tej od razu po zmyciu nic nie czuję :)
Bardzo ładnie kryje i włosy są lśniące.
Jedyny minus jest taki że kupiłam odcień ciemny brąz i mimo tego że trzymałam 10 min krócej niż zalecano i tak wyszedł mi czarny.... :( ale mam nadzieję że się trochę "spierze" po jakimś czasie :)
Więc dla mnie jak narazie ta farba to nr 1.

Użyłam też kiedyś jak jeszcze byłam blondynką dwa razy loreala (bodajże preference), ale włosów nie pokryło mi wogóle ...
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 9:50 pm   

Ja lubię się bawić kolorami :) Farbuje mi włosy siostra , polecam farby Joanny , dobrze kryją i nie niszczą włosów , pallet to niestety słaba farba bardzo niszczy włosy , sayros strasznie szybko się spłukuję .
_________________
 
 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 11:06 pm   

risonia napisał/a:
polecam farby Joanny , dobrze kryją i nie niszczą włosów
podpisuje się pod tym :) zmieniłam na Joannę po wycofaniu z rynku 100% color i była to dobra zmiana i cena o połowę niższa :)
syoss taki sobie, koleżanka się nacięła jak nakładała jakis blond migdał-pralina (coś w ten deseń, nie pamiętam dokładnie) a wyszły jej hmmmm szaro-brązowe.
Osobiście nie polecam farb Naturia, moich włosów nie pokryła nic a nic (dobrze, że była za 5zł, nie było bardzo żal)
_________________

 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 3:44 pm   

Karola5 napisał/a:
Brinka, czyli jednak się udało

Udało się, w tym tygodniu planuje kolejne podejście bo włosy rosną mi jak szalone.. Eksperymentalnie kupię wodę 6% i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
Mężowi zabawa we fryzjera też się bardzo spodobała ;)
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Vesna 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 120
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 11:48 pm   

MadMar, zgadzam się. używałam wielu farb i casting jest najlepszy.

mój kolor to:

jasny piaskowy blond
wcześniej użylam jasnego lodowego blondu, ale wychodzi za siwo.
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 08, 2012 10:17 pm   

A używała któraś z was henny(chny) do farbowania? Czy faktycznie jest łagodniejsza niż zwykła farba? Pytam bo dostałam uczulenia po szamponie Palette Instant Color i teraz chciałam spróbować henny, jest ziołowa więc może będzie delikatniejsza. No i jak długo utrzymuje się na włosach?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl