Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Szmaragdowy Ogród
Autor Wiadomość
justine44 

Dołączyła: 02 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Maj 02, 2012 10:40 pm   Szmaragdowy Ogród

Witajcie! Mam pytanie - czy ktoś miał już może wesele w Szmaragdowym Ogrodzie w Niesięcinie? Został oddany do użytku w marcu i chciałabym wiedzieć, czy ktoś mial już tam swoje wesele i mogłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat jedzonka, obsługi, kosztów itd. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyż zastanawiam się nad zaklepaniem tej sali na swoje wesele:)
 
 
Paula7274 

Dołączyła: 29 Mar 2012
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 03, 2012 5:35 pm   

Hej, wiem tylko tyle, że właściciel Yuki w Złotnie to wybudował, więc pewnie standard będzie podobny jesli chodzi o jedzenie i obsługę. Możesz dać znać ile wołają od talerzyka za wesele i poprawiny? Dziekuje
 
 
justine44 

Dołączyła: 02 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 03, 2012 8:35 pm   

Z tego, co się orientuję, to od 170 do 190zł, natomiast nie wiem jak z poprawinami. A Yuca to chyba dosyc dobry lokal? z dobrą opinią?
 
 
kruszyna70 

Dołączyła: 01 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 11:25 am   

Witam, byłam niedawno w tej sali i bardzo nam się spodobała jest duży parkiet i wiele możliwości ustawienia stołów prostokątnych lub jeśli ktoś chce okrągłe. Menu jest takie samo jak w Yuce ale tańsza. W budynku jest 14 pokoi na piętrze do wynajęcia + pokój dla młodych. Bardzo ładna i nowoczesna zastawa.
 
 
bialygl 

Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 4
Skąd: aa
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 9:08 pm   

Będziemy mieli tam wesele we wrześniu 2012. Wiem, że sala nowa, ale czy ktoś już był na niej gościem lub miał tam wesele? Chętnie posłuchałabym opinii na temat tej sali.
 
 
aurinko 

Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 1:41 pm   

Witam!

Szmaragdowy Ogród to trzecia sala jaką widzieliśmy. Później jeszcze zerknęliśmy na Yuke, ale już widzieliśmy jaki jest wybór. Wesele będzie we wrześniu 2013 roku. Wtedy dam znać co i jak. Stawka na ten i przyszły rok to 170 lub 190 zł. Taniej o 10 zł niż w innych salach właściciela.

Sala bajeczna!

Pozdrawiam. :wink:
_________________
"Możesz dokonać wszystkiego, czego tylko zechcesz, możesz zdobyć wszystko, czego zapragniesz, możesz zostać każdym, kim zechcesz zostać." - Collier

;P
 
 
bialygl 

Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 4
Skąd: aa
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 3:39 pm   

My już po weselu w Szmaragdowym Ogrodzie. Kilka słów podsumowania, może się komuś przydać.
Sala bardzo ładna (choć to oczywiście kwestia gustu).
Zastawa nowa i elegancka. Generalnie nie ma się do czego przyczepić.
Właścicielka miła i kompetentna, tak więc kolejny plus.
Jedzenie smaczne i wystarczająco dużo by nikt z gości głodny nie wyszedł (choć po weselu na wynos zostało niewiele porcji mięsa. Tak więc albo bardzo dobrze potrafią dobrać ilość porcji do ilości gości albo ktoś w kuchni był bardzo głodny ;] ).
Stół wiejski taki trochę ubogi, ale wliczony w cenę droższego menu więc nie ma co narzekać za bardzo.
Podsumowując, naprawdę nie ma do czego się przyczepić. Goście bawili się do rana i nie słyszeliśmy od nich żadnych negatywnych uwag. W związku z tym nie pozostaje mi nic innego jak polecać salę :] . My nie żałujemy wyboru.
 
 
kasiunia_knz 

Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź/Konstantynów
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 6:47 pm   

a na ile osob bylo wesele?? ciasta i tort samowaly?
 
 
Moniś :) 

Dołączyła: 11 Paź 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 11:26 am   

Witam! Jestem tutaj nowa- właśnie się zarejestrowałam. Oglądałam sale Szmaragdowy Ogród i jestem mile zaskoczona, sala jest naprawdę ładna. Jeśli ktoś miał tam wesele i może podzielić się opinią na temat tej sali to byłabym bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Paź 18, 2012 10:07 am ]
aurinko, my też zarezerwowaliśmy sale w Szmaragdowym Ogrodzie na 01.06.2013 r. :)
 
 
bialygl 

Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 4
Skąd: aa
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 6:21 pm   

Wesele na ok 90 osób, ale spokojnie zmieści się więcej. Myślę, że tak do ok 130max, choć można próbować więcej.
Ciasta i tort były z Sowy i są smaczne. Tortu nieco zostało po weselu, więc zamawiana jest wystarczająca ilość. Ciasto też zostało, ale nie było go wiele. Więc jak rodzina cięta na słodkości, to może braknąć :]
 
 
MoniaK_84 


Wiek: 39
Dołączyła: 28 Paź 2012
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 8:09 pm   Zarezerwowaliśmy termin

Hej! Nasz wybór padł właśnie na Szmaragdowy ogród. Wesele odbędzie się w sierpniu 2013 :) ) Obejrzelismy naprawdę sporo sal w Łodzi i okolicach i ta najbardziej przypadła Nam do gustu :) Po weselu na pewno zmieszczę Naszą opinię :)
 
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 06, 2013 7:43 pm   

Dziewczyny a orientujecie się może jaka ma być cena za talerzyk w przyszłym roku? :-)
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 25, 2013 4:29 pm   Zakochałam się w tej sali....

Hej byłam ostatnio na tej sali i powiem szczerze, że jestem zachwycona. Oczywiście każdy ma swój gust, ale mi się ona bardzo podoba. Na razie wygrywa ze wszystkimi, które oglądaliśmy :) Solaris to przy niej mała pitulinka :)

Drzwi otwierają się na ogród, jest bardzo dużo miejsca, jednym słowa cudownie. Zastanawiamy się tylko na datą wesela, będziemy mieć około 60 -70 osób, więc właścicielka powiedziała, że najlepiej byłoby zrobić wesele w piątek lub w czwartek np 1 maja ze względu właśnie na tak małą liczbę gości.

W soboty robi wesela od 85 osób, a chcemy właśnie koło maja, czerwca za rok...

Ja już jestem zdecydowana chociaż mój A. jeszcze chciałby porównać z innymi salami.
Pani dała nam 2 wersje menu jedno za 210zł, drugie 190 zł. W cenę wliczono stół wiejski, a można wybrać jeszcze stół słodki lub z owocami morza właśnie w cenie tego droższego menu.

Właścicielka sprawia wrażenie osoby bardzo miłej, kompetentnej w przeciwieństwie do pani z Solaris, którą tak wszyscy na forach zachwalają ( tam koszt stołu wiejskiego to 1200 zł oddzielnie). Nastawiłam się na salę Solaris szczerze mówiąc na początku , ale Szmaragdowy Ogród przebił wszystkie sale.
Za tydzień wybieramy się zobaczyć Biały Pałac bo jednak trochę mnie korci skoro tak blisko jest...

Casa de Fiori - porażka totalna (właścicielka spóźniła się na rozmowę z nami, wszędzie brudno, ciemno, normalnie komórka) - mówię oczywiście tylko o swoich osobistych odczuciach :) , Konstancja - wszystko we fiolecie, bardziej na stypę niż na wesele :)
Pozdrawiam

Piszcie dziewczynki kiedy Wasze wesele w Szmaragdowym Ogrodzie, byłabym bardzo , ale to bardzo wdzięczna za jakiekolwiek fotki z waszych wesel właśnie w tej sali.

[ Dodano: Pon Mar 25, 2013 4:33 pm ]
białygl gdybyś mogła to bardzo Cię proszę wyślij mi na priv fotki z tej sali z Twojego wesela.

[ Dodano: Pon Mar 25, 2013 4:36 pm ]
O i jeszcze mam pytanie dziewczynki w którym Kościele brałyście ślub, jak wesele robiłyście w Szmaragdowym Ogrodzie. Ja bym chciała, żeby w miarę blisko z Kościoła na salę było.... Myślałam o Parafii Miłosierdzia Bożego w Łodzi (piękny jest z zewnątrz, wewnątrz już trochę mniej), biorę pod uwagę też Kościółek w Konstantynowie Łódzkim lub Rąbieniu.
 
 
selene999 


Dołączyła: 29 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 10:59 pm   

Hej Katarzynko, my z narzeczonym wybraliśmy własnie szmaragdowy ogród - wesele mamy już w czerwcu. Chętnie wstawiłabym nieco zdjęć (bo mam ich mnóstwo - zrobiliśmy zdjęcia już przystrojonych sal) zarówno okrągłych stołów jak i prostokątnych. Ale niestety regulamin forum zabrania wstawiania fotek poniżej konkretnej liczby postów.

Jeśli chcesz mogę Ci przesłać kilka zdjęć, podaj mi tylko na privie maila :)

[ Dodano: Sro Mar 27, 2013 12:05 am ]
Jednak wstawię kilka zdjęć dla zaostrzenia smaku na Szmaragdowy Ogród :D

sala_01

sala_02

sala_03

stół słodki

stół morski
_________________
Ostatnio zmieniony przez selene999 Sro Mar 27, 2013 12:07 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 27, 2013 7:56 am   

Dziękuję Ci za te fotki, ślicznie tam jest :) Oczywiście wyślę Ci mojego maila :)

Będę wdzięczna też za fotki z Twojego wesela :)
 
 
aurinko 

Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 27, 2013 11:04 am   

Selene dzięki za fotki. Mam pytanie czy te balony to ktoś sam sobie montował, bo chyba nie ma tego w cenie? No i kolor jakos tak mi nie pasuje. :) My mamy winietki i podziękowania ze złotymi wstążeczkami, wiec powinno być ok myślę.
Co prawda mamy podpisaną umowę, ale w sumie nie zapytałam o taką rzecz jak dekoracja np. stołów. Orientujecie sie czy w cenie coś jest np. kwiaty? Zawsze na fotkach widziałam te wazoniki i róże i tak jakoś uznałam za fakt. Te menu widoczne na zdjęciach to rozumiem są zrobione przez młodych?
Zastanawiam się nad tymi ciastami. Wygląda ubogo ten stół bardzo... Niby jest bez ograniczeń, ale jak jest naprawdę? Brakuje to donoszą?

Też byłabym wdzięczna za fotki na maila. :)
_________________
"Możesz dokonać wszystkiego, czego tylko zechcesz, możesz zdobyć wszystko, czego zapragniesz, możesz zostać każdym, kim zechcesz zostać." - Collier

;P
 
 
selene999 


Dołączyła: 29 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 27, 2013 11:05 pm   

Balony zostały przyczepione przez parę, która w tym dniu miała ślub - oryginalnie sala jest bez nich, chyba, że wiadomo młodzi mają takie życzenie to sobie zawieszają. Co do dekoracji stołów to niestety ta nie jest według mnie najmocniejszą stroną szmaragdowego ogrodu... SALA JEST PRZEPIĘKNA! Ale dekoracja hmmm... to tak naprawdę jedynie długie wazoniki i w nich trzy (nieco smętne różyczki) najpierw były herbaciane, zaś na ostatnim weselu były białe...

Jeśli chcecie mieć coś ciekawszego sugeruję wybrać kwiaty samemu. My będziemy mieli lilie z zieloną wstążka. Nie wypada tak drogo a prezentuje się o niebo lepiej i ożywiają stół :)

Tak menu jest również przygotowane przez młodych natomiast właścicielka sali, Pani Gosia mówiła, że jak najbardziej ciasta są donoszone. Przyznam się szczerze, że też obawiałam się, że słodkości może zabraknąć bo mam rodzinkę cięta na słodkie ale liczę na pełen profesjonalizm - że niczego jednak nie zabraknie :)


fotki niedługo Wam podeślę :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez selene999 Sro Mar 27, 2013 11:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aurinko 

Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 8:30 am   

Dziękuję za informacje i zdjecia. Właśnie tak patrzę, że chyba dobrze będzie jednak jakieś kwiaty na stół kupić. Coś niewielkiego do tych wazonów, bo szkoda miejsca. Tutaj widzę impreza mała. U nas będzie ze 120 osób. Muszę porozmawiać z Narzeczonym o tych kwiatach. :)
Te balony na fotkach moim zdaniem nie pasują zupełnie. Kolorystyka sali jest narzucona z góry w sumie, także uważam, że lepiej to wygląda jak się dostosuje do tego. :) Winietki(podziękowania) mamy ze złotą wstążeczką i karteczką, także kwiaty raczej białe/kremowe z zielonym dodatkiem i będzie żywiej. :)
_________________
"Możesz dokonać wszystkiego, czego tylko zechcesz, możesz zdobyć wszystko, czego zapragniesz, możesz zostać każdym, kim zechcesz zostać." - Collier

;P
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 12:30 pm   

Hej dziewczyny. Jestem nowa na forum, zarejestrowałam się ponieważ planuję ślub w 2014 r. i wybierając sale posiłkuję się waszymi opiniami :) Sama obejrzałam już kilka sal i Szmaragdowy ogród jest obecnie jedną z 2 sal, które poważnie biorę pod uwagę. Z narzeczonym byliśmy obejrzeć salę całkiem przypadkiem, docelowym miejscem była Konstancja a Szmaragdowy ogród znajduje się na przeciwko :)

Oprowadzała nas właścicielka - strasznie fajna, miła kobieta. Odniosłam wrażenie, że jest taka swojska, przez co nie miałam oporów aby o wszystko pytać.

Sala jest bardzo ładna, klimatyzowana, utrzymana w jasnych barwach. To na co zwróciłam uwagę jest też wysoka (część sal, które oglądaliśmy wyglądały jak małe, ciasne klitki) przez co ma się wrażenie, że przy nawet większej ilości gości (planujemy wesele na 150 osób), będzie czym oddychać. Dla orkiestry podest w rogu sali. Na siedzeniach i stołach satyna - zastanawiam się czy nie będzie się zsuwać ?? osobiście to jest chyba jedyna rzecz, która mi się mniej spodobała. Krzesełka przewiązane (do wyboru) białą lub brązową/rudą (ciężko mi jednoznacznie stwierdzić jaki to kolor) wstążeczką.
Stoły do wyboru okrągłe lub prostokątne (z tego co mi wiadomo nie dopłaca się za okrągłe).

Wystrój sali - żywe kwiaty właścicielka sama robi kompozycję, jedna na stół młodych i 3 inne w kielicha - żywe kwiaty z trawą (tak przynajmniej mówiła :) ) plus świeczniki w cenie. Bardzo fajna kwadratowa zastawa. Sztućce nowe, nie porysowane, nie powyszczerbiane. Czyste bez zacieków itd.

Łazienki - ładne, z tego co pamiętam to 2-3 toalet w damskim i męskim (nie jestem pewna bo tego samego dnia obejrzeliśmy jeszcze 6 sal), utrzymane w kolorze ciemnego brązu/venge i jeszcze chyba nawet jest toaleta dla niepełnosprawnych.

Pokoje - utrzymane w tonie brązów podobnie jak łazienki, bardzo ładne dosyć przestronne. Znajdujące się piętro wyżej nad salą.

Wyjście z sali na ogród - dodam cudowny ogród :) mały taras zaraz przy wyjściu gdzie można postawić barmana (my tak planujemy), ścieżki wysypane małymi białymi kamykami po środku fontanna (oczko), mini plac zabaw dla dzieciaków na lewo od schodów (jest też trampolina), chociaż coś właścicielka mówiła, że będą się tego pozbywać lub gdzieś indziej przestawiać. Dalej parasol z kolejnymi krzesełkami. Na pewno, zdjęcia zamieszczone przez właścicielkę na stronie nie oddają uroku.


Menu do wyboru jak już dziewczyny pisały wcześniej 190 lub 210 zł w cenie stół wiejski lub z rybami oraz stół słodki. I tutaj mam jedno ale, które powoduje, że nie mogę się do końca zdecydować. Menu, które dostaliśmy od właścicielki jest dosyć chaotyczne i wydaje się mało jedzenia za taką cenę (wniosku snuję po zwiedzeniu innych sal i zobaczeniu co w tej cenie oferują inne sale). Czytałam też, że właściciel ten sam co w YUCE dla tego mam pewne obawy - jak wiadomo o samej YUCE krążą różne opinie.

Dodam, że salę zwiedzaliśmy kiedy była przygotowana pod komunię i wstępnie mamy zamiar zobaczyć ją 1 czerwca (wtedy zaczynają się wesela).

Pisałyście, że menu ustalane przez parę młodą, a czy któraś z was się orientuje jak bardzo można w nie ingerować ? Czy jedzenie jest smaczne? (najbardziej się boję, że jedzenie nie będzie smakowało - dodam, że lubię jeść :) nie jem żeby żyć ale żyję żeby jeść ;) ). Dopytuję tak szczegółowo ponieważ jak wiadomo wesele ma się raz w życiu, do tego za taką ilość pieniędzy jaką się na nie wydaje, chciałoby się aby wszystko było cudowne.

Będę wdzięczna za odpowiedzi na moje pytania. Mam również nadzieję, że mój opis komuś wyda się pomocny. W wolnej chwili włączę się do opisu innych sal, które miałam okazję zobaczyć.
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 22, 2013 7:57 pm   

selene999 napisał/a:
My będziemy mieli lilie z zieloną wstążka. Nie wypada tak drogo a prezentuje się o niebo lepiej i ożywiają stół :)

Selene999 widzę, że już po weselu, możesz opisać wrażenia ? Sala ta moim faworytem nie jest, ale za to rodzicom przypadła do gustu... :(
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Aguska0505 

Dołączyła: 05 Sty 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 10:43 am   

Moja siostra ma wesele na tej sali w lipcu i wczoraj byliśmy na rozmowie ustalać szczegóły m.in. menu. Jedną z pozycji w menu proponowanym przez sale zamieniliśmy bez problemu na zwykłą sałatkę warzywną ponieważ nam takiej brakowało więc to taka informacja dla tych którzy lubią zmiany ;) . Jeżeli chodzi o stół słodki to Pani powiedziała, że ciasto jest ciągle dokładane ale nie dostajemy już później na wynos tego co zostaje po weselu, to samo tyczy się stołu chłopskiego. Co do placu zabaw to stoi on po lewej stronie przy wejściu na taras prowadzący do sali i Pani powiedziała że nie jest on stamtąd przenoszony ze względu na jego zbyt dużą wagę, natomiast trampoliny nie widziałam ;)

[ Dodano: Wto Lip 30, 2013 10:02 pm ]
Jestem już po weselu i poprawinach mojej siostry, które to imprezy odbyły się własnie na tej sali. Okazało się to bardzo dobrym wyborem bo wszystko odbyło się bardzo dobrze. Pomimo wysokiej temperatury na dworze (ponad 30 st) na sali była klimatyzacja dzięki której upał ten nie był odczuwalny w środku :) . Jeśli chodzi o jedzenie to wybraliśmy droższą opcje. W czasie wesela na stołach był duży wybór różnych przekąsek, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jeśli chodzi o dania obiadowe to były duże ilości wszystkiego tak że bez problemu starczało dla wszystkich a nawet było za dużo :D . Jeśli chodzi o jedzenie to jedyne na co goście "narzekali" to że było wszystkiego dużo co uważam, za duży plus :D :D. Całe jedzenie było bardzo dobre i trudno się było do czego kolwiek doczepić :D . Jeśli chodzi o stół słodki to ciast był również bogaty wybór i nie zauważyłam by komuś brakowało. Przy słodkościach chciała bym również wspomnieć, że tort oferowany przez salę mnie bardzo smakował i z tego co widziałam innym również:). Dużym atutem sali jest położenie na uboczu miasta i to że przed wejściem na sale jest duży taras i ogród gdzie można było pospacerować w czasie wesela. Na tarasie wielu gości sobie odpoczywało przy wystawionych tam stolikach. Jeśli chodzi o dekoracje stołów uległa ona trochę zmianie w porównaniu do wcześniejszych wpisów tutaj teraz jest ona zdecydowanie bogatsza, w wysokich wazonach jest po kilka kwiatków plus do nich są jeszcze dodatki. Jeśli chodzi o obsługę to też im nic nie można zarzucić wszyscy kelnerzy się bardzo starali by wszystko było szybko i jak trzeba podane, poza tym nad wszystkim przez całą noc czuwała Szefowa sali :) . Jeśli chodzi o pokoje gościnne (które znajdują sie na górze) są również bardzo ładnie urządzone, każdy ma swoją łazienkę, telewizor, odpowiednią ilość łóżek i mały balkonik :) . NA poprawinach również wszystko było tak jak powinno. Wybraliśmy opcję z grillem i obiadem. NA grillu były do wyboru rożne mięsa np. karkówka, golonka oraz kiełbasa, kaszanka itp :) . Po obu imprezach zostało nam sporo jedzenia, sądząc po ilości wszystko zostało uczciwie spakowane po imprezie i nam oddane :) . Generalnie polecam wszystkim tą salę ponieważ w pełni spełnia oczekiwania, jest duża i zrobiona w nowoczesnym stylu. W razie pytań pisać do mnie to odpowiem, przy okazji jak będę miała to jakieś zdjęcia sali wstawię :)
 
 
aurinko 

Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 04, 2013 11:13 pm   

Aguska dzięki za tak wyczerpujący opis. :)
Ja mam wesele za miesiąc, dlatego mam kilka pytań, bo dziewczyny pisały tu różne rzeczy.

Jak jest z ciastami? Faktycznie nie można dawać gościom? Czy w ogóle jakieś ciasta pakują po weselu? Jak jest z jedzeniem, ile tego mniej więcej wychodzi? No i pytanie - musimy mieć własne pojemniki czy oni to pakują?

Co do dekoracji stołów. Ja już zaczęlam planować własne, bo tamte takie skromne. Serio teraz jest zmienione i nie potrzeba nić wiecej? Masz jakieś zdjęcia? Byłabym wdzięczna.

My musimy jechać na sale i zapytać o kilka rzeczy. Jak jest z tortem? Mamy do wyboru jakieś smaki? Nie ma nic o chlebie, rozumiem, że młdozi muszą o to zadbać sami?
Jeszcze takie pytanie glupie, bo nie mam pojecia. :) Jak to jest z tymi kielichami do tłuczenia, to są nasze kieliszki czy sali?

Fajnie, że jedzenia tak dużo. :) No i że klima dala radę. A jak wygląda sprawa z wiejskim stołem? Dużo tego tam jest?
_________________
"Możesz dokonać wszystkiego, czego tylko zechcesz, możesz zdobyć wszystko, czego zapragniesz, możesz zostać każdym, kim zechcesz zostać." - Collier

;P
 
 
Aguska0505 

Dołączyła: 05 Sty 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 05, 2013 10:40 pm   

Z ciastami sprawa wygląda tak, że są one dokładane na weselu ale no Pani Kierownik mówiła ze nie dostajemy ich do domu. Moja siostra miała jeszcze tam poprawiny więc widziałam, że trochę ciasta weselnego się pojawiło na poprawinach chociaż przeważało nasze własne, ale mimo to jak pakowane było ciasto po poprawinach no to zostało spakowane całe ciasto ze stołu, które zostało. Wydaje mi się więc, że być może po weselu trochę tego ciasta sie dostaje ale niewiele więc raczej nie ma co dawać gościom jeśli chodzi o ciasto. Pojemniki trzeba mieć własne, trzeba zakupić sobie jakoś przed imprezą i im zawieźć potem oni do nich pakują wszystko co zostało. Co do jedzenia no to siostra miała opcję droższa więc no jedzenia naprawdę dużo było nawet z dań gorących mięsa jeszcze dostaliśmy do domu bo zostało. Trudno mi powiedzieć ile czego było ale jeśli chodzi o mięso to spokojnie jeśli np były 2 rodzaje to można sobie było brać po 2 kawałki albo więcej :) . Co do dekoracji stołów to zależy czego kto oczekuje, nam takie jak najbardziej odpowiadały i wszystkim się podobały( Zdjęcie niżej). Co do tortu to raczej nie ma wyboru smaku ale tort na weselu mojej sis był bardzo smaczny, bym powiedziała dosyć klasyczny przekładany jakimś kremem. Chleb na powitanie zapewnia sala, tak samo kieliszki do tłuczenia też sala daje :) . Zdjęcie wiejskiego stołu też poniżej, a jeśli chodzi o ilość moim zdaniem była odpowiednia bo raczej nic nie brakło :)
P.S. ZDJĘCIA DODAM JUTRO :)
 
 
aurinko 

Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 06, 2013 1:08 pm   

Agnuska dzięki za wyczerpujące informacje. :)

Czekam na zdjęcia w takim razie, bom bardzo ciekawa.

Fajnie, że jest chleb, to mamy problem z glowy. :) Mówisz, że tort smaczny, szkoda, że nie ma wyboru, ale trudno. :)

My mamy opcję 170 zł + 10 zl za stół wiejski.
_________________
"Możesz dokonać wszystkiego, czego tylko zechcesz, możesz zdobyć wszystko, czego zapragniesz, możesz zostać każdym, kim zechcesz zostać." - Collier

;P
 
 
Aguska0505 

Dołączyła: 05 Sty 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 08, 2013 1:09 pm   

Siostra miała opcje za 200 zł ale myślę, że jedzenie podobne będziecie mieć tylko pewnie mniej rodzajów :) . W załączniku zdjęcia różnych elementów :) Wstawiła bym więcej zdjęc ale jest limit tylko 4 zalączników :)

Stół Słodki.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1324 raz(y) 90.57 KB

kwiaty.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1406 raz(y) 78.09 KB

Dekoracja stoły.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1444 raz(y) 93.29 KB

dekoracja stół młodzi.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1450 raz(y) 52.33 KB

Ostatnio zmieniony przez Aguska0505 Czw Sie 08, 2013 1:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aurinko 

Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 08, 2013 2:44 pm   

Dzięki Ci kochana. :) To już wiem, że o kwiatach nie muszę myśleć, bo chciałam tak samo skromne brać, a skoro są to super. :) Fajnie, że o tym pomyśleli. Widzę oświetlili drzewko nad młodymi. ;)
_________________
"Możesz dokonać wszystkiego, czego tylko zechcesz, możesz zdobyć wszystko, czego zapragniesz, możesz zostać każdym, kim zechcesz zostać." - Collier

;P
 
 
Frela 

Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 1:54 pm   

Witam
Chciałam się podzielić moimi wrażeniami odnośnie Szmaragdowego Ogrodu. Z Narzeczonym salę zarezerwowaliśmy na 15 sierpnia 2014 r. Wybór był dla nas prosty: tylko właścicielka SzO była w stanie skutecznie nas swoją salą zainteresować i dokładnie przedstawić swoją ofertę. A wizualnie sala przebija dla mnie wszystkie inne (oczywiście subiektywne odczucie). Zacznę od lokalizacji. Sala znajduje się ok. 200-250 m za granicami Łodzi :) Lokalizacja była dla nas bardzo ważna ponieważ planujemy brać ślub w kościele na Teofilowie. Goście na sale wchodzą od strony ogrodu, a nie od ulicy - pewna forma zapewnienia intymności. Wejście na salę jest przez wielkie szerokie drzwi, przechodzi się przez parkiet a na końcu jest część stołowa. Oczywiście stoły prostokątne, okrągłe, ustawienia do wyboru do koloru. Widzieliśmy na żywo okrągłe i nam do gustu nie przypadło, zostaniemy przy prostokątach. Kolorystyka sali: złoto, biel, żółć i super niebieski sufit wyglądający jak niebo. Takie barwy z góry narzucają kolorystykę sali, co nam akurat odpowiada ponieważ przewodnim kolorem będzie niebieski i jego odcienie. Do wyboru 2 rodzaje menu: 190zł i 210 zł. Różnią się oczywiście ilością dań (ciepłych w obu jest 6). Jako że bierzemy ślub w piątek cena za talerz wynosi -15zł od ceny wyjściowej. W droższym menu w cenie stół: wiejski, morski i słodki. Powyżej 110 gości fontanna czekoladowa gratis, a powyżej 130 pieczone prosię albo indyki gratis. Tort weselny jest w cenie zamawiany od Sowy (ciasta także). Dla ekipy grającej przewidziany jest podest w rogu sali, całkiem spory. Para Młoda w cenie dostaje pokój w hotelu, dla gości pokoje hotelowe w cenie 120 zł. Ogród robi świetne wrażenie: fontanna, zawiłe ścieżki, piękne rośliny, miejsca w których można porozstawiać stoły z parasolami dla gości. Na końcu ogrodu znajduje się parking dla gości. Byliśmy na tej sali 2 razy: w dniu wesela oraz w środku tygodnia. Dzień wesela jest przyszykowany perfekcyjnie, jest czysto,schludnie, wszystko idealnie rozstawione na stołach. Widać że zastawa jest nowiutka. W środku tygodnia akurat trafiliśmy na duże porządki, dlatego wnioskuję że właścicielka naprawdę dba o to wnętrze żeby każdy szczegół był świetnie dograny. gdyby ktoś miał jakieś pytania co do sali to służę opinią :)
 
 
justine44 

Dołączyła: 02 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 10:48 am   

Bardzo polecam salę Szmaragdowy Ogród! Nasze wesele odbyło się 24 sierpnia, sala była piękna, jedzenie bardzo smaczne w dużych ilościach, Pani Menedżer bardzo kontaktowa i chętnie służyła we wszystkim pomocą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji imprezy i polecamy tę salę z czystym sumieniem
:-)
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 10:01 pm   

Witam
Szukam z narzeczonym sali na 2015 rok i zastanawiam się nad Szmaragdowym Ogrodem podoba mi się wystrój sali i cena za talerzyk tez jest atrakcyjna:) Zastanawiam się nad kolorem kwiatów do dekoracji sali jak to jest czy właścicielka wybiera sobie kolorystykę czy ja tez mogę coś zasugerować żeby zgadzały się z moim motywem przewodnim ??
_________________

 
 
justine44 

Dołączyła: 02 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 17, 2013 4:10 pm   

Witaj
U nas było tak, że Pani Małgosia pokazała i opisała nam kwiaty, które używa standardowo - były to białe eustomy w wysokich wazonach, ale myślę, że można podyskutować na temat kolorystyki. Ewentualnie jeśli mielibyście jakieś konkretne zapotrzebowanie to można samemu przystroić lub zlecić innej firmie dodatkowo, ale sądzę, że z Panią Małgosią spokojnie byście się dogadali:)
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 10:25 am   

justine44, bardzo jakby tu powiedzieć "napaliłam" się na SzO i w tą sobote chcieliśmy jechać zarezerwować salę, ale moj kolega był teraz tam na weselu i zaobserwował pewne niedociągnięcia np. klima nie dawała rady goscie skarżyli sie ze bylo za gorąco ( a ja będę miala wesele w czerwcu wiec sie tego obawiam i chiałabym żeby jednak ta klimatyzacja schładzała sale ), ze goscie co usiedli na koncu stolu musieli czekac na obiad zanim do nich dotrze myslalam ze tam kelner ma jakis swoj stolik wyznaczony a nie ze wszyscy wszystko robią i ze malo bylo zakąsek na stole choc mlodzi wybrali bogata oferte. I jeszcze do tego komus zabraklo ziemniakow i zamias przyniesc z kuchni swieze ziemniaki to kelner komus innemu zabral ze stolu i dał na brakujący stół;/ Powiedz mi proszę jak to u ciebie było czy klima dała radę? czy rzeczywiscie tych zakąsek jest mało na stołach ? I co z tymi kelnerami czy dawali rade?
_________________

 
 
justine44 

Dołączyła: 02 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 01, 2013 7:35 am   

emi87, rzeczywiście jeśli chodzi o klimatyzację to średnio było ją czuć przy większej liczbie gości, gdy zwracaliśmy uwagę to twierdzili, że działa i zaraz będzie chłodniej, ale było raczej za ciepło, z tym że w ferworze zabawy kompletnie mi to nie przeszkadzało, a goście gdy mieli dość wychodzili na zewnątrz się ochłodzić:) My mieliśmy okrągłe stoły i nie było takiej sytuacji, że ktoś dużo dłużej czekał na obiad, oczywiście wszyscy nie dostali dań w tym samym czasie, ale nikt jakoś wyraźnie nie odstawał od reszty i nie czekał długo. Zakąsek było MNÓSTWO i nam zostało do zapakowania bardzo dużo zakąsek, nie sądze by czegoś na stole brakowało, a gdy coś się kończyło to donosili, raczej kelnerzy się sprawdzili, dawali sobie radę z setką gości. Generalnie byłam tak zadowolona, że drobne niedociągnięcia nie miały dla mnie znaczenia:) ale jeśli chodzi o klimę to przyznaję - działa kiepsko i było za ciepło
 
 
kw85 

Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Paź 01, 2013 1:58 pm   

justine44 napisał/a:
emi87, rzeczywiście jeśli chodzi o klimatyzację to średnio było ją czuć przy większej liczbie gości, gdy zwracaliśmy uwagę to twierdzili, że działa i zaraz będzie chłodniej, ale było raczej za ciepło, z tym że w ferworze zabawy kompletnie mi to nie przeszkadzało, a goście gdy mieli dość wychodzili na zewnątrz się ochłodzić:) My mieliśmy okrągłe stoły i nie było takiej sytuacji, że ktoś dużo dłużej czekał na obiad, oczywiście wszyscy nie dostali dań w tym samym czasie, ale nikt jakoś wyraźnie nie odstawał od reszty i nie czekał długo. Zakąsek było MNÓSTWO i nam zostało do zapakowania bardzo dużo zakąsek, nie sądze by czegoś na stole brakowało, a gdy coś się kończyło to donosili, raczej kelnerzy się sprawdzili, dawali sobie radę z setką gości. Generalnie byłam tak zadowolona, że drobne niedociągnięcia nie miały dla mnie znaczenia:) ale jeśli chodzi o klimę to przyznaję - działa kiepsko i było za ciepło



Dziewczyny, również miałam wesele w ostatnim czasie w Szmaragdowym ogrodzie, i z czystym sercem polecam bardzo gorąco tą salę! Moim i gości zdaniem, z tego co słyszałam, jedzenie było bardzo dobre, różnorodne, i na czas, dodatkowo po weselu, całe jedzenie które pozostało zostało spakowane dla nas przez kelnerów. Uważam, że obsługa stanęła na wysokości zadania a Pani Małgosia cały czas trzymała rękę na plusie:) Dużym plusem jak dla mnie był pyszny tort oraz sposób go podania i stół wiejski. Goście wyszli z wesela bardzo zadowoleni :) Pozdrawiam!
 
 
kasiulka664 

Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 31
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Paź 04, 2013 9:32 am   

Cześć, byłam oglądać salę jakieś 3 tyg. Temu, w sobotę, przed weselem…dowiedziałam się o niej przypadkiem, myląc ją z YUCĄ, na zdjęciach z wesela koleżanki. Zachęciła mnie do niej bardzo swoimi opiniami, także pognałam co tchu, by przekonać się na własne oczy, czy jest taka super ekstra . Muszę przyznać, ze jestem pod wrażeniem, moim zdaniem jest ładniejsza niż na zdjęciach… i chcąc się podzielić z Wami, podzieliłam to na plusy i minusy…

+ okrągłe stoły i przede wszystkim brak dopłaty za ich ustawienie
+ pokoje ( nie dość, ze są , to są piękne i cena nie jest przesadzona
+ sala położona jest zaraz za Łodzią, a jednak to ubocze, bez zgiełku
+ parkiet, dla mnie bardzo ważny element przy wyborze Sali, nie byłam do niego przekonana, bo na zdjęciach strasznie się świecił i wydawał mi się być śliski
+ możliwość własnej dekoracji , mama jakąś swoją wizję, chcę coś dodać od siebie, pani Właścicielka powiedziała, ze zgadza się na wszystko poza malowaniem i burzeniem ścian
+ menu, bogate, moim zdaniem z wyborem opcji 190 lub 210 zł. I dodatkowe „bonusy” w zależności od ilości gości
+ składzik na alkohol z zamrażalka
+ sejf w pokoju
+ darmowy pokój dla młodej pary
+ ogród i miejsca na zewnątrz
+ tort w cenie (SOWA)
+ właścicielka, która sprawia wrażanie bardzo ugodowej kobiety

Co na minus…
- obrusy jakby satynowe, z których mam wrażenie mogą spadać sztućce , ale niweluje go plus w postaci możliwości własnej dekoracji
- obawy mam co do miejsc parkingowych, ale mam nadzieję, że ktoś je rozwieje 
- miejsce dla zespołu, mam pewne obawy, czy 5-osobowy zespół się tak pomieści
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Paź 04, 2013 11:01 am   

Widziałam mniejsze miejsca dla zespołu, a się wszyscy mieścili bez problemu więc w SzO tym bardziej 5-osobowy zespół się zmieści :) Według mnie ten podest nie jest taki mały :) kasiulka664, a zdecydowałaś się na tą sale ?
_________________

 
 
kasiulka664 

Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 04, 2013 4:35 pm   

jeszcze nie :) ale wydaje mi się,że własnie na nią padnie :D no to uspokoiłaś mnie :) jakoś miałam takie wrażenie,że może być problemito...ale, to tylko wrażenie.
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Paź 04, 2013 5:03 pm   

Ja dzięki opini justine44, kw85, zdecydowałam się na tą sale jutro jadę podpisywać umowę :D
_________________

 
 
Aguska0505 

Dołączyła: 05 Sty 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 10:51 pm   

Jeśli jeszcze ktoś ma jakieś obawy związane z tym co było tu pisane o sali to zamieszczam jeszcze swoją opinie dotyczącą jedzenia, parkingu, obsługi i klimy :) . Jeśli chodzi o ilość miejsc do parkowania to raczej nie trzeba się martwić bo w razie jak zabraknie to z tego co zrozumiałam można parkować jeszcze dalej niż jest parking tzn. za ogrodzeniem na trawie :) . Co do klimy no to moja siostra miała wesele dnia kiedy było na dworze chyba ponad 30 stopni i może momentami było ciepło na sali ale moim zdaniem duszno nie było, zresztą zawsze można się schłodzić chwile na tarasie i wrócić :) . Co do obsługi to wszyscy się spisywali dobrze i nikt z gości nie narzekał na to by byli zbyt wolni :) . Jeśli chodzi o zakąski i dania obiadowe to wszystkiego było dużo i sporo po weselu zostało (siostra miała tą wersję bogatszą) :) .
Ostatnio zmieniony przez Aguska0505 Sob Paź 05, 2013 10:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
karolaa 

Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: polska
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 12:03 pm   

witam wszystkich,
wczoraj zarezerwowaliśmy salę w szmaragdowym ogrodzie.
pierwsze nasze wrażenie: sala przepiękna, duża, kolory ścian i sufitu współgrają ze sobą. jedynie nad czym się zastanawiam po przeczytaniu wcześniejszych postów to satynowe obrusy i dekoracja stołów, troche mi nie pasuje. Czy właścicielka godzi się na jakieś zmiany w dekoracji no i przede wszystkim te kawiaty.... jakies takie ubogie...
Jak wygląda zastawiony stół rzeczywiście jest mało jedzienia biorąc najbogatszą ofertę? półmiski sa systematycznie dokładane? boję się o to i o to że jedzienie jest takie jak w YUCE a tam byliśmy na sylwestra i było okropnie jedzienia mało, niesmaczne, brudne sztucce... (i to nawet zardzewiałe).
jak rezerwowaliśmy salę to miała odbyc sie 18stka patrząć na zastawiony stół słodki - 3 ciasta... wydaje mi sie troche mało...
macie jakies miejsca zastawionego stołu? nie chce żeby wyglądało to ubogo. kilka półmisków a reszta dopełniona napojami i wodami a nie za to się płaci. Jak samakuje jedzienie?
jeszcze jednak kwestia dotyczącaa zespołów... wiecie może jakie zespołu poleca właścielka? baredzo proszę o informację jeżeli posiadacie jakies zdjęcia udostępnię wam mojego maila byście mogły mi prześlać kilka fotek.
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 5:52 pm   

Witam karolaa, jak byłam podpisywać umowę również były przygotowania do 18-stki i widziałam zastawione stoły nowa ładna zastawą nie były ani brudne ani pordzewiałe, a co do zakąsek to również słyszałam takie opinie że na stolach jest ich mało ale dziewczyny z forum które tam miały swoje wesela zapewniły że tak nie jest wiec przestałam się o to martwić wierze im na słowo :) Nawet jeśli będzie coś nie tak z jedzeniem mamy prawo interweniować w końcu za coś płacimy taka cenę :) Jeśli chodzi o dekoracje stołów np kwiaty świeczki itp to pani właścicielka jest bardzo otwarta moje wstępne pomysły zaakceptowała :) O obrusy musisz się zapytać czy jest taka możliwość żeby je zmienić na inne ja się szczerze o to nie pytałam bo mnie aż tak nie raziły i nie będę ich zmieniać. Chciałam również wspomnieć ze w SzO nie panuje sztywne menu co mi się bardzo podoba i uważam to za wielki plus :wink:
_________________

 
 
karolaa 

Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: polska
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 8:16 pm   

[quote="emi87"]Witam [b]karolaa[/b], jak byłam podpisywać umowę również były przygotowania do 18-stki i widziałam zastawione stoły nowa ładna zastawą nie były ani brudne ani pordzewiałe, a co do zakąsek to również słyszałam takie opinie że na stolach jest ich mało ale dziewczyny z forum które tam miały swoje wesela zapewniły że tak nie jest wiec przestałam się o to martwić wierze im na słowo :) Nawet jeśli będzie coś nie tak z jedzeniem mamy prawo interweniować w końcu za coś płacimy taka cenę :) Jeśli chodzi o dekoracje stołów np kwiaty świeczki itp to pani właścicielka jest bardzo otwarta moje wstępne pomysły zaakceptowała :) O obrusy musisz się zapytać czy jest taka możliwość żeby je zmienić na inne ja się szczerze o to nie pytałam bo mnie aż tak nie raziły i nie będę ich zmieniać. Chciałam również wspomnieć ze w SzO nie panuje sztywne menu co mi się bardzo podoba i uważam to za wielki plus :wink:[/quote]

dzięki za odp.
tylko skądś wzięły sie opinie że mało zakąsek na stole. martwi mnie to troche... i praktycznie to tylko to..
a jaki zespół masz?
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 8:43 pm   

wiesz zawsze ktoś się trafi na weselu ze coś mu się nie spodoba może z tego się wzięła taka opinia, ale nawet jeśli to się okaże prawdą to po cichu liczę ze 5 gorących dań i wiejski stół zwrócą na siebie tyle uwagi ze nikt nie zauważy ze jest mało zakąsek, a co do zespołu ja mam four&sax ale słyszałam ze ace voice tez jest fajny. Proponuje poczytać na forum o zespołach jakie maja opinie może dzięki temu znajdziesz ten "swój" wymarzony zespół :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Nie Paź 20, 2013 9:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolaa 

Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: polska
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 10:05 pm   

[quote="emi87"]wiesz zawsze ktoś się trafi na weselu ze coś mu się nie spodoba może z tego się wzięła taka opinia, ale nawet jeśli to się okaże prawdą to po cichu liczę ze 5 gorących dań i wiejski stół zwrócą na siebie tyle uwagi ze nikt nie zauważy ze jest mało zakąsek, a co do zespołu ja mam four&sax ale słyszałam ze ace voice tez jest fajny. Proponuje poczytać na forum o zespołach jakie maja opinie może dzięki temu znajdziesz ten "swój" wymarzony zespół :)[/quote]

masz slub w 2015 ?
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 6:15 am   

Tak mam w 2015 :)
_________________

 
 
karolaa 

Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: polska
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 9:54 pm   Re: Szmaragdowy Ogród

czy miał ktoś niedawno wesele w SzO i podzieli się info jak wyglądają zastawione stoły?
 
 
kasiulka664 

Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 10:56 pm   

wczoraj zamówiliśmy termin, 13.09.2014...ktoś w pobliżu? :) :smile:
 
 
karolaa 

Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: polska
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 7:45 am   

[quote="kasiulka664"]wczoraj zamówiliśmy termin, 13.09.2014...ktoś w pobliżu? :) :smile:[/quote]

my w październiku.... wiesz ze jest takie samo tam menu jak w yuca? nie boisz się że będzie jedzienie nie takie? bo o yuce są kiepskie opinie.
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 9:16 am   

karolaa, bez przesady z tą Yucą :wink: Ja słyszałam dobre opinie z tamtego roku o jedzeniu tam :)
Ostatnio zmieniony przez alex88 Pon Paź 28, 2013 9:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolaa 

Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: polska
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 10:47 am   

[quote="alex88"][b]karolaa[/b], bez przesady z tą Yucą :wink: Ja słyszałam dobre opinie z tamtego roku o jedzeniu tam :)[/quote]

a ja właśnie kiepskie i porównując sale KORONE z łodzi to jest tam dużo wszystkiego
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 2:53 pm   

karolaa, jeśli masz takie wątpliwości poszukaj innej sali żebyś miała 99% pewności że wszystko będzie oki ;) a co do Yucy to bawiłam się tam na weselu koleżanki i nie moge nic zlego powiedziec o jedzeniu osobiscie mi smakowalo i nie rzucilo mi sie w oczy zeby bylo czegos malo
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl