Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon ROSADO
Autor Wiadomość
anoola 

Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 09, 2012 5:06 pm   Salon ROSADO

Cześć Dziewczyny:) czy któraś z was zamawiała suknię w Salonie Rosado? Czy byłyście zadowolone z końcowego efektu?
 
 
sarzemka 

Dołączyła: 19 Lut 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 9:59 pm   

Wesele mialam 28.04.2012 czyli niedawno.

Suknie zamowilam wlasnie w salonie ROSADO i nie żaluje tej decyzji. Byl to pierwszy salon ktory odwiedzilam razem z moją mamą i na tym sie zakonczylo poszukiwanie sukni :) Mialam suknie szytą na miarę z kolekcji Urszuli Mateji nr 704 na własne życzenie. Została uszyta naprawde genialnie i tak jak należy :) Pani Martyna, ktora tam pracuje, jest cudowną osobą, pełną usmiechu, otwartą na wszelkie zmiany pomysły w sukni, służyla pomocą w dniu ślubu, za co bardzo dziękuje :* Każda przymiarka byla wczesniej ustalona i zawsze bez problemu ustaliłysmy termin spotkania i godzinę. Przy Pani Martynie przyszla Panna Mloda czuje sie swobodnie co jest bardzo ważne dla klientki :) Salon ten jest w 100 % godny polecenia !! !! Dziewczyny nie musicie się niczego obawiac !! !!

Pozdrawiam
Sarzemka :)
 
 
Please 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 11
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 4:41 pm   

Jest to jedyny salon, w ktorym potraktowano mnie tak profesjonalnie i mnie nie obrazono (jestem tzw. plus size i w kadnym innym salonie wysmiewano mnie, nie proponowano nawet zalozenia sukni… <w takich jak Karina, przy rynku Baluckim, na Inflanckiej… >. W Rosado zamowilam suknie, welon, bolerko (bolerko wg wlasnego projektu), za kazdym razem byla super mila atmosfera i czulam sie tam naprawde wazna.

Poniewaz mieszkam za granica, nie bylo tez zadnego problem z przymiarkami. Model wybralam w styczniu, w kwietniu mialam pierwsza przymiarke, a potem juz tylko tydzien przed weselem (czerwiec) ostatnia przymiarka i poprawki.
Goraco polecam ten salon!

Dziekuje wszystkim z salonu Rosado za mile przyjecie i profesjonalizm na kazdym kroku :)
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 11, 2012 9:40 am   

Odwiedziłam ten salon z dziewczynami w środę - baaaardzo miła obsługa, Pani sprzedawczyni wychodziła z siebie proponując nam coraz to lepsze i ładniejsze sukienki :) spędziłyśmy tam z 1.5 godziny i aż żałuję że nie znalazłam tam TEJ SWOJEJ WYMARZONEJ :)

niemniej GORĄCO POLECAM!!
_________________
 
 
pauliska85 

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź/ UK
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 9:45 pm   

Ja również polecam te salon!!! Przemila obsluga, fantastyczna krawcowa. Tez tam szyłam suknie i nie bylo zadnego problemu. Polecam w 100 %
 
 
FantasyGirl83 

Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 6:19 pm   

Dziewczyny,
miałam niedawno szytą suknię ślubną w salonie Rosado.
Niestety jestem bardzo niezadowolona z usług tego salonu. Moja sukienka nie została uszyta należycie. Miałam szytą bardzo prostą sukienkę bez koronek, tylko sama tafta i tiul, sukienka w literę A – wydawałoby się, model, w którym nie można nic popsuć. Niestety krawcowa salonu nie była w stanie odwzorować sukienki z manekina. Nie tylko nie potrafiła jej odwzorować ale również próbowała zaoszczędzić na ilości zużytego materiału – tiulu. Na szczęście mama mojego kolegi jest krawcową i od razu wyłapała różnice między zdjęciem sukienki z manekina a tą, którą próbowano mi wcisnąć. Niestety ten nieudany wariant sukni pokazano mi 2 tygodnie przed ślubem przez co nie było mowy o tym, żeby szukać sukni gdzie indziej, bo zwyczajnie było na to za mało czasu. Dla mnie ta sytuacja była bardzo stresująca i niekomfortowa. Niezwłocznie poinformowałam o tym salon z prośbą o uszycie nowej sukni lub dokonanie próby poprawienia tego co zostało spartaczone. Kolejny wariant sukni był już lepszy, jednak dalej znacząco się różnił od pierwowzoru sukienki z manekina. Kolejne moje zastrzeżenie dotyczy tego, że dwukrotnie na moją niekorzyść był przesuwany termin przymiarek – raz z powodu choroby krawcowej, drugi raz z powodu urlopu tejże krawcowej. Niestety nie tego się spodziewałam po salonie i profesjonalnej obsłudze, a przede wszystkim po sukience za 2500 zł…

{post edytowany na prośbę autorki}
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Paź 24, 2013 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
janka 

Dołączyła: 13 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Maj 04, 2013 10:52 pm   

Jako właścicielka salonu Rosado chciałabym się ustosunkować do powyższej wypowiedzi. Po pierwsze salon nie ma żadnych problemów. Na ilośc zamówień rownież nie narzekamy. Przez cały czas mamy krawcową i krawca. Nie jest prawdą, ze jedna krawcowa w salonie to jakiś problem. Większość salonów ma jedna krawcowa a niektóre nie maja jej wcale. Suknia zamówione przez klientke nie była autorstwa mojej byłej krawcowej. Zadna z sukien w salonie nie jest autorskiego projektu tej krawcowej. Suknia do mierzenia z manekina została użyta przez te sama osobę, która szyla suknie dla klientki. Klientka wprowadzala swoje zmiany w sukni, co faktycznie spowodowało ze sukńia na przymiarce odbiegała wyglądem od oryginału na manekinie. Sama sugerowalam klientce ze te zmiany nie są efektowne i uzgodnilysmy aby suknia była w ostateczności taka sama. Wszelkie uwagi klientki były brane pod uwagę i osobiście ze mną omawiane i dyskutowane. Na każdym spotkaniu w salonie była miła atmosfera, klientka nie miała problemu. Co do ceny sukni, to przy złożeniu zamówienia klientka wytargowala 200zl. Dostała ode mnie biżuterię i welon gratis. Na odbiorze sukni, dostała rownież wypożyczenie bolerka koronkowego gratis. Skoro nie chciała od początku szyc u mnie sukni, tylko za 1700 u kogos innego, to nie rozumiem skąd problem. Po wpłaceniu u mnie zadatku 500zl i tak byłaby na plus. Co do profesjonalizmu mojego salonu, to rownież nie można go oceniać przez pryzmat tego, ze raz została przełożona data przymiarki z powodu choroby pracownika... Najważniejsze dla mnie jest jednak to, ze klientka jest zadowolona z zakupu i cała uroczystość się udała. Pozdrawiam i proszę na przyszłość aby wszelkie niejasności były omawiane na przymiarkach, my jesteśmy dla klientek otwarte na wszelkie uwagi, w końcu tworzymy te najważniejsze suknie w życiu i maja one być odzwierciedleniem marzeń każdej klientki.
 
 
FantasyGirl83 

Dołączyła: 11 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 05, 2013 1:54 pm   

Podsumowując moją opinię na temat salonu Rosado, chcę wskazać plusy i minusy współpracy z tymże salonem.
Minusy:
1) niepotrzebne nerwy i stres z powodu przesuwanego dwukrotnie terminu przymiarki sukni,
2) rozbieżność między oryginałem sukni i suknią, którą mi uszyto - moje zmiany w sukni dotyczyły koloru tiulu, koloru kwiatów i uszycia dekoltu w serce, nie ingerowałam natomiast w ogólny kształt sukni, ułożenie tafty i ilość warstw tiulu, natomiast moje pretensje dotyczą właśnie ogólnego kształtu sukni, który różni się od oryginału - to, że ostatecznie kupiłam sukienkę w salonie Rosado, wynikało z braku czasu na znalezienie czy zamówienie sukni w innym salonie, co na pewno bym zrobiła gdybym miała więcej czasu a nie tydzień do ślubu - zakupiona sukienka jest ładna i wygodna, ale mimo to odbiega ogólnym kształtem od oryginału.
Plusy:
1) wyjątkowo miła właścicielka salonu oraz atmosfera podczas każdej przymiarki,
2) możliwość wprowadzenia indywidualnych zmian w sukni,
3) możliwość wypożyczenia etoli i bolerka (za wypożyczenie tych dwóch rzeczy zapłaciłam 100 zł),
4) biżuteria gratis, ale dla posiadaczy specjalnego kuponu z warsztatów weselnych,
5) welon gratis.

Co do informacji dotyczących ilości zatrudnianych krawcowych, samego prosperowania salonu a także kwestii autorstwa uszytej dla mnie sukni nie będę się wypowiadać, ponieważ najważniejsze jest aby klientki otrzymywały suknie zgodnie z zamówieniem i na czas.
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 13, 2013 7:00 pm   

Niedawno wybrałyśmy się z koleżanką na maraton po salonach, chciałyśmy się zorientować jakie suknie pasują do naszej figury. Byłyśmy chyba w 6 salonach i niestety tylko w Rosado, gdy pani dowiedziała się, że ślub w przyszłym roku, dała nam torbę ulotek i odprawiła z kwitkiem. Szkoda, że nie pomyślała, iż jesteśmy potencjalnymi klientkami, a niestety obsługa ma bardzo duże znaczenie.
_________________
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sob Cze 15, 2013 9:16 am   

Ja nawet ulotki nie dostałam... :?
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Maj1234 

Dołączyła: 22 Maj 2013
Posty: 22
Skąd: Łódźkie
Wysłany: Wto Lis 19, 2013 12:49 pm   

Ja natomiast, szukając sukni 10 miesięcy przed ślubem dostałam i ulotki, i kupony na zniżki od różnych usługodawców z województwa i jeszcze fajny magazyn o tematyce ślubnej z ważnymi informacjami i kontaktami firm z branży ślubnej.
Mimo, suknię kupiłam gdzie indziej, Pani była bardzo pomocna i przemiła, opowiedziała o wszystkich, szerokich możliwościach które oferuje salon. Myślę ze jedyny taki w Lodzi ( szycie na miarę, zmiany w projektach, dowolność, współpraca bezpośrednio z krawcem przy powstawaniu sukni).
Ja bardzo się ucieszyłam wiedząc ze jest w lodzi miejsce gdzie można uszyć również suknię wizytową wg. własnego pomysłu. np. zdjęcia! I cena za taką kompleksową usługę nie jest wcale wygórowana ( w porównaniu z Warszawą to niesamowita różnica). Pani mówiła ze wystarczy np. wysłać zdjęcie ze swoim pomysłem sukni a ona doradza i wycenia projekt. Myślę że bardzo profesjonalny salon i na pewno na pochwale zasługuje to ze mają swoje autorskie projekty a nie tylko dopasowują gotowe suknie. A na wieść, że ślub dopiero za rok zostałam potraktowana z góry w prawie każdym innym salonie, ale nie tu.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maj1234 Wto Lis 19, 2013 12:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tilja83 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 17, 2015 7:43 pm   Ostrzegam przed salonem ROSADO

Uważajcie na ten salon, Szyłam tam suknie w zeszlym roku. Miała być jak na przedstawionym przeze mnie zdjęciu, niestety daleko odbiegała od projektu. Było wiele poprawek, poza tym uszyli ją za małą - nie dało się jej zapiąć. Odebrałam ją w dzień wesela - poprutą z dziurami po pierwszym sciegu i nieskonczoną, pofastrygowaną. Totalna porażka.
 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 04, 2015 9:20 pm   

Tilja83, zgadzam się z Tobą, również nie polecam tego salonu, gdyż na dwa tygodnie przed swoim weselem zostałam bez sukni ślubnej :(
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
MalaMi85 

Dołączyła: 28 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lip 28, 2015 5:06 pm   Rosado nie polecam

Hej dziewczyny. Niestety nie polecam salonu Rosado (choć chciałabym,żeby było odwrotnie) :cry: . Brałam ślub w zeszłym roku, suknię kupowałam z modelu, nie jakąś mega drogą, ale 1900 to dla mnie już dużo. Niestety chyba nie była to cena za godną obsługę. Poszła tam ponieważ salon został mi polecony przez inna pannę młodą, która wcześniej tam kupowała suknię. Niestety była to ogromna pomyłka. Suknia miała przejść poprawki krawieckie i być dopasowana do mnie. Niestety tak się nie stało. Na ostatnich przymiarkach właścicielka mydliła mi oczy, ze ona nie będzie wiązać do końca sukni bo po co itp. itd. Jednym słowem dałam się nabrać. Gdy doszło do zakładania sukni w dniu ślubu okazało się, że wygląda tragicznie. Góra sukni była za długa przez co po związaniu cała się pomarszczyła i z tyłu odstawał spory kawał pomarszczonego materiału od pleców. No cóż moim błędem było zaufanie osobie sprzedającej suknię. Myślałam, że przy tak ważnej okazji nikt nie będzie chciał mnie oszukać. Niestety właścicielka nie okazała mi serca niszcząc dzień, który miał być najpiękniejszym, a został jednym z najbardziej traumatycznych. Do ślubu oczywiście poszłam w takiej sukience jaką miałam, raczej nie było mowy o odwołaniu imprezy. Szkoda tylko, że za nie małe pieniądze osoba sprzedająca nie okazała ludzkiego odruchu przyznania się do błędu, a zamiast tego mydliła oczy mnie i osobom towarzyszącym mi podczas przymiarek. Nie polecam :cry:
 
 
patti320 

Wiek: 31
Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 6:57 am   

Chciałam się podzielić tym, że ten salon to jakaś pomyłka. Być może kogoś kto jest zadowolony faktycznie obslugiwala właścicielka i dlatego został "dopieszczony', bo ja niestety nie. Szukałam sukni ślubnej, fakt że wcześnie bo rok z hakiem przed ślubem, ale byłam w stanie już coś zamówić jeśli by mi się spodobało ( w końcu gust mi się nie zmieni). W Rosado nawet nikt do mnie nie podszedł, panie siedziały i plotkowaly gdzieś w głębi salonu. Suknie wyglądają na manekinach na niechlujne i brudne. Suknię kupiłam następnego dnia w innym salonie na Jaracza, pani nie przeszkadzało że to za rok.
A z innej beczki, ostatnio Rosado organizowalo warsztaty dla panien młodych z konkursami. Skusily mnie te konkursy, bo chodziło o fryzure za darmo w dzien ślubu, makijaż, wystrój kościoła itp.,Żadnych konkursów nie było, fotograf, kamerzysta wyszli wcześniej wkurzeni. Pani wizażystka musiała wracać do swojej pracy, a biedna czekała na jakikolwiek konkurs w którym miała malować tylko 3 panie, a nie 20. Musiała wyjść do pracy. Natomiast panie z salonu - zero zorganizowania, olewczy stosunek, tak jakby to się nie odbywało w ich salonie. Dramat.
 
 
DariaM 

Dołączyła: 15 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 15, 2016 12:43 pm   

Od Mamy:
Drogie Przyszłe Panny Młode!
Chciałabym ostrzec przed salonem Sukien Ślubnych Rosado!!!
Podejście do klienta totalne nie?adnie. Brak profesjonalizmu. Bałagan w salonie .
Sukienkę próbowano szyć 5 miesięcy, efekt był piorunujący - kawałek szmaty, który nie nadawał się do niczego. Właścicielka tłumaczyła takie uszycie sukienki w sposób totalnie nieprofesjonalny, że moja córka ma odstający tyłek, za małe piersi, zaznaczam że córka nosi rozmiar 38, i w ogóle to wyglądało jak by spadła z kosmosu. 5 dni przed terminem odbioru sukienki właścicielka salonu postanowiła uszyć sukienkę od nowa, nie mając koncepcji jej wykończenia. Jednak krawcowa wykazała się profesjonalizmem i powiedziała, ze nie jest w stanie uszyć jej od nowa w całości, co najwyżej samą górę sukienki. Wtedy Mama właścicielki postanowiła oddać mi wpłacone pieniądze lecz niestety pomniejszone o 200 zł ponieważ niby zainwestowała w materiał. Trudno zapłaciłam za naukę tej Pani. Nadmieniam, że krawcowa do czasu zwrotu pieniędzy nawet nie widziała osoby dla której szyła sukienkę, nie brała miary z mojej córki (miarę brała Pani z obsługi sklepu), krawcowa nie widziała sukienki wg. której miała być szyta sukienka Ślubna mojej córki.
Jeżeli mimo wszystko zdecydujecie się zaryzykować szycie sukienki w tym salonie, wpisujcie w umowę datę odbioru sukienki, ale na tyle wcześniejszy, żebyście miały czas na ewentualny zakup w innym miejscu. Wszystko co napisałam jest zgodne z prawdą, mam na to świadków, zdjęcia sukienki, nagrania z przymiarek. Jeżeli właścicielka uważa, że to co napisałam jest niezgodne z prawdą, niech wytoczy mi sprawę o zniesławienie. Omijajcie ten salon szerokim łukiem jeżeli chcecie, żeby dzień Ślubu był dniem najpiękniejszym , a nie jakąś zmorą. !
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2016 12:14 pm   

Wizyta w salonie zajęła mi około 10 minut. Niestety nie przymierzyłam żadnej sukni, bo wszystkie wyglądały jakoś staro i były jakby zakurzone. Pani ekspedientka była naprawdę miła, chciała pomóc ale nie było z czego wybierać.
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Sob Lip 22, 2017 7:39 am   

Dwukrotnie odwiedziłam salon Rosado w trakcie poszukiwań swojej wymarzonej sukni ślubnej. Jedna z propozycji salonu bardzo wpadła mi w oko, panie były bardzo miłe, służyły pomocą, przy zamówieniu jest możliwość pełnej modyfikacji np.gorsetu czy spódnicy w sukni. Jednak nie spodobało mi się, że panie jednego dnia podały mi określoną cenę, zaś po kilku dniach zupełnie inną (i nie było to związane ze zmianą jakiejś promocji). Ostatecznie zrezygnowałam z zamówienia tam swojej kreacji, nie ukrywam,że znaczący wpływ miały na to negatywne opinie zamieszczone tutaj oraz na fanpage'u salonu Rosado.
_________________
Mój dzienniczek!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl