Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Obrączki ślubne na Gruper Łódź
Autor Wiadomość
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 10:09 am   

Nie wiem jak Wy, ale ja nie jestem przekonana do "promocji" grupowych jakos za bardzo.
Może dlatego, że kilka razy się nacięłam, ze niby coś w promocji, a tak naprawdę wcześniej cena podbita była sztucznie.
Poza tym ja zawsze mam jakąś nieufnosć do tego co za pół darmo, bo mam wrażenie, że nie ma wzięcia za normalną cenę.
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 7:27 pm   

artisticzoom napisał/a:
Nie wiem jak Wy, ale ja nie jestem przekonana do "promocji" grupowych jakos za bardzo.

Też podchodzę z dystansem do tych wszystkich gruponowych/gruperowych promocji. Kiedyś np. był piecyk do pizzy, który na allegro z wysyłką był tańszy niż na gruponie po przecenie ;P
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 9:40 pm   

Ja jadę na podróż poślubną z MyDeal :)

Wyjście jest tylko jedno: przeanalizować próbę złota, masę, rodzaj wzoru i porównać cenę z kuponem z adekwatnymi w innym miejscu. Jeżeli oferta jest tańsza - brać :)

Nie chce mi się liczyć z promocją, ale bez - tańszy był mój Koliber za analogiczny model (weźcie też pod uwagę, że w katalogu cena jest za określony rozmiar).
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
Ostatnio zmieniony przez MałaMi Sob Maj 12, 2012 9:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 9:37 am   

MałaMi, ma racje, trzeba przeanalizować.

Ja chciałam wykupić kiedyś kupon na zdjęci abo za 40 zł można było zrobic 13x18 chyba ze 100 sztuk.
Ale ludzie na forach odradzali, zła jakość zdjęć.
Nie zakupiłam, bo szkod abyło wydawać nawet te 40 zł na zdjęcia które będa kiepskiej jakości :/

Natomiast skorzystałam z 4 gruponów i byłam zadowolona z jakości usług :)
_________________

 
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 8:06 pm   

Z zakupami grupowymi, jak już dziewczyny wspomniały, należy bardzo uważać.
Sama często korzystam i z części rzeczy byłam bardzo zadowolona, z części średnio.

Bałabym się zakupić obrączki, bo nie wiem jak jubiler miałby "zarobić".
W restauracjach i tak trzeba wszystko opłacić (pracowników i lokal), napoje zazwyczaj są drogie więc wychodzą na swoje.
Salony kosmetyczne i fryzjerskie - również mają stale pracowników, a i tak czasem udaje się klienta namówić na dodatkową usługę.
A Jubiler? Złota taniej nie dostanie :) koszty robocizny byłyby bardzo niskie...
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl