Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
utwór do prezentacji zdjęć
Autor Wiadomość
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 01, 2012 4:24 pm   utwór do prezentacji zdjęć

kochani :) poszukuję utworu do zaprezentowania zdjęć ślubnych (studyjnych), chcialam aby byl to jeden utwór tylko problem w tym że musi mieć on dlugość 6 min 20 s lub troche dłuższy... wiem że mozna połączyć dwie piosenki (mam nawet juz pewne typy) ale wolalabym jeden, może ktoś zna taki utwór?? bo ja szukam od kilku dni i nic sensownego nie ma :(
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 5:15 pm   

Może któryś z tych:

Czesław Niemen - Jednego serca
Cat Stevens - Foreigner Suite
Metallica - One

Jest jeszcze możliwość zrobienia dłuższego utworu przez np. powtórzenie zwrotki i refrenu wyciętej z tego utworu w jakimś edytorze dźwięku.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 02, 2012 5:39 pm   

oreska, to ma być utwór polski czy anglojęzyczny? czy nie ma różnicy?

na myśl przychodzi mi

Bryan Adams - Everything I Do I Do It For You
ja mam wersje która trwa 06:21

w razie potrzeby plik mogę przesłać na maila
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 10:26 am   

nie miało to znaczenia w jakim języku wykonywany jest utwór, ważne natomiast było żeby tekst też jakoś nawiązywał do klimatu zdjęć ślubnych bo nieraz widzę niby ładną prezentację tzn ładne zdjęcia, muzyka tylko jak wsłuchać się w słowa to nie pasują zupełnie bo np śpiewają o jakimś nieszczęściu ;) często niestety się to zdarza bo ludzie podkładają zagraniczne piosenki nie znając tego języka i nie wiedząc o czym jest piosenka ;)

Haliśka Band, jakoś żaden mi nie pasował do prezentacji zdjęć ślubnych (tym bardziej One) ale dzięki :)

PositiveAga, dzięki za Adamsa ale mąż zdecydowanie go nie chciał... ciekawe dlaczego...

oki więc stanelo tak...

ponieważ w wcześniejszej prezentacji (reportaż ślubny) mamy wykorzystane 3 zagraniczne utwory i nie chcieliśmy ich powielać dlatego w studyjnej mamy:
- Andrzej Piaseczny & Ewa Bem - Pół mnie, Ciebie pół (przepiękny utwór)
- Krzysztof Kiljański & Kayah - Procz Ciebie nic
połączone zostały w jeden
Ostatnio zmieniony przez oreska Wto Cze 05, 2012 10:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl