Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Wto Gru 11, 2012 5:18 pm
EURO 2012
Autor Wiadomość
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Cze 10, 2012 9:53 pm   

Obrzydliwe to wg mnie mocno przesadzone... Można nie lubić, ale żeby od razu obrzydliwe?
_________________

 
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Nie Cze 10, 2012 11:01 pm   

czemu, smakuje jak każde piwo marketowe- niedobre, ale są jeszcze gorsze. (chociaż ja nie pijam, bo spirytem pachnie :P )
Końcówkę Hiszpania- Włochy widziałam w pubie- bardzo dobrze chłopaki grają. Mecz neizły, a że tak sie zakończył..przy nich nasi wyglądają jak zgraja smutnych wujków bez grama kondycji......... :?
_________________
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 7:49 am   

Mecz Hiszpania-Włochy na mnie nie zrobił wrażenia, po takich drużynach spodziewałam się czegoś więcej, ale Irlandia-Chorwacja piękny mecz, cały czas coś się działo i naprawdę dobrze sobie radzili z piłką. Nie dotrwałam do końca bo już byłam zmęczona, ale 4 bramki widziałam, mi się podobało. Jak narazie obejrzałam wszystkie mecze, a dodam że słabo się znam i kibicką wielką nie jestem tak ostatni mecz moim zdaniem był najlepszy.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:17 am   

mecz Hiszpania-Włochy bardzo mi się podobał, szczególnie 2 połowa 8)
a Irlandia-Chorwacja, pozytywnie zaskoczył, bo obie drużyny nie są faworytami grupy, ale piękny mecz i te bramki strzelane główką- palce lizac !! :smile:

dziś kolejne mecze: Francja-Anglia i Ukraina-Szwecja , ciekawe co pokażą :P
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 11:25 am   

Mnie się oba wczorajsze mecze podobały :) Wolałabym co prawda żeby Hiszpania wygrała, ale gra Włochów dość pozytywnie mnie zaskoczyła :) A Chorwacji życze dobrze, więc cieszę się z ich zwycięstwa :)
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 1:20 pm   

Dziewczyny, a może dołączymy w tym temacie nasze zdjęcia ze stref kibica, meczów, przystrojonej flagami Łodzi (jestem ciekawa jak wygląda :) ), akcentów Euro na jakie napotykacie, naszych przyozdobionych "eurowo" balkonów :P , osławionych chorągiewek na samochodach :mrgreen: , itp.?

[ Dodano: Pon Cze 11, 2012 4:34 pm ]
Może nie jakieś spektakularne, ale moje własne :)
Oprócz tego - dwie chorągiewki na balkonie (foty póki co - brak).

2.JPG
"Eurowska" tapeta na moim kompie.
Pobierz Plik ściągnięto 581 raz(y) 41.23 KB

1.JPG
Własnoręcznie zrobione flagi, przy małej pomocy synka (w swoim pokoju ma ich więcej, prawie wszystkich reprezentacji)
Pobierz Plik ściągnięto 567 raz(y) 49.62 KB

_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 5:25 pm   

Asiek napisał/a:
świetni bramkarze (wyjście Buffona i Torresa - to będzie pokazywane jako przykład - jakie stalowe nerwy powinien mieć bramkarz!),


to prawda, rewelacyjny moment meczu, aż miałam ciarki, prawdziwa piłka na wysokim poziomie.
Ale jestem naprawdę zdziwiona tym jak dobrze grali Włosi, bo jednak stawiano bardziej na Hiszpanię.
Debussy napisał/a:
zapytam co ma Tyskie do naszej flagi? To jest dla mnie jakaś profanacja, w dodatku to po prostu obrzydliwe piwo

żadna ideologia, po prostu - kasa. Sponsor i tyle.

[ Dodano: Pon Cze 11, 2012 5:31 pm ]
Asiek napisał/a:
może dołączymy w tym temacie nasze zdjęcia ze stref kibica, meczów


bardzo proszę - warszawska strefa kibica pod PKiN:




Asiek, super flagi, fajnie, że razem zrobiliście:)

Niech paulinkaaMu wrzuci jakieś fotki, bo oglądała na zywo, czego szczerze zazdroszczę!
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Cze 11, 2012 5:46 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 6:12 pm   

Malena napisał/a:
Niech paulinkaaMu wrzuci jakieś fotki,
Spoko, wrzuci, już obiecała w innym wątku 8)

[ Dodano: Pon Cze 11, 2012 6:16 pm ]
A tak w ogóle to świetnie wyglądałaś Malena :)

Asiek, bardzo fajne dekoracje :)

U nas było skromnie, tak jak pisałam wcześniej mamy małą flagę przyczepioną do okna samochodu, a w piątek podczas meczu Polski ja, moje siostry i prawie roczna siostrzenica miałyśmy wymalowane na policzkach polskie barwy :smile: No i mój Mąż dostał od kolegi biało-czerwoną flagę Tyskiego, ale jakoś leży zapomniana w szafie.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Pon Cze 11, 2012 6:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 7:17 pm   

ava napisał/a:
świetnie wyglądałaś Malena

dzieki:) stylizacja na flagę rządzi:) nomen omen ta spódnica to jedyna czerwona rzecz jaka mam i kupiłam ją 2 tygodnie temu, wcale nie pamietając o euro:) To dopiero praktyczny zakup:)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 9:52 pm   

nasze autko

542521_469720246386939_1035803142_n.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 597 raz(y) 83.97 KB

_________________

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 10:49 pm   

No i po raz kolejny niespodzianka w turnieju :) Ale fajnie, że chociaż współgospodarzom lepiej sie układa niż Nam :) I tylko gdzies tam w głebi duszy szkoda i żal, że Nasi tak nie potrafili....
_________________

 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 7:56 am   

Mecz Ukraniny bardzo ładny i trzymał w napięciu do końca.

Ja pokaże swoją stylizację jak zgram zdjęcia od mamy, miałam paznokcie biało-czerwone. Dzisiaj zmieniam strój, bo tamten nie przyniósł szczęścia :wink:
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 10:36 am   

Malena - ostatnie zdjęcie robi wrażenie. :) Sama je zrobiłaś? Z Pałacu Kultury?
Masz więcej zdjęć z samej strefy? :)
Kati, bardzo gustowne godło. ;)

Forumowiczki - śmiało, wklejajcie zdjęcia. :)
Chętnie zobaczę też jakieś fotki z Łodzi (Piotrkowska, Manufaktura czy Wasze osiedla).


Co do wczorajszych spotkań:
Francja-Anglia - nuuuuuuudy. :spi:
Ukraina-Szwecja - dynamiczny futbol, jeden z ciekawszych meczów pierwszej kolejki. :ok:


A dziś....POLSKA! [smilie=d045.gif]



P.S. Choć jak zobaczyłam okładki Faktu i Newsweeka to ręce mi opadły :smile: :roll: I jeszcze ta nagonka, że to kolejna wojna z Rosją, napuszczanie kibiców na siebie, itd. Media to jednak lubią takie podgrzewanie emocji, czy wręcz tworzenie problemów gdzie ich nie ma. A jak rzeczywiście będą jakieś bójki to gazety i tv - niewiniątka. :roll: Dobrze, że nie mam polskiej tv, bo jak przypuszczam na programach informacyjnych przez większość czasu "miętolą" temat "wojny" polsko-rosyjskiej....
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 12:22 pm   

Malena napisał/a:
Niech paulinkaaMu wrzuci jakieś fotki, bo oglądała na zywo, czego szczerze zazdroszczę!


Wrzucę, wrzucę, tylko mi czasu brak :wink:

Malena, stylizacja super :D

Asiek napisał/a:
P.S. Choć jak zobaczyłam okładki Faktu i Newsweeka to ręce mi opadły I jeszcze ta nagonka, że to kolejna wojna z Rosją, napuszczanie kibiców na siebie, itd. Media to jednak lubią takie podgrzewanie emocji, czy wręcz tworzenie problemów gdzie ich nie ma. A jak rzeczywiście będą jakieś bójki to gazety i tv - niewiniątka. Dobrze, że nie mam polskiej tv, bo jak przypuszczam na programach informacyjnych przez większość czasu "miętolą" temat "wojny" polsko-rosyjskiej....


Dla mnie to szukanie taniej sensacji, mnie też ta okładka Newsweeka zwaliła z nóg :roll:

Asiek napisał/a:
Ukraina-Szwecja - dynamiczny futbol, jeden z ciekawszych meczów pierwszej kolejki.


oj tak, świetny mecz, przyznam szczerze jestem zaskoczona postawą Ukrainy (na plus) i Szwedów (spodziewałam się lepszej gry). Radość po końcowym gwizdku - jakby już zdobyli ME :smile:

Asiek napisał/a:
Francja-Anglia - nuuuuuuudy.

Mam wrażenie, że klasowe zespoły, w tym faworyci, jakoś wyjątkowo się oszczędzają w tych pierwszych meczach (o podziale punktów nie wspominając), za to tam, gdzie ogląda się szybką grę (Rosja, Chorwacja, Ukraina) - jakoś ciężko mi uwierzyć, że te drużyny dotrą do finału. Bardziej realistyczny scenariusz, to że po pięknym, zaciętym meczu odpadną w ćwierćfinale/półfinale (niestety), a do finału zapewne dojedzie drużyna pokroju Niemiec czy Włoch (zachowawcza gra). Obym się myliła oczywiście :wink:
_________________


 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 12:26 pm   

Asiek napisał/a:
Malena - ostatnie zdjęcie robi wrażenie. Sama je zrobiłaś? Z Pałacu Kultury?
Masz więcej zdjęć z samej strefy?

foto prosto z tarasu widokowego PKiN :) niestety mam bardzo mało zdjęć, bo robiliśmy telefonem tylko, więc nie ma obszernej fotorelacji, aż żałuję, że nie zrobiliśmy więcej..

Asiek napisał/a:
dziś....POLSKA

od wczoraj siedzę na szpilkach, wierzę, że pójdzie dobrze, licze na remis, to byłby duży sukces.

Asiek napisał/a:
jak zobaczyłam okładki Faktu i Newsweeka to ręce mi opadły I jeszcze ta nagonka, że to kolejna wojna z Rosją, napuszczanie kibiców na siebie, itd. Media to jednak lubią takie podgrzewanie emocji, czy wręcz tworzenie problemów gdzie ich nie ma. A jak rzeczywiście będą jakieś bójki to gazety i tv - niewiniątka. Dobrze, że nie mam polskiej tv, bo jak przypuszczam na programach informacyjnych przez większość czasu "miętolą" temat "wojny" polsko-rosyjskiej....


fakt, możnaby odpuścić - my dzisiaj w "Pytaniu na śniadanie" też o tym rozmawialiśy, ale własnie w bardzo fajny sposób wydaje mi się - rozprawiliśmy się z mitem i mam nadzieję, że nie pójdziemy jako naród stereotypowo..kibice każdego narodu muszą jakoś dojsć na stadion.

Choć z kolei mnie nie podoba się to, że Rosjanie podciągają ten "przemarsz" pod swoje święto narodowe, to dorabianie ideologii wydaje mi się niepotrzebną prowokacją..

Asiek napisał/a:
Kati, bardzo gustowne godło.

prawda:)

[ Dodano: Wto Cze 12, 2012 12:27 pm ]
paulinkaaMU napisał/a:
Mam wrażenie, że klasowe zespoły, w tym faworyci, jakoś wyjątkowo się oszczędzają w tych pierwszych meczach

też mi się tak wydaje, mam nadzieję, że gdy mecze będą "o wszystko" pokażą na co ich stać, na razie powolutku się rozkręcają i grają zachowawczo.
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 6:32 pm   

Asiek bójka już jest...

Mąż pojechał na rowerze z Łukim "poczuć atmosferę" pod stadion i szybko zwiał... armatki wodne, konie, broń gładkolufowa, petardy race i ogólna zadyma :(
_________________

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 6:57 pm   

Kati napisał/a:
Asiek bójka już jest...


No właśnie....niestety.... :(
_________________

 
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 8:04 pm   

baaardzo ciekawy mecz Czechy-Grecja, teraz jak na szpilkach czekam na mecz
POLSKA-ROSJA !! !!!!!!!!!! :smile:
_________________
 
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 8:24 pm   

POLSKAAAAA !! !! !! BIAŁO CZERWONI !! !! !!

_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 8:45 pm   

justine81, :super: :super:

KIBICUJEMY !!
_________________

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 9:01 pm   

Na razie jest ładnie, i oby tym razem tak zostało :)
_________________

 
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 9:02 pm   

Pusiak popieram :)
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 9:03 pm   

Nosz kufa, spalony....
_________________

 
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 9:03 pm   

Ale było blisko !! !
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 9:10 pm   

A teraz jak blisko i co..... POLSKA GOLA!!!!!!
_________________

 
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 9:23 pm   

czy to już koniec ?? :cry:
_________________
 
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 9:34 pm   

początek był całkiem dobry ale im więcej minut upływało tym nasza drużyna popełniała więcej błędów :(
_________________
 
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 10:00 pm   

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL
_________________

 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 10:01 pm   

wracamy , wracamy , wracamy :)
_________________
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 10:03 pm   

Wuwuzela w ruch :smile:
_________________
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 10:27 pm   

jeszcze jeden, Polacy jeszcze jeden ;P
_________________


udanego dnia Gość
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 10:29 pm   

Jeszcze jeden jeszcze raz , polska, gola ,gola ,GOLA
_________________
 
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 10:38 pm   

i taki mecz to mi się podoba - druga połowa suuuuuuper :smile:
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 10:53 pm   

Noooo, dzisiaj jestem dumna z Naszej drużyny :D Jak zagrają tak samo z Czechami, to mamy szansę :) Pięknie grali, i co najważniejsze WYTRZYMALI tempo do końca meczu, nie spuchli, nie padli i w drugiej połowie wyraźnie mieliśmy przewagę :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 12, 2012 10:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 10:55 pm   

Pusiak napisał/a:
Jak zagrają tak samo z Czechami,
no lepiej nie bo wtedy nie wyjdziemy z grupy ;P
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 10:58 pm   

jestem dumna, że
Pusiak napisał/a:
WYTRZYMALI tempo do końca meczu, nie spuchli, nie padli

bo po meczu z Grecja to bałam się, ze kondycyjnie nie dadzą rady.
Więc teraz pozostaje nam "tylko" wygrac z Czechami :D
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 11:00 pm   

ppola, nie miałam na myśli wyniku tylko sposób gry :) Trzymam kciuki za wygraną z Czechami, oczywiście :)
_________________

 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 11:07 pm   

Pusiak napisał/a:
dzisiaj jestem dumna z Naszej drużyny


Ja też! Jakie to ogromne emocje, myslałam, ze wyjdę z siebie..

Obstawiałam remis, choć malo kto w to wierzył - a jednak! Naprawdę dobru futbol, w defensywie chlopcy byli świetni, dobrze blokowali Rosjan, często przejmowali piłkę. Widac, ze odrobili lekcje i wiedzieli jak z nimi grać. Potrzebowali trochę czasu, żeby przestac się bać "tych Rosjan", nabrac pewności - w środku trochę zwolnili, ale druga część drugiej połowy doskonała.
Taki futbol chcemy oglądać!

Teraz w sobotę wygramy i już:)

PS: wreszcie coś zalezy od nas - zazwyczaj przegrywamy wszystko na początku i nieważne, czy ostatni mecz wygramy, czy przegramy, wszystko zależy od tego, jak kto inny zagra i jest stres na ostatnią chwilę - tu wszystko w naszych rekach, trzeba wygrać, nie ma opcji.
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 11:11 pm   

Bardzo fajny mecz, zaczęłam go oglądać "na zimno" z nastawieniem, że pewnie przegramy (kto widział Rosję w meczu z Czechami ten zrozumie), a w drugiej połowie wciągnęłam się na maksa i przeżywałam. :smile:
Pusiak napisał/a:
i co najważniejsze WYTRZYMALI tempo do końca meczu, nie spuchli, nie padli i w drugiej połowie wyraźnie mieliśmy przewagę :)

Podpisuję się pod tą opinią i dodatkowo duże wyróżnienie dla Wasilewskiego, który był po prostu świetny i gdyby nie jego obrony to różnie mogłoby być, bardzo dobry Lewandowski, a także Perquis zrehabilitował się po kiepskim meczu z Grekami, Błaszczykowski - brawa za piękną bramkę. :)
Mimo, że oba mecze Polaków skończyły się remisami to ten był o niebo lepszy.
Rosjanie zagrali nie tak dobrze jak w meczu z Czechami, ale nie sądzę, żeby przegrali z Grekami, więc to oznacza, że Polska musi wygrać z Czechami, a ci mają podobne zadanie tylko, że wygrać z Polską. :wink: Liczę na piękny mecz z wygraną Polski, choć Czechów też lubię, ale w tym przypadku nie mam sentymentów. :P
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 11:14 pm   

Asiek napisał/a:
Mimo, że oba mecze Polaków skończyły się remisami to ten był o niebo lepszy.

jednak okoliczności są istotne - inny zupełnie przeciwnik (z Brazylią 1:1 to byłby dopiero wynik:) no i duże znaczenie ma fakt, że strzeliliśmy drudzy i to bramka wyrównujaca , a nie utrata prowadzenia. Punkt widzenia zależy..
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 11:22 pm   

Malena, chodzi mi o to, że ten remis cieszy (przynajmniej mnie :) ), bo Polacy byli waleczni i grali dobrze, a ten z Grekami wkurzył (jak cała druga połowa).
Ale w statystykach warte są niestety tyle samo, czyli po 1 punkcie.

Teraz tylko niech media się uciszą na te kilka dni, przestaną robić nagonkę, "zwalniać" Smudę, "wyrzucać" zawodników z kadry, odpytywać ich z hymnu, wyzywać na wojny, itp.
Ale znając realia to jutrzejsze tytuły będą "gloria, gloria, zdobędziemy mistrza Europy" i znów atmosfera "wygramy albo zginiemy" jak przed meczem z Grekami. :|

Niech chłopaki i stab ćwiczą sobie w spokoju i ograniczą kontakty z mediami. :cool: Wyjdzie to im na dobre. :)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 11:33 pm   

Asiek napisał/a:
Teraz tylko niech media się uciszą na te kilka dni, przestaną robić nagonkę, "zwalniać" Smudę, "wyrzucać" zawodników z kadry, odpytywać ich z hymnu, wyzywać na wojny, itp.


oby oby

Asiek napisał/a:
Malena, chodzi mi o to, że ten remis cieszy (przynajmniej mnie :) ), bo Polacy byli waleczni i grali dobrze, a ten z Grekami wkurzył (jak cała druga połowa).

no pewnie, mam tak samo. Zwłaszcza, że z Grecy grali w 10tkę. Ale za karny i tak szacun.

Tu polecam, jesli ktoś chce się dowiedzieć coś więcej o Przemku Tytoniu - gościliśmy w programie jego byłych trenerów, w tym pierwszego, ktory go postawił na bramce:
http://www.tvp.pl/styl-zy...mkarzem/7684253
 
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 11:45 pm   

Mnie remis cieszy, tak jak moich sąsiadów z góry i ludzi wracających z tzw. miejskich stref kibica i wciąż trąbiących na tych trąbkach...
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 11:49 pm   

To było piękne!
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 12:11 am   

Asiek napisał/a:
Mimo, że oba mecze Polaków skończyły się remisami to ten był o niebo lepszy.


o tak, po meczu z Grekami czułam wielki niedosyt, po tym - wszechogarniającą radość :smile: Właśnie wróciliśmy ze strefu kibica na Rynku - emocje niesamowite, całe miasto żyje meczem :smile: Nasze zachrypniete gardła też :wink:

Dla mnie rewelacyjni dziś Wasilewski, Perquis, niezły Polański, Tytoń (chciałabym, żeby zagrał z Czechami...) :)
_________________


 
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 12:49 am   

Szable do boju lance w dloń!Bolszewika goń goń goń!:)
:smile:
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 8:05 am   

Malena napisał/a:
Jakie to ogromne emocje, myslałam, ze wyjdę z siebie..
Ja myślałam, że wyjdę z siebie, kiedy punkt 20.00 zaczęło u mnie padać i dekoder od tv przestał odbierać sygnały, dzwoniłam do Męża, kazał "przeczekać", o 20.25 postanowiłam jechać na mecz do Rodziców, ale wtedy zaczęła się prawdziwa burza i lało tak, że nie dało rady wyjść z domu :twisted: Na szczęście dosłownie 5 minut przed meczem tv powróciła :smile:
Potem najbardziej stresowało mnie ostatnie 5 minut :wink:

Mecz był naprawdę fajny, co prawda w pierwszej połowie nasi grali różnie - były świetne momenty, z drugiej strony Rosjanie za często odbierali nam piłki, ale jeśli chodzi o drugą połowę to mam nadzieję, że w meczu z Czechami zagramy co najmniej na takim samym poziomie, ale z większą skutecznością :)

Asiek napisał/a:
Ale w statystykach warte są niestety tyle samo, czyli po 1 punkcie.
Dokładnie, niestety w ostatecznym rozrachunku liczy się wynik, a nie styl gry.

Malena napisał/a:
Obstawiałam remis
Tak jak ja :) Co więcej z Grecją też typowałam remis, wiec na razie mam 100% skuteczności :smile: Ktoś chce wiedzieć co obstawiam w sobotę? :D
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 8:33 am   

ava napisał/a:
Ktoś chce wiedzieć co obstawiam w sobotę?


no mam nadzieję, że nie remis tylko wygraną :smile:
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 9:41 am   

Ja tez jestem dumna bo bałam się że Rosjanie nas zmiotą a tu taka miła niespodzianka.
Chodź ja i mój mąż stwierdziliśmy że było tylko kilku piłkarzy plus bramkarz cała reszta porażka jak to mój mąż określił szczególnie 2 linia.
Wasilewski cudowny naprawdę starał się jak mógł, Lewandowski i Błaszczykowski klasa a cała reszta no cóż...
Szkoda że mając tyle akcji wpadła tylko jedna bramka powinno ich byc więcej.
Już nie mogę doczekac się kolejnego meczu jak nie oglądałam meczy Polskiej reprezentacji tak teraz z miła chęcia obejrze.
_________________

 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 10:00 am   

Ja jadę na mecz do Wrocławia, nie mogę się doczekać!!!! Chyba się rozchoruję z nadmiaru emocji ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl