Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Wto Gru 11, 2012 5:18 pm
EURO 2012
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 10:25 am   

Ewa_Ewi - baw się dobrze :) i po powrocie zdaj relację i wrzuć w tym temacie zdjęcia z meczu. Chętnie obejrzymy! :)



Malena napisał/a:
Ale za karny i tak szacun.

Wiesz, obrona karnego nie jest jednak wyznacznikiem zdolności bramkarza. :wink:
Każdy WIELKI bramkarz wpuszcza(ł) karne, czasem uda im się je obronić. Bo w karnym potrzeba jednak przede wszystkim szczęścia i przypadku niż umiejętności. :wink: Każdy, kto stał kiedyś na bramce i bronił karnego pewnie się zgodzi.
Wystarczy pooglądać serie rzutów karnych po dogrywkach - ile w tym loterii, a nie hiperzdolności bramkarza.

Dobrze, że Tytuń obronił :) (czyli rachunek prawdopodobieństwa zadziałał na naszą korzyść ;) ), ale nie robiłabym z niego automatycznie bohatera i bramkarza-legendy dlatego, że obronił karnego. Chcę wierzyć, że jest dobrym bramkarzem i niech to pokaże na boisku! :mrgreen:



A dziś dwa arcyciekawe mecze :

Dania-Portugalia - nieoczekiwanie Dania w roli faworyta, Portugalia MUSI wygrać, żeby marzyć o ewentualnym świerćfinale.
Niemcy-Holandia - klasyk, który ZAWSZE wzbudza w obu krajach baaaardzo duże emocje. :cool: Kibicuję Niemcom! :mrgreen:
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 10:38 am   

Asiek napisał/a:
Bo w karnym potrzeba jednak przede wszystkim szczęścia i przypadku niż umiejętności.
kiedyś, słyszałam stwierdzenie, że nie ma dobrze obronionych rzutów karnych są tylko kiepsko strzelone :-)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 10:46 am   

ppola napisał/a:
kiedyś, słyszałam stwierdzenie, że nie ma dobrze obronionych rzutów karnych są tylko kiepsko strzelone :-)

Albo : piłkarz dobrze strzeli tylko bramkarz akurat rzuci się w odpowiedni róg i obroni. :cool:
Jak dla mnie : czysta matematyka. :lol:

[ Dodano: Sro Cze 13, 2012 10:50 am ]
I jeszcze krótkie podsumowanie bójek, o których wspominały Kati i Pusiak:


- Zatrzymaliśmy w sumie ok. 180 osób, w tym ponad 150 Polaków, ponad 20 obywateli Rosji, a także jednego Hiszpana i jednego Węgra. 33 osoby zostały przewiezione do izby wytrzeźwień. Z naszych wstępnych szacunków wynika też, że w zamieszkach ucierpiało 10 policjantów, którym udzielono pomocy medycznej - powiedział rzecznik komendanta stołecznego policji Maciej Karczyński. Zatrzymania pseudokibiców trwały do późnych godzin nocnych. Po godz. 1 w nocy w stolicy już w miarę się uspokoiło, policjanci zatrzymywali pojedynczych chuliganów.


Proporcje w liczbach mówią wszystko.... :roll: Zły ptak co własne gniazdo kala.... :evil:
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 11:13 am   

Mnie się mecz bardzo podobał i od początku wierzyłam w ten remis. Zagrali bardzo dobrze obie połowy i teraz trzymam kciuki za mecz z Czechami. Nie myślałam,że te mecze będą mnie tak stresowały :)

A co do Tytonia to oczywiście chwała mu za to,że obronił tego karnego,ale tak jak Asiek bohatera narodowego bym z niego nie robiła. Karne to loteria.
Czytałam dzisiaj wypowiedź Smudy, że bramkarzem numer jeden jest Szczęsny, to się nie zmieniło i prawdopodobnie to on stanie w bramce z Czechami.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 11:32 am   

martula_87 napisał/a:
Wasilewski cudowny naprawdę starał się jak mógł, Lewandowski i Błaszczykowski klasa a cała reszta no cóż...

Mnie najbardziej zawiódl Boenish, za to przecież Perquis grał jeszcze bardzo dobrze.

[ Dodano: Sro Cze 13, 2012 11:36 am ]
kasia_m85 napisał/a:
co do Tytonia to oczywiście chwała mu za to,że obronił tego karnego,ale tak jak Asiek bohatera narodowego bym z niego nie robiła

Jaz niego bohatera nie robię - na samym początku zresztą napisałam, że karny był dośc łatwy do obrony, od razu to powiedzieliśmy - "o,rzucił się tam, gdzie trzeba". Ale trzeba mu oddać to, że miał w sobie dużo spokoju, choć był pod wielką presją, do konca meczu z Grecją bronił bardzo dobrze. Oczywiście z karnymi bywa różńie i wielcy je puszczają (i nikt nie ma do nich pretensji raczej - prędzej do tych, co nie strzelili karnego..)

Asiek napisał/a:
Proporcje w liczbach mówią wszystko.... :roll: Zły ptak co własne gniazdo kala.... :evil:

za to to dopiero wstyd...beznadziejni kibole....i obciach znowu na świecie, ech...
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 12:00 pm   

asia7 napisał/a:
ava napisał/a:
Ktoś chce wiedzieć co obstawiam w sobotę?


no mam nadzieję, że nie remis tylko wygraną :smile:
Napiszę tak - obstawiam, że będzie dobrze, a nawet bardzo dobrze :wink:

martula_87 napisał/a:
ja i mój mąż stwierdziliśmy że było tylko kilku piłkarzy plus bramkarz cała reszta porażka jak to mój mąż określił szczególnie 2 linia.
Wasilewski cudowny naprawdę starał się jak mógł, Lewandowski i Błaszczykowski klasa a cała reszta no cóż...
Nie przesadzałabym tak, nie tylko ww. piłkarze spisywali się dobrze i na pewno nie nazwałabym postawy pozostałych porażką, zresztą gdyby tak było, to wynik byłby zupełnie inny. Moim zdaniem na ten remis pracowała cała drużyna, wiadomo jedni byli lepsi, inni trochę gorsi, ale ogólnie można ocenić naszą jedenastkę na plus.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 2:02 pm   

ava napisał/a:
Nie przesadzałabym tak, nie tylko ww. piłkarze spisywali się dobrze i na pewno nie nazwałabym postawy pozostałych porażką, zresztą gdyby tak było, to wynik byłby zupełnie inny. Moim zdaniem na ten remis pracowała cała drużyna, wiadomo jedni byli lepsi, inni trochę gorsi, ale ogólnie można ocenić naszą jedenastkę na plus.

Samo sedno. Dawno nie widziałam naszej reprezentacji tak dobrze grającej, jak wczoraj, a mecz łatwy nie był. Otoczenie wianuszkiem Lewandowskiego, którego poobijali niemiłosiernie też nie sprzyjało spektakularnym akcjom, choć bramka Kuby B. palce lizać :)
Jak dla mnie na dzień dzisiejszy meczowy top 3 :
1. Ukraina - Szwecja
2. Włochy - Hiszpania
3. Rosja - Czechy

Mecze Polski pomijam, bo chyba nie byłabym obiektywna. Emocje rozkładają mnie na łopatki, wczoraj żołądek tak mnie rozbolał z nerwów, że później jeszcze 2 godziny nie mogłam zasnąć. :?
kasia_m85 napisał/a:
Nie myślałam,że te mecze będą mnie tak stresowały :)

dokładnie, aż się cieszę, że urodziłam przed Euro :smile:
ava napisał/a:
Napiszę tak - obstawiam, że będzie dobrze, a nawet bardzo dobrze :wink:

ava, trzymam Cię za słowo :wink: , ale ja również w to wierzę.
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 4:07 pm   

ppola napisał/a:
słyszałam stwierdzenie, że nie ma dobrze obronionych rzutów karnych są tylko kiepsko strzelone


Ja z kolei słyszałam kiedys teorię, że jeżeli piłkarz ma "dobrego cela" i potrafi posłac piłkę w któryś górny róg, tzw. okienko, to nawet najlepszy bramkarz nie ma szans, żeby to obronić, biorąc pod uwagę fakt, że nie wolno mu oderwać stóp od ziemi do momentu, w którym wykonawca kopnie piłkę. Tyle że rzadko to się robi, bo okienko małe i łatwo o pudło :)
_________________

 
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 4:19 pm   

Malena napisał/a:
za to przecież Perquis grał jeszcze bardzo dobrze.

No fakt jakoś go pominełam.
No i niestety byli piłkarze których komentator nazwisk prawie wogólne nie wymieniał bo piłki nie dotykali i gdyby nie podany skład na początku to bym nie wiedziała że grali dlatego mam takie odczucuia.
ava napisał/a:
Nie przesadzałabym tak, nie tylko ww. piłkarze spisywali się dobrze i na pewno nie nazwałabym postawy pozostałych porażką, zresztą gdyby tak było, to wynik byłby zupełnie inny. Moim zdaniem na ten remis pracowała cała drużyna, wiadomo jedni byli lepsi, inni trochę gorsi, ale ogólnie można ocenić naszą jedenastkę na plus.
Jasne ja ich też oceniam na plus uważam że naprawdę wczorajszy mecz był ich dużym osiągnięciem.Chodź gdyby grała cała drużyna tak jak wymienieni przeze mnie panowie to jestem pewna że mecz byłby wygrany :smile: Ale to tylko moja opinia ja jakims znawcą tematu nie jestem :wink:
_________________

 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 5:24 pm   

martula_87 napisał/a:
Ja też jestem dumna bo bałam się, że Rosjanie nas zmiotą a tu taka miła niespodzianka.

o tym samym pomyślałam, według mnie naprawdę należała się naszym chłopakom wygrana...
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 6:38 pm   



:smile:
_________________

 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 10:36 pm   

martula_87 napisał/a:
No i niestety byli piłkarze których komentator nazwisk prawie wogólne nie wymieniał


tu się akurat nie zgodzę :wink: akurat Pan Szpakowski często opowiada różne historyjki i czasem baaardzo długo w ogóle nie mówi, kto jest przy piłce :wink:
mala_mk napisał/a:
Jak dla mnie na dzień dzisiejszy meczowy top 3 :
1. Ukraina - Szwecja
2. Włochy - Hiszpania
3. Rosja - Czechy


ja na drugim miejsce dorzucam Chorwacja - Irlandia :)

Malena napisał/a:
Mnie najbardziej zawiódl Boenish, za to przecież Perquis grał jeszcze bardzo dobrze.


Dokładnie, dla mnie Perquis zagrał bardzo dobry mecz, co już wczoraj pisałam jeszcze "na gorąco" :wink: , a Boenish - powiem przewrotnie - dla mnie jak na siebie wypadł nieźle 8) A już tak na serio - jest najsłabszym ogniwem całej drużyny, nie grał w sezonie i to widać gołym okiem :roll: Smuda uparcie na niego stawia, choć obiektywnie nie wiem, czy posadziłabym go na ławce, ale brak nam lewego obrońcy (ok, jest Wawrzyniak :? ), więc gra Boenish. Może i miał kilka dobrych interwencji, ale poza tym jest po prostu słaby, traci piłkę, a jak już ją dostanie to często nie wie, co z nią dalej zrobić. Niestety, ale jak musi interweniować, bo akcja idzie jego stroną, to za każdym razem się boję (nie to co Wasyl czy Piszczek...)

kasia_m85 napisał/a:
A co do Tytonia to oczywiście chwała mu za to,że obronił tego karnego,ale tak jak Asiek bohatera narodowego bym z niego nie robiła. Karne to loteria.
Czytałam dzisiaj wypowiedź Smudy, że bramkarzem numer jeden jest Szczęsny, to się nie zmieniło i prawdopodobnie to on stanie w bramce z Czechami.


ja wolę Tytonia, ale nie tyle ze względu na karnego (zgadzam się całkowicie, że to loteria, a ten wyjątkowo słabo został strzelony, niemniej jednak chwała mu za refleks i mimo wszystko silną psychikę), co ogólnie jego postawę we wczorajszym meczu i fakt, że Szczęsny w meczu z Grecją mnie irytował. Taki pewny siebie, a robił błędy, niestety. No i nie zapominajmy, że Tytoń to też nie byle kto, gra w PSV Eindhoven (3.miejsce w Holandii), zajął miejsce Isakssonowi - podstawowemu bramkarzowi reprezentacji Szwecji :D Czytałam dziś, że ostateczną decyzję o tym, kto będzie bronił w sobotę podejmie asystent Smudy, Pan Kazimierski. Trzymam kciuki za Tytonia :smile:

Ewa_Ewi, zazdroszczę :smile: My będziemy tylko przejeżdzać koło stadionu kilka godzin przed meczem, a potem strefa kibica, ale też już się nie mogę doczekać, to dopiero będą emocje :smile:

[ Dodano: Sro Cze 13, 2012 11:19 pm ]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Emocje - nie do opisania :D Tak jak już wcześniej pisałam - byliśmy na różnych meczach reprezentacji, na różnych stadionach (w tym we Wrocławiu), ale tego meczu nie da się z nimi porównać. Stadion Narodowy robi niesamowite wrażenie, zdecydowanie bardziej mi się podoba niż nasz wrocławski :wink: Atmosfera, kibice i myśl, że jest się jednym z 56tys. kibiców w Europie, którzy są na meczu otwarcia ME - bezcenne, aż ciarki przechodziły po plecach, będziemy mieć, co opowiadać wnukom :smile:
_________________


 
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 16 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 12:35 am   

Chyba reprezentacja Holandii ma problem. :o
A ja sądziłam , że to oni będą rządzić w swojej grupie.Dziś Niemcy na boisku robili co chcieli.
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 9:37 am   

Kasia13 napisał/a:
Chyba reprezentacja Holandii ma problem. :o
A ja sądziłam , że to oni będą rządzić w swojej grupie.Dziś Niemcy na boisku robili co chcieli.


Niestety, i najgorsze jest to, ze Niemcy mają już praktycznie awans w kieszeni (no chyba, że Dania z nimi wygra w ostatnim meczu, a Portugalia wygra z Holandią - wtedy będą się liczyły bramki i może być naprawdę gorąco, bo teoretycznie, przy wygranej Danii i Portugalii, Niemcy mogą jeszcze odpaść :wink: )
_________________


 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 10:01 am   

paulinkaaMU napisał/a:

Niestety, i najgorsze jest to, ze Niemcy mają już praktycznie awans w kieszeni.

Dla kogo "najgorsze" to najgorsze. :roll: Ja tam trzymam za Niemców kciuki i życzę im finału. :cool:
A Holandia - mizeria. :roll: Tylko niesamowitym fartem mogą wyjść z grupy, bo absolutnie na to nie zasługują. Wszystkie pozostałe trzy drużyny grają od niej po prostu lepiej i nie chciałabym, żeby dwie z nich odpadły, bo Holandii "się poszczęści" w ostatniej kolejce...
Bardzo ciekawa była wczoraj końcówka meczu Dania-Portugalia i fajnie, że Portugalia wygrała, bo ddzięki temu trzecia seria w tej grupie będzie bardzo ciekawa. :mrgreen:
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 10:39 am   

Szkoda mi Holandii, no ale nie grają tak jak umieją/powinni więc nie bardzo zasłużyli na awans dalej, w tej grupie najchętniej widziałabym na pierwszych dwóch miejscach Niemców i Danię. Pierwszego meczu niestety nie widziałam :cry: , bo byłam zajęta występami Julki.
_________________

 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 2:28 pm   

Asiek napisał/a:
paulinkaaMU napisał/a:

Niestety, i najgorsze jest to, ze Niemcy mają już praktycznie awans w kieszeni.

Dla kogo "najgorsze" to najgorsze. :roll: Ja tam trzymam za Niemców kciuki i życzę im finału. :cool:
A Holandia - mizeria. :roll: Tylko niesamowitym fartem mogą wyjść z grupy, bo absolutnie na to nie zasługują. Wszystkie pozostałe trzy drużyny grają od niej po prostu lepiej i nie chciałabym, żeby dwie z nich odpadły, bo Holandii "się poszczęści" w ostatniej kolejce...
Bardzo ciekawa była wczoraj końcówka meczu Dania-Portugalia i fajnie, że Portugalia wygrała, bo ddzięki temu trzecia seria w tej grupie będzie bardzo ciekawa. :mrgreen:


Asiek, na tym polega piękno futbolu, że każda drużyna ma swoich kibiców :wink: Ja Niemców nie lubię i już (no, poza Hummelsem, ale to chyba dlatego, że polubiłam go w Borussi :wink: ), aczkolwiek przy tej grze obiektywnie wróżę im półfinał, a może i nawet finał. Holandia to gra gwiazd, a nie zespołu, Robben i RVP powinnu grać w jednoosobowych drużynach, może by im się lepiej wiodło :roll: Na tą chwilę chciałabym, żeby wyszła Dania i Portugalia :) (a już najlepiej - Dania z 1.miejsca, żebyśmy z nią zagrali ćwierćfinał w Gdańsku 8) )
_________________


 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 2:40 pm   

PaulinkaaMU, rozumiem, bo tak samo mam od pewnego czasu z Holendrami, słuchając wywiadów z niektórymi z nich, potrząc jak zachowują się na boisku i poza nim (np. ostatnio słynna bójka Robbena w szatni Bayernu). :cool:

A dziś myślę, że ciekawie będzie : Włochy-Chorwacja. Ciekawa jestem gry Włochów. :)




A oto ciekawostka odnośnie kar dla bandziorów z wtorku :
Wczoraj sąd skazał ośmiu Polaków. Wszyscy otrzymali kary grzywny 500 złotych lub pozbawienia wolności od 3 do 12 miesięcy w zawieszeniu.(...) W przypadku dwóch osób została orzeczona kara bezwzględna pozbawienia wolności - jedna osoba została skazana na trzy miesiące, druga na pięć.
Dziś kolejnych 50 wyroków, czy może raczej "wyroków" :roll: . 500 złotych grzywny? To jakiś ponury żart?
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 3:06 pm   

Asiek napisał/a:
To jakiś ponury żart?


A to Polska właśnie... :( Niestety.... Tak wygląda u Nas sądownictwo i orzekanie oraz kary nakładane za wykroczenia i przestepstwa. I tak dobrze, że tak szybko i że w ogóle.....
_________________

 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 10:25 pm   

paulinkaaMU napisał/a:
Atmosfera, kibice i myśl, że jest się jednym z 56tys. kibiców w Europie, którzy są na meczu otwarcia ME - bezcenne, aż ciarki przechodziły po plecach, będziemy mieć, co opowiadać wnukom


na pewno, super zdjęcia, pięknie było:)

Jestem pod wrażeniem irlandzkich kibiców - ich drużyna przegrała 4:0, a na stadionie słychać głównie ich śpiewy. A nasi kibice po remisie z Grecją mieli gorsze nastroje....ciekawe jakie by mieli przy takim wyniku...
Ostatnio zmieniony przez Malena Czw Cze 14, 2012 10:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 10:52 pm   

Asiek napisał/a:
Dla kogo "najgorsze" to najgorsze. :roll: Ja tam trzymam za Niemców kciuki i życzę im finału. :cool:

To tak jak i ja :) Jeśli Niemcy wyjdą z grupy na pierwszym miejscu a my na drugim to w ćwierćfinałach się z nimi spotkamy (o ile nic nie pokręciłam)

Dziś kibicowałam Włochom i trochę żałuję, że nie wygrali, chociaż Chorwacja też ładnie walczyła, szczególnie w drugiej połowie.

No i w końcu ostatni mecz, kibicowałam Hiszpanii ale szkoda mi Irlandii, taka porażka...
Malena napisał/a:
Jestem pod wrażeniem irlandzkich kibiców - ich drużyna przegrała 4:0, a na stadionie słychać głównie ich śpiewy

dokładnie, szacunek dla kibiców :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 10:56 pm   

Malena napisał/a:
Jestem pod wrażeniem irlandzkich kibiców - ich drużyna przegrała 4:0, a na stadionie słychać głównie ich śpiewy.


niesamowite, widać, że stoją za swoja drużyną murem, ale też zespół irlandzki jest bardzo specyficzny - nie czują żadnego respektu przed rywalem, walczą do samego końca pomimo straty trzech bramek, to nie często się zdarza. A dziś, no cóż, w uproszczeniu grała Barca&Real kontra doły Premiership - WBA, Wolverhampton, no i Aston Villa - czyli delikatnie rzecz biorąc przepaść, ale walka niesamowita. Mam nadzieję, że tak też zagrają z Włochami i wyrwą im jeden punkt :D

a wracając do wcześniejszego meczu, cieszę się bardzo z remisu Chorwatów (choć po cichu liczyłam, że może uda im się nawet wygrać), trzymam kciuki, żeby awansowali, choć mecz z Hiszpanią będzie ciężki..

[ Dodano: Czw Cze 14, 2012 10:57 pm ]
justine81 napisał/a:
Jeśli Niemcy wyjdą z grupy na pierwszym miejscu a my na drugim to w ćwierćfinałach się z nimi spotkamy (o ile nic nie pokręciłam)


tak, dokładnie, a mecz w Gdańsku :)
_________________


 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 8:16 am   

paulinkaaMU napisał/a:
ale też zespół irlandzki jest bardzo specyficzny - nie czują żadnego respektu przed rywalem, walczą do samego końca pomimo straty trzech bramek, to nie często się zdarza.


Ale faktem jest, że są najsłabszą drużyną turnieju. Mimo walczności odstają jednak technicznie od reszty drużyn i nie mam tu na myśli jedynie Hiszpanii :wink: .

Co do ewentualnego ćwierćfinału Polska-Niemcy to mam nadzieję, że jednak nie dojdzie i gdy Polacy wyjdą z grupy (nie ma innej opcji, prawda?- :party: ) to zagrają z kim innym. Nigdy nie zapomnę meczu Polska-Niemcy na MS 2006.... :(
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 10:06 am   

Ja uważam że jednak Szczęsny powinien zagrać w sobotę. Ok Tytoń obronił karnego, no ale w sumie w meczu z Rosją - (może nie miał aż tak dużo okazji) ale jak dla mnie nie pokazał tego co potrafi. Może się mylę.

Zobaczymy w sobotę :)

Obojętnie kto będzie stał na bramce - wygrać musimy :)
Czym bliżej meczu, tym bardziej się stresuję i jestem ciekawa co tam będzie się działo :)
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 1:05 pm   

Tytoń będzie bronił i dobrze, jest chłopak na fali.
A co do flag, ja oczywiście takie posiadam przy samochodzie ;) chętnie bym sobie Widzewskie zawiesiła, ale musiałabym po niektórych dzielnicach /miastach szybciej jeździć, co by szyby nie strać.
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 1:13 pm   

Audiolka napisał/a:
chętnie bym sobie Widzewskie zawiesiła


I :serce: U

my wczesniej na Starych Bałutach mieszkaliśmy, więc z psem sobie nawet w bluzie czerwonej chodziłam, a teraz na Polesiu... strach mi pranie męża powiesić.. on od skarpetek po przywieszkę do kluczy rozpoznawalny.
_________________

Ostatnio zmieniony przez taja Pią Cze 15, 2012 1:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 5:36 pm   

no a my jutro jedziemy juz do Gdanska, zeby w poniedzialek byc na stadionie na meczu Hiszpania - Chorwacja. Co prawda to nie mecz Polakow, ale i tak jestem baaardzo podekscytowana. Oczywiscie foto relacja bedzie :smile:

paulinkaaMU, czego nie wolno wnosic na stadiony?? wiem, ze nie mozna brac swojego picia i jedzenia, parasoli, aparatow profesjonalnych. A czy jest jeszcze cos o czym warto pamietac?
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 5:43 pm   

anuszkaa napisał/a:
aparatow profesjonalnych
seeeerioo ?? przecież na trybunach chyba wszyscy robią zdjęcia :roll:
_________________

 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 6:00 pm   

anuszkaa, swoje jedzenie można (kanapki itp), picia już nie. Nie zabierajcie też ze sobą rac :wink: i wuwuzeli, reszty nie pamiętam, a ostatnio słyszałam o tym w TV.

[ Dodano: Pią Cze 15, 2012 6:02 pm ]
W szczegółowym regulaminie Stadionu Narodowego znalazłam takie zasady (obowiązują one nie tylko w czasie Euro 2012):
Zabrania się wnoszenia na teren Stadionu Narodowego:
- materiałów niebezpiecznych, szkodliwych dla zdrowia, uciążliwych, o niewłaściwym zapachu, palnych, które są zabronione przez obowiązujące przepisy prawa, a także broni palnej i białej, materiałów wybuchowych i niebezpiecznych substancji chemicznych.
- napojów alkoholowych, środków odurzających i substancji psychotropowych,
- przedmiotów, które mogą być użyte, jako broń lub pocisk,
- pojemników do rozpylania gazu, substancji żrących lub farbujących,
- butelek (w tym plastikowych), puszek lub innych pojemników na płyny lub produkty spożywcze wykonanych z twardego materiału,
- materiałów wybuchowych, substancji o podobnym działaniu, fajerwerek, petard, innych przedmiotów pirotechnicznych lub materiałów pożarowo niebezpiecznych,
- kijów, drzewców do flag i transparentów o treściach obrażających jakiekolwiek osoby lub rasistowskich,
- trąbek i innych instrumentów o napędzie mechanicznym lub elektrycznym do wytwarzania hałasu,
- wskaźników laserowych,
- kominiarek, szalików lub masek mogących służyć do maskowania się celem uniemożliwienia identyfikacji przez organy Policji lub służbę porządkową/ochronę obiektu,
- kasków, parasoli o ostrym zakończeniu,

z: http://pytamy.pl/title,cz...nzlticaid=6ea2a
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 6:14 pm   

alle ulewa na Ukrainie :zdziwko:
_________________

 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 6:21 pm   

no ładnie leje, ciekawe kiedy ten mecz rozegrają, bo na stadionie jeziorko
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 9:00 pm   

No i tak - pierwszy mecz Polska ledwie zremisowała, a za to Ukraina pięknie wygrała, a teraz było "odwrotnie", w sensie gry oczywiścia, a nie wyniku :) Ale ulewę piękną mieli :)
_________________

 
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 9:10 pm   

taja napisał/a:
anuszkaa napisał/a:
aparatow profesjonalnych
seeeerioo przecież na trybunach chyba wszyscy robią zdjęcia

no robia, bo kazdy raczej ma amatorskie sprzety. Ale ogolnie czasem trudno uznac, ktory sprzet jest amatorski, a ktory profesjonalny
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 9:16 pm   

anuszkaa, aha, to zwykły kieszonkowy można, a innego nie ?? bez sensu :P
mi juz mecze się znudziły, przestałam oglądac, dlatego się nie wypowiadam. jak mecz, to tylko Widzewa, no chyba, że gra Polska reprezentacja :)
_________________

 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 9:46 pm   

Widziałyście jak sędzia "sfaulował" piłkarza Irlandii? Podobało mi się określenie- "dwunasty zawodnik Hiszpanii".;)

_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 10:22 pm   

Kurcze, ten mecz Anglia - Szwecja sie całkiem ciekawy zrobił :)
_________________

 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 10:23 pm   

Pusiak, nawet bardzo :)
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 11:10 pm   

anuszkaa napisał/a:
no a my jutro jedziemy juz do Gdanska, zeby w poniedzialek byc na stadionie na meczu Hiszpania - Chorwacja. Co prawda to nie mecz Polakow, ale i tak jestem baaardzo podekscytowana. Oczywiscie foto relacja bedzie


anuszkaa, zazdroszczę :smile: Raz, że jedziecie do Gdańska, a ten stadion strasznie mi się podoba, podobno jest jeszcze ładniejszy od Narodowego :wink: No i mecz będzie arcyważny w grupie C - w końcu zdecyduje o awansie :) Jeśli umówią się, żeby odpadli Włosi (czego obawiają się włoscy dziennikarze i czują nadchodzącą tragedię), to będzie co najmniej 2:2 :D Czekamy na fotorelację :smile:

anuszkaa napisał/a:
paulinkaaMU, czego nie wolno wnosic na stadiony?? wiem, ze nie mozna brac swojego picia i jedzenia, parasoli, aparatow profesjonalnych. A czy jest jeszcze cos o czym warto pamietac?


Właściwie wszystko wymieniłaś - ostatecznie można skorzystać z depozytu przed stadionem i tam zostawić np. parasolkę. My mieliśmy tylko dowody osobiste (przed towarzyskim meczem z Włochami we Wrocławiu bardzo je sprawdzali, przed meczem otwarcia EURO - nawet ich nie wyjęliśmy, takie to bilety są "imienne" :roll: i kartę paypass. Na stadionie sa tylko oficjalne sklepiki UEFA - z gadżetami, koszulkami, piwo Carlsberg niskoprocentowane 12zł, hot-dog 10zł, zapiekanka bodajże 15zł i chyba jakieś batoniki :wink:

A my dziś niestety nie mogliśmy witać biało-czerwonych we Wrocławiu, bo byliśmy w pracy, ale wieczorem poszliśmy pod Hotel Plaza (mamy 5 minut piechotą :razz: ) i udało nam się zobaczyć jak wracają z treningu w eskorcie policji :) Chociaż widzieliśmy tylko autokar (bo szyby są przyciemniane), a nie samych piłkarzy (wyszli z autokaru prosto do hotelu), to i tak przyjemne uczucie :)

Z dzisiejszych meczy - jestem już spokojniejsza o Francję, byli dużo lepsi niż w meczu z Anglią, no i mecz Szwecja - Anglia też mnie zaskoczył, tylu bramek w meczu akurat tych drużyn w życiu bym się nie spodziewała :o
_________________


 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sob Cze 16, 2012 12:08 am   

Wow, mecz Szwecja-Anglia to chyba najlepszy mecz mistrzostw so far, zwłaszcza druga połowę mam na myśli. I było tu widac, jak jedna zmiana moze zdziałac cuda i obudzić caly zespół - w pewnym momencie Anglia przygasla i byłam pewna, że wygrają Szwedzi, po wejściu Theo wszystko się zmieniło - alez emocje, mimo że nasi wygrali.

Jutro chyba wyjdę z siebie i stanę obok!

Będzie 2:1 dla Polski :) Musimy wyjśc i już. Żeby tylko nasi kibice wzięli przykład z irlandzkich, bez względu na wynik..
 
 
 
promyczek_mm
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 16, 2012 9:57 am   

Cytat:
paulinkaaMU, czego nie wolno wnosic na stadiony?? wiem, ze nie mozna brac swojego picia i jedzenia, parasoli, aparatow profesjonalnych. A czy jest jeszcze cos o czym warto pamietac?


moj mąż był teraz na meczu w Wrszawie z \Rosją i normalnie aparat wniósł i robił zdjęcia- no tylko on był w tym sektorze dla rodzin piłkarzy to może inne traktowanie jest wtedy.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Cze 16, 2012 11:31 am   

Nie wiem, jak w Polsce, ale w Niemczech przy wejściu na stadion za aparat profesjonalny uważa się taki, gdzie można zmieniać (odkręcać) obiektyw. :)

Wczorajsze mecze były bardzo ciekawe, żal mi Ukraińców i Szwedów, że przegrali, bo obie drużyny były bardzo waleczne, przy czym Szwedzi nie mają już szans na awans.
A ta historia z oberwaniem chmury - :smile: , ale organizacyjnie Ukraina nie zawiodła, boisko nie wyglądało (po "odsączeniu" :razz: ) jak bajoro i poślizg też był tylko godzinny, a obawiałam się, że ta nawałnica potrwa dłużej.


A dziś - POLSKA! [smilie=d045.gif] :party: :jumpingmrgreen:
Kto ogląda mecz? Łapka w górę!
JA!!! :jupi:



Mam dobre przeczucia. :mrgreen: Oby się sprawdziły!!!!
_________________
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Cze 16, 2012 12:07 pm   

I ja, i ja też oglądam:P :jupi: w końcu to mecz o wszystko
Do boju, do boju, do boju POLACY :!: :!: :!: :!:
_________________


udanego dnia Gość
Ostatnio zmieniony przez kariczeq Sob Cze 16, 2012 12:08 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Cze 16, 2012 12:15 pm   

Oglądam, oglądam (i Agulka tez i Kinix też :cool: )

Ja też mam dobre przeczucie 8)
Naprzód piłkarze dzisiaj ambicja wam każe grac na całego i walczyć do upadłego!
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Sob Cze 16, 2012 12:24 pm   

oczywiscie my również oglądamy i nie możemy się doczekac meczu :)
:hurra: :jupi:
POLSKA WYGRA MECZ !! !! !! !!
Co do wczorajszych meczy to Szwecja-Anglia- nooo to się działo :P tyle bramek, jedna za drugą ;) a i szkoda mi Ukrainy, ale Francuzi byli lepsi, nie da sie ukryc :lol:
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Cze 16, 2012 4:56 pm   

W górę serca... bo POLSKA wygra meeecz, POLSKA wygra meeecz, POLSKA wygra meeecz

_________________

 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Cze 16, 2012 5:21 pm   

Wracałam z uczelni autem, zatrzymałam się na światłach na roku Kilińskiego i Przędzalnianej, przede mną na wszystkich trzech pasach stały auta i 90% z nich miało flagi biało czerwone. Bez kitu, taki widok raduje serce.
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Cze 16, 2012 6:22 pm   

Na samą myśl o meczu dostaje palpitacji serca :P W trakcie meczu grozi mi zawał :lol:
Drużyno nasza, pozwól nam się jeszcze długi czas cieszyć mistrzostwami! :peace:
_________________
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Sob Cze 16, 2012 6:32 pm   

Andrus o Błaszczykowskim
http://www.youtube.com/watch?v=7Ykkt5Yl2Vc :smile: :smile: :smile:
_________________
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 16, 2012 8:44 pm   

Oglądam, mocno trzymam kciuki i kibicuję z całego serca!!!
_________________

 
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sob Cze 16, 2012 10:16 pm   

wierzę ale chyba czas się przenieść do innego działu , bo czas chyba utopić smutki :(
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl