Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Wto Gru 11, 2012 5:18 pm
EURO 2012
Autor Wiadomość
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 9:33 pm   

Włosi rozjechani walcem :D
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 9:36 pm   

No i wreszcie komuś udała się sztuka obronienia tytułu z poprzednich finałów :) To teraz powinni za dwa lata obronić tytuł mistrza Świata - chociaż tu już Włosi i Brazylijczycy swoje tytuły bronili :)
_________________

 
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 9:46 pm   

wow... Hiszpanie przez cały turniej jakby grali na pół gwizdka, wygrywając w różnym stylu, ale wygrywali to co mieli wygrać. Ale dzisiaj to :o Zmiażdżyli Włochów i bardzo zasłużenie obronili tytuł :hurra:

A tak podsumowując fajny turniej. Może jakieś większe emocje były przez to, że byliśmy współorganizatorami. Nie przegapiłam żadnego meczu i będzie teraz jakoś pusto :roll:
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 10:38 pm   

mala_mk napisał/a:
Zmiażdżyli Włochów

to prawda, była rzeźnia, ale szkoda mi Włochów, gdy Thiago Motta wszedl, po czym doznal kontuzji...to już pech, a Włosi zamiast się spiąc stracili morale no i grali w 10tkę...a jak ich trener zmienial 1szego zawodnika, mój mąż mówił "są tylko 3 zmiany, wczesnie zaczyna" - no i nie miał już jak dokonać zmiany, bo wykorzystal wszystkie.

Hiszpanie przeszli do historii - niesamowite, najwięcej bramek podczas finału Euro ever no i oczywiście obrona tytułu. Szkoda, ze mecz nie był w Polsce, ale i tak przyjemnie było patrzeć na coś takiego.

Świetnie było organizować Euro! Niestety pozostaje duma z pokonania Rosjan, niesmak po innych naszych meczach pozostaje, bo nigdy nie będziemy mieć tak przyjaznych warunkow do gry. Ale emocje byly ogromne.
 
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 10:43 pm   

Viva la Espana !! !! !!

Mecz był super! Nawet moje dziecko nie chciało iśc spac tylko czekało aż Casillas podniesie puchar :D :smile:
_________________
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 7:43 am   

Malena napisał/a:
Niestety pozostaje duma z pokonania Rosjan, niesmak po innych naszych meczach pozostaje

Polacy nie wygrali z Rosją :wink: był remis 1:1



Wczorajszy finał.
Pierwsza połowa to było naprawdę coś! :)
Wreszcie Hiszpania grała jak mistrz, a i Włosi im nie ustępowali.
Druga połowa już nudniejsza, bo :
Malena napisał/a:
gdy Thiago Motta wszedl, po czym doznal kontuzji...to już pech, a Włosi zamiast się spiąc stracili morale no i grali w 10tkę...a jak ich trener zmienial 1szego zawodnika, mój mąż mówił "są tylko 3 zmiany, wczesnie zaczyna" - no i nie miał już jak dokonać zmiany, bo wykorzystal wszystkie.

wyraźnie też było widać po Włochach, że opadli z sił. No i mając dwa gole w plecy z taką drużyną i w meczu o wszystko - siadła im psychika.






Czas na moje małe subiektywne podsumowanie mistrzostw (ciekawa też jestem Waszych typów :) ) :

Największa niespodzianka: Włochy

Największe rozczarowanie: przegrana Niemiec w półfinale

Największy blamaż: Holandia

Najciekawszy mecz: ćwierćfinał Niemcy-Grecja

Najnudniejszy mecz: ćwierćfinał Hiszpania-Francja

Najbardziej irytujący mecz: Czechy-Polska

Największe emocje: pierwsza połowa meczu Polska-Grecja

Niespodziewane wydarzenie: oberwanie chmury i przerwanie meczu w Doniecku (mecz Ukraina-Francja)

Największy błąd sędziowski: było kilka, ale najbardziej bolesne było nieuznanie gola Ukraińcom w ostatnim meczu grupowym z Anglią, który zakończył się wynikiem 1:0 dla Anglików.

Wahałam się jedynie przy najciekawszym meczu, bo również Ukraina-Szwecja był bardzo dynamiczny i obie drużyny "gryzły" trawę, żeby wygrać. :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Lip 02, 2012 7:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 8:40 am   

Tak jak napisałam wcześniej - nie miałam faworyta, ale jednak trochę mi szkoda Włochów. 4:0 w meczu finałowym :-( Miażdżący wynik.
ale cieszę się, że Hiszpania obroniła tytuł.

Asiek napisał/a:
Czas na moje małe subiektywne podsumowanie mistrzostw (ciekawa też jestem Waszych typów :

dodałabym jeszcze:
moment, który na długo zapamiętamy: pieśń kibiców Irlandzkich na pożegnanie drużyny z turniejem
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 1:12 pm   

Asiek napisał/a:
nieuznanie gola Ukraińcom w ostatnim meczu grupowym z Anglią, który zakończył się wynikiem 1:0 dla Anglików.

a to nie ten nieuznany gol, co nastapił po niezauwazonym spalonym? Bo i tak był bez racji bytu. W sumie 2 błędy w jednej akcji.
 
 
 
mala_mk 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 9:40 pm   

Asiek napisał/a:
Czas na moje małe subiektywne podsumowanie mistrzostw (ciekawa też jestem Waszych typów :) ) :

no to moje :
Największa niespodzianka: Włochy

Największe rozczarowanie: to, że Polska i Rosja nie wyszły z grupy

Największy blamaż: Holandia

Najciekawszy mecz: półfinał Niemcy-Włochy i grupowy Ukraina - Szwecja

Najnudniejszy mecz: grupowy Anglia - Francja

Najbardziej irytujący mecz: j.w. nie lubię obu drużyn

Największe emocje: Polska - Rosja

Największy błąd sędziowski: uważam, że było nieźle, a ta bramka Ukrainy, tak jak napisała Malena i tak ze spalonego, więc to był podwójny błąd
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl