Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ WODZIREJ PIOTR PAJĄK
Autor Wiadomość
justynarzezak 

Dołączyła: 27 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 27, 2017 11:33 am   Ogromne podziękowania!

Ogromne podziękowania dla Wodzireja Piotra Pająka i jego niezastąpionego asystenta!

Do Wodzireja wybraliśmy się na półtora roku przed planowana datą imprezy. Była to pierwsza osoba zajmująca się oprawa weselna, która znaleźliśmy w internecie i nie szukaliśmy żadnej innej. Zostaliśmy zaproszeni na prezentacje i rozmowę na temat scenariusza wesela. Już od samego początku Piotr jako osoba zrobił na nas olbrzymie wrażenie! Jego pomysły, energia którą nas zaraził zmieniły nasze nastawienie .... Wcześniej chcieliśmy to po prostu "odbębnić".

Kolejny raz spotkaliśmy się dopiero na tydzień przed weselem. Przez półtora roku nie mieliśmy ze sobą żadnego kontaktu - to świadczy jakim zaufaniem Go obdarzyliśmy, a On nas nie zawiódł!

Impreza była świetna! Były dwa scenariusze: Piotra i ten który napisało życie. Piotr bez problemu podłapywał zmiany które zachodziły w trakcie.

Piotr Pająk to Wodzirej, nie żaden tani Dj. Mówcie o tym swoim gościom!
Asystent Piotra pomoże Wam w każdej sytuacji! Powie gdzie macie stanąć, gdzie usiąść, a gdzie się położyć :)

Goście do tej pory dzwonią i wychwalają zabawę!
My jako Para Młoda bawiliśmy się znakomicie!

Ogromnie dziękujemy! Zapamiętamy to do końca życia! Mamy nadzieje że jeszcze się spotkamy, tym razem my jako goście! Będzie to dla nas zaszczyt!

20.05.2017
Justyna i Łukasz
 
 
EmiliaPaweł 

Dołączyła: 29 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Cze 29, 2017 9:50 am   

Witam wszystkich serdecznie!

Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat Piotra Pająka.
W tym roku w Boże Ciało braliśmy ślub i Piotr był naszym wodzirejem podczas wesela.
Spisał się na 6+. Goście byli oczarowani.
Wesele z klasą, dobrą zabawą i muzyką, który była odpowiednia dla wszystkich gości.
Niesamowite jest to, ze Piotr bez problemu potrafi wyrwać na parkiet wszystkich w oszałamiającym tempie. Co więcej niesamowity humor Piotra i profesjonalizm z jakim obsługuje impreze ze swoim bratem pozwala bez problemu zaufać wszystkiemu i czuć się na maxa komfortowo.

GORĄCO POLECAMY!!!!

Emilia & Paweł
 
 
AgaŚ 

Dołączyła: 31 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: lodz
  Wysłany: Pon Lip 31, 2017 9:33 pm   

Absolutny profesjonalista!
Dba o każdy szczegół, o każdego Gościa.
Zatańczy z samotna ciocią czy babcią, zagada do dzieciaków. Taktowny i wyważony, a zarazem spontaniczny i zabawny. Uspokaja i pozytywnie nastawia Młodą Parę, tak by czuli sie tego dnia jak królowie. Niesamowicie komunikatywny - doskonale wpółpracuje zarówno z fotografami/kamerzystami jak i kuchnią i obsługą. Ubawi i młodszych, i starszych.
Dopasowuje tempo zabawy do pory imprezy i temperamentu bawiących. Dowodem nich będzie to, że na naszym weselu o godzinie 3.30 na parkiecie było jeszcze 39 ze 100 gosci weselnych. Po czym wszyscy zatanczyli rumbe i nie ważne, ze co niektorzy twierdzili chwile wczesniej, ze nie maja juz sily. Piotr jak magnes wyciaga ludzi na parkiet.
Można mu powierzyć wesele, nie stresujac sie wyborem repartuaru czy harmonogramem - On wie co robi.

Dzięki Niemu wesele jest niepowtarzalne i oryginalne, a Goście pytają skąd go wytrzasneliśmy?

Tak! Jest niesamowity!

Szczerze polecamy!!!Aga i Łukasz
_________________
Aga Ś
 
 
incandesence87 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Sie 31, 2017 3:26 pm   

Co ja mogę napisać o Piotrku? Myślałam, do nie dawna, że ja mam gadane, że to ja mam nieokiełznane ADHD. Ale Piotrek mnie przebija o głowę :lol: Człowiek orkiestra, niesamowity prowadzący, organizator, a przede wszystkim PROFESJONALISTA. Wesele z nim to jedna wielka impreza, nie ma tu sztywnych schematów, wszystko toczy się spontanicznie. Piotrek oprócz tego, że prowadzi imprezę również bawi się z gośćmi. Ludzie nim byli zachwyceni. Był naszym pierwszym i jednym wodzirejem, z którym się widzieliśmy, urzekł nas od pierwszych minut spotkania. Oczywiście należy wspomnieć o Tomku Pająku który pomaga Piotrkowi, a nam służył rada i pomocą w każdej chwili. Dziękujemy wam za niesamowite wspomnienia i za ogarnięcie naszego zakręcenia :lol: Szczerze polecamy!!!! Marta&Tomek 26 sierpnia 2017
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl