Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
meble kuchenne IKEA
Autor Wiadomość
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 4:40 pm   meble kuchenne IKEA

Przymierzam się do zakupu mebli kuchennych z IKEI i w związku z tym mam pytania do użytkowników:
- czy mieliście problemy z samodzielnym złożeniem?,
- kto montował sprzęty (piekarnik, płyta, zlew)?,
- nie było problemu z dopasowaniem sprzętów AGD nie z IKEI do ichniejszych mebli?
- co z montażem blatu i listwami wykończeniowymi przy samodzielnym montażu - bez kłopotów?,
- czy montaż szafek wiszących nie stanowił problemu (na jakimś forum czytałam o kłopotach z wieszaniem)?,
- jakieś uwagi i porady - np. kojarzę, że MalaJu zwróciła uwagę, że szafka narożna ma jakąś listwę zabezpieczającą drzwi przed ocieraniem się o szafkę obok, która zajmuje dodatkową powierzchnię, a podane wymiary szafki tego nie uwzględniają,
- jak z utrzymaniem w czystości białych mebli?
I cokolwiek się komuś przydatnego przypomni w temacie - piszcie:)
_________________
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 5:41 pm   

słonko, problemy mieliśmy takie, że każda szafka inna. Wiadomo - bajery. I zanim człowiek rozkminił co do czego zeszło nam ( a w zasadzie mężowi i szwagrowi) 3-4 dni. Bujaliśmy się przy tym jeden dzień z blatem i parapetem.
A tak to jak pisałam w moim watku remontowym, wszystko ok - pięknie opisane, rozrysowane, nie ma problemu, jesli ktoś już meble skręcał. Aha - podstawa to wkrętarka i młotek.
W ikei warto pójść do 2 osób z tym samym projektem, żeby Wam sprawdzili i rozpisali na części. A i tak w dniu wydania okazuje się, ze ktoś coś źle policzył. No i warto skorzystać z opcji zbierania części za 100zł przez personel. U nas było 117 pudełek.
Pamiętaj, żeby nie otwoerać wszystkiego natychmiast. Najlepiej sobie pooznaczać naklejkami co do czego pasuje, np. szafka narożna lewa to numer 1 i numerujesz naklejkami wszystkie pudełka z listy przypisane tej szafce. Wazne, bo moze się okazać, że jednak czegoś nie wykorzystacie. Nam tym sposobem wróciło się 420zł.

Ogólnie nie ma kłopotu jeśli osoba montująca myśli i ma nieco doświadczenia.

a co do narożnej z wysuwanymi półkami to zgadza się - jest lista 10cm, której nie uwzględnia planer
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 10:58 pm   

Nas czeka w tym tygodniu wizyta w ikei, niestety nie mamy jeszcze projektu w planerze (mam spisane modele i wymiary szafek w kolejności, jakie chce je mieć w kuchni) - czy bez projektu w planerze nie mam po co zjawiać się w ikei, czy może jednak tam na miejscu, na podstawie wymiarów kuchni i mojej listy ktoś nam z tym w miarę sprawnie pomoże?

Słonko, ja mam praktycznie takie same obawy ja Ty - myślę, że większość wyjdzie "w praniu" :wink: A na jakie fronty, blaty, dodatki się zdecydowałaś? My - fronty STAT, blaty (chyba) Pragel orzech (choć lite drewno wciąż nas męczy) i zlew DOMSJO :)

A, i ja mam jedno pytanie - jak to wygląda czasowo? Tzn. jeśli mam już listę rzeczy - czekam kilkanaście minut, aż mi to ściągną z regału i już, czy trzeba jakoś wcześniej ich uprzedzić/zamówić?
_________________


 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 11:11 pm   

paulinkaaMU, u nas zbieranie trwało 2-3h
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 5:46 pm   

Ju, dzięki za odpowiedź i rady. Właśnie czytałam, że często są problemy ze skompletowaniem całej kuchni w IKEI, zawsze ktoś coś źle policzy, albo przegapi... Składanie mebli to dla mnie nie pierwszyzna, a puzzle bardzo lubię, więc jeżeli tylko paczki są kompletne i elementów nie brak, to powinniśmy dać radę.
A dlaczego zszedł Wam cały dzień na blat?
Paulinka, fronty biały Abstrakt, ewentualnie góra czerwony, jeszcze nie zdecydowałam. Blat wybrałyśmy ten sam - Pragel, orzech.
Na chwilę obecną projekt wygląda tak (na jednej z wiszących szafek będzie mikrofala):

_________________
 
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 6:44 pm   

paulinkaaMU, Jeśli korzystasz z transportu mebli to możesz zamówić zbieranie z magazynu (dodatkowo płatne, ceny są na stronie internetowej). Jeśli wozicie meble sami to większość rzeczy (jeśli nie wszystkie) będziecie musieli zebrać sami (dobrze w takim przypadku jest iść w więcej niż dwie osoby).
Jeśli będziecie szli po kolei tak jak wskazuje wydrukowana lista to nie powinno to być trudne :wink:
Co do projektu, to najlepiej jakbyście poszli już z projektem (myślałam, że już macie :wink: ), bo jeśli ruch będzie duży to najpewniej i tak będziecie musieli zrobić go na miejscu (a chyba wygodniej w domciu, przy kawie), pomogą wam tylko w razie problemów. Na koniec powinni jeszcze zweryfikować projekt, tzn. sprawdzić czy wszystkie zasady ergonomii są zachowane i ewentualnie zaproponują zmiany. Na koniec wydrukują listę produktów składających się na waszą kuchnię wraz z lokalizacjami w magazynie samoobsługowym.
Co do montażu, to polecam wziąć z działu kuchennego poradnik jak krok po kroku montować kuchnię. Bardzo ułatwia sprawę.
_________________
Ostatnio zmieniony przez gohnia Pon Cze 25, 2012 6:51 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 7:51 pm   

gohnia napisał/a:
paulinkaaMU, Jeśli korzystasz z transportu mebli to możesz zamówić zbieranie z magazynu (dodatkowo płatne, ceny są na stronie internetowej). Jeśli wozicie meble sami to większość rzeczy (jeśli nie wszystkie) będziecie musieli zebrać sami (dobrze w takim przypadku jest iść w więcej niż dwie osoby).


my transport mieliśmy swój a meble z magazynu zbierali nam pracownicy - zajęło im to troszkę ponad 2 godzinki - płaciliśmy za to 100 zł. Skompletowali nam wszystko co było w projekcie :) tylko mieliśmy uszkodzony front jednej szuflady- nie było problemu z reklamacją.
_________________
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 8:30 pm   

W łódzkim sklepie "Pomoc w zakupach" jest połączona z transportem. W innych sklepach może być inaczej.
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 8:58 pm   

gohnia napisał/a:
W łódzkim sklepie "Pomoc w zakupach" jest połączona z transportem. W innych sklepach może być inaczej.


kupowałam w łódzkim sklepie w lutym :)
_________________
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 9:05 pm   

To wychodzi na to, że mam nieaktualne informacje i na ich stronie też jest błąd :-)
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 9:09 pm   

gohnia, pewnie jest błąd :) ale warto wiedzieć, że i u nas można zapłacić za "wyszukanie" :D
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 9:12 pm   

gohnia, my też braliśmy jedynie szukanie bez transportu. Koszt jak wspomniano to 100zł
a co do Twojej wypowiedzi o projekcie - fakt, rzeczywiście, lepiej mieć go w planerze, bo i tak każą zrobić i dopiero sprawdzają. Nikt nie ma czasu z nami siedziec i dopiero wprowadzać meble i myśleć
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 10:16 pm   

Ja też zamierzam skorzystać z opcji kompletowania, a pewnie i transportu, bo nikt ze znajomych tu w Wa-wie nie ma takiego dużego auta :?
_________________
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 10:57 pm   

gohnia napisał/a:
Co do projektu, to najlepiej jakbyście poszli już z projektem (myślałam, że już macie )


gohnia, zabierałam sie do niego ze 3 razy, ale coś mi ciągle nie wychodziło :( W naszej kuchni są takie dwa jakby "uskoki" + wnęka w końcu i już to mnie zawsze demobilizowało...ale widzę, że mnie to nie ominie, więc po kąpieli muszę znów do niego usiąść :(

gohnia napisał/a:
Co do montażu, to polecam wziąć z działu kuchennego poradnik jak krok po kroku montować kuchnię. Bardzo ułatwia sprawę.


mąż już go sobie wziął :D

[ Dodano: Sro Cze 27, 2012 11:09 pm ]
Dziewczyny, ja już po zakupie mebli. Sami zbieraliśmy elementy z magazynu samoobsługowego - zajęło nam to jakieś 30-40min, około 8-10 pozycji jest na magazynie zewnętrznym. Zastanawialiśmy się nad wzięciem opcji odpłatnego zbierania tych elementów przez firmę (że mamy pół tony mebli to chyba koszt 100zł) - teraz się cieszę, że mamy te 100zł w kieszeni, bo nie było to nic trudnego ani czasochłonnego :) Wystarczy byc dobrze zorganizowanym :wink: Zamówiliśmy transport na jutro (głównie przez blaty i szafkę 211 cm na piekarnik) - 120zł. Dziś zabraliśmy jedynie drobniejsze rzeczy - koszyki, uchwyty, zawiasy, itp.

Aha, i musimy jechać jeszcze w sobotę, bo zabrakło bodajże 4 frontów szafek i półki na wino, ale to już spokojnie wrzucimy do bagażnika.

Ogólnie, póki co, jestem pozytywnie zaskoczona, oby tak było równiez na etapie skręcanie szafek :wink:
_________________


 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 1:42 pm   

Czy z tych gotowych szafek uda mi się sklecić kuchnię tak, żeby wykorzystać każdy jej centymetr? Mam taką typową podłużną kuchnię w bloku z płyty.
Jak to się ma cenowo do mebli robionych na wymiar? Porównywałyście z cenami jakiś ekip?
Czy na planie będą informacje o hydraulice i elektryce (gdzie co wcześniej przygotować), czy to samemu już trzeba sobie dopasować?
Dlaczego zdecydowałyście się na te meble?
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 3:40 am   

klarysa, ja ci powiem jak to wygląda z meblami na wymiar: min. 4-5 tys. musisz mieć aby zrobić kuchnię na wymiar
ja za swoją kuchnię (10m^2) będę płaciła prawie 9tys. bo sobie wymyśliłam białe lakierowane fronty, czyli sam materiał na to wyniesie ok. 3tys., do tego blat - ok. 1-2 tys, i zawiasy + wykończenia bluma
plus wykonania na wymiar jest to, że nie ma dla ciebie problemu zrobienie szafki nietypowej, co dla mnie było najważniejsza
_________________
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 10:30 am   

Powiedzcie mi ile zapłaciliście za kuchnie z Ikei?
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 10:33 am   

wszystko razem około 10 tys. Ale już z gadżetami, wyposażeniem etc. Same meble to było koło 6-7 tys
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 10:41 am   

My za meble z ikei (w tym bateria, porcelanowy zlew, blaty) zapłaciliśmy ok.6tys, też mamy

szpilka86 napisał/a:
wykończenia bluma


Dla mnie istotna była cena, ale też wygląd - te meble bardzo mi się podobały, z ich funkcjonalności też jestem bardzo zadowolona. Aha, we wszystkich szafkach mamy spowalniacze (myślałam, że to standard, ale pani w ikei przy spisywaniu zamówienia je pominęła, dopisała, jak zauważyłam, że szafki wyszły tańsze niż w moim zestawieniu).
_________________


 
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 6:41 pm   

Dziewczyny, a możecie napisać coś na temat wytrzymałości blatów i uchwytów?
Jak po dłuższym użytkowaniu wygląda ciemny blat z Ikea? Widać zarysowania?
A uchwyty przypadkiem nie tracą koloru...?
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
Ostatnio zmieniony przez Agguniaa Nie Wrz 02, 2012 6:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 7:21 pm   

Agguniaa, my od 2 lat użytkujemy blat Pragel ciemny orzech i nie widać na nim ani zadrapań ani odbarwień. Uchwyty mamy czarne i też są jak nowe
_________________
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 9:18 pm   

Ok, dzięki. Rozumiem, że sprzęt kupowałyście w sklepach AGD lub miałyście swój?

Zastanawiam się nad Ikeą ze względu na czas (kuchnie będziemy robić w przyszłym roku, z drugim maluchem w domu i naprawdę nie chcę mieć tego wszystkiego rozgrzebanego nie wiadomo ile, a ekipa dopiero po remoncie robi ostateczny plan). No a poza tym cena. Mamy świetną ekipę, która robi meble bardzo dobrej jakości, ale w związku z tym cenią się wysoko.
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 9:27 pm   

klarysa napisał/a:
Rozumiem, że sprzęt kupowałyście w sklepach AGD lub miałyście swój?


tak, my sprzęt mamy "tradycyjny" (Amica, Electrolux), jakoś do sprżętu z ikei nie mam przekonania :oops:
_________________


 
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 9:38 pm   

A jakie duże macie te kuchnie..bo my mamy aneks Potrzebujemy na dół jedną szafkę narożnikową jedną normalną i z szufladami. no i to samo od góry.
Czyli łącznie 6 szafek.
Jaka jest wtedy cena?
Jak oni to wyliczają...jest to gdzieś na ich stronie?
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 10:02 pm   

All-me napisał/a:
Jak oni to wyliczają...jest to gdzieś na ich stronie?


All-me, wszystko jest na stronie :) Wybierz sobie najpierw fronty, a później wybieraj każdą interesującą Cię szafkę, zmieniaj front na wybrany przez Ciebie i masz cenę szafki. Do tego musisz doliczyć uchwyty (standardowo są pakowane po 2szt.), nogi pod szafki (+ewentualnie cokół), blat, no i jeśli chcesz z ikei - zlew, bateria.

All-me napisał/a:
A jakie duże macie te kuchnie..


ja mam całkiem sporą (fotki u mnie w dzienniczku :wink: ), 11m2, naliczyłam 8 szafek stojących (w tym jedna wysoka z piekarnikiem, jedna narożna z karuzelą, 2 z szufladami - mam tylko dwie "tradycyjne" z półkami), półkę na wino i 3 wiszące.
_________________


 
 
 
monika73 

Wiek: 50
Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 21
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: Nie Lis 24, 2013 4:39 pm   

ja w sumie częśto bywam w IKEI kupuje głownie ozdoby, jakieś drobne rzeczy, wyposażeninowe, ale raczej nie zdecydowałabym się na kupno mebli z tej sieci sklepów, złe opinie słyszalam ...
_________________
pozdrawiam Monika
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 27, 2013 2:59 pm   

Po prawie 2 miesiącach planowania, liczenia, oglądania w sklepie, przeglądania katalogów... w tym tygodniu wreszcie zamówię meble z Ikei :wink:
Front biały Abstrakt, blat Numerar dwustronny - ciemnoszary z drewnianą krawędzią. Zlew, zmywarka, płyta gazowa, piekarnik też będą z Ikei (zintegrowane, zabudowane).
Z braku innych możliwości musimy zamówić ich transport. Mówicie, że skompletowanie mebli nie jest skomplikowane? Chcemy też zamówić montaż. Dziewczyny czy Wasi mężowie sami montowali, zawieszali kuchenne meble? Dużo czasu im to zajęło? Mój małż po 3 dniach skręcania mebli salonowych z Agaty stwierdził, że do kuchni musi fachowiec przyjechać.
Koniecznie trzeba mieć zrobiony ich projekt?
Do tej pory w Ikea z mebli kupowałam sofę, komodę... Nigdy nie było to aż tak "poważne" zakupy. Czy może na coś powinnam zwrócić szczególną uwagę? Dzięki za podpowiedzi ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Lis 27, 2013 3:40 pm   

Paolina napisał/a:
Dziewczyny czy Wasi mężowie sami montowali, zawieszali kuchenne meble? Dużo czasu im to zajęło?


sam mąż pewnie by je skręcał z miesiąc :wink: ale z pomocą teścia na początku (montaż blatu, zlewu - jest straaaasznie ciężki, bodajże ok.35 kg i stojącej szafki z piekarnikiem) i moją - w przypadku pozostałych szafek / szuflad, itd. daliśmy radę w ok. tydzień z tego, co pamiętam (normalnie pracując oczywiście - kuchnią zajmowaliśmy się po pracy). Dla mnie zakup mebli z Ikei (i wiążąca się z tym oszczędność względem firm meblarskich robiących zabudowę pod wymiar) wiąże się z montażem własnym - korzystając z montażu ikeowego cena kuchni wzrasta. Podstawa to oczywiście wkrętarka (a najlepiej dwie), no i uważne trzymanie się instrukcji.

Paolina napisał/a:
Mówicie, że skompletowanie mebli nie jest skomplikowane?

ja juz się wypowiadałam w tym wątku w tej kwestii - dla nas absolutnie nie było :)

Paolina napisał/a:
Koniecznie trzeba mieć zrobiony ich projekt?

Podobno trzeba, ale ja nie miałam :wink: Zrobiłam swój projekt "odręcznie", uważnie pilnując wszystkich wymiarów i miałam też wydrukowaną listę wszystkich elementów (tabela z Excela), która zawierała nazwę elementu, model, wymiary i cenę, wystarczyło.
_________________


 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 27, 2013 5:12 pm   

Paolina ja z IKEI brałam cały pakiet usług - od projektu po montaż. Tyle, że u mnie w kamienicy trzeba było kombinować i docinać dość nietypowo. Mąż się nie chciał podejmować. Akurat trafiliśmy na promocję kuchenną, więc wyszło nas nieco taniej niż standardowe ceny. Teraz chyba też jest jakaś promocja na kupno kuchni. U nas meble kuchenne obejmują trzy ściany na dole i dwie na górze - panom zajęło to jeden dzień od rana do wieczora, więc według mnie naprawdę szybko (wstępnie miało to zająć 1,5 dnia).
_________________

 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 4:11 pm   

Dziękuję za podpowiedzi. Jutro kupuję meble. ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 5:23 pm   

Moj brat tez bierze meble z Ikei do kuchni.Zapomnialam nazwe frontow ale biale blyszczace.Jeszcze nie zamowil ale chce wlasnie od projektu po kompletowanie,transport i montaz.
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 04, 2013 6:48 pm   

Blue napisał/a:
Zapomnialam nazwe frontow ale biale blyszczace


To może właśnie "mój" biały Abstrakt ;)

Bian napisał/a:
Teraz chyba też jest jakaś promocja na kupno kuchni.


Tak - za każdy tysiąc wydany na kuchnię dostaje się 100 zł na karcie rabatowej.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
ancia 

Dołączyła: 24 Gru 2013
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 1:14 pm   

U nas w Lublinie w tym roku ma powstać IKEA to będę mogła się wypowiadać w kwestii ichproduktów ;)
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 6:21 pm   

Kuchnia od ponad 2 tygodni cieszy moje oko ;) . Jestem zadowolona i z mebli i ze sprzętów (piekarnik, płyta, okap). Panowie montażyści uwinęli się w 1 dzień (chociaż początkowo była mowa o 2 dniach).
Ale gdybym mogła cofnąć czas :mrgreen: to na pewno zapłaciłabym też za projektowanie. Godzinami dopieszczałam projekt w domu. Rozmawiałam z kilkoma osobami z Ikei. Trzykrotnie wracałam się do domu przed zamówieniem mebli, żeby jeszcze coś zmierzyć, bo a to np. ktoś wspomniał o maksymalnym kącie odchylenia rurki od gazu (zmieniało się to w zależności od sprzedawcy), itp. Przy montażu i tak nowe problemy wyszły.
Tak więc doradzam wszystkim projektowanie! ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl