Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Najna
Autor Wiadomość
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 8:28 pm   

Nitka z nami kobietami chyba już tak jest, że mają wątpliwości, ja też się zastanawiam jak zareaguję jak już włożę moją suknię :D
Ppola uspokoiłaś mnie, już naprawdę zaczynałam się martwić :wink:
Ile jest przymiarek w Najnie - dwie czy czasem zdarza się więcej? Jest jakiś limit przymiarek? Pozdrawiam :wink:
_________________
 
 
smerfetk@ 


Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 10:14 pm   

Przewaznie sa 2 lub 3 przymiarki ( tak ok. 2 miesiące przed ślubem pierwsza) ..ja miałam 3 bo byla koniecznosc zwęzenia sukni.
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 10:46 pm   

no i zamówiłam suknię w Najnie na Jaracza 6. p. Agnieszka to rewelacyjna kobieta :D bardzo pomogła mi w wyborze i widać że doświadczona w swoim fachu. Muszę przyznać, ze gdyby nie jej rady to pewnie na tą suknie bym się nie zdecydowała :) jestem bardzo zadowolona :)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Jouliettka 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 251
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 5:26 pm   

Aga1986 napisał/a:
no i zamówiłam suknię w Najnie na Jaracza 6. p. Agnieszka to rewelacyjna kobieta :D bardzo pomogła mi w wyborze i widać że doświadczona w swoim fachu. Muszę przyznać, ze gdyby nie jej rady to pewnie na tą suknie bym się nie zdecydowała :) jestem bardzo zadowolona :)


Aga zgadzam się z Tobą. Pani Agnieszka na prawdę potrafiła doradzić. Też właśnie tam zamówiłam suknię. Mam tylko nadzieję, że to dobre wrażenie nie zniknie na pierwszej przymiarce.
_________________


 
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 04, 2010 2:25 pm   

Moja koleżanka, u której zresztą świadkowałam na ślubie, kupiła suknię w Najnie, z obsługi była zadowolona. Prawda, ekspedientki dobiorą fason, doradzą dodatki. Suknia doszła szybko, poprawki zrobiono sprawnie i bardzo dobrze, poza tym koleżanka dostała kupony zniżkowe na garnitur i koszulę dla młodego i chyba jakąś zniżkę w konkretnej kwiaciarni.

Mnie jednak zniechęciło to ciągłe trajkotanie kobiety, która się nami zajmowała. Swojej sukni w Najnie nie kupię, właśnie ze względu na to ciągłe stereo. Wole wybrać coś w ciszy niż ciągle słuchać gadania, gadania, gadania...Ochów i achów, jak to się pięknie wygląda w sukni. Poza tym, nie wiem jakie kolekcje mają obecnie, w zeszłym roku mieli praktycznie same bezy. A to nie moja bajka.
_________________
 
 
Nitka 

Wiek: 37
Dołączyła: 25 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 11:22 am   

Z sukni jestem zadowolona bo wyglądałam bajkowo ale z pracy pań już mniej bo chyba mi nie podczepiły materiału tak jak się umawiayśmy i miałam problem z chodzeniem przez to. Fakt schudłam chyba trochę ale genialna świadkowa spieła ją na tyle mocno w pasie że było dużo lepiej chociaż że sukienka tak czy inaczej sięgała do ziemi ale nie tak jak wcześniej. Szkoda że nie odbierałam jej sama tylko rodzice i że nie wolno przymirzać bo by się dzało. Minus dla pań z salonu że nie dotrzymują słowa. Ważny jest jednak dla mnie fakt że wesele się udało i bawiłam się na nim świetnie :)
Ostatnio zmieniony przez Nitka Pon Maj 10, 2010 11:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 11:28 am   

Nitka napisał/a:
Minus dla pań z salonu że nie dotrzymują słowa

Zgadzam się, mnie mówiły, ze będę mogła przymierzać moją suknię kiedy tylko będę chciała, a później okazało się, że trzeba się specjalnie umawiać i że przymierzam na własną odpowiedzialność, jak pobrudzę to mój problem...a gdzie obietnice, że jak będę przechodzić obok sklepu to mogę w każdej chwili wejść i przymierzyć, albo nawet zabrać kogoś ze znajomych czy z rodziny żeby sobie obejrzał? Po co tak ściemniać!
_________________
 
 
akarolka 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 2:03 pm   

ja tez zamówiłam sunkię w najna w salonie u p. Agnieszki i nie słyszałam że sunknię można przymierzyć wtedy kiedy ma się na to ochotę, zresztą w informatorze który dostaje się przy składaniu zamówienia opisane ścisłe zasady salonu. Zresztą dziewczyny przymierzanie sukni ślubnej różni się od zwykłego przymierzania kiecek, chciałybyście jednocześnie żeby sunkia w dniu ślubu była w idealnym stanie a z drugiej strony chciałybyście przymierzać ją co pięć minut. W salonach nie pracuje znowu tak duzo pań i nie są na wyłączność tylko jednej panny młodej. Nie zachowujcie się jak księżniczki i nie czepiajcie się szczegółów.
 
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 2:34 pm   

akarolka napisał/a:
ja tez zamówiłam sunkię w najna w salonie u p. Agnieszki i nie słyszałam że sunknię można przymierzyć wtedy kiedy ma się na to ochotę

A ja słyszałam i co więcej nie mogłam się zdecydować na suknię i ten fakt skutecznie mnie zachęcił...
Doskonale rozumiem, że zbędne jest takie przymierzanie, ale poczułam olbrzymie rozczarowanie, gdy się okazało,że to co mi mówiono jest nieprawdą, bo nie rozumiem po co takie zapewnienia.
aKarolka ta sama data :wink: pozdrawiam
_________________
 
 
akarolka 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 11, 2010 2:38 pm   

nie zniechęcaj się bo tam suknie są śliczne. ja chodziłam po wielu salonach i jednak w tym panie zajęły się mną profesjonalnie, nie wszędzie tak jest niestety.
Na pewno nie będziesz miała czasu żeby co chwilę przymierzac suknię a poza tym będziesz miała czas żeby się nią jeszcze nacieszyć. postaraj się zrozumieć osoby które tam pracują, gdyby każda z nas chciała co chwilkę patrzeć na swoją suknię nie miałyby czasu żeby do każdego podejść indywidualnie.
Fajna data :wink:
 
 
 
wioleta1979 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 41
Skąd: Aberdeen/Łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 8:17 am   

Dziewczyny a jak wyglądała sprawa tak zwanego rabatu o którym mówią Panie jak wybiera się suknie? W moim przypadku mama się dopytywała czy jakiegoś rabatu nie będzie można dostać. Panie owszem, że można ale to przy uiszczeniu opłaty końcowej za suknie. Mój rabat to były 2 pary rajstopek białych i stringi. Dodam, że suknia wraz z dodatkami tani mnie nie wyszła. W związku z tym jestem ciekawa jak to wyglądało w innych przypadkach.
A ogólna ocena salonu 6/10
_________________

Ostatnio zmieniony przez wioleta1979 Czw Maj 13, 2010 8:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 8:26 am   

wioleta1979, mi Pani wpisała na karcie że udzieli mi rabatu 300 zł na dodatki. Planuję kupić tam albo buty albo welon
 
 
kasik84 

Dołączyła: 03 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 7:54 pm   

Hej dziewczyny poszukuję sukni agnes 1922 może być zdjęcie może któraś ma ?? kiedyś widziałam ją w najnie właśnie ?? ? ;)
 
 
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Sro Cze 30, 2010 9:50 pm   

czy można poszerzyć sukienkę ślubną? :?
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 10:00 am   

wioleta1979 napisał/a:
Dziewczyny a jak wyglądała sprawa tak zwanego rabatu o którym mówią Panie jak wybiera się suknie?

Mnie się wydaje, że zależy to od tego kto przy zakupie sukni nas obsługuje i w jakim jest nastroju...
Ja dostałam rabat na suknie 400 zł, plus obcięcie trenu i figi gratis :smile:
Osobiście jestem bardzo zadowolona z obsługi w salonie (p. Agnieszka) i z rewelacyjnej obsługi krawieckiej pani Ewy.
W mojej sukni było sporo modyfikacji, pani Ewa świetnie wszystko zrozumiała, wykonała idealnie :smile:
W mojej ocenie 10/10!
_________________
 
 
Jouliettka 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 251
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 2:00 pm   

Ja dostałam bez żadnego pytania rabat 300 zł. Także w salonie u Pani Agnieszki :] Bardzo polecam. Podczas pierwszej przymiarki na prawdę super, nie mam żadnych zastrzeżeń. Suknie mam do poprawy tylko troszkę w biuście, ale cała reszta extra. Nie rozumiem także zastrzeżeń do stylistki. Bardzo fachowo dobierała dodatki. Jej rady były bardzo przydatne.
_________________


 
 
 
rozowa0 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 86
Skąd: Aleksandrów Ł
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 3:15 pm   suknia

ja rozmawialam z p. Dorota. przesympatyczna kobieta umiejaca fachowo doradzic co i jak. od razu uprzedzila o rabacie ok 300zl. 200 na przymiarkach i 100 od tak :) jade w sobote zamowic moja suknie :) mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok

[ Dodano: Wto Lip 06, 2010 4:42 pm ]
dziewczyny ile mialyscie przymiarek?



 
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 6:17 pm   

Ja miałam dwie i w zupełności wystarczyły :D
_________________
 
 
ewastol86 

Wiek: 37
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 7:58 pm   

A jakie ceny są w najnie tak mniej więcej?
 
 
rozowa0 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 86
Skąd: Aleksandrów Ł
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 10:04 pm   ceny

oj rozne.. czesto jest tak ze po sezonie jest suknia o te 30-40% tansza ale sa i takie ktore nie schodza z ceny (moja taka jest niestety). tak w granicach mniej wiecej od 1200-1300 wzwyz przynajmniej tak bylo w marcu..
 
 
 
ewastol86 

Wiek: 37
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 13, 2010 8:37 am   

Znajdę tam coś ładnego w kształcie litery A,raczej skromnego, przyozdobionego ale tak ze smakiem bez nadmiaru koronek i takich tam?
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 13, 2010 9:50 am   

ewastol86, znajdziesz na pewno- chociażby moja faworytka Sposa Berlin :wink:
_________________
 
 
ewastol86 

Wiek: 37
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 13, 2010 9:57 am   

Dzięki za pomoc. W takim razie odwiędzę ten salon.
:P
Ja już prawie wybraną miałam suknię i okazało się,że nie pasuje ona dla osoby o niskim wzroście takiej jak ja. Głupio bym w tym wyglądała,dlatego to nie koniec poszukiwań.
Ostatnio zmieniony przez ewastol86 Wto Lip 13, 2010 12:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rozowa0 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 86
Skąd: Aleksandrów Ł
Wysłany: Wto Lip 13, 2010 12:21 pm   suknia

ja wybralam model catania z kolekcji sposa. znajdziesz ja na stronie
http://www.salon-demi.pl/...?category=sposa w 3 rzedzie pierwsza od lewej :) koszt 2500zl
 
 
 
akarolka 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 03, 2010 2:28 pm   

Hosiole napisał/a:
chociażby moja faworytka Sposa Berlin
moja suknia - piękna

Ostatnio byłam na 1-szej przymiarce, wszystko super, bez naciągania. Co prawda do poprawki miałam tylko długość, ale jezeli chodzi o poradę pani stylistki to strzał w 10. Polecam salony Najna a szczególnie ten najbliżej Wschodniej gdzie pracuje p. Agnieszka.
 
 
 
Barbarina 

Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź, Italia
Wysłany: Pią Sie 06, 2010 8:32 am   

też byłam klientką Najny, jaracza 4a. Jestem bardzo zadowolona ze wszystkiego - od poczatku do końca. dostałam zadowalający rabat na suknię oraz później na dodatki od Pani Patrycji która jest przecudną kobietą. Z sukni jestem potrójnie zadowolona, była jedyna w swoim rodzaju za przystępną cenę. Przeżyła dwa wesela, w Polsce i później we Włoszech i nic z nią się nie stało, a muszę powiedzieć ze jej nie oszczędzałam (przeżyła ataki obcasów moich kochanych gości i nic, nawet jednego naderwania)
Mogę z czystym sumieniem polecić salon Najna (i Panią Patrycję)
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:24 pm   

dziś byłam na drugiej przymiarce i jestem bardzo zadowolona, każda moja uwaga została uwzględniona, Pani Ewa prześwietna kobieta.Efekt czyli fotki sukni w moim dzienniczku. Teraz czeka mnie tylko odbiór sukni :smile: Ja dostałam 50 zł rabatu przy zakupie:)
_________________

 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 4:06 pm   

jestem już po pierwszej przymiarce :smile:
powtórzę, że Pani Agnieszka to rewelacyjna kobieta, zna się an swoim fachu i wie po co tam jest !! wybrała dla mnie najlepszą suknie na świecie, moja mama popłakała się ze wzruszenia jak mnie zobaczyła :wink: jestem bardzo zadowolona z ich salonu, naprawdę szczerze polecam i warto posłuchać rad Pani Agnieszki :smile:
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 8:01 pm   

Czas na moją opinię :smile:
Jestem zachwycona panią Ewą, świetna krawcowa przemiła kobieta:) Spisała się na medal, pięknie skróciła moją suknię i była idealnie dopasowana, mimo, ze schudłam kilka kg :)
Wszyscy goście byli zachwyceni moja suknią. Lepszy numer odwaliła moja mama i zamiast halkę założyć mi normalnie, założyła tiulem do środka :roll: Na szczęście po pierwszym tańcu świadkowa założyła mi ja poprawnie, ale co ja przeżyłam przez to ... - kilka razy bym się przewróciła:) Także uważajcie dziewczyny, bo mamy bywają bardziej zestresowane od nas :smile: :smile: :smile:
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 9:53 pm   

ja niestety nie pamiętam imienia krawcowej, ale to kobieta która świetnie zna się na swoim fachu, wszyscy pracownicy w Najnie są profesjonalni i tak też potrafią doradzić, jestem bardzo zadowolona z wyboru tego salonu, suknia była idealna, dokładnie tak jak zamówiłam, wszystkie Panie są przemiłe i służą radą w każdej sytuacji.
Już po ślubie i w tej chwili jednak zrezygnowałabym z trenu, który niestety odpina się za każdym razem gdy ktoś przydepnie suknie itp dużo było z tym kłopotu, chociaż w kościele wyglądał pięknie :) ale to chyba wada każdej sukni z trenem... a nie salonu...
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 8:54 am   

Mój tren raz zawiązany trzymał się dzielnie całe wesele, nawet tydzień po ślubie gdy chciałam go odwiązać musiałam sobie pomóc widelcem, bo inaczej bym nie dała rady :) :) Mnie nie przeszkadzał i nawet nie zauważyłam jego obecności.
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 9:13 am   

Stokrotka812 napisał/a:
Mój tren raz zawiązany trzymał się dzielnie całe wesele, nawet tydzień po ślubie gdy chciałam go odwiązać musiałam sobie pomóc widelcem, bo inaczej bym nie dała rady :) :) Mnie nie przeszkadzał i nawet nie zauważyłam jego obecności.

Jakbym czytała o sobie :smile:
Mój tren moja mama następnego dnia też odwiązywała przy pomocy widelca, bo taki mocny supeł się zrobił :lol:
_________________

 
 
beata luczynska 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2009
Posty: 13
Skąd: Łodz
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 11:14 am   

Krawcowe w najnie maja super,bynajmniej ja nie miałam zadnego problemu!wszystkie poprawki były zrobione idealnie!polecam!
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 8:55 pm   

Swoja droga ciekawe co się stało ze stroną internetową Najny... bo od wczoraj chyba jej nie ma.
_________________

 
 
Monisqua 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Belchatow/Paryz
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 4:13 pm   

ja rowniez kupilam swoja suknie w Najna :) Jest absolutnie cudowna.. Do czerwca czekam na nia... Zastanawiaja mnie jednak przymiarki o ktorych piszecie... Ja zostalam poinformowana, ze gdy suknia zostanie przysłana z Włoch, otrzymam telefon i wtedy umawiam sie na przymiarke na konkretny dzien w ktorym pani krawcowa jest calkowicie do mojej dyspozycji.. Przez caly dzien! "Nie wyjedzie Pani od nas w ten dzien z salonu bez sukni"..
_________________
 
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 12, 2011 9:10 pm   

Monisqua dostajesz od nich sms o treści "suknię mamy zapraszamy"(albo coś w podobnego :D ) i wtedy dzwonisz i umawiasz się na konkretny termin i godzinę. Pani krawcowa jest do Twojej dyspozycji, ale tak naprawdę trwa to chwilę, zdejmie miarę i koniec. Przy Tobie nie będzie przecież nanosiła poprawek ;) Następnie jest druga przymiarka typowo sprawdzająca, dobierane są wówczas też dodatki. A suknię odbiera się zupełnie innego dnia i wtedy już nie można sukni przymierzać.
_________________
 
 
Monisqua 

Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 14
Skąd: Belchatow/Paryz
Wysłany: Sob Lut 12, 2011 10:54 pm   

Stokrotka, serio?? jakto nie mozna przymierzac? a jesli cos nie bedzie dobrze, to moja brocha juz? Bardzo niefajnie, oj bardzo.. Tym bardziej, ze ja nie jestem na miejscu, zebym mogla na kilku, chociazby 2 przymiarkach byc...
Stokrotko, dziekuje za ostrzezenie.. I obiecuje dziewczyny, ze dam znac jak to sie odbylo :)
_________________
 
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 7:17 am   

Nie martw się suknię dobiera się tuż przed ślubem i na pewno jet dobra, dzięki właśnie tym dwóm przymiarką. Pani krawcowa powiedziała mi, że dwie przymiarki są właśnie po to żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, bo jakby się uprzeć to jedna by wystarczyła.
W Twojej sytuacji na pewno potraktują Cię wyjątkowo i może zrobią tak, żeby była właśnie jedna. W każdym razie lepiej pytaj dokładnie o wszystko, żebyś miała jasną sytuację. I koniecznie jak będziesz umawiać się na termin przypomnij im jaka jest Twoja sytuacja :)
_________________
 
 
szajenka 

Dołączyła: 01 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 9:11 pm   

NAJNA to najlepszy salon w lodzi mialam sukienke cudna dobrali mi piekne dodatki i w dzien slubu wygladalm przepieknie .NAjna to profesjanalny sklep z sukniami naprawde ich polecam i dodam jeszcze ze jestem dosc wybredna osoba .NAjna najlepsza
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 9:16 am   

Wczoraj byłam na pierwszej przymiarce i jestem bardzo zadowolona z obsługi w Najnie. Pani krawcowa fachowo się mną zajęła, nic jej nie umknęło, zaproponowała różne opcje podpięcia trenu, była bardzo serdeczna. Następnie zajęła się mną Pani stylistka, która dobrała mi welon i pomogła przy wyborze dodatków. Miałam obawy, że ceny salonowe np. bielizny są kosmiczne, ale okazało się, że są przystępne. Za komplet bielizny zapłaciłam ok. 100zł. Druga przymiarka w czerwcu. Na pewno też zdam relację :D
_________________


Ostatnio zmieniony przez Agu24 Sro Maj 18, 2011 9:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasiam 

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 04, 2011 5:59 pm   

Hej Dziewczyny :) już pisałam to na innej stronie, ale jestem tak szczęśliwa i nareszcie zadowolona, że muszę to powtórzyć :D wczoraj byłam w kilku salonach i na koniec poszukiwań trafiłam do NAJNY na ul. Jaracza 4A (tej po środku) i jestem ZACHWYCONA!!! Są tam od wczoraj super promocje- obniżki nawet o przeszło 50% ceny!!!!! więc warto się wybrać :) Obsługiwała mnie p. Alicja przecudowna sympatyczna kobieta :D profesjonalistka, bardzo mi pomogła :) nie słodziła i nie "atakowała" mnie od samych drzwi wciskając suknie :P wybrałam kilka sukienek, a ona szczerze mówiła mi, w których wyglądałam niezbyt dobrze, zaproponowała inne modele i wybrałyśmy, tą która najbardziej pasuje do mojej figury, bo jak się okazało krój, o którym wcześniej myślałam nie jest stworzony dla mnie ;) generalnie jestem zachwycona sukienkami, CENAMI i ekspedientką- super babeczka :D ale jestem szczęśliwa :) w pon. jadę kupić tą jedna jedyną :D
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 11:17 pm   

kasiam, jaką suknię kupiłaś?
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
aniablue 

Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 4:07 pm   

Jestem po drugie przymiarce i muszę przyznać- jestem zachwycona :D podczas niej dodatki dobierała p. Alicja i jestem baaaardzo zadowolona z jej pracy :) kobieta zna się na rzeczy i ma nieprzeciętny gust ;) dobierała dodatki ze smakiem i gustem, proponowała duży wybór, nie pozostała obojętna :) Zaproponowała nowe bardziej gustowne dodatki (niż na pierwszej przymiarce) pasujące do mnie i mojej ślicznej sukni :D Przyznam, że czułam się wyjątkowo, ponieważ zajęto się mną profesjonalnie i poświęcono mi odpowiednia ilość czasu, nie jak za pierwszym razem kiedy czułam się zbywana :/ Byłam wtedy obsługiwana przez panią o piskliwym drażniącym głosie i przesadnej opaleniźnie („spaleniźnie”?) prosto z solarium- zero klasy i gustu… więc jeśli martwicie się (tak jak to było u mnie) o całą stylizację to jeśli to tylko możliwe proście Dziewczyny o pomoc p. Alicję :) przesympatyczna kobieta, serdecznie polecam ;) Pozdrawiam Was
 
 
kasiam 

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 3:46 pm   

All-me, wybralam White one 411 :) a Ty?
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 5:38 pm   

kasiam napisał/a:
All-me, wybralam White one 411 :) a Ty?

ja Ditte La sposa
http://www.google.pl/imgr...iw=1024&bih=611
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
desti 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 8:09 pm   

Ja swoją suknię też kupowałam z Najnie. Super obsługa ze strony Patrycji a także Pani Ewo. Wszystko było super dopracowane. Dodatków nie trzeba było sama suknia była tak piękna, każdy na plenerze pytał się gdzie suknię kupowałam :)Dziękuję
 
 
ania 26 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 11:59 am   

Ja byłam w Najnie przy Jaracza 6. To nie był mój pierwszy salon jaki odwiedziłam. Jak weszłam mogłam sobie spokojne obejrzeć wszystkie sukienki. Spodobała mi się wisząca na manekinie, Pani bez problemów zdjęła sukienkę i pomogła mi założyć. Od razu mi się spodobała, po prostu wiedziałam ze to musi być ta. Pani nawet przypięła mi welon i pokazała inne dodatki ale nie nalegała na to że będę musiała je kupić właśnie u nich.
Wpłaciłam zaliczkę dostałam halkę gratis, Pani mnie poinformowała że w grudniu będzie nowa kolekcja i jak sobie upatrzę inną to bez problemów będę mogla zmienić. ślub dopiero w czerwcu 2012 na zdjęcie miary mam przyjść w marcu. Pierwsza wizyta POZYTYWNA ;)
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 12:27 pm   

mi niestety w najnie sie nie poszcześcilo i pewnie tam nie wróce.. w 1 salonie panie poprostu "olaly" nas olały (byłam z kuzynką) jedna wprawdzie rozmawiala z Klientka, ale druga plotkowała ze znajomymi.. a w drugim powiedziała ze nie zdejmie sukienki ktora mi sie podobała z manekina bo jest za poźno... była 17 30 :? wiec sadze w w poł godziny zdazyla by to na spokojnie ze 3 razy zrobic.. ale jak nie to nie
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Sro Gru 14, 2011 10:45 am   

Już w innych wątkach pisałam, ale tu też to napiszę - jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej obsługi w "Najnie". Rzeczowa, pomocna i życzliwa obsługa. Doradzają, donoszą suknie, potrafią także szczerze powiedzieć, że w danej suknie kiepsko się wygląda. Oceniam na 6+ :)
_________________


 
 
anna.booo 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Gru 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 25, 2011 9:42 pm   

Hej :) poświęciłam ostatnio dzień na szukanie sukni ślubnej i było tak...
Poszłam do Najny na Jaracza 6 i nie wiem jak to powiedzieć żeby nikogo nie urazić, ale większość sukienek nie ma w sobie za grosz elegancji i wygląda jak z wiejskiego (nie ujmując wsi) wesela z lat 90' a panie, które tam sprzedają cóż pasują idealnie do asortymentu ;)
później poszłam do Najny przy Jaracza 4. Tam obsługiwała mnie pani bardzo mocno opalona w solarium z piskliwym głosem (nie pamiętam imienia) przymierzyłam dwie sukienki,były ładne lecz pozostawiłam je jako tzw. koła ratunkowe gdybym już nic nie znalazła.
Kiedy wyszłam zorientowałam się że pominęłam środkowy salon Najna Jaracza 4A :) gapa ze mnie ;) i całe szczęście, że tam trafiłam :D obsługiwała mnie p. Alicja- bardzo miła i sympatyczna kobieta, podoba mi się jej podejście do klienta (a na tym się znam, bo prowadzę we Wrocławiu szkolenia na temat pracy z ludźmi w handlu). Z tego co czytam wiele dziewczyn pozytywnie wypowiada się na temat pani Alicji :) Przymierzyłam sukienkę, która spodobała mi się na wieszaku, a później sama zaproponowała mi 3 i powiem szczerze- bomba!! :D Zauroczyła mnie jedna- śliczna, koronkowa, romantyczna sukienka, która ukryła mój brzuszek i tak wydłużyła mi nogi, że nie mogłam się nadziwić i napatrzeć :P :D po świętach zabieram do salonu mamę i zamawiam moje cudo :D Generalnie jestem bardzo zadowolona :) suknia piękna :D :D :D obsługa rewelacyjna!!! :) serio polecam Panią Alicję uważam, że doradzi każdej z Was :) zauważyłam, że w tym salonie pracuje jeszcze kilka pań więc radzę prosić od razu na wejściu by obsługiwała Was P. Ala.
Ojjj rozpisałam się strasznie, ale chciałam się z Wami podzielić moimi przemyśleniami, bo wiem jak dla każdej z nas ważny jest Ten Wyjątkowy Dzień ;) Pozdrawiam

edit:usunęłam fragment nie na temat
Ostatnio zmieniony przez ppola Nie Gru 25, 2011 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl