Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Najna
Autor Wiadomość
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 12:07 pm   

W sobotę zrobiłam rundkę po sklepach w poszukiwanu butów i przy okazji weszłyśmy z mamą do Najny "odwiedzić " naszą sukienkę. Mama strasznie przeżywała, ze pewnie mi ą zniszczą przy skracaniu, bo jest dwuwarstwowa i ma tiul haftowany o różnym natężeniu po całości. Powiem wam, że też zaczęłam o tym rozmyślać. Na szczęście pani nam wytłumaczyła, że nie biorą się za skracanie czegoś czego się nie da, a aplikacje na tiulu są naszywane i trzeba je odpróć i naszyć od nowa. Cieszę się, że dałam się mamie namówić na ponowne jej oglądanie bo się dzięki temu uspokoiłam. I już nie mogę się doczekać przymiarki - pewnie za dwa tygodnie.....

[ Dodano: Nie Maj 22, 2005 12:10 pm ]
O i zapomniałam o jednym. Moja suknia zdrożała o 300 zł. Miałam szczęscie, że zamawiałam w marcu. Podobno okazało się, że mają najtańsze suknie La Sposy w kraju i zagrozili im zabraniem kolekcji jak ich nie podwyższą. Ale numery!
 
 
evitka 

Wiek: 49
Dołączyła: 09 Mar 2005
Posty: 4
Skąd: Łódź/Berlin
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 10:34 pm   

Hej Dziewczyny! Ja tu pierwszy raz...I juz jestem po tym WIELKIM DNIU. Mialam suknie z Najna, zakochalam sie w niej od pierwszego wejrzenia, byla super. Z salonu tez jestem bardzo zadowolona, wszystko bylo na czas, terminy taki ejak mi pasowalo, bardzo mila obsluga.
A tak bdw nie wiecie moze, gdzi emoglabym teraz sprzedac moja sukienke?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 11:01 pm   

evitka napisał/a:
A tak bdw nie wiecie moze, gdzi emoglabym teraz sprzedac moja sukienke?

Może w komisie internetowym? Tutaj wątek z adresami: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1423
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
evitka 

Wiek: 49
Dołączyła: 09 Mar 2005
Posty: 4
Skąd: Łódź/Berlin
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 2:21 pm   

kryszka napisał/a:
Może w komisie internetowym? Tutaj wątek z adresami: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1423


Dzieki wielkie. O Allegro wiedzialam, ale tam jak zaobserwowalam nikt nie kupuje sukienek slubnych.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 5:46 pm   

Wiesz, to nieraz tylko pozory. Mnóstwo dziewczyn woli się dogadać poza Allegro, żeby nie płacić prowizji. Ale warto spróbować wszędzie, większe prawdopodobieństwo znalezienia kupca.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 9:50 am   

wracam do najny
jestem już po dwóch przymiarkach
i po ostatniej jestem zachwycona!!
sukienka super, wyglądałam wczoraj pięknie
wybrałam welon, halkę mam nową
sprzedaja za 80 zł, wypożyczają za 70 zł
więc chyba się nie opłaca..

mam jeszcze 3 przymiarę, bo trzeba suknie skrócić
i już w przyszłym tyg ślub, zobaczymy jak bedzie
ja w każdym razie jestem juz spokojna
bo tańczyłam w sukni, klękałam i siedziałam i wszysko ok
aha i pani lrawcowa skróci mi halkę, tak bym sobie obcasem nie
zrobiła dziury w kole!!
naprawdę było super, mimo wielu obaw!
_________________
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 11:56 am   

Tusiu to super że wszystko się dobrze ułożyło :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
monique 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Lut 2005
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 11:25 am   

to super :spoko:
_________________
serdecznie pozdrawiam Gość i życzę miłego dnia ;-)
 
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2005 6:39 pm   

ja tez się cieszę
jeszcze jutro ostateczna przymiarka - na 5 dni przed!!
_________________
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 11, 2005 9:42 pm   

Jestem załamana. Dzwoniłam do Najny zeby zapytac o cene sukienki w której się zakochałam. Drogo: 2200, ale nie to jest najgorsze. Powiedzieli mi, że suknie maja tylko na 175 cm wzrostu. A ja myślałam, że oni szyją na miarę :(
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 6:17 pm   

bajeczka napisał/a:
Powiedzieli mi, że suknie maja tylko na 175 cm wzrostu. A ja myślałam, że oni szyją na miarę :(


Ale co to za selekcja? Oni myślą, że wszystkie panny młode mierzą pprzepisowe 175 cm? Nie rozumiem zupełnie... :?
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 10:07 am   

To chyba chodzi o rozmiar uniwersalny, który mają do przymiarki. Suknie szyją przecież na miarę lub sprowadzają z zagranicy i je dopasowują. Może się źle z tą panią zrozumiałyście.
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 10:22 am   

Od nas chyba dziewczyny kupowały w najnie i chyba też nie wszystkie miały powyżej 175
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 9:06 pm   

Agatka_P napisał/a:
Od nas chyba dziewczyny kupowały w najnie i chyba też nie wszystkie miały powyżej 175


No własnie - skrócenie dla nichnie jest problemem.

Wymarzona kiecka jest z zeszłorocznej kolekcji i musiałabym ją kupic w przeciagu miesiaca, bo potem wycofaja ja zupełnie :(
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 8:15 pm   

Najna ma nową strone www.najna.pl
 
 
ewcia 

Dołączyła: 12 Sty 2006
Posty: 15
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Pią Sty 13, 2006 11:04 pm   

Ja niedawno zamówiłam tam suknie- Jaracza 6. I jak na razie z obsługi jestem zadowolona. Zaskoczyli mnie nawet drobnym prezentem w postaci podwiązki. Zobaczymy co będzie dalej, ale mam nadzieję, że wszystko O.K.

tapeta MIŚ.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 689 raz(y) 4.61 KB

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sty 13, 2006 11:08 pm   

Ewciu, a co to za sukienka? Masz może zdjęcia?
_________________
chez alma |
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 10:16 am   

Mnie się podoba jedna sukienka w Najnie wisiała na manekinie niedawno taka prosta z gorsetem bez ramiączek, rozkloszowana spódnica, na dole spódnicy cekinki i na górze gorsetu i długi tren o ile dobrze widziałam. ?nieżno biała. Mam zdjęcie ale kiepskiej jakości

To ta druga która widać


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 2:17 pm   

No i proszę jak się mogą przydać telefony z aparatem. :lol: Dobry pomysł na robienie zdjęć na przymiarkach. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 2:50 pm   

kryszka napisał/a:
No i proszę jak się mogą przydać telefony z aparatem. :lol:

Ja robiłam z ukrycia z za rogu :oops:
kryszka napisał/a:
Dobry pomysł na robienie zdjęć na przymiarkach. 8)

A na przymiarce może byc kłopot bo tam się wiecznie kręcą panie chyba że jak się człowiek ubiera to wtedy może pań nie ma nie wiem bo jeszcze nie przymierzałam to można zdjęcie odbicia w lustrze zrobić
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 2:54 pm   

Agatko - na przymiarkach nie ubierasz się sama. Wszystie rzeczy zakładają na ciebie panie z salonu.
Gdzieniegdzie nie można nawet dotykać sukien (np. żeby sobie wygładzić spódnicę albo dotknąć materiału na wieszaku). :roll:


Ale zdjęcia może robić niezwykle rozgadana przed telefon osoba towarzysząca. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 2:56 pm   

No tak w sumie masz racej tylko że dźwięk robienia zdjęcia bardzo często słychać w telefonie. Bo takto można by intensywnie wysłać smsa :wink: który były by zdjęciami tylko ten dźwięk robienia fotki to już kłopot
 
 
ewcia 

Dołączyła: 12 Sty 2006
Posty: 15
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 2:03 pm   

Właśnie w tym tkwi cały problem, że nie mam zdjęcia. Myślałam, że na przymiarce pozwolą zrobić zdjęcie, bo przecież trzeba dobrać wiązankę, strój Młodego..., ale po tym co napisałyście to wątpię. Zdjęcia mojej sukni szukałam w internecie, ale nic z tego. Mogę jedynie podać jej rodzaj: Elizabeth Konin 1507. Może któraś z Was znajdzie. Będę bardzo wdzięczna.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 3:52 pm   

Ewcia jak zamówisz sukienkę to możesz zrobić zdjęcie.
Ale jak sobie mierzysz i chcesz zrobić sobie zdjęcie w sukni żeby położyć sobie jedno obok drugiego i na spokojnie wybrać to nie wolno - tzn. panie w salonach na wszelki wypadek nie pozwalają,
:wink:
 
 
ewcia 

Dołączyła: 12 Sty 2006
Posty: 15
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 9:50 am   

Dzięki :D pipi :D za bardzo cenną informację. Spadł mi kamień z serca. Pozdrawiam Cię.
 
 
Madusia 

Dołączyła: 19 Mar 2006
Posty: 14
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 9:38 am   

Ja też zamówiłam sukienkę w Najnie. W maju Panie mają do mnie zadzwonić. Jednego dnia mam przymiarkę, przeróbki i odbiór. Mam nadzieję,że wszytsko bedzie ok. Mam tez nadzieje,że na miejscu stylistka dobuerze mi niezbedne dodatki ;) A tak przy okazji jak wpadnie Wam w ręce sukienka AGORY 10-26 to dajcie znać. Nigdzie jej nie mogę odszukać :( ....to moja sukienusia :)
_________________
 
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 5:38 pm   

Ja rowniez wczoraj bylam w NAJNIE i zamowilam suknie.Przymierzylam tylko ta jedna i wszyscy chorem stwierdzili ze to ta.
Zaplacilam sto zlotych,reszte mam dowiezc w tygodniu a sama jakos nie jestem do niej przekonana. :cry:
Nie wiem dlaczego jestem taka niezdecydowana.

Pomozcie-co oniej sadzicie?

I w ogole jakie proponujecie dodatki?

suknia 001mała.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 788 raz(y) 37.29 KB

_________________
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 7:39 pm   

:) sukienka jest ok, ładna, a może nie jestes przekonana bo jest ich kilka i ciezko sie zdecydowac ale skoro osoby ktore byly ztoba mowia ze to jest ta to musialas swietnie wygladac, powiem tak od siebie ze prawie wszystkie sukienki sa ladne malo ktora mi sie nie podoba ale ta jest ładna :D
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 9:10 pm   

sylwia napisał/a:
powiem tak od siebie ze prawie wszystkie sukienki sa ladne malo ktora mi sie nie podoba ale ta jest ładna :D

Dokładnie takie samo mam zdanie każda sukienka różni się od siebie ale ma coś w sobie i twoja również ma coś w sobie
 
 
agulus 

Dołączyła: 20 Lut 2006
Posty: 21
Skąd: Łódz
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 12:07 pm   

Madusia a to nie jest przypadkiem model 26-10 z takimi rozowymi kwiatkami wysadzanymi kamykami??? z pieknym bolerkiem?
 
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 8:45 am   

Agatka_P napisał/a:
sylwia napisał/a:
powiem tak od siebie ze prawie wszystkie sukienki sa ladne malo ktora mi sie nie podoba ale ta jest ładna :D

Dokładnie takie samo mam zdanie każda sukienka różni się od siebie ale ma coś w sobie i twoja również ma coś w sobie


Uff dzieki wielkie. :P
_________________
 
 
bacha 


Wiek: 45
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 26, 2006 7:28 pm   

Laryssa twoja suknia jest śłiczna,sama muszę się tam wybrać :D
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 8:04 pm   

Jesli Ci sie ona podoba to musze powiedziec ze podobno w Furorze jest ona tansza o 300zl.Jutro to sprawdze to dam znac.

[ Dodano: Pią Mar 31, 2006 11:30 am ]
Tak,tak.Bylam i dowiedzialam sie wszystkiego.Suknia jest tansza o 300zl,jest tez z halka (w Najnie cena 2500zl bez halki),a jesli ktos byl na targach to ma rabat 200zl na dodatki.
_________________
 
 
Aagrafka 

Dołączyła: 23 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 23, 2006 12:33 pm   Agora z kamyczkami

Madusia jesli kupiłaś suknie Agory te z kamyczkami to pewnie pięknie w niej wygladzasz? ja tez ja kupiłam, troche inny kolor przyszedł niz w oryginale ale i tak piękna, martwi mnie tylko to ze taka masa dziewczyn ją kupiła, ja naszczescie ślub biore w Hiszpani, ale jesli brala bym w łodzi to zła bym była ze tyle dziewczyn ją kupiło,pozdro
_________________
aagrafka
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Kwi 23, 2006 10:15 pm   

Aagrafka, ale czy Twoi gości ebędą mieli okazję ogladać te wszystkie inne dziewczyny?
Czy może będziesz mijać się w drzwiach kościoła z panną w tej samej kreacji?

Niezależnie od tego, jak popularna jest sukienka, panna młoda na właśnym ślubie i weselu i tak będzie wyglądać niepowtarzalnie ;)
_________________
chez alma |
 
 
Aagrafka 

Dołączyła: 23 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 10:44 am   

pewnie masz racje ze kazda panna młoda wyglada inaczej, ale jakoś tak zawsze człowiek sie czuje lepiej jak wie ze ma coś niepowtarzalnego, indywidualnego!
_________________
aagrafka
 
 
Madusia 

Dołączyła: 19 Mar 2006
Posty: 14
Skąd: Skierniewice
  Wysłany: Nie Kwi 30, 2006 10:33 pm   

Tak 26-10 :) Ja nie biorę ślubu w Łodzi więc istnieje szansa,że Panna Młoda przede mną będzie miała inną sukienkę ;) mimo wszytsko uważam,że to baaaardzo dobry wybór. Suknia jest super!!!19.06 odbieram :) macie może fotki tej sukienki. Na stronie Agory mało ją widać. Będę wdzięczna za info.

[ Dodano: Nie Kwi 30, 2006 10:35 pm ]
Aagrafka napisał/a:
Madusia jesli kupiłaś suknie Agory te z kamyczkami to pewnie pięknie w niej wygladzasz? ja tez ja kupiłam, troche inny kolor przyszedł niz w oryginale ale i tak piękna, martwi mnie tylko to ze taka masa dziewczyn ją kupiła, ja naszczescie ślub biore w Hiszpani, ale jesli brala bym w łodzi to zła bym była ze tyle dziewczyn ją kupiło,pozdro

Kiedy masz ślub?
Jakie zamierzasz dokupić do niej dodatki?
Jaki kolor przyszedł? mam nadzieję,że się nie rozczaruję :(
_________________
 
 
 
Aagrafka 

Dołączyła: 23 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 5:25 pm   

Sukienka ma kolor troszkę w róż, a oryginała był raczej ecru, ale nie jest to wielka roznica dla oka:) z dodatków mam tylko welon i to bolerko! ślyb w pazdzierniku, Ty juz masz dodatki? jakiego jesteś wzrostu? bo ja malutka jestem strasznie sukienka na 155 rozmiar 32/34 pewnie na wyzszych osobach ładniej wyglada?pozdro
_________________
aagrafka
 
 
Madusia 

Dołączyła: 19 Mar 2006
Posty: 14
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Nie Maj 07, 2006 9:45 am   

Ja mam 164cm wzrostu. Bolerka nie mam, ponieważ ślub mam w czerwcu i stwierdziłam,że jak na czerwiec jest ciut "ciężkie".
19,05 jadę po odbiór sukienki i dopiero wtedy pomyslę nad dodatkami. Myślę jednak,że odpuszczę sobie dodatkowe ozdoby. Będę miała żywe kwiaty we włosach...to wystarczy :)
_________________
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 11:34 am   

wybralam sobie fajna sukieneczke wlasnie w najnie i jak czytalam jakie dziewczyny maja tu problemy z halkami zaczynam sie zastanawiac czy napewno chce tam dokonac zakupu:/
dziewczyny doradzcie? jak jest teraz z tymi halkami?
daja porzadne czy ciagle barachlo?
_________________
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 11:40 am   

Madzia a którą ja poprosze foteczke
Ostatnio zmieniony przez Agatka_P Pon Paź 09, 2006 11:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 11:44 am   

no wlasnie nie mam fotki:/ nie ma jej w necie bo to podobno nowa kolekcja. chyba pojade i zza szyby zrobie fotke jesli bedzie ją widac. szkoda ze nie mam fotki bo mam upatrzona jeszcze w barbarze na wieckowskiego i w sumie waham sie miedzy tymi dwoma a zadnej w calosci nie ma w necie...i az mi glupio znow wchodzic i ogladac... ale bede musiala...
w najnie to taka na duzym kole...gorset z cekianmi i takimi blyszczacmy koralikami natomiast sama sukienka jest tiulowa niby wszystkie warstwy sa proste a wierzchnia jest cala wyszyta krysztalkami blyszczacymi ktore mienia sie poprostu cudnie! i poupinana lekko rozami...sliczna ale dobrze nie pamietam. jak mierzylam bylam tak oczaroawana ale teraz nie moge sobie szczegolow przypomniec:/ kurcze! no musze sie w koncu zdecydowac a tu o najnie takie nieciekeawe rzeczy pisza...

[ Dodano: Pon Paź 09, 2006 11:53 am ]
moja przyjaciolka bierze slub w sobote i zamawiala suknie wlasnie w barbarze.
bedzie miala zloto ecru:) sliczna suknia!! i bardzo zadowolona z obslugi! jeszcze nic nie przeczytalam zlego o salonie barbara na wieckowskiego 10:)

ale jednak z najny zrezygnowalam :)
jak weszlam 2 raz mierzyc suknie i byla inna pani niz za pierwszym razem i probowala mi wmowic ze musze zaraz natychmiast ją zamawiac bo od listopada ona bedzie kosztowala 2400 a nie 1800 i ze teraz to chwilowa promocja , to dalam sobie spokoj. Za pierwszym razm uslyszalam ze to suknia z sezony 2007 za 1800 i ze jest nowa i na pewno bedzie caly rok i to w tej cenie... Poza tym buty są tam o ok 50 zl droższe niz te same fasony gdziekolwiek indziej... Ja najny nie polecam
_________________
Ostatnio zmieniony przez madzia8181 Sro Paź 25, 2006 8:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
alusha 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Wrz 2006
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 02, 2006 4:13 pm   

Dla mnie obsługa w Najnie jest dziwna. Pani mi powiedziala ze moge miec szeroka sukienke bo jestem usmiechnieta :D I powtorzyla to chyba 3 razy.
Tak sobie mysle moze to jest tak: szeroku usmiech = szeroka sukienka :mrgreen: :mrgreen:
_________________


Milego dnia Gość
 
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 02, 2006 7:28 pm   

Ja zamawiałam suknię w Najnie w październiku (2006) i nie zauważyłam, żeby obsługa była nie miła. Panie z chęcią ubierały mnie w najróżniejsze suknie, aż do tej jednej jedynej :) . Może jedna ze sprzedawczyń faktycznie trochę za bardzo się zachwycała (wielokrotnie powtarzała ) "jak ślicznie wyglądam" i, że "to suknia idealna dla mnie", ale cóż ona jest spzedawcą i być może taka jej rola :roll:
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 16, 2006 8:36 pm   

Ja na 99% będę brała sukienkę z najny.. nie dość, że sukienka śliczna to obsługa dla mnie była przemiła :)
_________________


Buziaki Gość
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Gru 17, 2006 11:10 am   

No to super :)
_________________

 
 
 
Oli 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 143
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 3:32 pm   

a ja w Najnie byłam i sukienke zamówiłam :-)

Dopiero teraz dotarłam do tego wątku.. zauważyłam, że Agatka zrobiła zdjęcie tej sukienki - koronkowa , jednak koloru kremowo- bezowego..a jak się okazało, biała pojechała do Niemiec ;-)

Panie bardzo miłe, doradzały, dawały przymierzać co tylko się chce..nawet ich sylistka pomagała.Ja jestem zadowolona! Tylko szkoda, ze nie mam zdjęcia..ale po pierwszej przymiarce na początku kwietnia na pewno pstryknę kilka fotek..
_________________
[url=http://www.pour-bientot.com][img]http://www.pour-bientot.com/3785696-1
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 31, 2006 4:47 pm   

Czekamy zatem z niecierpliwością :)
_________________

 
 
 
moni-2 

Wiek: 44
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 32
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 6:13 pm   

:)

ja tez kupial sukienke w najnie.

kilka dni wczesniej zwiedzilam kilka salonow sukni slubnych w zdunskiej woli a w nastepnym tyg po pracy pojechalam z mma i moim swiadkiem - bratem : do łodzi. odwiedzialam chyba 9 salonow; przymierzylam 12 sukni i wrocilam do Najny. Tam uwazam ze jest olbrymi wybor, barzo mila obsluga i piekne wnetrze .To moze szczegol ale przymierzac sukne stojac na skrzynce zbitej z desek a przymierzac ja w pieknej i duzej przymierzalni to mala roznica.. moze malo wazna ale szczegol do szczegolu... :0 ogolnie rzecz biorac bardzo polecam ten salon.... :)

Dzieki dziewczyny za nf o halkach... daje to do myslenia.. mielgo wieczoru :)
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 8:20 pm   

A pochwalisz się sukienką ? :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl