Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Najna
Autor Wiadomość
atomooffka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 1476
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 9:02 am   

Ja również mogę polecić salony Najny:)

przeurocza i pomocna P.Sylwia z I Najny i Paulina z II czy III Najny:)
Fachowa obsługa, super podejście i przede wszystkim świetnie dobierają wszystko:)

Kupiłam suknię i cały "osprzęt" właśnie tam - a moja Sis, która jest jednocześnie świadkową - ma zamiar kupić w I Najnie sukienkę dla siebie na mój ślub;)

POLECAM
_________________
TOTALNA MAGIA


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13691
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 7:56 pm   

WITAM!!!
Jeśli którakolwiek z Was wybiera się z najbliższym czasie do Najny- bardzo proszę o kontakt na priv, bo mam ogromny dylemat jeśli chodzi o moją suknię- kupiłam wystawową, mieli ją schować- a założę się,że dalej jest wystawiona do mierzenia~!!

Jest to dla mnie ogromnie ważne, bo słyszałam różne cuda o sukienkach z suwakiem i boję się, że ten suwak szlag trafi w najmniej spodziewanym momencie........albo że się w ogóle sukienka zniszczy .
Gdyby ktoś mógł to dla mnie sprawdzić........
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 8:40 pm   

Karolina1984, spokojn ie nie sądzę żeby tak zrobili.Ja co prawda w innym salonie kupowałam wystawową suknie ale od razu została schowana a później została sprowadzona nowa do mierzenia [wiem bo jak miałam swoje przymierki to taka sama wisiała na wieszaku}.Z suknią nic się nie stało dostałam dokładnie taką jak zakupiłam nie sądze aby taki salon pozwolił sobie na coś takiego.Ale jak tak się obawiasz to idź tam sama i rozwiej swoje wątpliwosci.
_________________

 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 12:39 pm   

w piątek odwiedziłam Najnę na Jaracza (chyba) 6. Przemiła obsługa - mimo że weszłam prosto z ulicy (taki spontan) p. Dorota zajęła się mną fachowo - doradzała, pokazywała w jakim kroju zatuszuje się moje (liczne) niedoskonałości no i znalazłam suknię która zaparła mi dech w piersiach, ale że mam jeszcze sporo czasu to zwiedzę inne salony. Jeśli któraś nie może się zdecydować na salon - NAJNA jest (w mojej opinii) niesamowicie przyjaznym miejscem i profesjonalnym
_________________
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 1:31 pm   

No jestem po ostatniej przymiarce. wieczna ze mnie malkontentka, ale z Najny jestem tylko i wyłącznie zadowolona.
Takiego jednak profesjonalizmu, nie spotkałam nigdzie indziej.
Gust pań które ubierają, doradzają- jest naprawdę nienaganny :o .
_________________
 
 
marta_lodz 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 105
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 12:29 am   

Kupilam w Najnie tej "środkowej" suknie, dwa welony, kolczyki i bransoletke. Generalnie wszystko okej, nie moge zlego slowa powioedziec, ale Panie sa az smieszne w tym swoim zdrabnianiu i wchodzeniu w 4 litery, myslalam ze jak jeszcze raz na przymiarce uslysze Anioleczku, Marteczko, Martuniu itddd itpp to zwymiotuje tęczą, zakrawa to o komizm według mnie. Ja wiem ze Panie musza byc mile zeby sprzedac jak najwiecej rzeczy ale chyba wszystko ma swoje granice, a dwie Panie z Najny "srodkowej" sa mistrzami wazeliny
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 8:52 am   

marta_lodz, wolę wchodzenie w de... aniżeli traktowanie jak intruza i "za dużą, za późną, czy też odległą terminowo PM".
_________________


 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 9:30 am   

marta_lodz napisał/a:
Panie sa az smieszne w tym swoim zdrabnianiu i wchodzeniu w 4 litery,


to fakt, zdrobnieniom nie ma końca, ale mnie to tylko i wyłącznie śmieszyło na przymiarkach, myślę, że nie ma się co tym przejmować, taki mają styl i faktycznie, tak jak napisała Dorotka_, - lepsze to niż traktowanie w drugą stronę :wink:
_________________
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2012 9:29 am   

Ja też jestem szczęśliwą posiadaczką sukni z Najny. Moją zadatkowałam w Najnie Elegancja czyli 6 (pierwsza od ul. Wschodniej) u p. Agnieszki. Pierwsza przymiarka i spotkanie ze stylistką ma być na miesiąc przed ślubem i tutaj mam pytanie - czy to nie jest już trochę za późno? Obawiam się, że wtedy np. mogę nie zdążyć zamówić pewnych dodatków itd.
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Sro Sie 22, 2012 10:34 am   

kisskiss, spokojnie, zdążysz :) jeśli masz ochotę to wszystkie dodatki możesz wybrać w Najnie, jeśli nie - miesiąc powinien wystarczyć na skompletowanie "wyprawki".
_________________


 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2012 10:50 am   

ewa.krzys, dzięki :) trochę mnie uspokoiłaś. Do mojej sukni będę potrzebowała dwa pasy - jeden fioletowy i taki jest w Najnie i drugi z kryształami i tego niestety nie ma. Pewnie będę musiała go gdzieś zamówić i właściwie to obawiam się, że właśnie z tym pasem mogę nie zdążyć, ale najwyżej poszukam go wcześniej.
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Sro Sie 22, 2012 11:14 am   

Dokładnie, zawsze możesz zacząć wcześniej szukać. Ja ze swojej strony mogę polecić zakup dodatków w Najnie - ja wszystko (łącznie z bielizną) tam kupiłam.
_________________


 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Sie 23, 2012 9:38 pm   

A może ktoś napisać jakie ceny sukien są w tych salonach Najna? Czy takie jak w Madonnie czy może bardziej przystępne (do 2500zł).
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Sie 23, 2012 11:15 pm   

Możesz znaleźć coś mniej więcej od 1200zł do ( strach zgadywać jaki jest górny pułap cenowy).......
_________________
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 9:35 am   

ewa.krzys, no właśnie Pani Agnieszka mówiła żebym nie kupowała sama bielizny i że u nich są biustonosze w całkiem niskiej cenie. Z tym, że ja mam pewne wątpliwości, bo chciałabym bardzo mieć ładną bieliznę ślubną i akurat na staniku nigdy nie oszczędzam. Ładną mają tą bieliznę?
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 10:10 am   

Ja się wypowię ze swojej perspektywy, chociaż to było w 2009r.

kisskiss napisał/a:
Ładną mają tą bieliznę?

Jak dla mnie nie. Poza tym rozmiarówka kończy się na misce E lub F (na dodatek chyba zawyżoną rozmiarówkę mają), więc został mi wciśnięty stanik nieodpowiedni dla mnie - z za dużym obwodem, żeby zmieścić piersi w dostępnym rozmiarze miski.
Dlatego ja swego czasu kupilam sobie sama body.

kisskiss napisał/a:
u nich są biustonosze w całkiem niskiej cenie

W porównaniu do tych, które kupuję sama, to wręcz w śmiesznie niskiej :wink: Ale za te 75-90 zł (już nie pamiętam ile) to myślę, że coś ładniejszego się znajdzie.
_________________

Ostatnio zmieniony przez szaraczarownica Pią Sie 24, 2012 10:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 10:27 am   

Ja dostałam 75F, bardzo fajna miska, ale teraz z ramiączkami nie mogę nosić bo sprawia mi ból niesamowity.
Ja miałam za małe miski w sukni. To była straszna męka i stres......
_________________
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 11:26 am   

Ja chciałabym sobie sprawić jakiś ładny półgorset może. Ja mam obwód max 65 i miseczkę DD/E więc może to być ciekawe dobieranie bielizny :) A brzydkiego stanika, nawet za 80 zł nie kupię.
 
 
pestka87 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sty 15, 2013 8:03 pm   

Dziewczyny pomozcie.
Bylam na przymiarce w salonie Najna, ten srodkowy- Jaracza 4a.
Pani Dorota mnie obslugiwala. doradzila mi swietna sukienke, ale jej cena....... powiedziala ze jesli zamowie w danym dniu to cena bedzie tysiac zlotych mniejsza. powiedziala rowniez ze jest to suknia z kolekcji 2013... poszepralam na necie, okazalo sie ze 2012... macie jakies rady jak wynegcojowac cene? nie zaplace prawie 5 tys zl....ehhhh :zalamany:
 
 
chococolady 

Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 214
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 12:15 am   

pestka87, spotkałam się z tym w kilku salonach - mówią, że suknia jest z 2013, a z internetu wynika, że z 2012... W każdym z tych salonów usłyszałam, że suknia ta została przeniesiona na następny sezon, więc pewnie w tym coś jest.

Akurat w Najnie często dają rabaty. Jak szukałam sukienki to byłam w każdym salonie Najny chyba po 3 razy i zawsze był jakiś rabat, także warto porozmawiać z obsługą i podpytać się czy nie dostałabyś dodatkowej obniżki np. jeżeli kupiłabyś u nich także dodatki.
_________________


 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 2:06 am   

Zgadza się, przy zakupie sukni możesz mieć za darmo np.welon, albo jak przyprowadzisz kogoś, kto również kupi tam suknię, będziecie miały obie rabaty, chociaż nie są one powalające - mnie p. Dorota zaproponowała 150zł. Niestety nie wiem jak obniżyć tak dużą cenę, ale tak swoją drogą jedna z naszych forumek, nata_ska (Link do jej dzienniczka) obecnie (zdaje się, ze do końca lutego) robi w domu wyprzedaż sukni (zostało jej jeszcze około 20 modeli) - są to suknie z 2012 roku i są sprzedawane za naprawdę śmieszne pieniądze, a prócz lekkiego odświeżenia i dopasowania niczego im nie brak.
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
Siunia 

Wiek: 36
Dołączyła: 27 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 11, 2013 7:42 pm   Plusy i minusy

Ja w zeszłym roku miałam wesele i również kupiłam suknie w Najnie (środkowy Świat mody ślubnej), widze zarówno plusy jak i minusy salonu. Fakt jest taki, że

-obsługa jest miła i pomocna, trafnie dobrały mi suknie, przymierzyłam 5 i dwie z nich były najładniejszymi jakie przymierzałam.
-Kupiłam tam też biustonosz, halkę pod suknie, welon i całą biżuterię. Duża oszczedność czasu móc kupić wszystkie dodatki w jednym miejscu, a wiadomo, przed ślubem czasu nigdy za wiele :)
- suknie są dobrej jakości, porządnie uszyte, z dobrych materiałów

a teraz minusy

- przymierzałam suknie dwa czy trzy razy przed ślubem już w butach slubnych, a w dniu ślubu okazało się, że suknia jest dobre 2-3cm za długa....miałam niezły stres, szczegolnie na poczatku gdy non stop ją przydeptywałam :/
- halka, czyli kawałek materiału z drutem, kosztowaał mnie ponad 200zł, a pierwsze co musiałam zrobić w domu po odebraniu sukni, to zszywanie halki wyprutej przy pasie i zszywanie 5cm rozdarcia. Zszyłam sama bo było to szybsze wyjscie niż jechanie do salonu i czekanie przez kolejne dni, ale zostawiłam w tym salonie ponad 4 tys zł, więc uważam, że za takie pieniądze wszystko powinno być perfekcyjne, bez dziur!
- na ostatniej przymiarce, tydzień przed ślubem, krawcowa zmierzyła mnie w pasie i okazało się, że schudłam 5cm, krawcowa nie poprawiła sukni w talii :(
- jak kupowałam suknie Pani (brunetka od "koteńku, skarbeczku" ) powiedziała, że w razie oddania suknie po ślubie do komisu, otrzymamy 900zł, zapisała to sobie na kartce, jak poszłam oddać suknie stwierdziła, że jednak 870zł, mnie to 30zł już nie zbawi, ale targowanie się z klientem o każdą złotówkę pasuje do targu, a nie do eleganckiego salonu sukien ślubnych
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 22, 2013 1:48 pm   

Mnie już powoli cierpliwości brakuje do tego salonu. Z wielkimi problemami udało mi się umówić na 1 przymiarkę sukni. Problemy Panie robiły niesamowite, bo 1 przymiarkę muszę mieć na niecałe 2 miesiące przed ślubem, a nie miesiąc ze względu na wyjazd mojej mamy, a chcę bardzo, by była przy przymiarce. Musiałam dzwonić do salonów po 5 razy, bo Panie nie wiedziały, w którym salonie jest suknia. Kiedy już z wielkim bólem Pani mnie umówiła to teraz termin próbuje przekładać na tydzień przed przymiarką, mimo że mam już w pracy ustalony urlop.

Uważam to za kompletny brak szacunku do klienta i brak poszanowania jego czasu. Tym bardziej mnie to irytuje, bo nie jest to zwykły sklep, gdzie kupuje się sukienkę za 100 zł i wychodzi, tylko w salonie zostawia się kilka tys. zł.

Oby przymiarka poprawiła to fatalne wrażenie.
 
 
Ef1 

Dołączyła: 01 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 25, 2013 1:54 pm   

Ja również mam mieszane uczucia co do tego salonu. Kiedy poszukiwałam sukni na swój ślub odwiedziłam dwa salony Najny: środkowy i ten pierwszy od ul. Piotrkowskiej, Dziwne sprawa z cenami, Pani nie chciała powiedzieć ile kosztuje sukienka tłumacząc się : " Wszystko zależy od dnia i jaki rabat Pani damy"- śmieszne. Do tego Panie mają ciągle w obiegu kilka tych samych modeli, które są niby z nowej kolekcji- Potem co drugą Panne młodą widzę w identycznej sukience Justin Alexander :P .
I jeszcze jedno w Najnie ceny są bardzo wysokie, warto poszukać tych samych modeli w innym sklepie bo można zaoszczędziś sporo kasy, moja koleżanka tak zrobiła z suknią marki Gala.
 
 
zakochana999 

Wiek: 33
Dołączyła: 01 Wrz 2012
Posty: 71
Skąd: Sulejów
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 6:48 pm   

Byłam w Najnie. Z modeli które są na stronie internetowej większości nie było w salonie bo się niby wyprzedały. Gdy zapytałam o suknie w okolicach 2tys to Pani powiedziała że jest dużo ludzi i bym musiała długo czekać żeby mi pokazała które to modele. Większość sukni od 2500tys w górę. Tyle było z tej wizyty :)
 
 
lorien 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 708
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 3:15 pm   

Karolina1984 napisał/a:
WITAM!!!
Jeśli którakolwiek z Was wybiera się z najbliższym czasie do Najny- bardzo proszę o kontakt na priv, bo mam ogromny dylemat jeśli chodzi o moją suknię- kupiłam wystawową, mieli ją schować- a założę się,że dalej jest wystawiona do mierzenia~!!


Z dużym opóźnieniem trafiłam na ten wpis, ale chciałabym na niego odpowiedzieć, bo to może być ważna informacja dla klientek Najny - byłam tam pod koniec lutego, interesowała mnie jedna z sukni Atelier Diagonal, jedyny egzemplarz - ten ze sklepu - był już sprzedany ale klientka go jeszcze nie odebrała i pani zaproponowała mi zmierzenie tego właśnie egzemplarza (z informacją, że jak się spodoba to sprowadzą dla mnie nową suknię). Odmówiłam, bo byłoby mi strasznie głupio przymierzać cudzą sukienkę, już dopasowaną i wyczyszczoną... ale pani w sklepie była dość zdziwiona moją reakcją. Wyszłam stamtąd i w efekcie kupuję gdzie indziej. Sytuacja miała miejsce w salonie Najna z kolekcją ekskluzywną.
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 7:03 pm   

lorien jesteś pewna, że ta suknia była wyczyszczona?..Ja miałam w najnie podobną sytuację, bo przyszłam po sukienkę, którą kiedyś widziałam, ale nie było jej już na wystawie i pani mi ją dała do mierzenia, bo powiedziała, że jest już kupiona, ale oczywiście jeszcze nie była prana i mogę ją zmierzyć i mogą mi ją sprowadzić...Nie sądzę żeby mogła dawać do mierzenia już wyczyszczoną suknię, bo nawet na ich ulotce dotyczącej ostatniego spotkania w salonie-po przymiarkach, jest napisane, że w tym dniu sukni nie przymierzamy...dotyczy to samej właścicielki, a co dopiero obcej osoby
_________________

Ostatnio zmieniony przez tygrysek7773 Pon Kwi 29, 2013 7:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 9:54 pm   

tygrysek7773 napisał/a:
.Nie sądzę żeby mogła dawać do mierzenia już wyczyszczoną suknię
też tak myślę. Zadatkowaną czy zapłaconą suknię mogą dać do przymierzenia, ale na pewno nie jest to suknia, która jest gotowa do odbioru przez pannę młodą.
_________________


 
 
lorien 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 708
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 4:18 pm   

ewa.krzys napisał/a:
tygrysek7773 napisał/a:
.Nie sądzę żeby mogła dawać do mierzenia już wyczyszczoną suknię
też tak myślę. Zadatkowaną czy zapłaconą suknię mogą dać do przymierzenia, ale na pewno nie jest to suknia, która jest gotowa do odbioru przez pannę młodą.


Pani obsługująca mnie powiedziała, że suknia jest już do odbioru, ale klientka jeszcze się po nią nie zgłosiła. Zapytała także o mój rozmiar, a ponieważ był ten sam, to zaproponowała przymiarkę...... Dziewczyny, szczerze mówiąc mam nadzieję, że to Wy macie rację, bo nie chciałabym, żeby moja suknia była tak potraktowana w przyszłości. Może po prostu ja to źle zrozumiałam (oby!)
 
 
Aleksandra6 

Dołączyła: 27 Cze 2012
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 11:04 pm   

Ja dziś byłam na pierwszej przymiarce w Najnie i jestem bardzo zadowolona. Panie profesjonalistki, baardzo sympatyczne poświęcają dużo czasu, odpowiadają na każde pytanie i mówią sporo pożytecznych wskazówek. Jak narazie suknia jest taka jak być powinna, a po poprawkach mam nadzieję, będzie już leżeć idealnie ( bo niestety nie otrzymałam od natury tak dużego biustu) :roll:
 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 20, 2013 9:07 am   

Ja swoje cudeńko kupiłam własnie w najnie lux na Jaracza 4a. Tam są 3 salony pod tą samą nazwą. Wiecie co szczerze Wam powiem, że mi byłoby wszystko jedno czy ktoś przymierzał czy nie co to ma za znaczenie? Ma być tylko czysta i wyprasowana. Nie przywiązuję się za bardzo bo swoją i tak zamierzam oddać w komis.
Jeśli chodzi o samą obsługę to mimo, że miałam jeszcze rok do ślubu mogłam sobie poprzymierzać, pooglądać itd nie było problemu. Pani Alicja była mega profesjonalna a sam salon sprawił, że czułam się klientką a nie intruzem jak w Barbarze np. Także ja ze swojej strony polecam na Jaracza 4a, bo w pozostałych byłam ale obsługa pozostawiła wiece do życzenia
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 20, 2013 12:00 pm   

To ja tylko dodam, że obsługa co jakiś czas się zmienia między Najnami ;) Np. moją suknię kupowałam u Pani Doroty w pierwszej Najnie od Piotrkowskiej, a obecnie Pani Dorota pracuje w drugiej Najnie, więc tym nie ma się co sugerować, a Panią Dorotę gorąco polecam :]
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 27, 2013 2:26 pm   

Ja też kupowałam suknię w Najnie :) obsługa rewelacyjna, p.Dorotka przesympatyczna kobieta, pani krawcowa (nie pamiętam imienia,chyba Ewa) bardzo pomocna, sympatyczna, miałam jedną przymiarkę więcej, bo coś się jej nie podobało jak się układa na brzuchu i chciała przerobić :) a więc gorąco polecam :wink:
_________________



 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 8:36 pm   

Dziewczyny powiedzcie mi, czy w najnie dają pokrowiec na suknię czy trzeba kupić i jaki jest ewentualnie koszt?
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 8:40 pm   

tygrysek7773, nie wiem jak teraz ale dwa lata temu pakowali suknię w taki dłuuuuuuuugi biały foliowy worek "Najnowy" :) a pokrowiec można było kupić.
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 8:50 pm   

agulka1989 a ty dokupiłaś pokrowiec? nie wiem czy sam worek wystarczy, a szkoda mi kasy na pokrowiec.
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 9:15 pm   

tygrysek7773, nie kupowałam. Ta folia w zupełności wystarczyła. Nawet teraz suknia w nim wisi i nic się z nią nie dzieje.
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 10:00 pm   

Dziękuję, to ja też zaoszczędzę :D
_________________

 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 10:05 pm   

agulka1989 napisał/a:
Ta folia w zupełności wystarczyła. Nawet teraz suknia w nim wisi i nic się z nią nie dzieje.
dokładnie. Uważam, że nie ma sensu kupować żadnego pokrowca, bo się nie przyda.
_________________


 
 
justine44 

Dołączyła: 02 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 29, 2013 6:41 pm   

Chciałam polecić salon Najna przy Jaracza 6. Wybrałam tam naprawdę cudną suknię, panie pomogły mi przymierzyć, mimo, że rozmiar odbiegał od mojego znacznie:) Były bardzo pomocne, w gratisie dostałam halkę, a na przymiarce udało się trafnie dobrać wszystkie dodatki - oszczędność czasu duża:) Jestem bardzo zadowolona, suknia przetrwała całą noc i zrobiła ogromne wrażenie:) Polecam!
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 7:23 am   

ja również dołączyłam do grona Klientek tego Salonu. Forumki wiedzą, że mierzyłam suknie duuuuużo wcześniej, niż powinnam :smile: ale dzięki temu znalazłam moją jedyną - właśnie w Najnie 4a. Chciałabym z miejsca podziękować, Pani Dorotce i Pani Alicji, w pomocy w poszukiwaniu tej jedynej, wyjątkowej sukni w której czuję ię niesamowicie, i za cierpliwość, bo żeby nie skłamać, byłam tam w Salonie już milion razy. W dniu zadatkowania sukni byłam z moją Mamą w salonie blisko 4 godziny, a Pani Alicja była nieustająco miła, pomocna. To właśnie dzięki jej serdeczności, nie zastanawiałyśmy się dłużej - wróciłyśmy tego samego dnia do salonu i wpłaciłyśmy zaliczkę.

Pierwsza przymiarka dopiero w 2014 roku, ale dużo moich znajomych już odbierało z Najny suknie i nigdy nie było zastrzeżeń :)
Ja osobiście Salon polecam ze względu na dostępne kolekcje i najlepszą obsługę w Łodzi (a zwiedziłam większość salonów i butków ślubnych na terenie miasta)
_________________


 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 11:59 am   

Dołożę łyżkę dziegciu. Na przymiarkach wszystko było super- panie doradzały, były cierpliwe, suknia jak marzenie. Kupowałam też suknię na poprawiny, która była w rzeczywistości ślubna i dostałam spory upust. Gratis dostałam też halkę. Przy odbiorze sukni panie mi pomagały, no i niestety...Kazały mi dzwonić po taxówkę (nie miałam wtedy samochodu) w chwili, gdy one pakowały suknię, bo przecież zanim przyjedzie...Widziałam więc suknie tylko z przodu, przez chwilę.Gdy dojechałam z Łodzi do domu i otworzyłam worek doznałam szoku...Z tyłu była doczepiona ohydna ozdoba, która niby należała do sukni, ale jej nie chciałam i zaznaczałam przy obu przymiarkach. Na przymiarkach ozdoby nie było więc została doczepiona dopiero na sam odbiór...Nie wiem czy to była złośliwość czy zwykłe przeoczenie, no ale wydaje mi się to absurdalne, skoro na przymiarkach nie było tej ozdoby! Sprecyzuję słowo ozdoba- zajmujący cały tyłek pióropusz czy coś w tym stylu. Najśmieszniejsze było to, że w oryginale sukni była też broszka swarovskiego, ale broszki też nie chciałam no i mi jej nie dali choćby luzem ( a broszkę akurat mogłabym kiedyś wykorzystać) Cholerną ozdobę musieliśmy w domu odpruwać z drżącym sercem, bo przecież kto pojedzie specjalnie 90 km aby ją odpruli w salonie...Zostały małe ślady po odprutych guzikach specjalnego rodzaju. Zrozumcie, może wam się to wydać błahe, ale kilka dni przed ślubem taka sytuacja to dla panny młodej horror...Uważajcie i dokładnie sprawdzajcie suknię przy odbiorze, bo możecie być zaskoczone. Jeśli chodzi o dzień ślubu- suknia była za długa, ( była raz skracana, widać w salonie nie dostrzegłam, że nadal jest za długa,a panie mówiły, że już nie trzeba skracać, bo będzie za krótka) Efekt taki, że ledwo mogłam tańczyć, poodpruwał się haft na dole. Halka była ok, elastyczna i wytrzymała. To tyle, rozpisałam się, ale mam nadzieję, że pomogę przyszłym pannom młodym korzystającym z tego salonu.
_________________

 
 
moniska 


Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 66
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 08, 2013 8:57 pm   

I ja dziś odwiedziłam ten salon. I chyba wybrałam już :) Ogólnie panie bardzo pomocne, miła obsługa. Jestem zadowolona z obsługi w porównaniu do innych salonów. Jutro jeszcze ruszam na rajd po innych salonach.
_________________
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Sro Paź 09, 2013 8:51 am   

No to i ja tutaj dołączam do grona klientek, bo suknia zadatkowana już miesiąc temu chyba a ja jakoś tu jeszcze nie zajrzałam :)
Obsługa przesympatyczna i szalenie pomocna, mnie jedynie bawi to zdrabnianie wszystkich imion i przesładzanie wypowiedzi "aniołkami, kochaniami i skarbami" ale to akurat nie wada tylko taki jakiś zwyczaj ich dziwny.
Panie są cierpliwe, mają duży wybór, można kupić suknię naprawdę po okazyjnej cenie, choć teksty w stylu "promocja jest tylko teraz, za kilka dni już Pani nie trafi na taką cenę" nie jedną z nas przyprawiło o ból głowy i dylemat czy już kupować czy jeszcze szukać. No cóż, wiemy już że z tym końcem promocji bywa różnie :)
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Paź 09, 2013 7:53 pm   

Selene, ale podejrzewam, że Panie sprzedawczynie przekazuja informacje jakie otrzymaly z gory, przeciez nie one ustalaja terminy promocji :)
_________________


 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pią Paź 11, 2013 11:56 am   

Dorotka_, dokładnie, mają jakiegoś przełożonego, który te zasady ustala i tyle. Czasami mam też wrażenie że te ich koteczki i kochania to też odgórny nakaz, bo wszystkie tak samo mają ;)
_________________

 
 
moniska 


Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 66
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 11, 2013 8:22 pm   

Koteczki, kochania, skarbeczki są zabawne, co nie zmienia faktu, że panie są naprawdę pomocne i znają się na tym co robią zwłaszcza pani Alicja.
I jeszcze mają jeden atut mają cudowne suknie i nie wszystkie kosmiczne drogie, na dodatek odniosłam takie wrażenia, że każda dziewczyna znajdzie tam coś dla siebie.
Ja wybrałam tam swoją suknie i dziś wpłaciłam zaliczkę. Co prawda jeszcze mam dużo czasu, ale wole mieć to z głowy, bo chodzenie po tych sklepach jest bardzo męczące i panie pracujące w takich sklepach nie zawsze są miłe, niestety.
_________________
Ostatnio zmieniony przez moniska Pią Paź 11, 2013 8:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

  Wysłany: Wto Paź 15, 2013 7:18 pm   Najna

Ja suknię w Najnie 4a mierzyłam w piątek praktycznie przed zamknięciem, była to jedyna którą tu przymierzyłam i nie mogłam w nocy spać tak o niej rozmyślałam :) Postanowiłam jednak zwiedzić w poniedziałek pozostałe salony na Jaracza, spodobała mi się tylko jedna suknia z salonu "KAMEA" bardzo podobna do tej z Najny 4a. Wracając weszłam jeszcze raz do Pani Dorotki przymierzyć drugi raz moją wymarzoną... i jak ją założyłam to ... łezki stanęły mi w oczach, pokazałam się mamie i już wiedziałyśmy , że to ta właściwa :) )) Panie były tez bardzo przejęte tym, że tak szybko podjęłam decyzję :) Jestem bardzo szczęśliwa bo pomimo dość wysokiej ceny 3380 wiem, że dobre wybrałam :) Kierujcie się serduszkiem dziewczyny :)
Teraz już tylko czekam aż dla mnie uszyją taką samą - przymierzałam ecri a chcę bielutką :) Polecam Panią Dorotkę, pierwsze jej słowa jak założyłam tą suknię były takie: "Tu chyba nie trzeba nic komentować" :) .
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 4:05 pm   

Czy wszystkim mierzącym Panie mówiły, że obniżone ceny są tylko do końca października, czy mnie tak próbowały podejść. Dodatkowo usłyszałam, że jak wpłacę połowę, zamiast zaliczki, to dostanę za 200 zł buty bądź halkę.
Ostatnio zmieniony przez Terry Pon Paź 28, 2013 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 4:45 pm   

Cytat:
Dodatkowo usłyszałam, że jak wpłacę połowę, zamiast zaliczki, to dostanę za 200 zł buty bądź halkę.


:? Ja wpłaciłam tylko zaliczkę i dostałam halkę za 200zł...
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl