Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Najna
Autor Wiadomość
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 5:24 pm   

Chodziło mi o to, że dostanę je w prezencie, bez dopłaty. Nie dziwię się, że mnie źle zrozumiałaś, bo jeszcze troszkę jestem pod wpływem emocji, po dzisiejszej wyprawie.
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 28, 2013 5:47 pm   

Do końca października moja suknia również jest praktycznie o 1000 zł tańsza, panie stwierdziły , że po 1 listopada będzie już kosztować 4290zł. Głównie dlatego też się skusiłam bo taka kwota niestety byłaby dla mnie za wysoka. Czy któraś z Was kupiła też suknię w tym terminie?
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 5:54 pm   

Właśnie zastanawiam się nad tym. Nie wiem czy to nie za szybko. Mam za sobą tylko jedną wyprawę (chyba 6 salonów). Jestem zachwycona zarówno obsługą w Najnie, jak i sukniami, które mierzyłam, ale czy to nie za szybko na wybór?
Miałam szyć suknię, ale to raczej nie ma sensu. Suknie, które mnie urzekły, w tej chwili, są w przedziale 2500-2900 zł + buty lub halka. Krawcowa, nawet jeśli uszyje mi je za 2100-2300 zł, to nie będzie identyczny materiał i na 100% nie będę miała porad, które Najna oferuje.
Nie wiem co robić. :(
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 7:04 pm   

Terry, a wżyciu nie za szybko :) jeśli poczułaś, że to TA, to nie ma co się zastanawiać :smile:
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 7:21 pm   

Nigdy nie miała odczuć "to właśnie to". Jestem typem, który mówi "no tak jest super, ale może to jeszcze przemyślę". Nigdy nie czułam, że coś jest strzałem w dziesiątkę, wymarzoną rzeczą. I to nie tylko się tyczy ubrań, ale również kolorów, mebli, smaków. Co nie znaczy, że po zakupach zastanawiam się czy nie lepiej było kupić coś innego. Takich odczuć też nie miewam. Jestem po prostu strasznie niezdecydowana.
Nie pamiętam żebym kiedykolwiek marzyła o sukni ślubnej. Dlatego nie spodziewam się łez, czy szybszego bicia serca. W tych 2 po prostu czułam się jak panna młoda. To też dość nowe uczucie dla mnie.
Wiem maruda jestem. Są leki na chroniczny brak zdecydowania?
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 7:43 pm   

Terry, to spróbuj isc raz jeszcze, masz już pierwsze emocje za sobą. Panie w Najnie Ci pomogą, ja bylam u nich milion milionów razy, i w koncu znalazlam :-)
_________________


 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 9:21 pm   

Mi również zaproponowano atrakcyjne ceny do końca października + gratisy, więc do końca miesiąca muszę zadatkować suknię
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 11:16 pm   

Cóż, w czwartek mam wolne, więc czeka mnie powrót do Najny. Mam nadzieję, że do tego dnia wyklaruje mi się wszystko w głowie, bo cena jest naprawdę kusząca.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 11:22 pm   

Terry, a jakie suknie przeszły do następnego etapu? :-D
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 11:29 pm   

Na pierwszą bez pomocy p. Doroty bym nawet nie zauważyła. Mam jej zdjęcie wśród przeglądanych wcześniej sukienek, ale myślałam, że góra będzie za spokojna.

http://twojasuknia.pl/suk...item,17688.html

A drugą wytypowałam w top 5 już przy pierwszym przeglądaniu internetu, ale obawiałam się, że będzie zbyt płaska u dołu i stawiałam na inny model.

http://www.sinceritybridal.com/wedding_dress/3730

Dowiedziałam się również od pań, że obie te firmy mają jednego projektanta.
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 31, 2013 8:30 am   

Obie są piękne, ale ta druga jest wyjątkowa :) Jeśli za taką cenę jak napisałaś to naprawdę wielka okazja:) Moja jest podobna na górze, tylko dół bardziej rozkloszowany :) Zapytaj o Justin Alexander 8630, może moja spodoba Ci się najbardziej? Jest w podobnym stylu :)

Pozdrawiam i czekam na wieści, którą wybrałaś :)
 
 
marysia2403 

Wiek: 33
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 9:46 am   

Mam pytanie :) Widziałam, że tylko w Najnie są suknie JA, ale na ich stronie są chyba z zeszłego roku, a czy jest już tam nowa kolekcja, ktoś się orientuje?
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 5:05 pm   

Katarzynka1985 napisał/a:
Zapytaj o Justin Alexander 8630,


Mierzyłam ją dzisiaj. Chciałam przymierzyć Sincerity 3737, ale nie mieli na stanie, więc jedna z pań zaproponowała mi właśnie tę suknię. Chciałam mieć porównanie, żeby potem nie wyrzucać sobie, że nawet nie spróbowałam przymierzyć sukni, którą pierwszą wypatrzyłam w internecie. Zbliżony zamiennik też wchodził w rachubę. Na mnie ta suknia nie wygląda dobrze. Ozdobna góra i rozkloszowany dół, to przesada na mnie. Jak mocno zaakcentowane oczy i usta. :razz: Dlatego musiałam się zdecydować na jedno lub drugie. Nie miałam 100% pewności, którą wybrać, ale wygrała...

3730

W tym miejscu powinnam podziękować wszystkim paniom z Najny. Ostatnio zajmowały się mną 2 panie, dziś w pewnej chwili były w trójkę. Jestem zachwycona obsługą i suknią, którą mi p. Dorota wybrała.

Od dziś należę do zadowolonych dziewcząt z suknią z Najny.
Ostatnio zmieniony przez Terry Czw Paź 31, 2013 5:07 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 6:19 pm   

Cytat:
Chodziło mi o to, że dostanę je w prezencie, bez dopłaty. Nie dziwię się, że mnie źle zrozumiałaś, bo jeszcze troszkę jestem pod wpływem emocji, po dzisiejszej wyprawie.


Dobrze cię zrozumiałam. Dostałam ją w PREZENCIE :D
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 11:56 pm   

Więc to ja źle zrozumiałam. :razz:
Cóż. Widocznie dałam się nabrać na ten chwyt. Ale i tak kiedyś musiałabym to wpłacić. Nie żałuję.
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 01, 2013 12:19 pm   

Super Terry,że kupiłaś swoją wymarzoną :) ) Ja swojej też nie zamieniłabym na żadną inną :) ) Ile kosztuje Twoja jeśli można spytać, oczywiście z tą obniżką do 30. X? Kiedy będziesz miała ślub? :)
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lis 01, 2013 12:48 pm   

Katarzynka1985 napisał/a:
Ile kosztuje Twoja jeśli można spytać, oczywiście z tą obniżką do 30. X? Kiedy będziesz miała ślub?
]

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Ślubujemy 16.08.2014. Jeszcze troszkę czasu mamy. Szkoda tylko, że porady stylistki dają dopiero na przymiarkach, bo raczej nie skorzystam z nich. Przecież nie będę czekała do miesiąca przed ślubem, aż mi ktoś doradzi fryzurę, biżuterię, czy wiązankę. W tym czasie mam zamiar mieć to już za sobą, żeby nie doprowadzić do paniki. Chyba, że wymyślą coś znacznie lepszego.

A Wy Kasiu, kiedy się pobieracie?
Ostatnio zmieniony przez Terry Pią Lis 01, 2013 12:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasiulka664 

Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 01, 2013 6:29 pm   

Terry, suknia nr 1 ... fenomenalna, że się tak wtrącę :)
 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 01, 2013 7:29 pm   

Terry, śliczna suknia :) i też żałuję, że stylistka jest na miesiąc przed... chyba doradzi mi już tylko w szczegółach, no ale zawsze coś :) na pewno poczekam z kupnem welonu/stroika/innego czegoś na głowę do czasu przymiarki ze względu na rabat, jaki otrzymałam przy podpisaniu umowy o suknię
_________________
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 01, 2013 8:06 pm   

Nasza data to 27.07.2014 :) Niedziela :)
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lis 01, 2013 10:55 pm   

Katarzynka1985 napisał/a:
Nasza data to 27.07.2014 Niedziela


O! Niedziela? Oryginalnie. Mam nadzieję, że podrzucisz pare zdjęć z wesela. Przy tak podobnej sukni mogłabym na tym dużo skorzystać.

kasiulka664 napisał/a:
Terry, suknia nr 1 ... fenomenalna, że się tak wtrącę


Też tak uważam, ale jednak lepiej mi było w 2. Mimo to był to dla mnie trudny wybór.

kesuni napisał/a:
Terry, śliczna suknia i też żałuję, że stylistka jest na miesiąc przed... chyba doradzi mi już tylko w szczegółach, no ale zawsze coś na pewno poczekam z kupnem welonu/stroika/innego czegoś na głowę do czasu przymiarki ze względu na rabat, jaki otrzymałam przy podpisaniu umowy o suknię


Bardzo dziękuję. Też mam zamiar poczekać z welonem, mimo braku rabatu. Ale halkę chyba odkupię od kogoś. 200 zł to dla mnie za dużo za halkę.
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 5:07 pm   

Terry, 3730 była na mojej liście - szczególnym zachwytem darzyły ją mama i siostra, co prawda padło na inną, ale do tej też mam sentyment :)
_________________

 
 
kasiulka664 

Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 20, 2013 7:52 pm   

Do końca listopada jest promocja dziewczynki:)
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 3:29 pm   

kasiulka664 napisał/a:
Do końca listopada jest promocja dziewczynki:)


muszę tam zaciągnąć kolezankę, która jeszcze nie ma sukni :)
_________________

 
 
tulla 

Dołączyła: 23 Lis 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 23, 2013 5:10 pm   

kasiulka664 napisał/a:
Do końca listopada jest promocja dziewczynki:)

A w której Najnie? na które suknie jest ta promocja? :)
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 23, 2013 5:19 pm   

Ja dziś dołączyłam do klientek Najny :) faktycznie do końca listopada są promocyjne ceny, do tego jeśli wpłacę w ciągu miesiąca resztę kwoty to dostaję za darmo buty i -50% od ceny halki (w sumie -300 zł za dodatki). Ale myślę, że kiedy by się nie poszło to zawsze jest jakaś promocja ;) mówią tak po prostu żeby się szybko zdecydować :)

Ja jestem zachwycona obsługą w salonie, byłam w sumie w ok. 10 salonach w Łdz i Krk (moją suknię znalazłam w Krakowie, a w Łodzi ten sam model jest o 700 zł tańszy!!!) i chyba nigdzie nie doradzano mi aż tak profesjonalnie i nie było aż tak miło jak w Najnie :) Do tego bardzo odpowiada mi to, że na miejscu podczas przymiarek będzie można skompletować wszystkie dodatki: buty, bieliznę, biżuterię, welon... nie mam coś nerwów żeby szukać wszystkiego sama osobno i cieszę się, że mogę im zaufać :)

A w salonie jest mnóstwo przepięknych sukni, osobiście miałam wielki dylemat między dwoma i mam nadzieję, że wybrałam dobrze, echhh :D

Pozdrawiam wszystkie "poszukujące" panny młode! :D

[ Dodano: Sob Lis 23, 2013 5:20 pm ]
tulla napisał/a:
kasiulka664 napisał/a:
Do końca listopada jest promocja dziewczynki:)

A w której Najnie? na które suknie jest ta promocja? :)


Ja byłam w Najnie środkowej, Jaracza 4a i mam promocję... chyba na wszystkie jest? ale nie wiem
_________________
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 23, 2013 5:38 pm   

wychodzi na to, że te promocje to nic innego jak chwyt, ja płacąc 50% za suknię w październiku dostałam welon, buty i halkę w gratisie. Fajna sprawa, ale te buty, które mają w ofercie nie bardzo mi się podobają :/ no ale cóż, mam chociaż nadzieję, że będą wygodne
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
marysia2403 

Wiek: 33
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 7:17 pm   

I ja dołaczam do klientek Najny 4a:) Moja suknia wyszła 1100zł taniej niż w Poznaniu :) Dodatkowo dostałam 400zł na dodatki, więc jestem mega zadowolona:) a mam pytanie czy są w Najnie buty La Body??
_________________
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 26, 2013 9:27 pm   

nie jestem pewna, ale na 99% wydaje mi się, że nie. Z tego co ja oglądałam buty są średnie, mi w oko nic nie wpadło, a szkoda :/
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
einka 

Dołączyła: 14 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: łodz
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 7:54 pm   

ogladalam te buty , nic specjalnego ...
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Gru 27, 2013 12:41 pm   

Dziewczyny, czy któraż może wie, w jakich godzinach mają otwarte w Najna w Sylwestra i czy w ogóle mają otwarte?

I jeszcze jedno, może orientujecie się, w którym salonie mogę przymierzyć tę suknię

http://twojasuknia.pl/suk...item,19564.html

i na jakim poziomie oscylują ceny sukienek z Rosa Clara?

Pozdrawiam jeszcze świątecznie :D
 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 27, 2013 3:42 pm   

karolina99, chyba najprościej i najszybciej będzie zatelefonować w tej sprawie do Najny... :-)
_________________
 
 
majka160814 

Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: LODZ
Wysłany: Sro Sty 01, 2014 2:46 pm   

po wizycie a Najnach mam mieszane uczucia,niby ogsługa oki ale nie czułam się tam swojo,byłam poprostu kolejna sztuka do obmierzenia :( jakoś tak mechamicznie ,może źle trafiłam
 
 
Karola8 

Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 11:58 am   

Cytat:
i na jakim poziomie oscylują ceny sukienek z Rosa Clara?


Karolina99

Oglądałam suknie Rosy Clary w warszawie. Ich cena wahała się między 3.500 a 6.00 tys.
Niestety na żywo nie wyglądały tak pięknie jak na zdjęciach.
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 24, 2014 9:16 pm   

Hej, objeździłam mnóstwo salonów, a jeszcze więcej sukien przymierzyłam. Dopiero w Najnie znalazłam swoją wymarzoną. W cenie mam buty (niby) za 200 zł i zwykły welon za 80 zł. No i niby można po ślubie wstawić ją do komisu i odzyskać część pieniędzy (niewielką część). Na razie obsługa ok, nie mam żadnych zastrzeżeń, zobaczymy jak dalej będzie się układać współpraca.
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 4:49 pm   

Cytat:
W cenie mam buty (niby) za 200 zł

bambolea A nie myślałaś żeby wynegocjować coś innego zamiast butów? Z czasów, gdy kupowałam tam suknię to pamiętam, że oszałamiającego wyboru nie było.
_________________

 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 7:21 pm   

tygrysek7773, szczerze mówiąc to tak na szybko wszystko dogadaliśmy.. Wydawało mi się, że buty to dobry deal. Wybiorę coś na pewno. Z tego co dziewczyny pisały wcześniej to też można ugrać halkę, z tym, że moja suknia jest bez halki :) A Ty też w Najnie kupowałaś? Jeśli tak to jak wrażenia ze współpracy?
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 8:16 pm   

ja np ugadałam tak, że dodatki mam swoje i rabat na dodatki odejmą mi od ceny sukni :P
_________________


 
 
eweewe 

Dołączyła: 02 Lip 2013
Posty: 41
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 12, 2014 10:22 pm   

Dziewczyny czy orientujecie się czy czasem w Najnie jest już nowa kolekcja butów?
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Czw Mar 13, 2014 7:53 am   

eweewe, ja byłam w sobotę i żadnych zmian nie zauważyłam, ale też o to nie pytałam, bo miała już wybrane butki i tylko je zamawiałam :)
_________________

 
 
roksancia 

Dołączyła: 17 Cze 2014
Posty: 18
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Cze 18, 2014 7:54 am   

ja już po ślubie, w 100 % polecam salon, wszystko na cacy dopięte na ostatni guzik a suknia jak marzenie ;)
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 19, 2014 8:59 pm   

Wkurza mnie w Najnie to, że nie można robić zdjęć dopóki nie kupi się sukni, a fajnie jest w domu się jeszcze pozastanawiać. roksancia gdzie ty byłaś?? :wow:
_________________

 
 
roksancia 

Dołączyła: 17 Cze 2014
Posty: 18
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 8:47 am   

tygrysek7773, zniknęłam bo mnie przytłaczały te przygotowania ;) ale wracam podzielić się opiniami o firmach, z którymi miałam okazję współpracować przy naszym ślubie ;)

Mi nigdzie nie pozwalali zrobić zdjęć ;)
 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 21, 2014 10:03 am   

Kupiłam swoją suknię w Najnie i nie żałuję.
Po pierwsze podobała mi się obsługa przy wyborze sukienki - nie byłam upychana w sukienki, które mi się nie podobały, pani Alicja doskonale rozumiała czego oczekuję. Po drugie, podobało mi się, że można się tam ubrać właściwie od stóp do głów, od butów po welon, kolczyki, bieliznę. Ostatecznie jedynie welon kupiłam gdzie indziej. Po trzecie, na plus trzeba zaliczyć pierwszą przymiarkę sukni, gdzie jest również "stylizacja", czyli dobierane są dodatki (opcjonalnie oczywiście) - i znów pani, która mnie obsługiwała (Pani Patrycja) trafiła w sedno i dobrałam dodatki z jej pomocą. Podobała mi się również Pani krawcowa (Pani Ewa), która po prostu dobrze poinstruowała moich bliskich, jak zakładać na mnie suknię, podpinać tren.
Jedynym minusem była konieczność stawienia się na dodatkową przymiarkę, gdy już naprawdę ciężko było mi wygospodarować chwilkę przed ślubem, bo troczki do trenu zostały wszyte jakoś tak bez sensu - ale panie przyznały się do błędu i przeprosiły.
Gdybym ponownie musiała wybierać salon, gdzie kupię suknię, ponownie zdecydowałabym się na Najnę :-)
_________________
Ostatnio zmieniony przez kesuni Sob Cze 21, 2014 10:03 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 21, 2014 10:17 am   

Terry, super jest ta suknia sama się nad nią zastanawiałam :smile: ostatecznie pozostałam przy swojej choć są bardzo podobne :wink:
_________________


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Cze 21, 2014 9:39 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:
Terry, super jest ta suknia sama się nad nią zastanawiałam ostatecznie pozostałam przy swojej choć są bardzo podobne


Dziękuję. Mam nadzieję, że będzie wygodna. Przyznam, że nie mogę się już doczekać pierwszej przymiarki.
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 22, 2014 8:19 am   

Sukienki z koronką zawsze są super :)
_________________
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Nie Lip 06, 2014 10:35 am   

tygrysek7773, o ile dobrze kojarzę, to w żadnym salonie jawnie nie można robić zdjęć :)
Ja Najne polecam każdemu. Pełen profesjonalizm, opanowanie i cierpliwość dziewczyn tak w salonie jak i w studio stylizacji. A Pani Ewa - krawcowa to cudowna kobieta! Polecam!
_________________

 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 07, 2014 4:38 pm   

W Łodzi rzeczywiście mało jest salonów, w których można (mnie się udało chyba w Sławie (?), a jak szukałam sukni w Poznaniu to w każdym mogłam :)
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 07, 2014 6:20 pm   

Można także w Optimusie i w Estera Novias
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl