Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Swiadkowa w bieli lub ecru?
Autor Wiadomość
sarzemka 

Dołączyła: 19 Lut 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 10:40 am   

Moja swiadkowa miala sukienke w lekkim pudrowym rozu :)
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 12:04 pm   

agacionek napisał/a:
Chyba nie powinna zakładać takiej kiecki

No cóż - figura już nie ta... moje kuzynki nie zostawiły na niej (między sobą) suchej nitki...
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Cytat:
Przynajmniej wiadomo kto z kim przyszedł

dokładnie tak Madzia :)

Cytat:
widzę ostrą inspirację tańcem z gwiazdami...

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Tak poza tematem podkład naszego pierwszego tańca (przypadkiem) był z Tańca z gwiazdami - więc było "w temacie" :wink:
_________________
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 12:11 pm   

ja rozumiem, świadkowa, powinna mieć inną suknie, ale nie przesadzacie? jesli bedzie suknia bezowa, kremowa etc. plus inny kolor, ze o stylu sukni nie wspomne, bo takie wieczorowe są skromniejsze od ślubnej, to się chyba nic nie stanie. Bez przesady.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 12:45 pm   

MalaJu, a jak mi coś odwinie i będę miała skromną suknię ślubną, to co? :) i jeszcze 3 młode panienki odstroją się na biało. Po oczepinach będzie śmiesznie ;)
_________________


 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 12:47 pm   

Gdyby moja zechciałą zakupić białą sukienkę, czy biało- czarna, nie mam obiekcji.
Przecież wiadomo,że młod dziewczyna nie kupi kiecy do ziemi. tylko raczej taką do połowy łydek lub trochę krótszą- cóż stoi na przeszkodzie :?:
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 12:51 pm   

Dorotka_ napisał/a:
jeszcze 3 młode panienki odstroją się na biało

no to proponuję zamieścić odpowiednią informację na zaproszeniach ;) Bo jeszcze jakiejś "panience" się zdarzy...
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 22, 2012 1:18 pm   

według mnie na wesele nie powinno się ubierać w kolor biały ani żadne odcieni bieli, bo nie wiadomo jaką sukienkę będzie miała młoda- chyba, że młoda wcześniej ustali ze świadkową, że też ma na jasno się ubrać

ostatnio byliśmy na weselu gdzie bratowa młodego założyła kieckę- która wyglądała jakby swoją ślubną obcięła. miała gorset w różyczki a od pasa w dół to był chyba tiul ale taki rozłożysty, a do tego białe szpilki. co prawda sukienka w kilku miejscach miała odcień pudrowego różu.....ale i tak zwracała swoją uwagę
w ogóle pod kościołem myśleliśmy, że to kolejna para młoda, która zaraz będzie miała własny ślub
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 1:20 pm   

jutro świadkuję mojej przyjaciółce i nawet przez myśl mi nie przeszło żeby kupować sukienkę białą... :/ nawet takich nie oglądałam
w ogole uważam, że jasne kolory tego dnia są TYLKO dla panny młodej
_________________
 
 
anna_re 

Dołączyła: 06 Maj 2011
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 1:28 pm   

uważam, że biały zarezerwowany jest dla Mlodej, a świadkowa chociaż powinna wcześniej się spytać o zdanie
_________________
Nasz Dzień to 08.09.2012
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 2:26 pm   

MalaJu, bez złośliwości proszę, bo to nikomu niepotrzebne...
_________________


 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 5:35 pm   

Biel w tym dniu zarezerwowana jest dla PM. Świadkowa powinna się dopasować do tego. ;]
Ostatnio zmieniony przez Kalanchoe Pią Cze 22, 2012 5:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hansowka 


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 450
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 6:26 pm   

ja mam dość skromną suknię ślubną, nie mam welonu... gdyby któraś z Pan włożyła długą wieczorową suknie w kolorze ecru... mogłoby się mylić :smile:

ale o ile sukienki są krótkie i krojem mało ślubne nie mam nic przeciwko 8)
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 6:40 pm   

Ja też uważam, że biały to kolor dla PM :) ale podobnie jak MalaJu, zgadzam się, ze np odcienie beżu czy ecru nie powinny przeszkadzać :)

Ale jeśli już któraś z druhen (czy nawet jedna z weselniczek) decyduje się na jaśniutką sukienkę, to ważne żeby sukienki takie były
hansowka napisał/a:
mało ślubne
:)
_________________
 
 
kasienka.1988 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 108
Skąd: konstantynow
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 1:31 pm   

No cóz ja uwazam ze ecru to moze byc ale biała to już lekka przesada...
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 10:34 pm   

szpilka86 napisał/a:
w ogole uważam, że jasne kolory tego dnia są TYLKO dla panny młodej
a ja chyba się z tym nie do końca zgadzam. Lato to przeważnie czas jaśniejszych kolorów i nie rozumiem dlaczego mamy z nich rezygnować jeśli przyjdzie nam bawić się na weselu.
Moim zdaniem najważniejsze jest "wyczucie" - żeby nie przekroczyć tej cienkiej granicy, za którą te wątpliwości (nadal gość czy już PM) mogą się pojawić. Przecież to może być jasna sukienka z jakimiś kolorowymi akcentami

Podchodząc do tematu jeszcze z innej strony - czasami pojawiają się "kolorowe" suknie ślubne (u nas słabo popularne co prawda, ale sama byłam na zaprzyjaźnionym ślubie, gdzie PM miała suknię w delikatnych odcieniach niebieskiego i różu). Co w takiej sytuacji? Przekazać gościom informację, żeby nie kupowali sukienek w takich kolorach??

A wracając do koloru białego.
Dwa tygodnie temu miałam okazję wykonać dekorację w kościele, w którym były pod rząd trzy śluby - w związku z tym miałam przegląd trzech "zestawów gości weselnych". Na każdym z nich pojawiły się panie w białych kreacjach i sądząc po stroju/fryzurze były również zaproszone także na wesele.

Myślę, że w tym roku jest to jeszcze o tyle skomplikowana kwestia, że białe sukienki są modne tego lata.

Edit:
To jeszcze sie doniosę do tego
Cytat:
[b]a jak mi coś odwinie i będę miała skromną suknię ślubną, to co? :) i jeszcze 3 młode panienki odstroją się na biało. Po oczepinach będzie śmiesznie ;)

Dziewczyny - bez przesady. Proszę nie popadajcie w paranoję. Ja wiem, że cała atmosfera związana z przygotowaniami może wywołać w nas przeróżne emocje. Ale przecież na wesele prosimy przeważnie rodzinę i znajomych i zaproszeni goście wiedzą na czyj ślub idą i bez względu na kolor sukienek pozostałych gości PM na weselu jest tylko jedna. Uwierzcie mi - bez względu na kolor innych sukienek, i tak to Wy będziecie tego dnia najważniejsze i najpiękniejsze. Będzie od Was promieniowało to "coś" czego nie będzie miała żadna inna uczestniczka wesela i to właśnie TO was wyróżni!!! Nikt Was nie pomyli. Nie ma na to szans.
Ostatnio zmieniony przez Deco-Strefa Sob Cze 23, 2012 10:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 11:28 am   

Deco-Strefa napisał/a:


Myślę, że w tym roku jest to jeszcze o tyle skomplikowana kwestia, że białe sukienki są modne tego lata.

Edit:
To jeszcze sie doniosę do tego
Cytat:
[b]a jak mi coś odwinie i będę miała skromną suknię ślubną, to co? :) i jeszcze 3 młode panienki odstroją się na biało. Po oczepinach będzie śmiesznie ;)

Dziewczyny - bez przesady. Proszę nie popadajcie w paranoję. Ja wiem, że cała atmosfera związana z przygotowaniami może wywołać w nas przeróżne emocje. Ale przecież na wesele prosimy przeważnie rodzinę i znajomych i zaproszeni goście wiedzą na czyj ślub idą i bez względu na kolor sukienek pozostałych gości PM na weselu jest tylko jedna. Uwierzcie mi - bez względu na kolor innych sukienek, i tak to Wy będziecie tego dnia najważniejsze i najpiękniejsze. Będzie od Was promieniowało to "coś" czego nie będzie miała żadna inna uczestniczka wesela i to właśnie TO was wyróżni!!! Nikt Was nie pomyli. Nie ma na to szans.


A jak za rok będą modne wielkie, tiulowe spódnice z gorsetem? ;) to co wtedy? też PM ma przymknąć oko? Tego dnia akurat dziewczyna wychodząca za mąż jest tak zestresowana, że każdy szczegół jest w stanie wyprowadzić ją z równowagi. Osobiście też bym się wkurzyła, gdyby któraś z zaproszonych dam wystroiła się w kreację zbliżoną do kategorii "z tych ślubnych". Dlatego ja na wesela nie ubieram się na biało/kremowo/ecru. Wytrzymam ten jeden wieczór w innym kolorze ;)

wiem, przesadzam i troszkę naginam do ekstremum sytuację, ale dla mnie zakładanie białych/kremowych rzeczy na wesele - nie swoje to wyraz braku taktu.
_________________


 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 4:55 pm   

Dorotka_ napisał/a:
ale dla mnie zakładanie białych/kremowych rzeczy na wesele - nie swoje to wyraz braku taktu.

Otóż to!
Co innego jak babcia założy beżową sukienkę w we wzory, ale co innego jak młoda dziewczyna zakłada BIAŁĄ sukienkę...
_________________

 
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 6:00 pm   

agacionek napisał/a:
Co innego jak babcia założy beżową sukienkę w we wzory...

padłam :smile: :smile: :smile: - babci wybacza się wszystko :D
_________________
 
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 6:29 pm   

AgaNika napisał/a:
babci wybacza się wszystko

No sa ładne "garsonki" dla starszych kobiet i są to często jasne kolory.
Poza tym słyszałam przesąd że rodzina panny młodej (mama babcia) powinny być ubrane na jasno :o
_________________

 
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 7:13 pm   

Dorotka_ napisał/a:
A jak za rok będą modne wielkie, tiulowe spódnice z gorsetem? ;) to co wtedy? też PM ma przymknąć oko? Tego dnia akurat dziewczyna wychodząca za mąż jest tak zestresowana, że każdy szczegół jest w stanie wyprowadzić ją z równowagi. Osobiście też bym się wkurzyła, gdyby któraś z zaproszonych dam wystroiła się w kreację zbliżoną do kategorii "z tych ślubnych". Dlatego ja na wesela nie ubieram się na biało/kremowo/ecru. Wytrzymam ten jeden wieczór w innym kolorze ;)


A może w takim razie nie tylko kolor ma aż tak wielkie znaczenie, ale również fason?
I dopiero połączenie tych dwóch elementów staje się problemem?

Szanując Wasze zdanie, obstaje jednocześnie przy swoim: jasny kolor (może niekoniecznie biały, ale ecru już tak) dla mnie jest dopuszczalny, ale przy bardzo ostrożnym wyborze fasonu sukienki.
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 7:31 pm   

Deco-Strefa, a ciekawi mnie jeszcze, co obecne panny młode myślą o CZERNI? W końcu to kolor kojarzony z żałobą.
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 8:54 pm   

MalaJu napisał/a:
ciekawi mnie jeszcze, co obecne panny młode myślą o CZERNI?

A widziałaś taką pannę młodą?
Myślę że na ten temat każdy ma podobne zdanie czyli NIE dla czerni do ślubu.
Pozytywna miała dodatki na sesję ślubną i wyglądało to ładnie, ale czarna suknia do ślubu to chyba średnio...
_________________

Ostatnio zmieniony przez agacionek Nie Cze 24, 2012 8:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 8:55 pm   

agacionek, chyba MalejJu chodziło o gościa w czerni lub świadkową a nie pannę młodą
_________________


udanego dnia Gość
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 8:58 pm   

kariczeq napisał/a:
chodziło o gościa w czerni lub świadkową a nie pannę młodą

A to nie zrozumialam, no czerń jest ponadczasowa i zawsze elegancka, ja nie mam nic przeciwko.
Chociaż sama nie założyłabym czarnej sukienki ale chodzi tu bardziej o to jak wyglądam w czarnej lub białej... To nie moje kolory i kategorycznie mam zabronione ich noszenia :)
_________________

 
 
 
zbroziu 


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Maj 2011
Posty: 141
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 9:30 pm   

ja osobiście uważam, że w dniu ślubu kolor ecru i biel jest zarezerwowana dla panny młodej...
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 11:09 pm   

agacionek napisał/a:
czerń jest ponadczasowa i zawsze elegancka, ja nie mam nic przeciwko.

Jeśli o to chodzi, to zgadzam się z agacionek
_________________
 
 
 
gazelkaa 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 58
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 10:35 am   

A ja miałam raz zamiar ząłożyć taką beżowo-pudrowo różową sukienkę na ślub przyjaciółki, ale miałam wątpliowści, zapytałam jej i poprosiła, żebym jednak wybrała coś innego. Ok ;) Jesli samemu ma się wątpliowści, to najlepszy sygnał, że lepiej coś innego znaleźć :P
_________________
"Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają." Aldous Huxley
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 6:14 pm   

[quote="agacionek"]
MalaJu napisał/a:
ciekawi mnie jeszcze, co obecne panny młode myślą o CZERNI?

A widziałaś taką pannę młodą?/quote] Całej czarnej sukni ślubnej co prawda nie - ale w ubiegłym roku biel z elementami czarnymi (np. szarfa w pasie) był zauważalny.

Ja swojego czasu bardzo często na tego typu imprezy zakładałam czarną sukienkę, ponieważ uważam, że to elegancki kolor. Mała czarna, z perłami - miodzio! (tyle, że nie na moja figurę niestety)
A że u nas kojarzony również z żałobą? - to prawda, ale podobnie jak z kolorem białym powiedziałabym, że bardzo duże znaczenie ma tutaj fason kreacji i dodatki.

Edit:
właśnie przejrzałam zdjęcia z naszego ślubu. Okazuje się, że nasza świadkowa miała czarną sukienkę :-)
Ostatnio zmieniony przez Deco-Strefa Pon Cze 25, 2012 6:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 6:23 pm   

Deco-Strefa napisał/a:
bardzo duże znaczenie ma tutaj fason kreacji i dodatki
dokładnie! sukienka sukience nie równa,
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 7:41 pm   

MadMar, masakra, kobieta zdecydowanie przesadziła :o
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 8:27 pm   

moim zdaniem kolor biały jest zarezerwowany dla PM

gazelkaa napisał/a:
A ja miałam raz zamiar ząłożyć taką beżowo-pudrowo różową sukienkę na ślub przyjaciółki, ale miałam wątpliowści, zapytałam jej i poprosiła, żebym jednak wybrała coś innego. Ok ;) Jesli samemu ma się wątpliowści, to najlepszy sygnał, że lepiej coś innego znaleźć :P


jeśli już ktoś się uprze na biały kolor lub ecru to dobrze by było zapytać PM jak to zrobiła gazelkaa, jeżeli PM nie ma nic przeciwko to proszę bardzo :)
_________________


 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 12:20 am   

MadMar, niezłą perełkę znalazłaś. Ta z prawej chyba nie przepadała za PM...
_________________
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 9:55 am   

no to chyba zależy od tego jaki fason sukienki, widziałam wiele białych sukienek które nie wyglądały jak ślubne i na pewno nie obraziłabym się gdyby ktoś z gości czy świadkowa taką założyły (chociaż moja siostra się przejęła bardzo kolorem i wybrała sukienkę w kolorze miętowym).
Do czerni nie mam zupełnie nic, zarówno goście jak i świadkowa spokojnie mogłyby założyć czarną sukienkę (sama z chęcią wybieram ten kolor)
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 11:30 am   

M4rcysi4 napisał/a:
Ta z prawej chyba nie przepadała za PM..
myślę, że raczej nie! chociaż po weselu to chyba Młoda przestała też przepadać za tą z prawej :razz:
uważam, że, żeby się tak ubrać trzeba mieć na prawdę niezły tupet!
_________________

 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 12:22 pm   

A może to były dwa wesela w jednym :D
Bliźniczek np ;)
_________________

 
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 3:38 pm   

ja pomyślałam tak samo jak agacionek
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Cze 27, 2012 12:15 am   

No a PM to ta w środku :lol:
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2012 12:20 am   

agacionek napisał/a:
Bliźniczek np ;)
nie, to nie są bliźniaczki (chyba, że dwujajeczne :razz: ) w środku to matka "na weselu córki" (tak przynajmniej było podpisane)
_________________

 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2012 10:02 pm   

Mnie osobiście goście w bieli nie przeszkadzają, ale podobnie jak któraś z dziewczyn, uważam,że trzeba uważać z fasonem

[ Dodano: Sro Cze 27, 2012 10:04 pm ]
MadMar napisał/a:
dwujajeczne
hahahahahahahahahahahahaha
 
 
weselinka 

Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 8:29 am   

Ja też uważam, że kolor biały czy tez jego odcienie: kremowy, beżowy powinny być zarezerwowany dla panny młodej, bo teraz suknie ślubne są w różnych kolorach i trudno przewidzieć w końcu, czy panna młoda i świadkowa nie ubiorą się pod względem barwy identycznie. A w końcu to panna młoda ma się tego dnia wyróżniać, więc chyba każda z zaproszonych kobiet może sobie darować strój w takim kolorze.
 
 
vesepia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 31
Skąd: stąd
Wysłany: Pią Cze 29, 2012 1:22 pm   

biel absolutnie tylko dla młodej... byłam na weselu gdzie świadkowa miała długą biała kiecke i wyglądało to tak jak by były dwie panny młode... bez sensu
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 9:22 am   

Przyjrzałam się gościom na ostatniej dekoracji: świadkowa - sukienka w kolorze beżu (może nie super jasny, ale i nie ciemny), jedna z zaproszonych gości sukienka biała w typie "małej białej".
Pozostałe - raczej standard: koralowe, zielone, złote...
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 10:12 am   

A powiedzcie mi proszę jak widzialybyście ubrana panią fotograf na swoim ślubie i weselu?:)
Ja lubię wyglądac elegancko (uważam że taka ceremonia zobowiązuje) ale strój jednoczęsnie musi być bardzo wygodny, no i co nie każdy pewnie wie buty nie mogą wydawać żądnego dźwięku, jesli nie chce się tupać chodząc po kościele ;)
Mam kilka małych czarnych sukienek, czy np zimą dobrze sprawdza się wygodny garnitur damski... ale latem w te upały biegać z ciezkim sprzętem w czarnym to masakra.

Zakupiłam więc sobie białą sukienkę, napewno nie konkurującą z suknią młodej. Jest wygodna bardzo, z dobrego materiału oddychającego, nie gniotącego się... no ale ten sporny biały kolor...
Inny oprócz czerni, szarosci czy bieli... znów wg mnie nie wchodzi za bardzo w grę, nie lubię podczas pracy rzucać się w oczy...

Co Wy sądzicie w tym temacie?:)
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 10:19 am   

artisticzoom, na ostatnim ślubie na jakim byłam :smile: to było w czerwcu, w te okropne upały, udało mi się dostrzec Panią Fotograf w pięknej chabrowej sukience i do tego miała świetnie skrojone bolerko a la żakiet. Po mszy zdjęła to bolerko i wyglądała nadal bardzo uroczyście i ładnie (miała też śliczne chabrowe baleriny, potem dostrzegłam je w Dune)
_________________


 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 10:26 am   

artisticzoom, wiesz, to wszystko zależy od Panny Młodej. Jednym będzie to bardzo przeszkadzać, innym nie.
Ale zgadzam się z Tobą, taka uroczystość zobowiązuje i fajnie jak fotograf/dj/zespół nie są ubrani w stare jeansy. Także moim zdaniem - duży plus dla Ciebie :)
_________________


 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 11:02 am   

artisticzoom napisał/a:
nie lubię podczas pracy rzucać się w oczy...

Zakładając białą sukienkę na ślub/wesele jednak chcąc-nie chcąc możesz rzucać się w oczy. Biel to biel.
I popieram:
ewa.krzys napisał/a:
wszystko zależy od Panny Młodej. Jednym będzie to bardzo przeszkadzać, innym nie.

Można trafić na pannę młodą która nawet nie zwróci uwagi na Twój strój, a można i na taką, która za białą sukienkę będzie mocno pomstować. :wink:
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 1:00 pm   

Moja pani fotograf miała na sobie białą sukienkę, zupełnie prościutką i do głowy by mi nie przyszło, żeby zrobić z tego problem. Wyglądała ładnie, a jednocześnie sukienka była przewiewna i na pewno nie utrudniała jej pracy.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 3:05 pm   

ja też nie widzę nic złego w'małej białej sukience', zwiewnej i delikatnej u fotografa.
Przecież fotograf nie przychodzi na rewię mody, a do pracy. A w pracy, wiadomo- musi być wygodnie, a, że taka okoliczność to także elegancko
_________________

 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 4:10 pm   

Poza tym nie sądzę, żeby ktoś podejrzewał, że ta pani w białej sukience co biega dookoła z aparatem z wielkim obiektywem, jest panną młodą :smile:
Nie wspominając już o tym, że dobry fotograf potrafi być niewidoczny :wink:
_________________

 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 6:03 pm   

otóż to :)
czyli generalnie nie ma nic przeciw bieli u fotografki, no chyba że by było... hihi
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl