Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Poduszka pod obrączki
Autor Wiadomość
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 10:46 pm   Poduszka pod obrączki

Bardzo mi się podoba poduszka pod obrączki - konkretnie ta:



ale zastanawiam się, czy na cywilnym wypada? Ludzie niektórzy jeszcze niestety średnie mają zdanie o cywilnych i nie chciałabym usłyszeć jakiegoś dziwnego komentarza gdzieś za plecami bo po co psuć sobie taki ważny dzień..
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 7:08 am   

Rusałka_Maja napisał/a:
zastanawiam się, czy na cywilnym wypada?

Będę mało delikatna: zwariowałaś? :bredzisz:

A w czym to ślub cywilny jest gorszy od konkordatowego?
Jeżeli podoba Ci się poduszka, to ją bierz i wykorzystaj na ślubie. Powiem szczerze, że na cywilnym widze większą rację bytu niż w kościele, bo sala jest mniejsza. Naszej praktycznie nikt nie zauważył. Tylko tyle, że jest chyba na kilku zdjęciach. A tak to masz możliwość, że ktokolwiek zauważy, że coś takiego jest, bo ludzie trochę bliżej siedzą.

Rusałka_Maja napisał/a:
Ludzie niektórzy jeszcze niestety średnie mają zdanie o cywilnych i nie chciałabym usłyszeć jakiegoś dziwnego komentarza gdzieś za plecami bo po co psuć sobie taki ważny dzień..

I zamierzasz się tym przejmować? No weź nie żartuj... :wink:
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 10:09 pm   

szaraczarownica napisał/a:

A w czym to ślub cywilny jest gorszy od konkordatowego?


Dla mnie absolutnie w niczym, ale wiesz są ludzie z takim jeszcze zaściankowym podejściem, że ślub cywilny to nie ślub.. wiem bo niestety sama się z tym spotkałam i to o dziwo u osób po których bym tego w życiu nie spodziewała; niektóre reakcje na temat ekstrawagancji i udziwnionych wymysłów brania ślubu poza USC to już w ogóle.. :razz:

Ale może i masz rację, nie ma co ulegać i wariować - w końcu to ma być nasz dzień :smile:
 
 
AgDar-ka 

Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: lódzkie
Wysłany: Pią Lip 13, 2012 7:47 pm   

Słuchaj... bierz. T Twój dzień a jak ktoś coś powie to jego problem. Ja miałam. Nasza córka niosła nam obrączki, wyglądało to pięknie.
Miałam też zespół, który śpiewał na żywo przez co sama ceremonia stała się bardziej osobista. Ślub to ślub bez różnicy czy w kościele czy cywilny. TO WASZ DZIEŃ!!! a nie ludzi, którzy nie mają w sobie taktu i będą komentowali. NIe przejmuj się. Głowa do góry :) i do przodu :)
_________________
"Czasem się lubi kogoś za mocno i to się nazywa miłość"
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 14, 2012 11:02 am   

Dzięki za słowa otuchy ;)

Zastanawiam się tylko, bo normalnie na cywilnym to chyba leży taka tacka a na niej obrączki, a tu jak? miałaby leżeć taka podusia? czy ktoś miałby ją wnieść?
 
 
weselinka 

Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 14, 2012 9:11 pm   

Ja też uważam, że to Twój dzień i powinnaś tak zrobić, żebyś to Ty była zadowolona. Ludźmi się nie przejmuj, oni zawsze będą gadać:P
 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 10:49 am   

A co myślicie o takim pomyśle?
Świetnie pasowałoby do ślubu plenerowego w stylu rustykalnym :)

_________________
Perfect Moments - Spełniamy Wasze Marzenia.
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2012 11:35 am   

"Perfect Moments" super jest to pudełeczko...w sumie, jeśli uda nam się wszystko zalatwić tak jak chcemy, to byłoby idealnie dopasowane do scenerii.
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2012 10:01 pm   

Perfect Moments napisał/a:
A co myślicie o takim pomyśle?
Świetnie pasowałoby do ślubu plenerowego w stylu rustykalnym :)

Obrazek


W ogóle to ładnie wygląda, ale nie wiem jakby to było w praktyce, bo młodzi - wiadomo widzą z bliska, a goście nie będą widzieli i będą się zastanawiali o co chodzi?
_________________


 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 9:20 am   

Rusałka_Maja napisał/a:
bo młodzi - wiadomo widzą z bliska, a goście nie będą widzieli i będą się zastanawiali o co chodzi

zobaczą potem na zdjęciach :)
Mnie też się bardzo podoba to pudełeczko :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 2:43 pm   

Rustykalny styl wesel to po prostu jakiś szał w tym sezonie :) . Realizowaliśmy przez ostatnie dwa miesiące chyba 3 albo 4 które były tak stylizowane, na przyszły rok również Pary pytają narazie najczęściej o stylizacje rustykalne.
Taki styl daje naprawdę dużo możliwości dla Pary Młodej w obszarze tego jak ich dzień ma wyglądać.
Takie pudełeczko spokojnie za nieduże pieniądze możecie zrobić same :) . A to też zaleta i oszczędność.
_________________
Perfect Moments - Spełniamy Wasze Marzenia.
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 07, 2013 5:43 pm   

A mnie bardzo się podobają te poduszeczki:









Nie mogę się zdecydować ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


Ostatnio zmieniony przez Paolina Pią Cze 07, 2013 5:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 2:00 pm   

Nie chcę zakładać nowego wątku, a może ktoś się natknął na poduszeczkę z kwiatów. Jestem świadkową i moja przyjaciółka wymyśliła, że chciałaby wlasnie na takiej poduszce chce obraczki. Może ktoś z Was zamawiał w kwiaciarni taką poduszkę i wie, gdzie jest nie aż tak drogo.

To wygląda mniej wiecej tak, tylko ma być w kształcie serca:
http://www.slubnetrendy.p...a-z-kwiatow.jpg
_________________

 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 3:46 pm   

Julia_ja, bardzo ciekawy pomysł. Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam. Jeśli Twoja przyjaciółka nie zrezygnuje z tego pomysłu, to (w odpowiednim czasie) wklej proszę zdjęcie ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


Ostatnio zmieniony przez Paolina Czw Sty 23, 2014 3:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 3:56 pm   

Julia_ja, genialny pomysł, a gdyby tak jeszcze kolor tych kwiatków wzbogacić o fiolet, mogłabym wykorzystać ten pomysł na swoim ślubie :P
_________________
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 6:08 pm   

Wiem! Mi też się podoba, tylko ja bym zrobiła w ombre :P ale nie wiem, gdzie bedzie tanio takie coś zrobić i gdzie w ogóle mi zrobią. Pojeżdżę po kwiaciarniach w przyszłym tygodniu, ale jak toś coś wie, to pisać! :)
_________________

 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 11:32 am   

My mieliśmy taką:



_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 12:54 am   

mnie tez podobaja sie poduszki z kwiatow, zwlaszcza ze jest to sprawa tania, latwa do wykonania i jednoczesnie efektowna. w watku ZTS PositiveAga, wrzucila posta jak taka poduszke zrobic.

http://www.forum.wesele-l...er=asc&start=50

Juska,


jakis czas temu byla aukcja na allegro http://archiwum.allegro.p...915991382.html. cena wydaje sie tylko, szkoda ze nie podali wymiarow tej poduszeczki...
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 9:44 am   

moja kwiatowa


niestety minus żywych kwiatów jest taki że poduszkę trzeba robić w dniu ślubu, ja robiłam ją rano i w sumie straciłam na nią godzinę
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 9:58 am   

PositiveAga, niektóre PM mają dylemat, że fryzjer wcześnie, makijaż wcześnie co potem robić.... Można zrobić poduszkę :D
Jak ją robiłaś? Na gąbce florystycznej? Usztywniałaś łodyżki drucikami? I jeszcze jedno - bo widzę, że obrączki zaczepione były o szpileczki. Jakoś dodatkowo je zabezpieczałaś przed spadaniem? Bo nasze będzie pewnie niósł mój 3,5 letni chrześniak, więc boję się, że będzie bujał poduszką i obrączki spadną...

Sisska, dzięki :D Pokażę ją na pewno mojej florystce, jest niemalże idealna, bo zdecydowałam się na goździki :) Ale patrząc na to co stworzyła PositiveAga, zastanawiam się, czy nie kupiłabym kwiatów na giełdzie i sama jej nie zrobiła... :)

Teraz zauważyłam link w poście Sisski :o , zatem część moich pytań się nie liczy :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Juska Nie Sty 26, 2014 10:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 10:06 am   

Ja zamierzam robic sama, na gielde na starcie mam bardzo blisko :P zreszta robieniem moze zajac sie mama, swiadkowa, druhna. Mozliwosci wiele :P juska, florystke tez zapytaj, bo moze sie okazac ze cena bedzie tak smieszna, ze mimo wszystko nie bedzie sie oplacalo robic samemu. W dniu slubu spokoj i czas to podwojny pieniadz :D
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 10:12 am   

Juska, zwykła gąbka florystyczna + 3-4 pęczki koreanek, łodygi niczym nie usztywniałam, przycinałam na długość ok 10cm (krótsze wypadały) i wbijałam w suchą gąbkę... na górę gąbki położyłam kawałem białego materiału i przymocowałam szpilkami.
u nas poduszkę niósł młodszy brat męża (16lat) więc o obrączki się nie bałam ale jeśli poduszkę niosą dzieci to można na środek przywiązać tasiemki a obrączki zawiązać na kokardkę :-)
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
dzastab 


Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 848
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Lut 24, 2014 7:18 pm   

Piekne te poduszczki kwiatowe!!!
a gdize takie gabki mozna kupic?

Na bank sobie taka zarzycze!!! mam nadzieje ze moj PM nie bedzie marudzil.. maruda jedna :p
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 9:58 am   

Ostatnio podczas kolędy z naszej parafii zaczęliśmy z księdzem rozmawiać na temat niesienia obrączek przez mojego 3,5 letniego chrześniaka. Ksiądz mnie trochę zmartwił, bo opowiedział mi dwie historie, które spowodowały, że zaczęłam się zastanawiać...
Po pierwsze opowiadał o dziecku, które niosąc obrączki upuściło jedną z nich, a ta wpadła w jakiś kanalik odprowadzający wodę.. - no ale to niejako nie jest problemem, bo obrączki muszą być jednak jakoś przytrzymane... I tu ksiądz opowiedział drugą historię, jak obrączki były pięknie związane na podusi wstążeczką i panna młoda wskazała mu nie tą końcówkę do pociągnięcia i zamiast "uwolnić" obrączki, zrobił supełek i kościelny musiał biec po nożyczki :P :smile: No może nie jest to jakaś tragedia, ale wolałabym nie mieć dodatkowych stresów tego typu przed ołtarzem :)
Zatem zaczęłam szukać innej opcji - chociaż na razie opcja "poduszki" z kwiatków jest priorytetem - i znalazłam coś takiego...







Jeśli znalazłabym odpowiedni koszyczek, to jestem w stanie zrobić go sama, więc to nie problem :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Juska Wto Lut 25, 2014 9:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 10:18 am   

a mi się podobają takie tacki-aniołki
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 10:19 am   

Juska my mimo tasiemek mieliśmy tak jak zresztą chyba PositiveAga i chyba MadMar(ale tu już strzelam bo mnie pamięć chyba trochę zawodzi :razz: ) szpileczki z takimi ładnymi łebkami i nie było szans żeby obrączki się zsunęły i gdzieś uciekły, albo żeby zdarzyła się inna katastrofa ;)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Także ja bym się jeszcze nie poddawała, jednak jeśli zrezygnujesz to ten pierwszy koszyczek który pokazałaś jest bardzo uroczy :)

[ Dodano: Wto Lut 25, 2014 10:22 am ]
Tacka też śliczna i tutaj akurat muszę powiedzieć, że tez myślałam o czymś takim ale raz, że bałam się, że moje zdolności będą nie wystarczające, a dwa, że nie do końca do koncepcji mi pasowało, aaaaale.. Nasza Juska jest bardzo zdolna więc wkleję a nóż jej się spodoba i skorzysta :smile:

_________________


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 10:23 am   

asimi, no z takich tacek to wystarczy pół sekundy żeby dziecko zgubiło obrączki O.o

Rusałka_Maja, jak napisałaś o tych szpilkach to dotarło do mnie, że faktycznie wcale nie trzeba wiązać tych obrączek. Wystarczy przepasać je wstążką, a wstażkę wpiąć szpilką w poduszeczkę. genialne! :D
NIENAWIDZĘ CIĘ!!!!!!!!! :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Juska Wto Lut 25, 2014 10:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 11:25 am   

Rusałka_Maja, ta tacka jest świetna! I jeszcze można ją pomalować na jakiś pudrowy róż i będzie miodzio. Mnie kupiłaś tym pomysłem! :smile:
_________________

 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Sro Lut 26, 2014 2:59 pm   

Kurcze, miałam nie kupować wcale poduszki na obrączki, bo u nas zawsze kościelny podaje na srebrnej tacce, ale te Wasze pomysły, szczególne te kwiatowe... muszę to przemyśleć :) )
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 10:07 am   

te miseczki są przecudne :dribble:

Z masy solnej zrobione czy jak? :)
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 7:00 pm   

Miseczki boskie,jeszcze się z takim pomysłem nie spotkałam. A co do poduszek-trochę zaufania do tych dzieciaków :P Nie mówię o 4latkach, bo takie małe to jeszcze nie za bardzo myśli (bez urazy), ale ośmio czy dziesięciolatki wiedzą już o co w tym wszystkim chodzi ;D
_________________

 
 
niusia 


Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 209
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 4:25 pm   

Z tą miseczką to super pomysł :) coś innego...
_________________
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 2:40 pm   

A ja tak Wam trochę wejdę w temat i troszkę inaczej... Czy któraś wie, jak w samym urzędzie pochodzą do poduszeczek na obrączki? Ja bym zrobiła ale nie wiem kogo w ogóle miałabym się zapytać, czy można taką poduszeczkę...
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
dzastab 


Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 848
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Sie 08, 2014 1:21 pm   

Iru, w urzedzie nie ma problemu. Ja po prostu spytalam Pani urzednik jak podpisywalismy zapewnienia jak oni podchodza do tych wszystkich fanaberii (chcialam jeszcze zeby synek kolezanki nam podal obraczki) powiedziala ze nie ma problemu, to w koncu nasz dzien.
Przed slubem jak sie idzie ze swiadkami do kancelarii sprawdzic jeszcze raz wszystkie dokumenty to sie zostawia obraczki na takiej ichniejszej miedzinej tacce... A my postawilismy wszystko razem z poduszka :)

Przy okazji sie pochale naszym cudenkiem :

_________________
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2014 10:11 am   

dzastab, piękne dzieło pod obrączki :)
_________________
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 14, 2014 10:08 am   

Juska napisał/a:
Ostatnio podczas kolędy z naszej parafii zaczęliśmy z księdzem rozmawiać na temat niesienia obrączek przez mojego 3,5 letniego chrześniaka. Ksiądz mnie trochę zmartwił, bo opowiedział mi dwie historie, które spowodowały, że zaczęłam się zastanawiać...
Po pierwsze opowiadał o dziecku, które niosąc obrączki upuściło jedną z nich, a ta wpadła w jakiś kanalik odprowadzający wodę.. - no ale to niejako nie jest problemem, bo obrączki muszą być jednak jakoś przytrzymane...


O kurczę... ja też się zastanawiam nad "zatrudnieniem" mojego chrześniaka (obecnie 4 lata) do noszenia obrączek. W ogóle nie wzięłam pod uwagę, że może to się tak skończyć. Hmmm...musimy przemyśleć sprawę i zorganizować to tak, żeby nie skończyło się szukaniem obrączek gdzieś pod ławkami :wink:
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Sie 14, 2014 9:27 pm   

U nas idzie dwóch 9-latków i jedna 12-latka i może 5 latka. 5 latka rok temu tak się zestresowała, że nie poszła z innymi. U nas pewnie też nie pójdzie.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Sie 18, 2014 6:50 am   

Moja 7letnia chrześnica dała radę. Była dumna ze swojej roli, a ja byłam dumna z Niej, że była taka dzielna i cały czas się uśmiechała, chociaż trochę się wstydziła kamerzystów :wink:
_________________


 
 
Loczek_16 


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1208
Skąd: PTB
Wysłany: Wto Sie 19, 2014 3:15 pm   

U nas były prawie 4 letnie bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka. wszyscy byli nimi zachwyceni :) Poradzili sobie wspaniale.
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 8:24 pm   

U mnie była 4-letnia chrześnica, która szła, a raczej skakała :P z bukietem i 6-letnia bratanica, z obrączkami... poradziły sobie rewelacyjnie :) Nawet ksiądz był nimi zachwycony :)
_________________
 
 
ula87 

Dołączyła: 03 Wrz 2014
Posty: 10
Skąd: Opole
Wysłany: Wto Wrz 16, 2014 9:05 am   

śliczna!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl