Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Podziękowanie i kilka slów Młodej Pary...
Autor Wiadomość
Panasonic 

Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 10:00 am   Podziękowanie i kilka slów Młodej Pary...

Spotkałem się może na dwóch weselach że Młodzi tak w połowie wesela, dziękują wszystkim gościom za przybycie. Nawet jedni Młodzi śpiewali Sto Lat.

Mama mówiła że to chyba nie wypada tak dziękować. Geneeralnie trochę irytujące było to, jak sie stresowali przemawiając.

Co o tym sądzicie?
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 10:23 am   

Osobiście nie spotkałam się z takimi podziękowaniami, ale nie uważam, że
Panasonic napisał/a:
nie wypada tak dziękować
To może być bardzo miły gest.

U nas na końcu nagrania z wesela pojawił się napis z krótkimi podziękowaniami - coś w stylu "Para młoda serdecznie dziękuje wszystkim gościom za przybycie, prezenty i wspaniałą zabawę" :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 10:59 pm   

Uważam, że to miły gest, byle nie wymuszony i nie na pokaz. Uważam, że wśród ludzi, których się kocha i lubi i którzy są w dniu Twojego święta z Tobą dla Ciebie, nie ma się czego wstydzić i spokojnie można im bezstresowo powiedzieć dziękuję ;) Albo "wrzucić" te podziękowania w innej formie, w trakcie prezentacji, jako piosenka-dedykacja, właśnie pod koniec filmu czy po prostu jak się każdy będzie że4gnał można mu wtedy podziękować :)
_________________

 
 
Kasia13 


Dołączyła: 16 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 9:46 pm   

Moja siostra na swoim weselu dziękowała gościom za przybycie i za to , że zechcieli być z nimi w tak ważnym dla nich dniu.
W trakcie wesela weszli na podest dla orkiestry i zupełnie spontanicznie powiedzieli kilka ciepłych zdań . Wypadło to bardzo naturalnie .
Osobiście nie widzę w tym nic niestosownego.
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 9:40 pm   

Świadek przy pierwszym toaście dziękuje wszystkim gościom za przybycie i życzy udanej zabawy. Według mnie to wystarczy. Młodzi od siebie mogą ewentualnie podarować gościom jakieś mini prezenciki w ramach podziękowań.
_________________

 
 
frys1 
Firma

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 9
Skąd: Zgierz
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 1:23 am   

To jest dosyć powszechna tradycja na zachodzie w polsce się nie spotkałem jeszcze z czymś takim ale uważam że młodzi powinni powiedzieć kilka słów
_________________
Nasze piękne zaproszenia ślubne rozdane ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl