Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
COSTA BRAVA
Autor Wiadomość
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 11:39 am   COSTA BRAVA

Jej jaka ja gapa jestem...jeden z Zespołów, które zaproponował nam pan z Boryny to COSTA BRAVA... śpiewa tam moja znajoma z zespołu, Iza. W sumie nie bardzo wiem czy ich wziąć, bo moj zespół to strasznie plotkarska ekipa, a nie chcę żeby krążyły o moim weselu jakies legendy.
Tyle tylko że Iza ma fantastyczny głos, byłam na wielu imprezach (także festiwalowych) które prowadziła. Ostatnio np. na balu karnawałowym profesorów i gości UŁ
Polecam, ale sama z powyzszych względów przemyślę
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Lis 29, 2013 7:46 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
tynencia 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 39
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sie 17, 2004 1:25 am   COSTA BRAVA

Costa Brava. Znacie ten zespół? Napiszcie

napiszcie mi jakie są plusy a jakie minusy tego zespołu. Będę wdzięczna, bo cały czas się waham. Słuchałam ich płyty. Jest ok, ale jak wyglądają oczepiny??
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2004 9:54 am   

znamy :) dla mnie bomba , chciałam żeby u mnie na weselu grali ale niestety są tego dnia zajęci :( :(
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 30 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2004 7:51 pm   

możecie napisać o nich coś więcej i podesłać mi namiary na priva?
dziękuję :)
 
 
inka999 


Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 2:11 pm   

Czy ktoś z forum może powiedzieć coś więcej o tym zespole?
Jelonku wiem, że chyba Ty (może więcej szczegółów podasz co? Proszę...)
Jak coś podeślij na priv
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 2:13 pm   

inka999 - Jelonka nie ma już na forum - napisz do niej na priv lub e-maila.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 2:13 pm   

gdzieś pisałam o Costa Brava :roll:

[ Dodano: Pią Lip 29, 05 14:14 ]
http://www.forum.wesele-l...ght=costa+brava
_________________

 
 
 
inka999 


Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 2:37 pm   

Kryszko , Kati dziękuję :D
Kati nie chcę być namolna, ale może podasz mi namiar na swoją koleżankę, wypytałabym ją osobiście :wink:
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 3:10 pm   

No w tym linku jest telefon ;)

Iza Szlązak (wokalistka)
Nr telefonu przeniesione do tematu "Nasze Zespoły"

[ Dodano: Pią Lip 29, 05 15:13 ]
A grała u Anety, której tylko tel mam.... jak zdobędę maila to ci podrzucę
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Sie 31, 2007 6:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
inka999 


Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 3:19 pm   

Kati napisał/a:
No w tym linku jest telefon ;)

[ Dodano: Pią Lip 29, 05 15:13 ]
A grała u Anety, której tylko tel mam.... jak zdobędę maila to ci podrzucę




Kati :iconpray: :iconpray:
jak coś to sam telefon mi wystarczy :wink:
jesli możesz podeślij na priv,

hm, czym ja Ci się odwdzięczę ?? ?

[ Dodano: Wto Sie 02, 2005 12:47 pm ]
Hallo, hallo Kati pamiętasz o mnie jeszcze?
To ja namolna inka przypominam się o maila lub telefon do Anety ;-)

[ Dodano: Czw Wrz 08, 2005 11:20 am ]
Dzis z czystym sumieniem mogę polecac ten zespół. Trochę się denerwowałam, bo zrezygnowałam z TIME na ich korzyść i wiecie co?......nie żałuję wcale.
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Sie 31, 2007 6:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 10, 2006 7:22 pm   

maja teraz strone

Link znajduje się w temacie "Nasze Zespoły"
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Sie 31, 2007 6:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 8:13 am   

Przepraszam do telefonu nie dotarłam ale jak widać dałaś radę :wink: Sorki


P.S. Miło że mają stronę - bardzo się przyda :)

No i fajnie zobaczyć zdjęcia Izy i Łukasza. Gdyby to kiedyś czytali GRATULUJ? ?LUBU
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 9:05 am   

jacek napisał/a:
maja teraz strone

A od kiedy piszemy o sobie w trzeciej osobie? :hm:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 6:21 pm   

tonie ja pisalem ale ok mamy juz strone
 
 
zona 

Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 8:39 pm   

SUPER zespół ,bawiłam się już kilka razy razem z nimi!!!! Nudzić się nie ma czasu!POLECAM
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 8:23 pm   

Nie chcę urazić tych forumek, który wybrały ten zespół, ale jak dla nas - porażka. Wokalistka fatalna, zero kontaktu z gośćmi (szczególnie jak próbowała gości w czesie biesiady przy stołach rozruszać). Prawie wszystko z mini-dysków. Ale cena przystępna. Całkiem dobra konferansjerka.
 
 
mas038 

Wiek: 44
Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 11:16 am   Costa Brava

Witam Wszystkich

Z całego serca odradzam zespół Costa Brava. Na własnej skórze przekonałem się że nie można na nich liczyć. Zarezerwowałem sobie u nich termin, do podpisania umowy miało dojść po kilku dniach ponieważ właściciel orkiestry nie miał czasu, aby się ze mną spotkać. Byliśmy cały czas w kontakcie telefonicznym i zapewniał, że termin juz zarezerwował i nie ma problemu. Kiedy w końcu się spotkaliśmy aby przekazać zaliczkę, okazało się że przed 10 minutami zarezerwował mój termin komuś innemu, a za mną nie chce już rozmawiać. Zaznaczam, że nie padły żadne słowa przeprosin czy wyjaśnienia z jego strony.
Totalny brak organizacji. Jak się później okazało znajomi mieli podogny problem z tą orkiestrą. Właściciel nie panuje nad tym z kim i na kiedy się umawia. Boję się pomyśleć co by było gdybym wpłacił zaliczkę, a w dniu wesela okazało się że Costa Brava gra gdzie indziej bo im się pomyliło???
Jak ktoś ma wybór niech wybiera kogoś innego!

pozdrawiam
PETER
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lip 26, 2006 8:23 pm   

slowo wyjasnienia drogi peterze mielismy sie spotkac bo chcieliscie posłuchac a nie podpisac z nami umowe ale to tylko male sprostowanie do twojej wypowiedzi ktora troszke mija sie z prawda
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lip 26, 2006 9:14 pm   

Proszę wyjaśniać sobie tego rodzaju sprawy poza publicznym forum - od tego są privy.
_________________
chez alma |
 
 
tommuzyk 
Firma

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 23
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 1:26 am   

A ja uważam, że każdego klienta należy traktować tak, jakby miał podpisać umowę.
Taka mała zawodowa rada - należy spytać wcześniej umówionego klienta, czy sie decyduje, jeśli terminem interesuje się ktoś inny... 8)
Dobre opinie rozchodzą się szybko, złe jeszcze szybciej...
 
 
 
asica 

Dołączyła: 29 Lip 2006
Posty: 1
Skąd: łowicz
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 5:25 am   

kurcze czemu wy sie czepacie tego zespołu może nie graja jak orkiestra składajaca sie z 50 osob ale jak na tak mała ilość osób w zespole graja fajnie wiem bo bylam na weselu właśnie jak oni grali mi szczerze sie bardzo podobało wiadomo komuś sie może podobac ten zespół komus moze sie nie podobac . panie Jacku niech sie pan nie przejmuje tym nie przejmuje
gorąco pozdrawiam cały zespół
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 10:57 am   

Tak na przyszłość.... może to zastanowi następną osobę, która zaloguje sie tylko po to, żeby napisac post w tym wątku, jaki to zespół COSTA BRAVA jest wspaniały....


W taki sposób nie poprawiacie opinii Forumowiczów o tym zespole, raczej wręcz przeciwnie, bo użytkownicy sadzą, że to sami członkowie zespołu lub ich rodziny logują się pod nowymi nickami tylko po to by zareklamować zespół. A taka kryptoreklama Nas DENERWUJE :!: NIE ZACH?CA :!:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sob Lip 29, 2006 10:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 9:37 am   

Gwoli wyjaśnienia:
kasia1111 i ola12 pisały z tego samego IP, więc ich wypowiedzi oraz posty nawiązujące do ich postów zostały usunięte.

Radzę stosować się do rady napisanej do Pusiak.

Koniec tematu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
lasek 

Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Sie 04, 2006 6:48 pm   

Witam wszystkich,
pod koniec lipca miałem wesele, na którym oczywiście występował zespół Costa Brava.
Od samego początku kiedy zacząłem rozmawiać i uzgadniać wszystkie szczegóły z p. Jackiem NIE BYŁO ?ADNYCH PROBLEMÓW. Mogliśmy zobaczyć ich w akcji na żywo nie tylko na bankietach w Borynie, ale i weselach oraz imprezach okolicznościowych. Mogliśmy również uzgodnić reperuar i ilość członków w zespole (POLECAM SAKSOFON). Nie mogłem również narzekać na brak kontaktu ze strony Jacka-wykazywał on zainteresowanie w celu uzgodnienia szczegółów dot. muzyki.
Samo wesele było super, wszyscy goście bawili się świetnie przy muzyce tego zespołu, orkiestra spełniała wszystkie muzyczne zachcianki gości i nie słyszałem od zaproszonych osób żadnego słowa krytyki, a wręcz przeciwnie-wśród gości były osoby, które w przeszłości pracowały w zespołach muzycznych grając i śpiewając na weselach.
Dlatego gorąco polecam COSTA BRAVA-myślę, że zabawa przy ich muzyce jest naprawdę udana.
Jeżeli ktoś podejrzewa, że jestem członkiem rodziny kogoś z zespołu, to rezygnując z wyboru tego zespołu nie wie co traci ( a dodatkowo administrator ma mój e-mail i część moich danych-zawsze jestem gotów do dyskusji)
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 7:59 pm   

patrząc na liczbę postów i ilość czasu spędzonego przez osoby które sie pochlebnie wypowiadały na temat tego zespołu można chyba coś podejrzewać ... ja bym się już na ten zespół nie zdecydowała :?
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 7:31 pm   

powiem krótko ......wokalistka fałszuje...... mnie się nie podoba............
_________________


 
 
 
zadra 

Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 17
Skąd: Dublin/Lodz
Wysłany: Wto Paź 10, 2006 3:15 pm   jakis update ?

czy ma ktos nowe informacje na temat tego zespolu ??
dziewczyny na ktorych weselach grali sa juz niedostepne na forum :(

dzieki ..
_________________
/08 April 2007/

 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 5:23 pm   

kiciucha napisał/a:
powiem krótko ......wokalistka fałszuje...... mnie się nie podoba............

Może ta druga wokalistka bo Iza na pewno nie fałszuje. Maiłam z nią wf w gimnazjum i to ona prowadziła bisiady ktore tam się dobywały. Ma świetny głos. Na prawdę super. Co do drugiej wokalistki to nie wiem.
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 11:01 am   

Iza to moja koleżanka z zespołu ludowego. ?piewa super i tyle. ?adnego fałszu :zly:
_________________

 
 
 
agnienia 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 8:49 pm   

Hmmm...czyli w sumie polecacie?:) czy nie?:) Bo waham sie miedzy Costa-Brava...a jednym zespołem z Koła..i sama nie wiem...osobiście ich nie słyszałam, ale wybrałam ich słuchając dema z internetu...??????????????
:smile:
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 12:14 am   

Powiem tak . Nie słyszałam całego zespołu, ale samą Panią Izę. Moim zdaniem spiewa super. Sami bralismy ten zespół pod uwagę :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
tynencia 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 39
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sty 05, 2007 7:11 pm   

Gorąco poleam ten zespół. Grali u mnie na weselu we wrześniu 2005 i za moją namową u kilku moich znajomych w zeszłym roku i wszyscy są zadowoleni. Nie ma do czego się przyczepić.
 
 
marta+fifi 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lis 2006
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 3:06 pm   

Hmmm, co do Costa Bravy, to znam (przy ich muzyce bawiłem się 2 razy; a współpracowałem z nimi - kilkanaście razy - jako kelner). Powiem tak, wokalistka Iza - super, jeśli ktoś lubi kobiecy głos, a Jacek - sympatyczny i umie poprowadzić zabawę. Czyli ogólnie mogę polecić. :razz:
_________________
Filipczaki się żenią! 21.06.2008.
 
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 11:00 pm   

Dostałam ich płytkę na targach i powiem szczerze nie podobało mi się bardzo. Słoń mi na ucho nie nadepnął więc wiem kiedy ktos ma problem z zaspiewaniem wyższych dzięków. Poza tym strona techniczna w/w płyty jest skandaliczna :zly: -są piosenki gdzie słychać TYLKO melodię a w słowa to się trzeba nieźle wsłuchać. Dodam że słuchałam na dwóch odtwarzaczach cd więc to nie wina sprzętu. No cóż szukam zespołu dalej....
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 12:28 pm   

dodam tylko ze na weselu nie gra ta plyta a ja jej przed chwila sluchalem i nie ma znia najmniejszego problemu takze albo sie wdal jakis blad przy przegrywaniu albo jest to wina odtwarzacza zapraszam po inna plyte
 
 
McBulii 

Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: PABIANICE
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 10:44 am   Costa Disco Polo Brava

Ta Costa to jedna wielka kicha. grali Sylwestra w Borynie. Samo Disco Polo. Oni nie umieja spiewac. a graj a z mini discow. Zeby to robili umiejetnie zeby sie ktos nie skapnal to by bylo dobrze. ale nawet udawac nie umieja. kicha wielka
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 3:26 pm   

Post konkurencji :roll: I po co tak wymyślasz?? W ten sposób na pewno nie zdobędziesz dla siebie klientów :evil:
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 5:09 pm   

jpuasz - jeszcze kilka postów i drogą eliminacji namierzymy , który zespół reprezentuje ;)
Ostatnio zmieniony przez fiona83 Wto Lut 20, 2007 5:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 12:53 am   

Fionka wystarczy spojrzeć na maila i wpisac w google - od razu widać kogo omijać szerokim łukiem :]
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 7:03 pm   

a u nas na weselu zagra właśnie Costa Brava. pan Jacek zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie, podobał nam się materiał na płytkach demonstracyjnych (widać, że potrafią dobrze poprowadzić wesołą zabawę, a także bawić gości za stołami - na czym nam zależało).

a jak będzie u nas zobaczymy za trochę ponad rok :smile: w każdym razie nie obawiamy się o nic i jesteśmy dobrej myśli :lol:

pozdrawiamy zespół :jumpingmrgreen:
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 8:30 am   

My równiez zastanawialismy sie nad tym zespołem, jednak na targach ślubnych w Hali sportowej Panbedący chyba główną osoba w tym zespole powiedział nam ze potrafia bawic gości... wystarczy zrobić z siebie idiote :/ troszke nas to zniecheciło :/
_________________
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 5:00 pm   

witam nikomu nie mówilem ze robie z siebie idote bo to napewno nie pomaga ani w rozmowie z klientami ani w bawieniu gości.Faktem jest że jesteśmy roześmiani i czasem sie wygłupiamy ale to ma niewiele wspólnego z bawieniem gości,a z drugiej strony czy chcielibyście widziec na scenie trzy lub cztery ponure osoby które stoją jak manekiny sprawiające wrażenie że są tu bo muszą i ich praca nie sprawia im żadnej przyjemnosci?
chyba nie
My wychodzimy z założenia że zespół powinien być kontaktowy roześmiany powinien żartowac i robić wszystko by ten wieczór który jest jednym z najważniejszych dni w życiu pary młodej był jedyny niepowtarzalny i niezapomniany
to tyle w kwestii wyjaśnienia
z poważaniem Jacek
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 8:31 pm   

jak już pisałam, my jesteśmy zadowoleni z wyboru, pan Jacek jest sympatycznym i kulturalnym człowiekiem, a na weselu liczy się przede wszystkim dobra (i ze smakiem prowadzona) zabawa i o to, myślę, mogę być spokojna :)
nie słyszeliśmy od niego nic podobnego o czym wspomina w swoim poście dominiqsz i szczerze mówiąc jestem zdumiona czytając o tym :szok:
_________________
 
 
aniesd 


Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 10:11 pm   same naj!

Z cala pewnoscia mozemy razem z mezem polecic zespol Costa Brava, kazdemu komu zalezy na bardzo dobrym weselu. Zespol dostosowuje sie bez problemu do atmosfery w trakcie zabawy, z wszystkim mozna sie dogadac, nie robia zadnych problemow!
Przy okazji chcielibysmy bardzo mozno podziekowac Tobie Jacku oraz dwom pozostalym Paniom (glupia sprawa - ale nie znamy imion :) ) za zafundowanie nam naprawde wysmienitej atmosfery podczas naszej zabawy weselnej. Kazdy gosc byl zachwycony Wami! Od wielu uslyszelismy, ze bylo to najwspanialsze wesele, w jakim mieli okazje uczestniczyc.
_________________
Kubuś zdziwił się, że drzwi Prosiaczkowego mieszkania są otwarte. Im bardziej zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.

 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 10:25 pm   

A ja też mogę polecić ten zespól. Bo własnie bawiłam się w tą sobotę. Było super. Zespół jest profesjonalny. Tak jak pisał Pan Jacek sami się świetnie bawią na scenie a to się przekłada na humory gości :) Nic tylko "wesele - hej!!!" :)
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 2:55 pm   

Ja miałam okazję posłuchać Izę kilka razy i uważam, że śpiewa bardzo dobrze. Bawić gości też potrafi. Ogólnie właśnie wczoraj rozmawiałam z Suli, która szuka zespołu na wesele i polecałam jej właśnie Costa Brava ze względu na Izę. Jedno co mogę powiedzieć na 100% nie fałszuje....i wiem co mówię :razz:

Jeszcze dodam, żeby nie było, że Iza to moja koleżanka z zespołu.... Nie znam jej dobrze i wypowiadam się tylko i wyłącznie o jej śpiewaniu, więc proszę nie podejrzewać o reklamę z powódek osobistych :razz:

Kati...tak na marginesie...na początku mojego pobytu na forum pisałaś, że też tańczyłaś...i teraz jeśli jesteś koleżanką Izy to rozumiem, że w Kujonie...więc teraz ja też tam tańczę i zastanawiam się czy przypadkiem sie nie poznałyśmy w Warszawie ostatnio.....?? :roll:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Martita Wto Cze 10, 2008 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 4:45 pm   

Chyba pora żebym ja napisała swoją opinię o zespole jako że grali na moim weselu.
Jestem bardzo zadowolona, z resztą nie tylko ja - goście również byli zachwyceni :smile: Ktoś nawet mówił, że zespół fajniejszy niż ten, który grał na jego weselu.
Grali przeróżny repertuar, bawili się i młodzi i starsi, śpiewy za stołami przy ich akompaniamencie były rewelacyjne, robili przerwy nie za długie i nie nazbyt często - tak akuratnie :D Proponowane przez nich zabawy - odlot!!! Goście wydzwaniali do mnie przez cały tydzień poślubny mówiąc jak świetnie się bawili.
?piewają bardzo dobrze wg mnie. Nie było żadnych wpadek, czy fałszów, od których więdną uszy.
Jedyne minusy:
- nie mogli zrealizować każdej prośby o dedykację, gdyż podpierają się minidyskami, ale o tym wiedziałam decydując się na zespół, więc to nie zarzut pod ich adresem, a jedynie sugestia, by zwrócić na to uwagę decydując się na taki zespół
- troszkę nie do końca dobrze organizowali zabawę - chodzi mi o najważniejsze momenty w trakcie wesela, gdy nie dopilnowali, aby goście i ważne w danym momencie osoby były obecne na sali (np. gdy nadeszła pora podziękowania dla rodziców mojego taty nie było na sali i doszedł dopiero w trakcie).
_________________
 
 
 
aniesd 


Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 6:32 pm   

U nas na weselu zabrakło właśnie śpiewu "za stołami". Poza tym zaproponowałabym nieco więcej konkursów, aniżeli tylko te przy oczepinach...
Poza tym jak już pisałam wcześniej - wszystko Ok.
Zespół tak jak pisałam wcześniej spełnił nasze oczekiwania, goście również byli bardzo zadowoleni.
_________________
Kubuś zdziwił się, że drzwi Prosiaczkowego mieszkania są otwarte. Im bardziej zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.

 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 6:41 pm   

Konkursy z tego, co i wiadomo, to kwestia do uzgodnienia. U mnie akurat na weselu nie było żadnych, bo wesele było krótkie (ślub był późno). Konkursy były więc tylko na poprawinach.
_________________
 
 
 
aniesd 


Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 6:44 pm   

Ale z tego co pamiętam zespół mówiła nam, że takowe organizują - zresztą zgodziło się to z tym, co widzieliśmy na innych nagraniach. A my nie powiedzieliśmy nie :) Tutaj liczyliśmy na troszkę inicjatywy :) Ale przecież nie konkursy i zabawy czynią wesele wspaniałym :)
_________________
Kubuś zdziwił się, że drzwi Prosiaczkowego mieszkania są otwarte. Im bardziej zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl