Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zielony mundur młodego- jaki kolor wiązanki?
Autor Wiadomość
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 11:37 am   Zielony mundur młodego- jaki kolor wiązanki?

Mój przyszły mężuś jest żołnierzem i na ślubie wystąpi w zielonym (niestety zielonym, a nie stalowym) mundurze. Nie wiem jaką wiązankę wybrać i jaki kolor wystroju sali aby do niego pasował. Tzn. wiem, że najlepsze kolory to biel, żółty, oliwkowy itp. ale mnie sie marzy niebiesko biała wiązanka :( a tak sama biel na sali to trochę nie bardzo. Z kolei za żółtym i oliwkowym nie przepadam. Doradźcie dziewuszki, bo jestem w kropce.
_________________

Ostatnio zmieniony przez tygrysek7773 Sob Wrz 01, 2012 11:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 4:02 pm   

tygrysek7773, znalazłam w sieci takie zdjęcia:





Nie wiem jak to by było z niebieskim... :(
ale widzę róż, biel, bordo...
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 4:59 pm   

a ja takie coś wyszukałam



_________________


 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 12:46 pm   

A może właśnie czerwień albo róż...Ale znów dylemat jasny czy ciemny. Kurczę taką mam ochotę na te niebieskie kwiaty :/ jeszcze trochę i go poślę w garniaku :P Nie no zastanowię się nad tym czerwonym, nie chcę żeby mi się za mocno gryzło to wszystko. Dzięki dziewczyny, jakbyście jeszcze na coś ciekawego natrafiły, może u kogoś w rodzinie był wojskowy ślub, to dajcie znać. Ja też poszperam.
_________________

 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 1:14 pm   

Skoro bardzo chcesz niebieskie kwiaty - to może coś delikatnego niebieskiego, połączonego z bielą i z dodatkiem zieleni...







Napisałaś, że nie lubisz żółtego, w ostatnim bukiecie mogłabyś go zastąpić właśnie jakąś zieloną wstawką ;)
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2012 9:24 am   

tygrysek7773 napisał/a:
A może właśnie czerwień albo róż...Ale znów dylemat jasny czy ciemny. Kurczę taką mam ochotę na te niebieskie kwiaty

Moim zdaniem czerwień jak najbardziej pasuje, a te niebieskie kwiaty to chyba jednak nie bardzo
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2012 9:25 pm   

No chyba wezmę te czerwone i będę wyglądać jak chodząca flaga Polski :) Na początku cieszyłam się, że ma mundur, a teraz jestem zła, bo nie mogę mieć kwiatów które chciałam. Ale co powiecie na to? Białe i różowe kwiaty z zieloną wstawką. Tylko u mnie byłyby same róże.Nie jest to szczyt marzeń, ale cóż.
_________________

 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2012 9:31 pm   

tygrysek7773, myślę że róż i biel będą ładnie wyglądać :) No i ta zieleń w bukiecie też zapowiada, że wszystko będzie ze sobą elegancko współgrało. Czerwono-biały bukiet byłby rzeczywiście zbyt... patriotyczny :P Nie żałuj już tych niebieskich kwiatów, będzie pięknie!
Ostatnio zmieniony przez grejpfrut Sro Wrz 05, 2012 9:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 06, 2012 4:13 pm   

grejpfrut masz rację, przecież nie kolor wiązanki jest najważniejszy ;)
_________________

 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 1:01 pm   

Do bieli podobnie jak do czerni- pasować będzie niemal wszystko. Jeśli będą to białe róże,to proponuję dać tam takze odrobinę wrzosu,tak typowo dekoracyjnie. Takie połączenie bardzo ładnie sie prezentuje.



Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Gru 17, 2012 12:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl