Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sebastian Glapiński
Autor Wiadomość
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 8:14 pm   Sebastian Glapiński

Czy ktoś miał przyjemność współpracować z tym Panem i mógłby w paru słowach opisać wrażenia? :)
_________________


 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 8:25 pm   

Fotografował nasz ślub i plener nad morzem :)
Jak dla nas super, zdjęcia mieliśmy naprawdę szybko i są świetne, a poza tym to naprawdę sympatyczny i kontaktowy facet więc łatwo się z nim "współpracuje" :smile:
Już mu zapowiedzieliśmy, że na chrzciny też go bierzemy :cool:
kilka zdjęć jest w moim dzienniczku ślubnym http://www.forum.wesele-l...ic.php?t=15036, zapraszam :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez asia7 Nie Wrz 16, 2012 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 8:27 pm   

Ja miałam. Robiliśmy sesję gdy byłam w ciąży. Efektami jestem zachwycona do dziś (minęły już 2 lata). Co do samej osoby Sebastiana- nie znam drugiej takiej osoby. :-)
 
 
malpawzoo 

Dołączyła: 02 Lip 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 9:35 pm   

A cenowo jak to wyglada? Mozecie cos podpowiedziec?
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 8:37 am   

malpawzoo napisał/a:
A cenowo jak to wyglada? Mozecie cos podpowiedziec?


najlepiej zapytać u źródła... bo nie mam pojęcia jak będą wyglądać ceny na następny rok :)
_________________
 
 
anita i lukasz 

Dołączyła: 27 Wrz 2012
Posty: 7
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 12:13 pm   

Dzięki za opinie, bo tez sie zastanawiamy nad oferta pana Sebastiana:) zdjecia na swojej stronie ma super:)
 
 
segl 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 29, 2012 11:32 pm   

witam, wszystkich zainteresowanych, krótkie info:
Jeszcze tylko do końca 2013r. będę robił zdjęcia w pakiecie Przygotowania- ślub-wesele-plener.
Od 2014 tylko śluby i plenery, także jak ktoś chce mnie na weselu musi się pośpieszyć :)

Asia i Ola - dzięki za opinie.

pozdrawiam
Sebastian

Edit:usuniety fragment postu nie zgodny z regulaminem - ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Nie Gru 02, 2012 8:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 30, 2012 7:13 am   

Przepiękne zdjęcia :mrgreen:
Tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że dobrze wybraliśmy :-)
_________________


 
 
PiK4maj2013 

Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 07, 2013 10:42 pm   

My Sebastiana poznaliśmy przez kogoś więc można powiedzieć, że zdecydowaliśmy się po znajomości. :)
Oczywiście najpierw przejrzeliśmy portfolio i bardzo nam się podobało.
Zdjęcia które otrzymaliśmy były na poziomie tych z portfolio. Na ponad 700 zdjęć które otrzymaliśmy żadne nie odstawało od reszty i każde było ciekawe.
Co do samego fotografowania to zauważyliśmy, że Sebastian bardzo dobrze wie gdzie się ustawić i ma duży talent do wychwytywania świetnych momentów.

Paulina i Krzysiek
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 12, 2013 9:51 pm   

Seba to najlepszy fotograf EVER :mrgreen:

Hmm..

Długo się zbierałam, żeby napisać parę słów recenzji ;)
A to wszystko dlatego, że jesteśmy tak zachwyceni, że nie wiem co musiałabym napisać i jakimi słowami, żeby oddać to jak bardzo jesteśmy zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na Sebastiana :)

W dzień ślubu od rana jakaś taka zestresowana byłam, jeszcze u fryzjera trochę się przeciągnęło a makijażystka już czekała.. Seba robił wszystko, żeby mnie rozśmieszyć i odstresować – niesamowity człowiek.. gdyby nie on nie wiem jak ja bym ten dzień przeżyła.. naprawdę piszę to bez kokieterii..

Ogólnie abstrahując od tego całego jego profesjonalizmu i tego jak zajebiste zdjęcia robi (ciekawe ujęcia, naturalny talent do wychwytywania momentów), to jest fantastyczna osoba – w jego towarzystwie człowiek czuje się zupełnie naturalnie, bez spiny, zupełnie jakby się go znało od lat :)

Także spokojnie i z czystym sumieniem mogę go gorąco polecić WSZYSTKIM !
_________________


 
 
kOaLA865 

Dołączyła: 05 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 11:24 pm   

Gorąco polecam!!! Nasz ślub odbył się 21.09.2013, zdjęciami jesteśmy zauroczeni, podobnie jak rodzinna i znajomi. Profesjonalny w każdym calu, potrafi uchwycić wszystkie tak ważne momenty w tym dniu. Zdjęcia są piękne, eleganckie. W czasie ślubu i wesela był prawie niezauważalny, a dokumentował skrupulatnie całą uroczystość. Natomiast zdjęcia z pleneru są zachwycające, perfekcyjnie dopracowane a zarazem bardzo naturalnie, nie są przestylizowane, nie ma w nich za grosz teatralności. Poza tym Sebastian to świetny facet, dowcipny, zabawny potrafi wprowadzić tak luźną atmosferę, że pozowanie do zdjęć przychodzi naturalnie. Jeszcze raz polecam :)
_________________
http://webowy.agency/
http://www.prodjs.pl/
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 11:38 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:
Seba robił wszystko, żeby mnie rozśmieszyć i odstresować – niesamowity człowiek..

Absolutnie mnie to nie dziwi. Sebastiana znam prywatnie i to jest typ człowieka, który mrugnięciem oka potrafi rozśmieszyć i odprężyć każdego. A to w dniu ślubu jest bardzo wskazane. :D
Podobają mi się plenery w jego wykonaniu.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Sie 23, 2014 12:13 am   

Polecam, polecam i jeszcze raz gorąco polecam tego pozytywnego człowieka!

Poczucie humoru na wysokim poziomie, facet wręcz niesamowity :)
Uśmiech nie schodził mi z twarzy w jego towarzystwie i zapominałam co to stres :smile:
Z niecierpliwością czekamy na nasze zdjęcia ;)
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 23, 2014 8:50 am   

Catylyn89 napisał/a:

Uśmiech nie schodził mi z twarzy w jego towarzystwie i zapominałam co to stres :smile:


A nie mówiłam? :D
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Sie 23, 2014 12:33 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:


A nie mówiłam? :D

Mówiłaś mówiłaś, aczkolwiek wiesz jak to jest... Musiałam się przekonać na własnej skórze i teraz popieram w 100% Twoje słowa :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl