Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Nie Mar 17, 2013 8:30 pm
Prezenty gwiazdkowe 2012
Autor Wiadomość
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 1:15 pm   Prezenty gwiazdkowe 2012

Wszystkich świętych już za nami, sklepy pomału rozkręcają się z akcją bożonarodzeniową. Dziś już widziałam w Pepco bombki i choinki, natchnęło mnie to do założenia tego wątku. Niby do świąt jeszcze miesiąc i trochę ponad 3 tygodnie ale planować można zacząć, tym bardziej że niektórzy kupują też prezenty Mikołajowe(np.ja).
A tu link do wątku ubiegłorocznego, może znajdziecie tam jakieś inspiracje http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14068
 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 1:29 pm   

Ja też już zaczęłam kupować. Zawsze zaczynam kupować wcześniej bo rodzinka nie mała i tak w 1 miesiącu byłby to spory wydatek.

W aktualnym katalogu AVON jest sporo na prawdę nie drogich zestawów.
Nie jestem ich konsultantką wiec to nie reklama
_________________

 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 2:06 pm   

Tesco ma już katalog z zabawkami http://itesco.pl/pobierz/...k/hm/online.swf
W ofercie tygodniowej Tesco jest też jedna strona z zestawami kosmetyków.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 2:15 pm   

My dorośli w rodzinie nniejszym zrzekliśmy się prezentów :) Prezenty dostanie młody, planujemy zrobić zrzutę na zestaw pociąg towarowy z Duplo :)
_________________

 
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 2:19 pm   

Planuję kupić córce na Mikołaja ten komplecik, widziałam dziś w Pepco i bardzo mi się spodobał
Ostatnio zmieniony przez Prowansja Pią Lis 02, 2012 2:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 3:03 pm   

Kati napisał/a:
y dorośli w rodzinie nniejszym zrzekliśmy się prezentów


to tak jak u nas,
Kati napisał/a:
Prezenty

dostaną dzieci. Znaczy mój syn i siostry córka.

A sam temat tych właśnie prezentów spędza mi sen z powiek.

Nie mam kompletnie żadnego świetnego pomysłu co mógłby chcieć mój syn.
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 4:40 pm   

Ja już zamówiłam prezenty dla naszych rodziców i dla babć i będą to kalendarze ze zdjęciami Maciusia i jego kuzynki Emilki :)
Baaaardzo się cieszę, że mam to już z głowy - zostają mi tylko prezenty dla dzieci :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 4:44 pm   

justine81 napisał/a:
Ja już zamówiłam prezenty dla naszych rodziców i dla babć i będą to kalendarze ze zdjęciami Maciusia i jego kuzynki Emilki

U nas pewnie będzie podobnie :)

justine81 napisał/a:
prezenty dla dzieci

Spędza mi to sen z powiek już teraz. Dzieciarnia się rozrasta, w najbliższej rodzinie to póki co pięcioro w wieku od pół roku do 10 lat, w tym nasza córa. Plus po świętach jedziemy do Białegostoku i też coś wypada kupić tamtejszym maluchom z też w sumie bliskiej rodziny męża, czyli dochodzą jeszcze trzy dziewczynki i synek przyjaciół :cool:

My sobie z mężem pewnie też coś sprezentujemy nawzajem, a dla dorosłej części rodziny pewnie jakieś drobiazgi, ale jeszcze totalnie o tym nie myślałam.
_________________

 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 5:33 pm   

Ja dużo prezentów nie mam: mąż, córka, rodzice, siostra, szwagier i chrześniak razem 7(lub 6 jeżeli kupiłabym coś dla rodziców razem). Siostra z reguły mówi mi co by chciała więc nie będę wymyślać. Tacie na Mikołaja kupię jakąś kawę, mamie coś z kosmetyków, mężowi spodnie albo bluzę sportową. Nie wiem co dla szwagra i chrześniaka(zapytam siostry, może mi coś podpowie).
Ostatnio zmieniony przez Prowansja Pią Lis 02, 2012 5:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 5:58 pm   

Bian napisał/a:
justine81 napisał/a:
Ja już zamówiłam prezenty dla naszych rodziców i dla babć i będą to kalendarze ze zdjęciami Maciusia i jego kuzynki Emilki

U nas pewnie będzie podobnie :)

u nas właśnie taki będzie prezent dla dziadków Emilci ;) a macie może namiary gdzie najtaniej można zamówic takie kalendarze?
a my z mężem sprawiamy siebie na święta zmywarkę :D
dla reszty się okaże co się zakupi ;)
_________________
 
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 7:12 pm   

Marcka, napisałam Ci na priv - my zamawialiśmy Cewe - dość drogo ale to na papierze foto.
Znalazłam tak na szybko - http://gruper.pl/x.php/1,...CFc6V3godQV4A6Q
Tylko za przesyłkę chcą aż 20zł :?
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 7:46 pm   

U mnie w rodzinie pożyczamy pomysł ze szkoły, tzn. będziemy losować komu kupujemy prezent. Dzieci sa wyłączone z gry więc też już rozglądam się za zabawkami :wink:
_________________
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 7:51 pm   

U nas jest zasada każdy każdemu więc prezentów będzie do zrobienia ponad 12. Dla młodszego brata już mam, dla siostry młodszej mam połowę prezentu, dla bratanka też cos jest, ale z nim to zawsze szaleję i kupuję mu ze 2 albo 3 bo nie mogę się powstrzymać:) dla większości pomysł jest. Tylko nie wiem co mamie bo kosmetyków ma pełno a ma wymagania, musi być cos przydatnego ale osobistego i tu jestem w kropce bo nie moge nic takiego znaleźć
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 11:46 am   

Bian, może zamiast drogich gotowych zabawek to coś do pisania, malowania, układania, czyli wszelkie farby, kredki, plasteliny, puzzle. Największy wybór takich rzeczy jest w Gust-polu.
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 12:05 pm   

Ja Julce chce kupic zestaw Lego Friends taki większy.

A do męża strony każdy swojemu dziecku kupuje sam wrzucamy do worka i rozdaje mikołaj. Moim rodzicom kalendarz z Jula a babciom od strony męża zdjęcie w dużym formacie wszystich wnucząt razem
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 12:47 pm   

My niestety mamy do kupienia mnóstwo prezentów...
Dla rodziców (w sumie 6 osób) dla babć i dziadków (4) rodzeństwa (też 4)
Na szczęście te prezenty raczej symboliczne, ipadów sobie kupować raczej nie będziemy :D

No i dla dzieci.. A tych mamy całkiem sporo...
_________________
Ostatnio zmieniony przez mietka Sob Lis 03, 2012 12:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 3:24 pm   

U nas jak od kiedy pojawiły się maluchy - losowanie wśród dorosłych + prezenty dla dzieciaków, tj. Weroniki i mojej bratanicy. Do tego przyjaciółka i jej 5-letnia córka, moja 15-letnia chrześnica...aaaaa :? , teściowie (drobny upominek , bo oni nie praktykują większych prezentów), no i my dla siebie nawzajem.
Pomysłów póki co brak :?
_________________
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 4:15 pm   

My powoli robimy rozeznanie - staram się kupić prezenty wcześniej, w listopadzie.

U nas dorosli raczej nie kupują sobie prezentów - my kupimy tylko rodzicom po prezencie i mojemu bratu i bratowej. Mamy 7 dzieci w rodzinie i to na nich skupiamy się prezentowo. Do tego drobiazgi dla przyjaciół.

Zabawki często oglądamy najpierw w Smyku na żywo i zamawiamy potem duzo taniej w necie. Planuję jak zawsze kupić prezenty raczej praktyczne i rozwijające, bo maluchy to mają już prawie wszystko z zabawek na topie...Wyszukamy dla dziewczynek coś do lepienia z gliny/robienia bizuterii/rysowania/projektowania ubranek/ksiązki (dziewczynki mają 10,7,4 i 2, a dla chlopaków jescze nie wiemy, a mamy ich w wieku 12, 4 i 3 lat...

Polecam Wam taką stronkę, ciekawe inspiracje wg mnie i praktyczne też:
http://www.zabawkowicz.pl/
Ostatnio zmieniony przez Malena Sob Lis 03, 2012 4:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 5:14 pm   

Malena napisał/a:
Polecam Wam taką stronkę, ciekawe inspiracje wg mnie i praktyczne też:
http://www.zabawkowicz.pl/

Oj znam, znam, często zaglądam, bo dostaję newsletter :) Czasami mają prawdziwe cudeńka :)

klarysa napisał/a:
zamiast drogich gotowych zabawek to coś do pisania, malowania, układania, czyli wszelkie farby, kredki, plasteliny, puzzle. Największy wybór takich rzeczy jest w Gust-polu.

klarysa no właśnie pod tym kątem będę szukać, bo takich gotowych zabawek mają full, nawet te najmłodsze :P

Mój mąż zamiast szukać prezentów dla innych to on się zastanawia co chce ode mnie :P :twisted:
_________________

 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 6:59 pm   

Ehhh. Jedyne co jest pewne to :
1. dla mnie i dla męża rodzice będą kupować rękawice narciarskie
2. dla męża kupię gogle bo tego mu jeszcze tylko będzie brakować
3. dla córy planujemy hulajnogę

i właściwie to wszystko co mam przemyślane :wink: . Moi rodzice niestety z tych co "wszystko mają". No może brakuje im kindla. I nad tym się zastanawiam ostatnio.
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 8:03 pm   

caixa napisał/a:
brakuje im kindla


ja oszczędzam ten prezent na 60-tkę mamy :)
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 8:28 pm   

mietka, to dobry prezent na "taka" okazję. Niestety do 60-tki rodziców nam baaardzo daleko.
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 8:36 pm   

U nas w sumie prezent dla rodziców wybrany jeden wspólny urządzenie wielofunkcyjne z blenderem, mamie się przyda w kuchni a tacie do ucierania owoców na wino :) no i tyle a zostali mi mąż, siostra z przyszłym szwagrem i babcia a no i teściowa :D
_________________
malinka1984


 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 8:42 pm   

u nas pomysłów na razie brak, poza tym, że dziadkowie dostaną kalendarze ze zdjęciami naszego synka. zostają dwie szwagierki, szwagier, teściowie, moja Mama i siostrzenica Męża... no i przyjaciele i dzieci przyjaciół (ale to drobiazgi).
chyba czas porządnie wziąć się za szukanie pomysłów na prezenty.
_________________
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 11:49 am   

U nas pewnie powtórka z corocznego scenariusza:
Listopad: prezenty tylko dla dzieci
Grudzień: drobnostka dla każdego
Wkurza mnie to strasznie...drobnostki... to może ołówek i temperówka. Kupię coś droższego i sensowniejszego to druga strona głupio się czuję bo prezent za drogi, nie kupię nic to znowu mnie głupio bo inni coś kupili wrrr
Zresztą u nas w tym roku smutne i samotne święta bez rodziny z którą je spędzaliśmy najbliżej. Babci już nie ma a ciocia z wujem lecą do Australii.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 12:01 pm   

u nas drobiazgi, dla Mam tylko coś konkretniejszego. natomiast my zazyczylismy sobie po jednym większym prezencie takim składkowym od wszystkich :)
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 12:10 pm   

Ja w tym roku nie mam kompletnie pomysłu (tzn. mam dla rodziców bilety na "Łajzę" do Teatru Muzycznego, ale to jednak za mało.. przydałoby się coś dokupić)
Dla męża to już zielonego pomysłu nie mam, tzn. myślałam o czymś związanym z jego ulubioną drużyną piłkarską - podkładka pod mysz, do tego może pościel? Ale czerwona pościel nie bardzo pasuje do niebieskich ścian sypialni - i bądź tu człowieku mądry :razz:

I fajnie byłoby się z tymi prezentami uporać do końca liistopada i mieć ze łba 8)

Kupuję w tym roku (podobnie jak w poprzednim):

Mężowi
Rodzicom
Teściowej
Babci mojej
Babci męża

Bo mam nadzieję w takim gronie spotkać się na Wigilii :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 12:15 pm   

póki co prezent mam tylko dla 9- miesięcznego syna szwagierki dla całej reszty nawet pomysłów brak ;/
_________________
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 12:41 pm   

Ja również nie mam pomysłu :( jedynie wiem co dostana moje dzieciaki.
Adaś lego z "zygzakiem i szpiegiem" Ania żyrafę Sophie
_________________

 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 12:45 pm   

ja mam jak na razie pomysł tylko dla Maksia i najprawdopodobniej za jakiś tydzień pojedziemy go kupić - kuchnia i akcesoria do gotowania by Ikea.
A reszta? Jeszcze się nie zastanawiałam.
_________________
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 1:14 pm   

Temat bardzo fajny, bo ja już od tygodnia główkuję i robię listy prezentów.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 1:21 pm   

My i maz mamy dosc duze rodziny wiec mamy sporo wydatkow.
W rodzinie meza:
8 osob doroslych (tu przewaznie kupujemy parom po 1 prezencie)
8 osob w wieku 16-23 (wiem wiem 18-23 to tez dorosle ale chodzi mi o pokolenia)
3 dzieci
U mnie w rodzinie prezenty kupujemy dla:
mamy, taty, cioci, brata, bratowej, bratanicy, bratanka, chrzesnicy, kuzynowi i 3 dzieci. Poza tym drobiazgi dla cioc, wujkow i kuzynow.
Do tego dochodza prezenty dla przyjaciol i ich dzieci tu i w Polsce.
Na koniec prezent dla meza i dla naszych dzieci.
Mam juz:
ksiazke dla taty
dzbanek dla bratowej oczywiscie z Wedgwooda
album na zdjecia dla dziewczynki dla znajomych ktorym urodzila sie coreczka 2 miesiace temu
aquadoodle na jednego dziecka w rodzinie meza
butelka na ciepla wode do lozka wygladajaca jak mis dla cioci

Kiedy kupie reszte nie mam pojecia szczegolnie jak dzidzia sie pojawi na swiecie bede troche ograniczona
_________________
 
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 1:31 pm   

podrozniczka napisał/a:
aquadoodle

aż musiałam sprawdzić co to takiego, pomysłowe :)
podrozniczka napisał/a:
butelka na ciepla wode do lozka wygladajaca jak mis

znaczy się termofor?
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 2:38 pm   

Prowansja napisał/a:

podrozniczka napisał/a:
aquadoodle

aż musiałam sprawdzić co to takiego, pomysłowe :)


Tez sprawdziłam ;) Fajna sprawa!
_________________
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 3:02 pm   

U nas też póki co brak pomysłów :roll: Skupiamy się głównie na dzieciach(4), dorosłym ( w sumie 14 osób) kupujemy symboliczne prezenty.
Dla chrześnicy planuję zestaw do sprzątania, lalkę z nosidełkiem, bądź kasę sklepową z koszykiem i akcesoriami, bo ma korbę na każdy z tych tematów :smile:
Bratankowie męża napiszą pewnie list do Mikołaja, bo ciężko kupić im coś czego nie mają.
Zostaje tylko mój własny, osobisty syn, który i tak nie czai o co chodzi w tych świętach, a jednak prezent dla niego spędza mi sen z powiek.
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 3:09 pm   

podrozniczka napisał/a:
aquadoodle

gohnia napisał/a:
Tez sprawdziłam Fajna sprawa!

I ja :P Podoba mi się :) I nawet mam jednego kandydata do takiego prezentu :)

podrozniczka no faktycznie duża rodzina plus przyjaciele - jest komu kupować prezenty :)
_________________

 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 3:25 pm   

podrozniczka napisał/a:
aquadoodle
też sprawdziłam, kiedyś były takie tablice magnetyczne na podobnej zasadzie.
Ja na razie męczę sie nad pomysłami i ciężko mi idzie. Dla taty juz mam, mamie nie wiem co, Starszy brat chyba dostanie płytę z jakimś koncertem tylko trzeba zawiązać konspirację z bratową czy czasem takiego nie ma. Bratowa tu też konkretnego pomysłu brak ale myślę nad zestawem rajstopy z polarem i pasek albo kosmetyczkę. Bratanek uwielbia Auta więc pewnie jakąś zabawkę licencyjną i koszulkę w tym motywie którą już mam. Pomysły na prezent dla starszej siostry nie mam, chciałam jakieś kosmetyki ale ostatnio ma na wszystko uczulenie wiec nie będę kombinować w tym kierunku. Młodsza siostra dostanie cienie do powiek, bo ciągle zabiera mi moje. Młodszy brat ma już perfumy i tym sposobem został mi mój N. który zażyczył sobie torbę sportową. A no i PT. ale dla niej niech się N martwi :)
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 3:59 pm   

Wymyśliłam prezent dla mamy(tylko nie wiem czy na Mikołaja czy na Gwiazdkę)-perfumy Shopping Time, bardzo fajny flakonik a i pachnie ślicznie, podobno to taka podróbka Versace Bright Crystal
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 4:16 pm   

Prowansja napisał/a:

podrozniczka napisał/a:
butelka na ciepla wode do lozka wygladajaca jak mis

znaczy się termofor?


Dzieki Prowansja za nic nie moglam sobie przypomniec tego slowa :smile:
A ten termofor jest podobny do tego


CIesze sie ze aquadoodle przypadl Wam do gustu jako pomysl gwiazdkowy. Ben dostal taki zestaw na urodziny (wersja Rainbow) i do tej pory to tego wraca. NIe mowiac o tym ze niczego tym nie brudzi.

teddy.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 735 raz(y) 11.55 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez podrozniczka Nie Lis 04, 2012 4:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 4:27 pm   

podrozniczka, misiek jest super, gdzie taki kupiłaś? Moja siostra to zmarzluch więc dla niej idealne :)
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 5:29 pm   

U mnie tez mnóstwo prezentów do kupienia, a pomysły mam tylko na nieskończoną ilość prezentów dla Franka :)
_________________
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 9:20 pm   

My musimy kupić prezenty:
- Stasiowi- zestaw narzędzi do majsterkowania
- córce mojej siostry- na pewno garnuszek klocuszek (ale pewnie na tym się nie skończy)
- dziadkowie męża x2- ?
- moja babcia- ?
- teściowie- tu się zastanawiam nad jakimiś biletami (może teatr)
- moja mama- spódnica (już kupiona)
- przyjaciele
_________________
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 05, 2012 8:59 am   

Prowansja, mój tato miał perfumerię Christophera Darka. Potwierdzam pięknie pachną i ładnie wyglądają :)
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pon Lis 05, 2012 2:16 pm   

o reeety, ja nawet nie pomyslałam jeszcze o prezentach !! ja staram się kupować dobre kawy, książki, kosmetyki (ale jak wiem jakie dana osoba potrzebuje) najwiekszy problem będzie z mężem, jak zawsze. i chyba w tym roku dam mu syna i niech spada.

własnie..... kurcze... należałoby się zacząć za jakimis drobnostkami rozglądac, tym bardziej, że przed świetami moge na to siły nie mieć...

zapomniałam po prostu o świetach :) :cool:
_________________

 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 05, 2012 2:32 pm   

taja napisał/a:
zapomniałam po prostu o świetach


akurat Tobie to wolno :) myślę, że nikt by Ci tego za złe nie miał jakbyś w ogóle zapomniała o prezentach :p (szczególnie, że masz spore szanse spędzenia Świąt na porodówce :smile: )

Ja zupełnie jeszcze nie mam weny co do prezentów, póki co pochłania mnie myślenie o wyprawce :roll:
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pon Lis 05, 2012 2:34 pm   

asia7 napisał/a:
póki co pochłania mnie myślenie o wyprawce
to było powodem mojego zapomnienia :)
_________________

 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 05, 2012 4:41 pm   

Chyba od środy Carrefour rusza z katalogiem zabawkowym ale w internecie go jeszcze nie ma.
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Lis 05, 2012 8:17 pm   

taja napisał/a:
i chyba w tym roku dam mu syna i niech spada.


padłam :smile:

u nas prezentów go kupienia sporo:
- dla nas nawzajem (prawdopodobnie kupimy sobie po jakimś ciuchu, nawet domyślam sie, że będą to swetry, ale niespodzianki :wink: )
- dla rodziców
- dla rodzeństwa (brat i siostra męża i mój brat)
- dla dziadków - na pewno drobiazgi (mamy ich razem pięcioro), tylko co?
- dla dzieci w rodzinie - roczna chrześnica męża i czteroletnia siostrzenica - zabawki + 2 miesięczny synek kuzynki (urodził się właśnie w sobotę :wink: ) .

Jednym słowem szykuje się duuuuzo wydatków no i niestety wymyślania, bo pomysłów póki co brak :roll:
_________________


 
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pon Lis 05, 2012 8:41 pm   

paulinkaaMU napisał/a:
pomysłów póki co brak
to własnie odwieczny problem... a u nas do tego co napisałam, kupujemy jeszcze płyty dvd i płytyt z muzyka
_________________

 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 05, 2012 8:47 pm   

a ja jako, że w tym roku spędzę także pierwszą Wigilię z rodziną mojego Ł. muszę się zastanowić co każdemu kupić :)
I tak pomyślałam (kiedyś dostała od cioci i bardzo mi się podobało) o malowanych bombkach :) Tzn. oprócz tradycyjnie pomalowanej bombki jest jeszcze Imię + data :) Wydaje mi się fajną pamiątką i każdy dostanie swoją :)
a o mojej rodzinie jeszcze nie myślałam... :(
Może im kupię taki koszt podarunkowy z Almy z ulubionymi przysmakami :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez ZoltyTulipan Pon Lis 05, 2012 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl