Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
STAN MEGA BAND
Autor Wiadomość
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 08, 2012 3:20 pm   STAN MEGA BAND

Słyszałam ich na krótkim pokazie i przyznam, że baaardzo mi się spodobali. Czy któraś z Was była na weselu, na którym grali? Jeśli tak - podzielcie się wrażeniami! :)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Lis 15, 2012 10:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Katarinka 

Dołączyła: 22 Lis 2012
Posty: 4
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lis 25, 2012 10:10 am   

Witam! Ten watek poruszylam ja, poszukaj Michal Szewczyk. Pzdr
 
 
johnu1 

Dołączył: 09 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 10:23 am   

Minęło trochę czasu od ostatniego wpisu, jednak (mając na celu przyszłe Pary Młode) chciałbym napisać kilka słów o zespole STAN MEGA BAND, który grał na mooim weselu dn. 31.08.2013r.
W zasadzie powinienem zakończyć swoją wypowiedź stwierdzeniem Stan MEGA REWELACJA Band!
Kapela, która powaliła mnie jak i zgromadzonych gości na kolana. Nie spodziewałem się tego, co zastałem podczas imprezy (pomimo, iż byłem na przesłuchaniu i widziałem, że poziom zespołu jest wysoki). Zespół pokazał, że można świetnie zachęcić CAŁĄ salę do tańca ograniczając do wymaganego minimum (2-3 piosenki na cała noc) DISCO POLO.
Ludzie chodzili napić się wódeczki, czy też coś przekąsić dopiero po propozycji kapeli, bo gdyby nie to zapomnieliby wogóle, że na weselu są jakieś stoły z jedzeniem czy alkohol! ;)
Zespół zachwalali wszyscy a część znajomych, która już miała wesela w rozmowie ze mną żałowała, iż ich wesele już się odbyło, bo też wzięliby STAN MEGA BAND.
Na zakończenie, niech jako wyznacznik poziomu zespołu bedzie fakt, iż wszyscy goście urządzili owacje na stojąco dziękując za wspaniałą zabawę. Naprawdę było MEGA! BARDZO DZIĘKUJĘ KAPELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Katarinka_T 

Dołączyła: 10 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Paź 10, 2013 11:07 am   

Chcialabym napisac pare slow na temat zespolu STAN MEGA BAND, ktory gral u nas na weselu we wrzesniu. Stan Mega Band to jeden z najlepszych zespolow jakie widzialam, a ostatnio bylam na wielu weselach. Pelna kultura, profesjonalizm, wszystko co chcielismy bylo do ustalenia.
Poniewaz mielismy wesele miedzynarodowe zespol dostosowal sie do tej kwestii spiewajac nawet piosenki w jezyku niemieckim. Wszyscy goscie byli zachwyceni!
Warto dodac, ze na duze brawa zasluguje Pani wokalistka, ktora ma wspanialy glos. Wokalistka rowniez z jednym czlonkiem zespolu spiewali i grali na skrzypcach w czasie mszy swietej , bylo cudownie.

Znam ten zespol juz od wielu lat (wesele mojej siostry , kilka razy na sylwestra, itd.) i bede go zawsze polecac!
 
 
Paweł G 

Wiek: 39
Dołączył: 19 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sie 19, 2014 8:34 pm   Polecamy !!!

Chcielibyśmy z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem polecić zespół. Nasze wesele odbyło się 16.08. Spisali się w 100%, wszystko odbyło się zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami. Każdy z gości znalazł coś dla siebie, byli bardzo elastyczni. Naprawdę przerośli nasze oczekiwania. Raz jeszcze polecamy Kasia i Paweł

[ Dodano: Sro Sie 20, 2014 3:42 pm ]
Chcielibyśmy serdecznie podziękować całemu zespołowi za profesjonalizm i nietuzinkowość na weselu naszej córki Kasi 16.08. Wszyscy muzycy są świetni, ale szczególne uznanie mamy dla saksofonisty i skrzypka. Duże brawa dla wokalistki
(aksamitny, soulowy głos:-). Dobrymi duchami zespołu są założyciele-Pan Jan i Pan Stanisław, z którymi można uzgodnić wszystko.
Z czystym sumieniem polecam. Grają nawet Rolling Stones. Dziękujemy za "Satisfaction".Tytuł tej piosenki oddaje nasze odczucia. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów. Rodzice
 
 
EwaJag 

Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 2:20 pm   

Gorąco polecamy zespol Stan Mega Band wszystkim tym ktorzy poszukuja fantastycznej oprawy muzycznej swojego wesela LIVE!
Na naszym weselu 6 wrzesnia 2014 zrobil on ogromna furorę!
MEGA Band zrobil ogromne wrazenie nie tylko na nas i gosciach weselnych ale nawet na wlascicielach lokalu weselnego(!).
Dodatkowo oprocz swietnej oprawy weselnej zapewnil nam pelna oprawe muzyczna slubu (łącznie z zastapieniem organisty ;) ).
Wszyscy od lat 2ch do 70tki swietnie sie bawili.

Aaa! No i poprosilismy Pana Stanislawa o interpretacje nowego kawalka Ellie Goulding podczas imprezy. Wszystko wypadlo super! :wink:
Ewa&Michal
 
 
kubalenka 

Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 19, 2014 3:23 pm   Stan Mega Band wesele z 27.09.2014

Zespół Stan Mega Band grał na naszym weselu i na poprawinach. Gorąco polecamy ten zespół. Profesjonalność i dostosowanie się do życzeń klienta to ich mocne strony.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu. Świetnie grali i bawili gości. Nasze wesele było polsko-czeskie i nie było żadnych problemów z nauczeniem się czeskich piosenek. Repertuar mają bardzo szeroki. Śpiewają piosenki w różnych językach. Jedną piosenkę przygotowali specjalnie na życzenie panny młodej między weselem i poprawinami.

Cena za tak dobrą jakość też nie jest wygórowana. Zespół tak się spodobał, że goście brali od nich wizytówki.
 
 
Marta i Arak 

Dołączyła: 20 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 11:49 am   

Stan Mega Band grał na naszym weselu 18.04.2015 r. w Bełchatowie. Znaleźliśmy ich w internecie i sugerując się opiniami na tym forum oraz krótką prezentacją zespołu podczas jednego z wesel, na którym grali (mogliśmy wejść na salę by posłuchać kilku utworów), a także intuicją (uśmiech Pana Stanisława rozbraja! :) ) zaprosiliśmy ich na nasze wesele. Wybraliśmy usługę kompleksową tj. oprawa muzyczna przy wyjściu z domu, w kościele i na weselu. I to był strzał w dziesiątkę!!! Stan Mega Band to pełen profesjonalizm, goście momentami pytali czy muzyka na pewno grana jest na żywo bo utwory brzmią jak oryginały :) a Ave Maria w wykonaniu Pani wokalistki wycisnęła niejedną łzę. Bezbłędnie wyczuwają nastroje i gusta gości i dopasowują repertuar, parkiet od początku do końca (do 5 rano!) pękał w szwach, a podczas oczepin goście pokładali się ze śmiechu. Zespół otwarty jest na wszelkie prośby i sugestie, a kontakt z nimi to sama przyjemność bo to po prostu bardzo mili i otwarci ludzie. Krótko mówiąc - GORĄCO POLECAMY!!!!!!! :)
_________________
Szczęśliwi Nowożeńcy
 
 
Ela_J 

Wiek: 31
Dołączyła: 02 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 1:51 pm   

Witam.
Czytając wszystkie posty jestem pozytywnie zaskoczona zespołem STAN MEGA BAND.Na stronie zespłu jest kilka utworów w ich wykonaniu jednak trudno stwierdzić jak zespół zabawia gości, na czym bardzo mi zależy. Niestety w internecie nigdzie nie ma nagrań z wesele tego zespołu, dlatego też mam prośbę do osób, które zdecydowały się na ten zespół, aby udostępniły mi chociaż kawałek nagrania z wesela. Chciałabym zobaczyć jak bawią się goście, w jaki sposób zespół prowadzi zabawę na weselu oraz jak wyglądają oczepiny w wydaniu STAN MEGA BAND.
Bardzo proszę o możliwość udostępnienia jakiegoś nagrania :-)
 
 
Rucio88 

Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 04, 2016 7:28 pm   

Jak wyglądają oczepiny w wykonaniu zespołu?
Czy szybsze kawałki zespół również przygrywa? na jaki rodzaj muzyki kładą nacisk?
 
 
barilla 

Dołączyła: 26 Lut 2016
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lut 29, 2016 9:14 am   

Czy ktoś ma może jakieś świeże informacje na temat tego zespołu?
 
 
Weaver 

Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 22, 2017 1:30 pm   Opinia o zespole

Dla mnie ten zespół to porażka, na swoim weselu nie chciałbym ich za darmo. Kiepskie nagłośnienie ciężko usłyszeć słowa piosenek, zbyt mocny bas. Lider zespołu jako wokalista to jakieś nieporozumienie, piosenki wręcz recytuje a nie śpiewa, a jak śpiewa to daleko odbiega od oryginału. Prowadzenie imprezy niemrawe. Skrzypek fałszuje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl