Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
EL TABASCO
Autor Wiadomość
Asieńka 

Dołączyła: 25 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Paź 31, 2008 8:41 pm   EL TABASCO

Witam :-)
Zastanawiamy się z narzeczonym nad zespołem EL TABASCO, może macie jakieś cenne informacje na ich temat ? :lol:
 
 
Lulka 

Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Mar 10, 2009 11:12 pm   

Witaj Asieńko,

my również stoimy przed wyborem zespołu El Tabasco, czy udało Ci się zebrać informacje na ich temat? A może w końcu się na nich zdecydowaliście ?
Bardzo zależy nam na odpowiedzi, bo wesele tuż tuż, a nie mamy jeszcze dj'a.

Pozdrawiam gorąco!
 
 
Asieńka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 29, 2009 10:12 pm   

witaj,
zdecydowaliście się wkońcu na EL TABASCO? możesz coś napisać o nich, dzięki :)
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 11:36 am   

Napewno...dobrzu muzycy. Napewno...nie grają tylko z dyskietek. Ale...niestety ich przerwy są dłuższe niż granie, nie reagują na to, że goście mają ochotę zaśpiewać "sto lat", bo oni własnie jedzą i mają przerwę (więc nikt nawet nie zciszy muzyki). Nie cierpię jak zespół nie podąża za gośćmi tylko narzuca swoje.. Na uwagi, że grają za głośno odpowiadali standardowo - nie możemy ściszyć bo nie będziemy się słyszeć. Wynik taki, że ból głowy i szum w uszach nie pozwala na super dobrą zabawę. Dodatkowo o porozmawianiu z kimkolwiek można zapomnieć..poprostu się nie da.
Generalnie...oprócz fajnego grania...(ale baaaardzo mało) nie było plusów.
_________________
 
 
 
Asieńka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 27, 2009 9:46 pm   

Martito ElTabasco z Pabianic moim zdaniem to super orkiestra, grali na moim weselu w czerwcu, przerwy byly niezadługie i spełnali każde prośby, bawili gości doskonale, poprostu dali czadu :D Z czystym sumieniem mogę ich polecić
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 9:36 pm   nowe wieści o El Tabasco

Hej,
Ma ktoś nowe informacje na temat tego zespołu? jak grają? czy mają zróżnicowany repertuar? Z wykształconymi muzykami może być taki problem, że mimo tego, że świetnie graja ( bez dyskietek, na żywo, fajnie śpiewają) to nie zawsze graja pod ludzi a pod siebie. Ciekawa jestem jak jest u nich?

Pozdrawiam
 
 
kasia84kasia84 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 21
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 2:24 pm   

Witam.
Po 25 września 2010 powiem wam wszystko na temat tego zespołu.
Mam nadzieje że dobrze będzie :) )
 
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 3:05 pm   

Witajcie,

Sezon weselny otwarty więc ponawiam pytanie o El Tabasco. Ich stronka wygląda fajnie, oferują też oprawę muzyczną ślubu.

Dajcie znać czy ich znacie?



edit: przeniosłam linka do spisu zespołów
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Cze 11, 2010 8:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pestka26 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 2:02 pm   

kasia84kasia84 napisał/a:
Witam.
Po 25 września 2010 powiem wam wszystko na temat tego zespołu.
Mam nadzieje że dobrze będzie :) )



Czekam z utęsknieniem na Wasze opinie, my ich także wynajęliśmy ale dopiero na 2011
_________________
pestka26
 
 
kasia84kasia84 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 21
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 3:37 pm   

Ja juz po imprezie z ww zespołem.
Powiem tyle...
Śmiało mozna brać :)
Z oprawy muzycznej w kościele też skorzystaliśmy i musze przyznać ze woklistka w katedrze się spisała.
Jednym słowem bomba :!:
 
 
 
pestka26 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 6:33 pm   

bardzo dziękuję za info, jesteśmy w trakcie finalizacji rozmów z nimi, Twoja opinie jest dla mnie ważna.
_________________
pestka26
 
 
kasia84kasia84 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 21
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 7:03 pm   

pestka26
Ach no i zapomniałam dodać że zaskoczyli nas bardzo ale to bardzo dwoma niespodziankami, no ale to sie juz dowiesz jak już ich weźmiecie :razz:

[ Dodano: Pon Paź 11, 2010 7:04 pm ]
Jeśli masz jakies pytania to pisz na gg
 
 
 
obieżyświatka 

Dołączyła: 17 Lis 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 9:39 pm   

Witam ,
my też się nad nimi zastanawiamy.Czy macie może jakieś filmy z wesela, którymi moglibyście się podzielić? ;)
_________________
Pozdrawiam ,
Obieżyświatka :-)
 
 
A*N*I*A 

Dołączyła: 05 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 22, 2011 10:34 pm   

Witam, my z narzeczonym byliśmy na jednym weselu na którym grał zespół El Tabasco. Powiem wprost - rewelacja! Zwłaszcza wodzirej, który niesamowicie bawił gości weselnych proponując różne zabawy i tańce integracyjne. A jak zrobili biesiadę to ludzie niemal tańczyli na stołach! Dodatkowo zagrali blok muzyki irlandzkiej - nogi same rwały się do tańca. My niedawno podpisaliśmy z nimi umowę na granie na naszym weselu i ślubie. Jesteśmy pewni że będzie super. Zaproponowali nam także nagranie piosenki jako prezent dla rodziców. Co do filmików z wesel to można je zobaczyć na ich stronie internetowej. Jak sprawdzę adres to dam znać.

[ Dodano: Sob Sty 22, 2011 10:55 pm ]
sprawdziłam adres ich strony. Wygląda fajnie i jest przejrzysta. Zarówno w zakładce galeria jak i video są odrębne zakładki dotyczące wesel i ślubów - sporo tego jest. Jest co oglądać. W zakładce imprezy rodzinne można poczytać co oferują nie tylko na wesela ale także na śluby a nawet wieczory panieńskie. Niestety system nie pozwala podawać linków. Musisz ich sobie wygooglować
 
 
patafianka 


Dołączyła: 16 Maj 2011
Posty: 35
Skąd: łódz
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 5:48 pm   

Witam
Ja wybrałam ten zespół
zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie...
a P Piotr no po prostu brak słów...mogła bym go słuchać bez końca...bajer niesamowity wiec na pewno powyciąga gości do zabawy
zobaczymy jak się sprawdza, ale nie sadze żeby było coś źle
 
 
Agnieszka P 

Wiek: 40
Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 11:22 am   

Witam, u Nas Pan Piotr Pająk grał 20-08-2011
Najlepiej zainwestowane pieniądze w naszym życiu ;)
Rewelacyjny człowiek! na jego stronie można przeczytać opinie par które miały tak jak my szczęście bawić się razem z Panem Piotrem :) Rozweseli każdego gościa- pełen profesjonalizm i osobisty czar :) Z przyjemnoscią opowiem o jego pracy- mozna do mnie pisać
Polecam w 100 %
_________________
Agnieszka
 
 
Lina 

Dołączyła: 30 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 6:36 pm   

Witam,
U nas na weselu grał El Tabasco. Do zespołu poprosiliśmy o dołączenie Rafaela z składu latynoskiego Los Amigos. Sprawdzili się super! Goście na weselu bardzo dobrze się bawili!! Z jednej strony kawałki latino (wymieszane z polskimi szlagierami), które rozgrzały wszystkie ciotki, a z drugiej super wodzirejka. Dobra i rzetelna organizacja, widać że zespół ma doświadczenie i jest odpowiednio przygotowany do swojej roli. Wszystkie zabawy ze smakiem (co przecież nie jest na weselach normą) i bardzo zabawne. Polecamy z czystym sumieniem!
 
 
M i R 

Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Maj 04, 2012 11:33 am   

Wesele prowadzone przed Dja Piotra Pajaka (lider zespolu El Tabasco) bylo to najlepszym weselem na jakim bylam i nie pisze tego tylko dlatego, ze bylo to moje wesele.
Wszyscy goscie bawili sie super i do tej pory to wspominaja! Na weselu mielismy takze gosci angielskich, ktorzy nawet nie wyobrazali sobie, ze polskie wesela moga byc takie udane. Bylo tak dlatego, ze dzieki dobrej znajomosci jezyka angielskiego Piotr Pajak potrafil zachecic ich do zabawy.
Uwazam, ze Piotr potrafil sie bardzo dobrze dostosowac do kazdej sytuacji. Zabawy ktore zorganizowal byly super i na poziomie. Nie bylo zadnych niesmacznych jak to czasem bywa na weselach.

Serdecznie polecamy Piotra Pajaka!
Magda i Richard
 
 
justyna_t 

Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Tuszyn
Wysłany: Pon Cze 11, 2012 1:40 pm   

Nasze wesele prowadził Piotr Pająk - lider zespołu El Tabasco. W kilku słowach:
KREATYWNOŚĆ
Piotr ma tysiąc pomysłów na minutę, a zasób prowadzonych przez niego zabaw i atrakcji ciągle się powiększa, gdyż cały czas stara się rozwijać się w swoim zawodzie.
ELASTYCZNOŚĆ
Piotr jest w stanie poprowadzić każdy rodzaj imprezy i spełnić wszelkie oczekiwania. Ponoć, nie da się wpasować we wszystkie gusta, ale na naszym weselu naprawdę każdy gość był zachwycony atmosferą stworzoną przez wodzireja. Zadowolone były zarówno osoby o bardziej wyrafinowanym stylu, jak i tzw. "weselni bywalcy" o tradycyjnych upodobaniach.
OSOBOWOŚĆ
Piotr Pająk jako wodzirej to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Ta praca to jego pasja i powołanie - to widać!
Czujemy radość i satysfakcję, gdy od naszych gości słyszymy "świetne wesele, świetny wodzirej". To przyjemne uczucie :) .
 
 
kahakaha 

Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 4:54 pm   Piotr Pająk Wodzirej

Witam!
Na początek uwaga techniczna forum - Chciałam napisać coś bezpośrednio na stronie tematu o Piotrze Pająku na forum.wesele-lodz (nie mogę wrzucić linku ale podam lokalizację: FORUM: Organizacja wesela » Muzyka » DJ WODZIREJ PIOTR PAJĄK )
ale niestety w momencie gdy chcę odpowiedzieć na wątek, forum automatycznie mnie wylogowuje i wyrzuca na str główną :( (w ustawieniach mam zaznaczone automatyczne logowanie). Wy tez nie mozecie dodac tam postu?


Teraz do rzeczy :) Do Piotra Pająka trafiliśmy z polecenia. Polecił nam go inny fenomenalny Wodzirej, którego widzieliśmy w akcji :) Muszę powiedzieć ze jestem zaskoczona na plus! Piotr to pozytywny szaleniec, mega zdolny, profesjonalnie gra na gitarze i na klawiszach, ma milion pomysłów na minutę. Jest bardzo otwarty, dowcipny i od razu wprowadza luzacką atmosferkę :) Mam nadzieję, ze na naszym weselu zrobi furorę :) To dopiero we wrześniu przyszłego roku, ale mam bardzo dobre przeczucia. Czekam na świeżutkie opinie o duecie Wodzirej Piotr Pająk+DJ.

Pozdrawiam :)
_________________
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 5:34 pm   Re: Piotr Pająk Wodzirej

A czy możecie napisac jaki jest koszt zespołu lub samego DJ/konferansjera na rok 2013? Jak rozumiem wy miałyście cały zespół czy tylko skład 1-osobowy?
 
 
kb 

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: EZG
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 9:27 pm   

Piotr grał u nas na weselu w sierpniu tego roku. W sumie nie ma co się rozpisywać, bo gdybym zaczął, nie mógłbym skończyć. Od początku do końca jesteśmy zachwyceni jego niewyczerpanymi zasobami energii, pomysłowością, wyczuciem chwili. Wybraliśmy opcję duetu (dj + wodzirej) z oprawą muzyczną w kościele i wszyscy goście do tej pory najbardziej wspominają (oczywiście pozytywnie :D ) Piotra.

Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto chce mieć udaną imprezę z wyczuciem, zaskoczeniem i przede wszystkim najlepszą zabawą :)

Niezdecydowanym chętnie udzielę szczegółów w prywatnych wiadomościach :)
 
 
kasiaarek 

Dołączyła: 27 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: uć
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 9:50 pm   

15.09.2012 był naszym wyjątkowym dniem, dzięki PIOTROWI PAJĄKOWI był taki o jakim nawet nie śniliśmy. Piotr poprowadził nasze wesele bezbłędnie! wybranie go na wodzireja było naszym strzałem w 10! to nawet więcej niż wygrana w lotto!!! będziemy go polecać każdemu, kto chce, aby jego przyjęcie weselne było poprowadzone z pasją, pozytywną energią, wyczuciem smaku, dostosowane do wszystkich gości (tak, tak, jest to możliwe!!!) przemyślane a zarazem pełne nieziemskich niespodzianek :) tym, którzy zastanawiają się miedzy wyborem zespołu a wodzireja, chcemy powiedzieć że najlepszy wybór to PIOTR PAJĄK! :) Nie będziecie żałować na 100%!
Wiem to z doświadczenia. Mój tata "przygotowywał" gości, ze nie będzie zespołu, był z tego powodu bardzo niezadowolony. Mieliśmy chwilę wahania, zależało nam przecież, żeby rodzice byli zadowoleni. Nie poddaliśmy się presji, wiedzieliśmy już od pierwszego spotkania z Piotrem, że współpraca z nim będzie najlepszą decyzją. Piotr zaskoczył swoim PROFESJONALIZMEM, zaangażowaniem i niegasnącą energią nie tylko naszych rodziców i gości, ale także nas. Piotr poprowadził nasze wesele tak, że WSZYSCY nasi goście bawili się wyśmienicie (nawet 93letni dziadek tańczył poloneza). Do dziś w rozmowach o weselu wszyscy wspominają przede wszystkim PIOTRA PAJĄKA, są pełni podziwu dla niego. Na poprawiny przyszło 20 OSÓB WIĘCEJ, niż się spodziewaliśmy :) ) MYŚLIMY, ŻE TO NAJLEPSZY KOMPLEMENT DLA PIOTRA :) ) i dla nas:P
Nasz fotograf i kamerzysta, którzy z racji zawodu często bywają na weselach powiedzieli, ze NIGDY nie widzieli tak wspaniałej atmosfery na weselu i tak DOBRZE PRZYGOTOWANEGO PROWADZĄCEGO:)! Na temat oczepin powiem tyle - były niesamowite, na prawdę mogą się odbyć bez prymitywnych tekstów i świńskich żartów, nasi goście i my śmialiśmy się do łez.
Co do minusów, jest jeden, czas na imprezie prowadzonej przez PIOTRA gna jak szalony, ponieważ nie ma miejsca na nudę :)
PIOTR JEST ŚWIETNY :) )!!!!!!!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl