Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Biura podróży - nasze opinie
Autor Wiadomość
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 11:04 am   

to grand tour sam cos organizuje?? czy tylko sprzedaja cudze wycieczki?? Robialam u nich kurs pilota wycieczek. spoko - bardzo profesjonalnie.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 2:36 pm   

my dwa lata pod rząd byliśmy na wakacjach z biurem Exim Tours, co prawda nie mają swojej siedziby w Łodzi, ale bardzo dużo biur, np. Almatur ma ich wyjazdy w swojej ofercie, natomiast generalnie jesteśmy w tego biura bardzo zadowoleni, co prawda rezydentka w Egipcie mogłaby być fajniejsza, ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 5:31 pm   

justinaa napisał/a:
Exim Tours
justinaa napisał/a:
generalnie jesteśmy w tego biura bardzo zadowoleni

podpisuję sie pod tym.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 9:45 am   

my w tym roku byliśmy na wakacjach z Itaką i nie mamy żadnych zastrzeżeń, ale tak sobie myślę, w świetle dzisiejszej wiadomości, że Orbis oglosił upadłość, że w sumie to nie można tak do końca być pewnym żadnego biura, niestety :?
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 9:58 am   

justinaa napisał/a:
w świetle dzisiejszej wiadomości, że Orbis oglosił upadłość, że w sumie to nie można tak do końca być pewnym żadnego biura, niestety :?
dokładnie to samo sobie pomyślałam...
rok temu byliśmy z Itaką, ale że Orbis ogłosił upadłość to jestem w szoku
_________________
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 10:36 am   

Byliśmy na Krecie z Grecos Holiday i wszystko było super zorganizowane, także polecam.

W Turcji byliśmy z Sun & Fun Holiday i trochę nas zawiedli jak pojechalismy na jedną z wycieczek fakultatywnych z biura, miał być zapewniony przewodnik polskojęzyczny, a był Turek który raptem miesiąc spędził w Pl i po angielsku też nie mówił, tośmy mieli przewodnika że hej!
_________________


 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 3:29 pm   

A my 2 lata temu i w tym roku byliśmy z Rainbow Tours w Hiszpanii. Za każdym razem wszystko było bez zastrzeżeń. Polecamy :)
_________________
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 5:10 pm   

2008 Tunezja -biuro SUN & FUN polecam goraco
2009 Grecja - Rodos biuro Triada niby wszystko ok ale mozna sie doczepic do paru punktow
2010 Wyspy Kanaryjskie - Fuerteventura biuro Itaka kilka złotych wiecej jednak wiem, za co place, wysoka jakosc obslugi wiemy, ze podroz poslubna tez bedzie organizowana przez Itake
_________________
Ostatnio zmieniony przez malu86 Pią Paź 08, 2010 5:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 11:30 pm   

nie badzmy tacy pewni Itaki- nasi znajomi wlasnie sie z nimi skarżą w sądzie :]
my w tym roku znów bylismy z Triadą-było perfekcyjnie!!! Nawet jak został o dzień opóźniony nasz wylot do domu z powodu burzy piaskowej zajęli się nami rewelacyjnie!!!
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 9:17 am   

olciap6 napisał/a:
nie badzmy tacy pewni Itaki- nasi znajomi wlasnie sie z nimi skarżą w sądzie


ja myślę, że tak naprawdę żadnego biura nie można być do końca pewnym, bywa tak, że z jednej wycieczki z tego samego biura w tym samym hotelu ktoś będzie super zadowolony, a ktoś będzie pisał reklamację
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ati 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Mar 2010
Posty: 217
Skąd: łódz
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 8:19 pm   

W tym roku byłam na wycieczce z ITAKA była super wspaniała organizacja ,wszystko exstra polecam ,chociaz kazdemu moze sie co innego podobac ;)
_________________
ati
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 12:26 pm   

My niedawno wróciliśmy z podróży poślubnej z Itaką. Powiem szczerze, że niestety nie spisali się tak dobrze jak Exim Tours, który mnie nigdy nie zawiódł. Zastrzeżenia przede wszystkim do rezydenta oraz do firmy, ze zapomniała poinformować hotel, że przylatujemy w danym dniu, przez, co pokoje nie były dla nas przygotowane. (Doba hotelowa zaczynała się od 14.00 my byliśmy w hotelu o 23 i wtedy dopiero hotel zaczął szykować dla nas pokoje, niektórzy ludzie czekali nawet do 3 w nocy na pokoje, bo hotel nie wiedział, ze w tym dniu przylatuje grupa z Polski) :?
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 3:33 pm   

my również mieliśmy podróż poślubną z Itaką Grecja - Chalkidiki, jesteśmy bardzo zadowoleni, właśnie ze względu na rezydentkę, byłą to najlepsza rezydentka jaką mieliśmy do tej pory, zorientowana we wszystkim (sprawy hotelowe, opowiadała jak przewodniczka itp), nawet napisałam do Itaki z pochwała dla tej Pani.
Jeździliśmy już ze Scan Holiday, GTI, Neckermannem. Właściwie do żadnego biura nie mam większych zastrzeżeń, no oprócz GTI tam był okropny rezydent :/ ale nie ma się na to wpływu niestety, raz się trafi a raz nie...
kuszą nas okropnie wycieczki Triady 7+7 gdzie tydzień jest zwiedzania a tydzień w hotelu, chyba żadne inne biuro czegoś takiego nie proponuje, niby fajna oferta ale opinie Triady - szkoda gadać... także strach z nimi lecieć...
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 6:10 pm   

czemu strach? my jezdzimy z nimi od kilku lat, polowa naszej rodziny rowniez, znajomi-nikt sie do tej pory nie zawiódł... powiem wiecej-po sprawie z opoznionym powrotem z Egiptu z racji burzy piaskowej bylismy w szoku,ze tak profesjonalnie sie nami zajeto (nie sterczelismy na lotnisku jak niektorzy, tylko od razu nas przewiezli do innego 5* hoteliku z all-czyli wszystko tak jak wykupilismy wczesniej). J z całego serca poleca-bylismy juz z nimi w Grecji, Turcji i Egipcie, zawsze bylo swietnie, bez zadnych wpadek. A negatywne opinie znajdziecie o kazdym jednym biurze-po prostu czasem takie zrządzenie losu,ze biura nad nim nie są w stanie zapanowac...
Co do 7+7 ja nie byłam, poniewaz nigdy nie ualo mi sie wygospodarowac az 2 tygodni urlopu :| ale moja znajoma jezdzi na te objazdowki z wypoczynkiem i mowi ze to swietna sprawa, tylko dobrze jest doplacic jakies niewielkie grosze i zarezerwowac sobie najpier 7 dni zwiedzania a potem 7 dni wypoczynku, bo inaczej jest to dobierane losowo
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 6:19 pm   

Aga1986 napisał/a:
kuszą nas okropnie wycieczki Triady 7+7 gdzie tydzień jest zwiedzania a tydzień w hotelu, chyba żadne inne biuro czegoś takiego nie proponuje
wiele biur takie coś oferuje np. Itaka, Rainbow, Alfa star, Neckerman, Exim zalezy jaki kierunek Cie interesuje ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 6:58 pm   

dzięki za odzew :)
w przyszłym roku jeśli kaski wystarczy to na pewno wybierzemy się na taką objazdówkę :D może właśnie z Triady, też mam znajomych którzy sobie bardzo chwalą to biuro ale dzięki olciap6 :D nie zaszkodzi usłyszeć, ze ktoś jeszcze jest zadowolony, zwłaszcza, ze mimo wszystko większość opinii w necie jest negatywna, ale tak jak napisałaś, zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie odpowiada, biorąc pod uwagę, że my raczej wymagający nie jesteśmy to nam będzie wszystko pasować :razz: a to, że lepiej zacząć od zwiedzania to mam to samo zdanie...
ppola, dzięki za wyjaśnienie nie wiedziałam, ze aż tyle biur m takie oferty :roll: :D
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 8:14 pm   

Aga1986, Olcia zawsze jest za Triadą, a ja zawsze będę przeciw jako ich były pracownik. Widziałam za dużo.
A Ppola pracuje w biurze podróży i jest niewątpliwie najlepiej na forum zorientowana w ilości usatysfakcjonowanych klientów z różnych TO. Jak coś, to wal do niej śmiało ;)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 8:18 pm   

a to nie wolno? jestem za Triadą bo jestem z ich uslug zadowolona i przede wszystkim podchodze do tego BP bez emocji, a to chyba nie wszyscy robia :]
tak czy siak-jesli pracowalas w Triadzie to popracuj jeszcze w innym BP wtedy moze bedziesz miec porownanie, czy w innym czasami nie panuja podobne warunki, tak sie sklada ze ja tez prowadze firme turystyczna i wiem jacy potrafia byc ludzie i jak bardzo doszukuja sie czasem dziury w calym....
ale tak jak juz niejeden raz tutaj pisalam-kazdy ma prawo do wlasnego zdania :]
milego podrozowania wszystkim zycze i wielkiej satysfakcji z uslug biur-niewazne jakich, byle kompetentnych :)
Ostatnio zmieniony przez MałaMi1 Sro Paź 13, 2010 8:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 8:23 pm   

jasne, że wolno, ale warto zachować obiektywizm, a nie wychwalać jedno i to samo. Jeszcze zeby inne opinie to potwierdzały. Większość biur jednak nie sprzedaje Triady w obawie przed lawiną reklamacji. Np. moi znajomi właśnie wrócili z Turcji i będą takową składać, bo w połowie pobytu przeniesiono ich do innego hotelu o niższym standardzie. Powód? Biuro nie dopełniło formalności i skończyła się rezerwacja... Czy to jest poważne zachowanie? Oczywiscie, zaraz mi napiszesz, ze to nei tylko Triada tak robi. Jak wielokrotnie już pisałam, każde biuro popełnia błedy, tylko niektórym zdarza sie to zdecydowanie za często.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 8:28 pm   

nie zamierzam tu wychwalac czegos czego nie sprawdzilam, zreszta jesli Ty uwazasz ze ja sie uparlam na chwalenie Triady to ja moge zupelnie przeciwna opinie wystawic o Tobie :]
mysle ze ta rozmowa nie prowadzi do niczego,co mogloby sie przydac tutaj innym,wiec proponuje nie drazyc juz bezsensu tematu-powtorze jeszcze raz KAZDY MA PRAWO DO WLASNEGO ZDANIA i tego bede sie trzymac

P.S.
Proponuje jednak zanim wystawisz opinie na jakis temat zajrzec do internetu np tu:
http://www.triada.pl/punkty_sprzedazy.php
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 8:51 pm   

ile ludzi, tyle opinii :-)
do przyszłych wakacji jest jeszcze dużo czasu :smile: a tak naprawdę wszystko zależy od tego na jaką wycieczkę będzie nas stać :roll:
różne złe historie słyszałam o Triadzie, jednakże tyle samo słyszałam dobrych opinii :roll: może najlepiej sprawdzić samemu :razz:
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 10:47 pm   

olciap6 napisał/a:
Proponuje jednak zanim wystawisz opinie na jakis temat zajrzec do internetu np tu:
http://www.triada.pl/punkty_sprzedazy.php
jeśli to dotyczyło wpisu MalaJu że wiekszość biur nie sprzedaje triady to napisze tak to że biuro agencyjne ma podpisaną umowę z Triadą na sprzedaż ich produktów nie jest jednoznaczne z faktyczna sprzedażą. Ja osobiscie fanką Triady nie jestem, ponieważ pare numerów nam wywinęła, niestety z większą częstotliwościa niż inni TO. Ale fakt faktem ma kilka fajnych imprez które mogę polecić.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
ati 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Mar 2010
Posty: 217
Skąd: łódz
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 8:09 pm   

My bylismy na wycieczce 7+7 w Turcji z Itaka. Musze powiedziec było rewelacyjnie ,zwiedzilismy duzo wszystko bylo swietnie zorganizowane ,rezydentka jak i turecki przewodnik rewelacja .wogole nie było to meczace a wrecz jak juz bylismy w hotelu docelowym to brakowalo nam tych podrozy .polecam wszystkim bylo pieknie ;)
_________________
ati
 
 
crisola 

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 61
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 12:56 pm   

My tez bylismy z Itaki ale na Fuerteventurze (Wyspy Kanaryjskie) na przelomie pazdziernika i listopada. Bylo rewelacyjnie!!! wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, hotel na dobrym poziomie (4*), jedzenie wysmienite i pogoda - ponad 30 stopni. Wakacje i podroz mojego zycia.
_________________
C.


 
 
beata luczynska 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2009
Posty: 13
Skąd: Łodz
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 11:21 am   

My byliśmy w Egipcie 7+7 z bura alfa Star!jak dla nas było rewelacyjnie!można polecić!
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 2:18 pm   

pare dni temu wrocilismy z podrozy na Majorke z biura ITAKA. ogolnie wszystko na plus. niestety jeden duzy minus jesli chodzi o biuro.
w ofercie daja 8 badz 15 dni. A w praktyce skracaja wycieczkę o dobę. Mielismy wracac z piatku na sobote, a pozegnalismy Majorke z czwartku na piatek. Oczywiscie reklamacje bedziemy pisac. Ponoc biuro bez problemu zwraca pieniazki za ten jeden dzien.
Ale niestety poinformowali nas dopiero w czwartek rano, ze wylot jest w czwartek w nocy. Masakra jakas. Dobrze, ze nie kupilismy jakies wycieczki na piatek. Poza tym powinni wczesniej o tym mowic, bo jesli ktos w czwartek poszedl nurkowac, to przeciez nie moze wsiasc do samolotu tego samego dnia :?
_________________
 
 
LukaszB 


Wiek: 48
Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 12:25 am   

Jeździliśmy z biurem podroży ale wyjazd samemu zorganizowany przebija wszystkie dotychczasowe.
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 2:43 pm   

wyjazd organizowany samemu ma zupełnie inny charakter niż ten przez biuro, co nie znaczy, że jest gorszy :) o ile wyobrażam sobie organizacje wyjazdu na własną rękę np do krajów europejskich czy wschodnich (niejednokrotnie tak jeździliśmy), tak nie wyobrażam sobie pojechać na własną rękę np do Egiptu czy Maroka. No chyba, ze mamy zaplecze finansowe i przede wszystkim możliwościowe jak Martyna Wojciechowska czy Cejrowski ;) Chodzi mi głównie o bezpieczeństwo indywidualnej jednostki w krajach arabskich tym bardziej nie w miastach turystycznych
 
 
Morfii 
Firma


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 61
Skąd: Łódź, Rąbień
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 6:01 pm   

Polecam ITAKA.. nas na wyspy Kanaryjskie dobrze obsłużył ! :wink:
 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 2:15 pm   

Ja byłam dwa razy z ITAKI, na Wyspach Kanaryjskich i w Portugalii. Opis hoteli zgadzał się z tym co zastaliśmy i byłam bardzo zadowolona. Ale i tak gdziebyście nie kupowali wycieczki to polecam czytać opinie o danym hotelu na różnych stronach.
W Portugalii mieliśmy skrócony pobyt o jeden dzień, ale wynikało to z opóźnienia samolotu, więc się tłumaczyli że nie mieli na to wpływu, ale wypłacili z tego co pamiętam 100 zł/os. odszkodowania.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 2:56 pm   

O to ja się też wypowiem bo skorzystałam z biura podróży aż raz. ;) Biuro podróży Gandalf Travel z Łodzi, organizują wycieczki między innymi do Chorwacji, dokąd właśnie się wybraliśmy w 2010. Nie mogę na nic narzekać, wszystko na tip top, żadnych problemów, i jeśli będę miała znów skorzystać to na pewno bez wahania.
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 12:22 pm   

My wyjeżdżaliśmy trzy razy z biura Eskapada (na Piotrkowskiej), biuro jest małe i bardzo się bałam jak to wszystko się uda, ale oni współpracują z biurem Olimp w Krakowie i w sumie to właśnie wjazd był z Olimpu (a Eskapada współpracuje z Olimpem)
Generalnie byliśmy bardzo zadowoleni- przede wszystkim nowe, bezpieczne autobusy (wyjeżdżaliśmy parę dni po wypadku jakiegoś polskiego autobusu),
bardzo sympatyczni rezydenci, piloci i w ogóle klimat!
Gdybym miała jeszcze wyjechać, to bez wahania skorzystam z ich oferty!
_________________

 
 
ptysia7 


Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 46
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 6:10 pm   

Z czystym sumieniem polecam biuro Marzenie na piotrkowskiej 83.
Biuro prowadzi p Ela, jest agentem kilku biur, a co najważniejsze kobieta ma bardzo duże doświadczenie, miejsca które poleca- hotele -osobiście sprawdziła, korzystam z jej usług od 9 lat, teraz lecimy na kanary- oczywiście p Ela wyszukała dla nas atrakcyjną ofertę.
A co dla mnie najważniejsze to kontakt telefoniczny jak sama coś znajdę dzwonię, pani sprawdza i jak jest ok to klepie :smile: i umawiam się w tedy na podpisanie umowy.
pozdrawiam
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 3:38 am   

no ale tutaj-w tym temacie tak naprawdę chodzi o polecanie biur podróży a nie biur agencyjnych/agencji turystycznych/agentów. Od Agenta nie zależy czy BP Cię wyrżnie , że tak sie brzydko wyraże i zostawi na pastwe losu gdzieś zagranicą. I choćby Pani Ela nie wiem jak się starała i miała nie wiem jak dobre intencje, to cudów w tym zakresie nie zdziała bo nie jest organizatorem... a tym bardziej nie ma wglądu w stany finansowe biur dla których pracuje... przykre ale prawdziwe :roll:
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 5:44 am   

olciap6, pierwszy chyba raz w tym wątku zgadzam się z Tobą całkowicie ;) :wink:
 
 
ptysia7 


Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 46
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 8:16 am   

olciap6 napisał/a:
I choćby Pani Ela nie wiem jak się starała i miała nie wiem jak dobre intencje, to cudów w tym zakresie nie zdziała bo nie jest organizatorem... a tym bardziej nie ma wglądu w stany finansowe biur dla których pracuje... przykre ale prawdziwe :roll:

i tu się z Tobą nie zgodzę - ma wgląd w sytuację finansowa, zresztą za opłatą można to też sprawdzić w necie (głośno było o tym w mediach w związku z upadkami biur podróży ).Pracuje z takimi markami jak Alfa Star, Wezyr, GTI trawels a to nie są jakieś tam biura. Alfe i Wezyra polecam z czystym sumieniem.
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 9:27 am   

ptysia7 napisał/a:

i tu się z Tobą nie zgodzę - ma wgląd w sytuację finansowa, zresztą za opłatą można to też sprawdzić w necie (głośno było o tym w mediach w związku z upadkami biur podróży ).Pracuje z takimi markami jak Alfa Star, Wezyr, GTI trawels a to nie są jakieś tam biura. Alfe i Wezyra polecam z czystym sumieniem.



tu akurat mnie nie zagniesz-prowadzę od 4 lat własną działalnośc turystyczną, od 10 lat pracuje w turystyce-nie wiem co Ci ta Pani naopowiadała-ale mydlić oczy można każdemu. To w co możesz sobie "zajrzeć" w internecie to pikuś -myślisz że te tysiące ludzi którzy zostali oszukani przez biura to debile, którym po prostu nie chciało się sprawdzić danego biura? wierz mi, że nie-są wśród tych ludzi adwokaci,prawnicy, również osoby pracujące jako agenci-do dziś nie otrzymali swoich pieniędzy od biur, które zbankrutowały-i jeżeli Alfa Star czy Wezyr (nie twierdze, ze to złe biura, ale na pewno nie taki, które można stawiać za przykład )zaliczasz do tej samej klasy, którą był Orbis będący na rynku 90 lat , a jednak i tej firmie się noga podwinęła, to widać sporo jeszcze nie wiesz jesli chodzi o zaplecze tej branży, a bankructwo może dorwać nawet najstabilniejsze BP. Myśle, że nie jest to miejsce aby teraz rozkminiać bankructwa biur albo to która agencja komu wciska jaki kit-więc z mojej strony chyba na tyle :)

P.S.
Jeśli tak strasznie ufasz pani Eli a ona Tobie,to niech Ci sie pochwali jakie umowy agencyjne ma popodpisywane :) bo w nich bedzie mowa, o tej jej wielkiej "pseudodostepności" do danych finansowych-których nota bene nie ma żaden agent ani tym bardziej nie może ich mieć żaden szary człowiek-trochę nie zrozumiałaś tematu, o którym była mowa w tv ("głośno było o tym w mediach w związku z upadkami biur podróży )".
 
 
ptysia7 


Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 46
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 11:28 am   

Cytat:
prowadzę od 4 lat własną działalnośc turystyczną, od 10 lat pracuje w turystyce-


wszystko na ten temat, Ty masz swoje racje ( choć czytając twoje wcześniejsze wpisy to niczego konkretnego ty nie wniosłaś), a ja mam swoje. To jest forum i ktoś założył ten temat aby inni mogli się wypowiedzieć.
The end.
_________________

 
 
 
siajba 

Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: KOLUSZKI
Wysłany: Nie Lis 25, 2012 9:19 pm   

Morfii napisał/a:
Polecam ITAKA.. nas na wyspy Kanaryjskie dobrze obsłużył ! :wink:


Potwierdzam. Po ostatnich aferach z upadłościami biur podróży polecam sprawdzone jak np. ITAKA
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 9:54 am   

My w tym roku również byliśmy z Itaką. Polecam, mimo że rezydentka wcisnęła kit, że na wycieczce będzie zjeżdżalnia ze statku, a nie było :twisted:
_________________
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 27, 2012 4:52 pm   

My też planujemy Naszą podróż poślubną z Itaką :) albo z Neckermannem :)

Do tej pory ze wszystkich biur podróży z jakimi jeździliśmy Itaka jest najlepiej zorganizowanym biurem podróży. Byliśmy z Nimi 2 tygodnie w Turcji i na prawdę na nic nie można było narzekać :)

Wcześniej jeździliśmy z Alfa Star (rewelacyjny przewodnik Nam się trafił na wyciecze co Izraela) i z Wezyrem (pani rezydent Nas totalnie olewała) i jeszcze z jakimś, ale już nie pamiętam :)
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 9:00 am   

My byliśmy w tym roku z Wezyrem w Turcji - nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko było tak jak powinno a rezydenci bardzo pomocni.
Wcześniej lecieliśmy dwa razy z Sun&Fun (Tunezja i Egipt) i Exim Tours (Tunezja) i także sobie chwale wakacje z tymi biurami.
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 10:55 am   

My też byliśmy z Itaki :)
_________________

 
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 19, 2013 3:44 pm   

agacionek napisał/a:
My też byliśmy z Itaki
My też :) I jesteśmy zadowoleni ze zorganizowania całej wycieczki.
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 19, 2013 9:51 pm   

Byliśmy w sierpniu w Turcji z Tui. Wszystko ok, bez problemów, pobyt udany. Jedna rzecz mnie denerwowała - podczas każdej wycieczki fakultatywnej był obowiązkowy postój (czasem półgodzinny, czasem godzinny) a to w salonie jubilerskim a to w sklepie z pościelą lub z futrami. Niestety nie tylko podczas wyjazdów z tym biurem nie udało nam się tego uniknąć.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 12:08 pm   

Paolina, my to samo mieliśmy w Egipcie z Alfa Star. Ale ogólnie to był bardzo udany wyjazd, z świetnymi przewodnikami.

Rok temu chcieliśmy wyjechać z Wezyrem. Bookowałam wycieczkę 2 tygodnie przed wyjazdem, a kilka dni przed poinformowali nas, że w czasie kiedy rezerwowałam hotel, nie było już w nim miejsc. I na siłę chcieli nas wysłać 30 km dalej, do hoteli o niższym standardzie, na jakimś za... w tej samej cenie.

Ostatecznie pojechaliśmy z Vivą. Nie polecam. Gorszego rezydenta w życiu nie spotkałam.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 10:42 am   

My zawsze podróżujemy z Itaką :) I nigdy nie narzekaliśmy. Aczkolwiek godziny powrotu do Polski nie są znane, aż do przedostatniego dnia pobytu.

Rezydentki super, wszystko wytłumaczą ze stoickim spokojem :) Jednak nie polecam wycieczek fakultatywnych dookoła wysp, warto za tą samą cenę wynająć buggy, czy skuter wodny i przejechać samemu mając duuużo wolnego czasu :)
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 11:32 am   

Jeśli chodzi o wyspy Greckie, to polecam wynajmowanie samochodu. Warto dogadać się z inną parą i pojechać we czwórkę. W ten sposób za pół ceny (licząc 2 osoby) zwiedziliśmy całą wschodnią Kretę. Wycieczka na Gramvousa w 2 osoby kosztowała nas połowę ceny z biura.

W tym roku polecieliśmy z Grecos'em. Polecam. Fajny hotel, bardzo dobre jedzenie. Mieliśmy voucher na 2 wycieczki, więc również rezydentów jeżdżących na wycieczki poznaliśmy. Świetne dziewczyny. Wylot zawsze może się przesunąć. Sprawdzaliśmy dzień wcześniej, ale nie zmieniła się godzina od stycznia.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 3:48 pm   

Terry napisał/a:
Jeśli chodzi o wyspy Greckie, to polecam wynajmowanie samochodu. Warto dogadać się z inną parą i pojechać we czwórkę. W ten sposób za pół ceny (licząc 2 osoby) zwiedziliśmy całą wschodnią Kretę. Wycieczka na Gramvousa w 2 osoby kosztowała nas połowę ceny z biura.


Takie rozwiązanie też jest dobre :) Wycieczki fakultatywne ostro podskoczyły w górę, więc warto o tym pomyśleć :)
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 7:03 pm   

Terry napisał/a:
eśli chodzi o wyspy Greckie, to polecam wynajmowanie samochodu. Warto dogadać się z inną parą i pojechać we czwórkę. W ten sposób za pół ceny (licząc 2 osoby) zwiedziliśmy całą wschodnią Kretę. Wycieczka na Gramvousa w 2 osoby kosztowała nas połowę ceny z biura.

Tylko sprostuję moją wypowiedź. Nie trzeba lecieć z inną parą. My znaleźliśmy polską parę na miejscu. Poza zwiedzeniem super miejsc (również spoza atrakcji biura), poznaliśmy naprawdę sympatycznych i ciekawych ludzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl