Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem zła... cz.6
Autor Wiadomość
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 18, 2012 2:17 pm   

jestem strasznie wkurzona na moją pracę ... :evil: wczoraj miałam okropny dzień a dzisiaj powtórka z rozrywki, za moment coś roztrzaskam o ścianę aby odreagować :evil:
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 18, 2012 2:32 pm   

ava napisał/a:
więc ogólnie stresuję się czy zdąży na poród (bo jakoś nie wierzę w szczęśliwy zbieg okoliczności, który sprawi, że zacznę rodzić w jakiś weekend, kiedy będzie w domu) :twisted:


ava przecież mąż może w pracy powiedzieć mniej więcej kiedy macie termin i nie godzić sie na wyjazdy wtedy, ma do tego prawo, tak samo jak do zwolnienia na Ciebie po porodzie.
_________________

 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 18, 2012 3:22 pm   

Cytat:
a wie, że w tych kolorach mi źle bo samo to mówiła. :evil:
co za zlosliwy małpiszon! w temacie - bo zapomnialam bedac dzis rano - i to dwukrotnie! - w okolicy poczty nadac list, ktory nie moze czekac i musze tam wracac. a bedzie tam teraz kolejka rodem z PRLu :kwasny:
Ostatnio zmieniony przez Ewa_Ewi Wto Gru 18, 2012 3:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Gru 18, 2012 3:46 pm   

anett.k napisał/a:
ava przecież mąż może w pracy powiedzieć mniej więcej kiedy macie termin i nie godzić sie na wyjazdy wtedy, ma do tego prawo, tak samo jak do zwolnienia na Ciebie po porodzie
Niby tak, ale On pracuje tam, gdzie aktualnie firma ma inwestycję, jeśli inwestycji nie ma na miejscu, to wtedy szef nie ma tutaj żadnej pracy dla Niego.
Po porodzie na pewno zostanie w domu na minimum 2 tygodnie, czy to będzie L4 czy urlop to się dopiero okaże, ale szef będzie o tym uprzedzony (o ile już nie jest).
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Wto Gru 18, 2012 3:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 1:03 pm   

bo chcę choinkę a nie ma mi kto jej przywieźć :!:
_________________
Ostatnio zmieniony przez asia7 Sro Gru 19, 2012 1:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 1:36 pm   

Bo już trzeci dzień nie mogę patrzeć na jedzenie :D
_________________

 
 
Fijołkowa 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 149
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 2:19 pm   

asia7 napisał/a:
bo chcę choinkę a nie ma mi kto jej przywieźć :!:

dokładnie też mnie to wkurza! mamy tylko jeden samochód, ale mąż jeździ nim do pracy, wraca bardzo późno, a ja przecież choinki na plecach nie przyniosę :evil:
_________________

 
 
Elaes_87 


Wiek: 36
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 2:28 pm   

A ja jestem zła bo nie naprawili mi nagrody z paybacku tylko zwrócili kase...i punkty :evil:
_________________

 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 9:30 pm   

Jeszcze nie jestem zła, ale będę jak mi dziecko obudzą :roll: Właśnie się samochody stuknęły pod moim oknem, a panowie chyba próbują dojść do porozumienia. Szkoda tylko, że tak głośno :evil:
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 10:23 pm   

Bian, dzięki :) ja codziennie tam jestem bo na Czechosłowackiej pracuje :D
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 11:21 am   

Zaczynam kaszleć, jak mnie ktoś zaraził, to się wścieknę!!! :evil:
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Elaes_87 


Wiek: 36
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 2:37 pm   

Zalał mnie sąsiad, tak przed świętami ....
_________________

 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 7:31 pm   

zaniepokojona tym, że przesyła którą miałam dziś dostać nie jest jeszcze w moich rekach, wchodzę na stronę dhlu, żeby sprawdzić jej status, a tam co widzę, że przesyłka dostarczona o 17tej :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: no ciekawe do kogo, bo nie do mnie, ale jutro będzie dym :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 7:50 pm   

Kociadło, a może sąsiad pokwitował?
_________________
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 7:56 pm   

Bo zamawiałam czarne słuchawki (prezent dla siostry) a przysłali białe (chociaż na pudełku jest napisane, że są czarne więc może jestem daltonistką :roll: )... nawet nie ma sensu dzwonić do nich i starać się o wymianę, bo czarnych już nie ma na magazynie (wg. ich strony) :roll:
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 8:24 pm   

Kociadło, my którąś wigilię spędziliśmy w DHLu wśród bardzo rozwścieczonych klientów. Oni już chcieli zamykać, a my wszyscy jak jeden mąż powiedzieliśmy, że nie wyjdziemy dopóki nie dostaniemy naszych paczek- tym bardziej, że wszystkie miały dojść jeszcze przed wigilą

a ta przesylka opłacona już?
_________________

 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 8:42 pm   

...bo z zamówionych dwóch zabawek dla synka w paczce była tylko jedna plus paragon za całość (płaciłam z góry, przelewem) :evil:
po interwencji telefonicznej facet obiecał dosłać brakującą zabawkę kurierem, oczywiście na jego koszt. ale czy zdąży dotrzeć do Świąt? :-?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Hatifnatka Czw Gru 20, 2012 8:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 9:14 pm   

nikt z sąsiadów jej nie ma, bo Pana z Dhlu nawet w pobliżu bloku nie było ( przejrzalam monitoring), a przesyłka zapłacona, aaaa :evil: :twisted:
_________________
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 9:16 pm   

Dziewczyny serdecznie współczuję tych nerwów - dlatego niedawno obiecałam sobie to co sobie obiecałam :wink:
_________________
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 9:17 pm   

Kociadło, mam dokładnie ten sam problem z dhlem. 2 przesyłki krążą od 2-3 dni a mnie podobno nie ma w domu
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 9:23 pm   

mietka łączę się w złości i piekielności dhlu, oby jutro doszły zanim wystrzelam wszystkich kurierów.
_________________
 
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 9:31 pm   

Ktoś w mojej firmie wpadł na "genialny" pomysł,żeby na weekend wydłużyć godziny otwarcia sklepu z 22 do 24, myślą że ludzie będą walić drzwiami i oknami o tej porze :x No to na 2 w nocy może ściągnę do domu :roll:
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 9:32 pm   

Kociadło, kurcze :/ a ja mam taki problem, że w dniu darmowej dostawy zamówiłam zabawkę w sklepie mamas&papas i do dzisiaj jej nie ma :/
_________________
 
 
Elaes_87 


Wiek: 36
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 10:13 pm   

Coś wiem na ten temat. Tydzien temu zamówiłam gre dla brata kurierem i jej jakos nie dostałam więc wysłałam wiadomość do sprzedającego i co mi odpisał: że na magazynie jej nie mają wiec oddadza nam kase. A prezent ma święta pewnie nie dotrze bo dziś zamówiłam inny. Także łącze się w bólu z Wami dziewczyny
_________________

 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 10:43 pm   

widzę, że kupowanie w sklepach niestacjonarnych sprawia wszystkim wiele zabawy. ja też zamówiłam na Allegro naszyjnik (koleżanka mnie poprosiła, ojcu na Wigilię chce dać) i tydzień czekałam, a tu nic. wkurzona napisałam maila, a pan radośnie mnie poinformował, że mieli grypę i wysłał dopiero we wt rano (kupione było w pn tydzień wcześniej). zapytałam czy robi sobie ze mnie żarty i, że inaczej pogadamy jeśli nie dotrze do piątku. na szczęście poczta się spięła i doszedł wczoraj. tak ich zmogło, że nie mogli nawet maila z informacją o opóźnieniu napisać, tym bardziej wiedząc, że przed świętami wszystko idzie dłużej :roll: i bądź tu mądry i zamawiaj prezent 2 tyg przed świętami, następnym razem może zamówię już w sierpniu :zly:
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 11:13 pm   

Ja się jednak rozłożyłam. Kaszel mam. Jakiś wirus cholerny panuje, wszyscy chorzy, nawet pan doktor kaszlał podobnie do mnie. Tydzień zwolnienia. Tylko co ja mam zrobić ze świętami? co powiem mamie i babci, że albo przyjadę, ale jest jakaś szansa że może zarażam, albo nie przyjadę...?
Kto mnie !@#$%^ zaraził???? :cry:
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 21, 2012 9:11 am   

kinix21 napisał/a:
: i bądź tu mądry i zamawiaj prezent 2 tyg przed świętami, następnym razem może zamówię już w sierpniu :zly:

o to to to:)
mi dziś radośnie powiedzieli, że to taki błąd w systemie tylko i że wcale nie jest dostarczona ( no naprawdę?? ) ale nie mogą jej znaleźć na magazynie i jak znajdą do 11.30 jak kurierzy wybywają to mi dziś dostarczą. :evil:
_________________
 
 
 
momo 


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 190
Skąd: pomnik historii
Wysłany: Pią Gru 21, 2012 2:08 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
dlatego niedawno obiecałam sobie to co sobie obiecałam


Ja - zagorzała przeciwniczka zakupów przez Internet - w tym roku nie miałam wyjścia. Dwoje małych dzieci, na dodatek jeszcze chorych, gdyby nie Internet, nie miałabym żadnych prezentów. Ale mam za swoje, zamówiony ponad dwa tyg temu prezent prawdopodobnie nie dojdzie, "bo jest małe opóźnienie", o czym dowiedziałam się po 122343566 telefonach do drukarni, gdzie odbierają chyba tylko co setny...
_________________
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Gru 21, 2012 3:21 pm   

Kociadło, byłam dzisiaj w dhl dwie godziny. znaleźli jedną z dwóch przesyłek. o 11 pojechałam do pracy, mieli zadzwonić jak znajdą. nie zadzwonili....

zaraz jadę po dzieci i jadę tam z nimi. pewnie się spotkam z motylica bo ma ten sam "kłopocik"
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 21, 2012 3:30 pm   

ja też bym pojechała, ale dziś nie dam rady:(, o 18 zabieram K. na wszamanko urodzinowe, a jazda mpk będzie dramatycznie długa, nio nic jutro będę musiała tam jechać, bo przecież dodzwonić się do nich nawet nie mogę.
mietka powodzenia, oby się znalazła
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kociadło Pią Gru 21, 2012 3:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 21, 2012 3:36 pm   

Czyli na święta lepiej robic zakupy w sklepach stacjonarnych niz w internetowych. Ma sie przynajmniej pewność, że prezent będzie ')
_________________

 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 21, 2012 5:53 pm   

anett.k, albo zamawiać przez UPSa... :wink: DHL w tym roku ma same wtopy. :roll:
 
 
marlena89 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Gru 21, 2012 6:05 pm   

caixa napisał/a:
DHL w tym roku ma same wtopy. :roll:

eee do mnie dojechały dzisiaj 2 paczki zamówione w poniedziałek i obie miały styczność z ową feralną firmą :wink:
Ale po przeczytaniu Waszych wpisów optymistką to ja nie byłam :smile:
_________________
[url=http://tickers.cafemom.com]
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Gru 21, 2012 6:09 pm   

marlena89, dobrze kojarzę, ze do Kanzasu???

mnie się udało. Obie paczki mam już w domu, ale co mi nerwów napsuli....

niestety muszę odesłac jedną zabawkę, bo nie działa.... kurier przyjedzie 27 odebrać, potem sprawdzą i przyślą nową. na szczęście akurat ta jest od mojego taty, a z nim zobaczymy się dopiero po sylwestrze....
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Gru 21, 2012 8:17 pm   

caixa napisał/a:
DHL w tym roku ma same wtopy
Do mnie w środę ok. południa dostarczyli paczkę zamówioną w niedzielę wieczorem :)

marlena89 napisał/a:
Ale po przeczytaniu Waszych wpisów optymistką to ja nie byłam
Ja na szczęście dostałam paczkę przed pojawieniem się tych złych opinii, w innym wypadku też pewnie byłabym lekko poddenerwowana, zwłaszcza, że zakupy przez neta robię baaardzo rzadko i to była moja pierwsza styczność z tą firmą.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
becky232 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 86
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sob Gru 22, 2012 10:04 am   

Jestem zła, bo wczoraj kiedy próbowałam zapłacić kartą za zakupy, pomimo tego, że mialam środki na koncie dostałam odmowę autoryzacji - jak się później dowiedziałam, był problem w płaceniu kartami, przelewami itp. Ok zapłaciłam inną. Dziś patrzę a ta kwota zablokowana na rachunku. Dzwonię do banku i Pani wyjaśnia mi (a była już dobrze zorientowana), że przez wczorajsze problemy pieniądze są zablokowane do 28 grudnia ale na pewno wrócą - spoko, a jak nie to trzeba złożyć reklamację. Dobrze, że mam potwierdzenia ze sklepu. Ile jeszcze ludzi musi mieć dzisiaj taką sytuację (albo nawet nie wie), napewno nie tylko ja próbowałam płacić wczoraj kartą. Oczywiście kredyt musisz płacić na czas, ale Twoje pieniądze mogą być zablokowane i nikogo nie obchodzi, że to mogły być Twoje ostatnie pieniądze. Wspaniały Bank Millenium :twisted:
_________________

 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 22, 2012 12:03 pm   

backy232 ja wiem, że jest to irytujące ale to nie wina Banku.
Niestety bankomaty, terminale to maszyny i są czasem awaryjne, tak przebiega to w każdym Banku. W momencie uzycia kodu PIN Bank blokuje srodki na poczet płatności. Jeżeli jest odrzucona do Banku wraca taka informacja od terminala, bankomatu właśnie w terminie do 7 dni.
Niestety często dany sklep, bankomat potwierdza transakcje i wtedy zostaje reklamacja.
_________________
 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 22, 2012 12:31 pm   

Wczoraj akurat to była wina banku- mieli awarię serwerów niby z powodu przeciążenia...pisali o tym na wp :)
_________________
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Nie Gru 23, 2012 9:38 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Pon Gru 24, 2012 8:50 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 24, 2012 9:38 am   

Jestem wściekła, bo nie dość, że mi mąż praktycznie nigdy nie choruje, tak teraz przed samymi Świętami rozłożył się doszczętnie (w pracy kilka osób miał chorych) i na dodatek wygląda na to, że mnie też zarazi, bo mnie dusi w gardle! Aaaaa !! ! zaraz lecę do apteki po kolejne specyfiki na ZDROWIE! :roll:

o, widzę po powyższych postach, że to większa zaraza :twisted:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Pon Gru 24, 2012 9:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Gru 24, 2012 12:09 pm   

Debussy, w Wawie panował albo jeszcze panuje wirus, coś jak grypa, mocno zaraźliwy. Jedynego leku na grypę podobno nigdzie nie można w aptekach dostać ani w hurtowniach. My z mężem jesteśmy już przy końcu choroby, ale niestety ludzie zamiast siedzieć w domu jak są chorzy, to przyłażą do pracy i zarażają innych. Skąd to wiem? Bo u męża w pracy w przeciągu 2 dni zachorowało 8 osób z bliskiego otoczenia.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 24, 2012 12:33 pm   

Karola5, nie czarujmy się, w tym kraju nie można nie chodzić do pracy z powodu byle chrypki, więc wszyscy się zarażają :roll: ja za to dostałam @ akurat na święta i już czuję, że powoli zaczynam być wyłączana z przygotowań przez coraz bardziej bolący brzuch :evil:
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Gru 24, 2012 12:45 pm   

kinix21, ale to nie jest chrypka, tylko wirus, który powoduje porządny kaszel, temperaturę, który może się skończyć zapaleniem płuc, jeśli się nie wyleczy...
_________________

dzienniczek Basi
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 24, 2012 12:55 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
malinka1984


 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 24, 2012 8:43 pm   

Karola5, ja to doskonale wiem, ale pracodawców to raczej mało interesuje. Ja z zapaleniem żołądka szłam do pracy, a jak już nie dałam rady i wylądowałam w szpitalu, to wielkie pretensje i kiedy mam wypis, bo następnego dnia mogłabym już się pojawić :?
_________________
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 2:36 pm   

kurde co to jest.. ze te ciuchy wszystkie to chyba dla wieszakow robia.. spodnice takie krotkie ze prawie dupe widac.. a bluzki tak obcisle ze cycki wychodza na wierzch.. wrrr :evil:
_________________
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 3:57 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 4:11 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
monic_pawlak 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 604
Skąd: LÓDZ
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 8:39 pm   

bo wiekszosc pociagów byla dzis odwolana i zamiast 45 min wracalam z pracy 2 godz !
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl