Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem zła... cz.6
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
  Wysłany: Wto Gru 11, 2012 2:04 pm   Jestem zła... cz.6

Z racji ponad 3000 postów (nieźle :P ) zamknęłam poprzednią odsłonę tematu i otwieram kolejną.
Jesteście na coś złe, wkurzone - oto właściwe miejsce na forum do wyrzucenia co leży Wam na wątrobie. :wink:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Gru 11, 2012 2:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Sro Gru 12, 2012 5:32 pm   

Ja jestem zła na stan naszych dróg.... Wyobraźcie sobie,że w mojej gminie solą i piachem sypią jedynie skrzyżowania i zakręty :twisted: :twisted: I to kolejną zimę....Między jednym a drugim skrzyżowaniem jest "szklanka" :twisted: Już napisałam mail do gminy z prośbą o informację, kto jest za to odpowiedzialny. A jak nie, to popchnę sprawy dalej bo mnie to wkurza.... Do pracy mam 18 km, z czego 15 po drogach powiatu tomaszowskiego i reszta po mojej gminie. Różnicę widać już w momencie przekraczania "granicy" :twisted: :twisted:
_________________

 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 8:55 am   

niesia, to u mnie jest podobnie, tzn. jadę np. 2 km i tu droga jest ładnie posypana solą i piachem, dojeżdżam do ostrego zakrętu i tu już się kończy taki stan rzeczy, więc wchodząc w zakręt zastanawiam się, czy tym razem auto się poślizgnie czy też nie. Jednym słowem: masakra :roll:

Już nie mówiąc o tym, że wyłączają latarnie, gdy jest jeszcze ciemno i że co niektórzy nie uznają pewnych zasad ruchu drogowego i IDĄ środkiem drogi w ciemnych ciuchach i nie ma szans, żeby wcześniej ich zauważyć...
_________________


 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 4:51 pm   

jestem zła, bo dziś cały dzień siedzę w domu i sprzątam a listonosz zamiast zadzwonić do drzwi zostawił awizo :( i muszę specjalnie na pocztę jechać, bo mu się fatygować nie chciało :(
_________________

 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 8:22 am   

MadMar, spoko mnie tak już zrobił 4. raz.
I na nic skargi się zdają.
Nie chce się mu/jej wleźć na 4. piętro. Lepiej zostawić awizo.
Ostatnio przysłali mi RMUA z pracy i z chorym dzieckiem na ręku po nie gnałam, a później do lekarza...
_________________

 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 8:40 am   

Malwina_łódź, a składałaś pisemną skargę? Ja złożyłam przez stronę www poczty i odniosło skutek :twisted:
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 10:54 am   

bo zakupy świąteczne w tym roku idą jak po grudzie - babeczka zamiast dwóch kosmetyczek przysłała mi jedną( zapłaciłam z góry za dwie), mp4 K miało być 4 dni temu( niby wysyłka 24h), moja torba powinna być dziś, ale pani wmawia mi że nie ma jeszcze przelewu ( wysłany był w poniedziałek rano) do kitu to wszystko.
_________________
 
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 3:45 pm   

Malwina_łódź napisał/a:
Nie chce się mu/jej wleźć na 4. piętro
ja mieszkam w domku, wystarczyłoby zadzwonić do furtki ;/

jestem zła jak osa. Chciałam sobie sama poradzić to mam :( zamiast posłuchać Mamy ;/ która znów się okazało, że miała rację
_________________

 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 3:56 pm   

Karola5, no właśnie zlitowałam się za 3. razem i nie złożyłam pisemnej tylko ustną. A teraz z chorym Maksem na ręku nie miałam jak.
_________________

 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 4:46 pm   

Malwina_łódź, złóż na stronie poczty, tam jest formularz, albo adres e-mail. Ja tak zrobiłam, opisałam sytuacje które miały miejsce w ostatnim czasie. No ale u mnie to znajdywałam awizo innych osób, albo po otrzymaniu przesyłki dostawałam awizo powtórne itp

A mnie wkurza, bo w pracy kalendarze na biurka dostaniemy może po nowym roku, zamiast teraz. Ja wiem że mamy kalendarze w Outlooku, ale jeśli już dostajemy papierowe, to fajniej byłoby gdyby można już wpisywać terminy styczniowe.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 5:37 pm   

Wkurzam się na dzisiejszego pecha... Najpierw dzieci dostały jakiegoś zajoba i drą się od rana oba, później odebrałam wadliwy wózek z Allegrosza a na koniec właśnie przed chwilą zesrało mi się auto... No niechże ten dzień się już kończy, bo oszaleję :evil: :evil:
 
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 7:21 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ostatnio zmieniony przez ZoltyTulipan Pią Gru 14, 2012 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 8:25 pm   

Kociadło, mam podobny problem jak Ty. Obiecuję sobie, że po raz ostatni robię zakupy prezentowo-świąteczne przez internet :evil: Zamówiłam pewną część garderoby dla P. i okazało się, że rozmiar jest mooocno zawyżony i musiałam odesłać i to jeszcze wiadomo pokryć koszty przesyłki :evil: Wymiar oczywiście był podany, ale "producenta" taki na wszystkie ubrania czyli obwód w klatce, w pasie i coś tam jeszcze no i miało się to totalnie nijak do otrzymanego przedmiotu $%^& ! To samo zresztą na allegro... wciąż się "baruję" ze sprawą, a zakup był miesiąc temu :kwasny: NIGDY WIĘCEJ!
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 8:52 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 9:14 pm   

..bo święta tuż tuż a ja jestem w czarnej d... ze wszystkim :evil: I jak co roku budzę się z ręką w nocniku :roll:
_________________
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 9:21 pm   

tulipan87 to jesteśmy dwie :wink:
_________________

 
 
 
poison_moon 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 10:57 pm   

Jestem zła, bo złapało mnie jakieś choróbsko, ledwo mam siłę ruszyć się z kanapy. I zamiast raz, a porządnie wszystko posprzątać przed świętami, to sprzątam na raty, bo nie mam powera :roll:
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 10:34 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

dzienniczek Basi
 
 
momo 


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 190
Skąd: pomnik historii
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 11:33 am   

Ja jestem zła, bo w Komforcie źle wycięli nam dywan i jeszcze próbowali wmówić, że to nasza wina :/ w końcu się przyznali, ale dywan zrobią dopiero na za tydzień...
_________________
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 11:44 am   

Cytat:
Ja jestem zła, bo w Komforcie źle wycięli nam dywan i jeszcze próbowali wmówić, że to nasza wina w końcu się przyznali, ale dywan zrobią dopiero na za tydzień...
to rzeczywiście bardzo nie ładnie z ich strony.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 2:56 pm   

Może i głupota ale i tak się wkurzyłam... Zbigniew wrzucił do prania firankę. Dokładnie na ten sam program co zawsze, taka sama temperatura. Wyjął ją, powiesił i co? I się małpa skurczyła w praniu... Jest dobre 10cm krótsza ;/ Nie muszę chyba mówić jak wygląda firanka, z założenia do ziemi, która dynda sobie radośnie kilka centymetrów nad ziemią ;/
_________________
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 5:33 pm   

mam za sobą najgorszy jak do tej pory tydzień w pracy, mnóstwo jeszcze rzeczy do zrobienia, w domu bałagan (na szczęście już we wtorek będzie czysto) prezenty nie popakowane, a jeszcze na poniedziałek musze zrobić strój śnieżynki. wrrrrrr
_________________
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Nie Gru 16, 2012 11:23 pm   

..bo się poparzyłam :twisted:
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 7:35 am   

Jestem zla bo jestem w pracy........
_________________
 
 
marlena89 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 11:05 am   

bo wszystko dzisiaj leci mi z rąk. Najpierw wysypałam całe opakowanie herbaty później z palnika spadła mi patelnia z oliwą (na szczęście jeszcze z zimną :roll: ) a na deser przed chwilą wylałam kawę. A jest dopiero godz 11... :evil:
_________________
[url=http://tickers.cafemom.com]
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 11:44 am   

Ehhh... po raz 3 przekładają mi wizytę w poradni immunologicznej. Nie mówiąc o odwołaniu wizyty u chirurga. Miałam wszystko załatwić w tym roku to mnie "przerzucili" na przyszły. :roll:
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 1:42 pm   

bo nam się kuchenka zepsuła :evil: mam nadzieję, że przez najbliższe 5 dni ktoś ją naprawi bo Wigilia u nas w tym roku. Czekamy na speca :roll:
_________________
 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 2:09 pm   

A ja nie jestem zła, ale skoro nie mam co napisać w tym temacie to nie moge przeczytac niektórych postów hide. Z tego też powodu piszę tą niewiarygodną głupotę .
_________________

 
 
momo 


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 190
Skąd: pomnik historii
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 2:12 pm   

anett.k napisał/a:
nie moge przeczytac niektórych postów hide


zawsze możesz być zła właśnie z tego powodu :P

Mnie wściekłość ogarnia, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeden z najważniejszych prezentów nie dojdzie na czas mimo, że zamówiłam go z wyprzedzeniem :/
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 2:19 pm   

Karola5 :hahaha: :hahaha: :hahaha: - wiem, wiem , Tobie pewnie do śmiechu nie było, ale opisałaś to tak plastycznie, że czytając musiałam się uśmiechnąć. 8)
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 2:40 pm   

Asiek, mnie a i owszem było do śmiechu! :smile:
ale po śledztwie wyszło, że tylko niecałe pół godziny się dobijał, bo musiałam źle spojrzeć na zegarek... jaka szkoda.. 8)
_________________

dzienniczek Basi
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 3:01 pm   

Karola5 napisał/a:
wyszło, że tylko niecałe pół godziny się dobijał, bo musiałam źle spojrzeć na zegarek... jaka szkoda.. 8)

Wiesz, pół godziny w jego sytuacji ciągnęło się pewnie dla niego jak 3 godziny. :cool: :smile:
Ale taka metoda "wychowawcza" skutkuje lepiej niż byś mu 10 razy powtarzała - na przyszłość myślę, że małżonek będzie bardziej zdyscyplinowany. [smilie=14_new.gif]
_________________
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 3:13 pm   

zła jestem, bo mnie jakiś wirus dopadł i trzyma. sensacje zołądkowe już się skończyły, teraz mam stan podgorączkowy, głowa mi pęka i słaba jestem jak diabli. a tu tyyyyyle roboty w domu czeka :evil: :evil: :evil:
_________________
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 3:18 pm   

jestem wściekła bo co dopiero wróciłam do pracy po chorobie a muszę zostać dłużej w pracy!
_________________
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 3:28 pm   

Zła na siebie, bo po raz kolejny zaufałam i zostałam wykorzystana... :evil: :evil: :evil:
_________________


Ostatnio zmieniony przez magda26 Pon Gru 17, 2012 3:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 3:40 pm   

A ja jestem zła na siebie, bo tyle już razy obiecywałam sobie, że nie będę kupowała prezentów na ostatnią chwilę. I co? I mam jeden prezent dla mamy, reszta w lesie i będę biegać po sklepach wraz z oszalałym tłumem podobnych mi ludzi :?
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 3:59 pm   

Bo młody nie chce jeść obiadów i jedyne co robi w czasie obiadu to wyje, wszystko jest ble.
_________________


 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 4:02 pm   

misiao1983, u nas owoce są bleee już mu nawet nie wpycham.
Poczekaj może to tylko taki okres i szybko mu przejdzie.
A gotujesz mu sama czy słoiczki??? mój jest fanem słoiczków z tego co mu gotuje tylko dynia mu smakuje.
_________________

Ostatnio zmieniony przez martula_87 Pon Gru 17, 2012 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasieńka 85 


Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 4:03 pm   

Jestem zła na męża i siebie...sama nie wiem na kogo bardziej...
 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 5:47 pm   

jestem zła
bo mnie prawie trzy dni nie było w domu,
bo mam za dobre serce i teraz padam na pysk,
bo Tofik to mały terrorysta i biednego kota musiałam oddać do teściów,
bo jestem tak potwornie zmęczona, a w domu babcia zrobiła pobojowisko a ja nie mam siły sprzątać, ale muszę, bo jutro szafki zakładają,
bo mój prezent świąteczny nie dojdzie na święta a babka chyba myśli że mnie wykiwa na 140 złotych
bo się zorchorowałam a tu jeszcze tyle spraw do załatwienia
bo się poryczałam ze zmęczenia
przepraszam ale musiałam to z siebie wyrzucić
_________________
 
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 5:51 pm   

Kociadło tulę mocno i współczuję
_________________
malinka1984


 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 7:03 pm   

Kociadło, trzymaj się :glaszcze:
_________________

 
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 7:37 pm   

Kociadło, przytulasy na wiczór i oby jutrzejszy dzień okazał się lepszy!
_________________

dzienniczek Basi
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 8:27 pm   

to taki drobiazg, ale jestem wściekła - mam zaraz piec muffinki na jutro do pracy i zapomniałam kupić mascarpone do nadzienia :twisted: Nie dość, że po pracy zaliczyłam bibliotekę, dwa sklepy i jarmark świąteczny na Rynku i wróciłam padnięta, to jeszcze muszę się teraz przebrać i iść do Lidla :evil: wrrrrrrr :evil:
_________________


 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 8:41 pm   

Ambrozja napisał/a:
A ja jestem zła na siebie, bo tyle już razy obiecywałam sobie, że nie będę kupowała prezentów na ostatnią chwilę. I co? I mam jeden prezent dla mamy, reszta w lesie i będę biegać po sklepach wraz z oszalałym tłumem podobnych mi ludzi :?


u mnie to samo a najgorsze ze z dzieci to tylko dla synka nie mam prezentu :(
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 8:46 pm   

kakonka napisał/a:
tylko dla synka nie mam prezentu

kakonka a masz jakieś pomysły? Ja Hanci kupiłam żółtwia Alberta, w tym sklepie: http://www.solei-babe.pl/ Mają sporo rzeczy, a można odebrać osobiście na Niciarnianej w Łodzi. Może Ci coś w oko wpadnie.
_________________

 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 9:23 pm   

a ja jestem zła, bo mój mąż jak zwykle wszystkich chce uszczęśliwić był na odławianiu karpi, pozałatwiał znajomym. Tzn zapłacił za nie, a wszystkim się wydaje że to za darmo i nie wpadną na to, że należałoby jednak zapłacić, albo chociaż zapytać.

a jeszcze zapomnialam dodać, ze jestem również zła, że już wszyscy o mojej ciąży wiedzą. Chciałam poczekać z tą dobrą nowiną do końca I trymestru, ale po prostu drogą pantoflową nawet ludzie z którymi widuję się 2-3 razy w roku wiedzą.
Dowiadując się od innych z którymi się nie widują.
_________________

Ostatnio zmieniony przez MadMar Pon Gru 17, 2012 9:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 11:08 pm   

....bo nie chce mi się spać :twisted: A wstaję za 6,5 h :twisted:
_________________

 
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 11:53 pm   

jestem zła bo:
- w pracy wychodzą jakieś dziwne historie sprzed roku
- miałam mieć pierwsze zaliczenie w tej sesji ale odwołali i potem wszystko zrobią na raz
- popsuła mi się pralka a mam górę prania
- nie wiem kiedy posprzątam przed świętami
- nie wiem kiedy posprzątam przed sylwestrem, który jak sie okazało jest u nas
- nikt w tym domu nic nie robi i wszystko jest na mojej głowie !! !
a PT dała mi szalik ( pracuję w sklepie z szalami) i najgorszej dla mnie kompozycji kolorów, nie pasuje do mnie i do niczego i się jeszcze pyta czy mi sie podoba, a wie, że w tych kolorach mi źle bo samo to mówiła. :evil:
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Gru 18, 2012 11:38 am   

Coś ten wątek ostatnio zrobił się bardzo aktywny :twisted: No to jak wszyscy to wszyscy - jeszcze przez cały styczeń Mąż miał być na miejscu, a okazało się, że prawdopodobnie czeka go wtedy delegacja we Wrocławiu :twisted: Od jakiegoś czasu wiemy też, że od lutego będzie inna delegacja, więc ogólnie stresuję się czy zdąży na poród (bo jakoś nie wierzę w szczęśliwy zbieg okoliczności, który sprawi, że zacznę rodzić w jakiś weekend, kiedy będzie w domu) :twisted:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl