Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem zła... cz.6
Autor Wiadomość
madzik_86 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 19, 2014 10:25 pm   

bo sąsiad notorycznie pali na balkonie i wrzuca pety na nasz balkon :zly: nie dość, że śmierdzi w mieszkaniu jak pali to jeszcze nie umie zgasić tego papierosa w popielniczce
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 20, 2014 9:18 am   

madzik_86, nie pozostaje nic innego jak zwrócić ładnie sąsiadowi uwagę.

[ Dodano: Czw Mar 06, 2014 2:03 pm ]
Jestem zła, bo w szkole ustalili mi 6 zjazdów pod rząd :kwasny: Ktoś miał fantazję... :roll:

[ Dodano: Pon Kwi 07, 2014 7:26 pm ]
Zła... heeee skromnie powiedziane, a zła, bo mój szef to kretyn do potęgi n i nic tego nie zmieni. Ogłaszam wszem i wobec, że szukam pracy.
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 11:55 am   

Byłam u lekarza.. chciałam by przepisał mi skierowania na badania krwi.. On tego nie może tamtego nie może bo to specjalistyczne bo to takie.. poszłam prywatnie nie miałam wyjścia i skasowali mnie na dwie stówy :evil: i po co te składki :roll:
_________________


 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 9:19 pm   

... bo w pracy muszę znosić fałszywe osoby, które podlizują się szefowej i zgarniają pochwały za pomysły, które mnie dostarczą więcej (niepłatnej) pracy. Grrr.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 9:55 pm   

Paolina napisał/a:
... bo w pracy muszę znosić fałszywe osoby, które podlizują się szefowej


Paolina, tutaj mam tak samo... i dzisiaj boleśnie to odczułam.
_________________

 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 9:27 pm   

Rusałka_Maja,jeśli byłaś u lekarza rodzinnego to ona ma ściśle ustalone na jakie badania może dać skierowanie, więc może rzeczywiście nie mógł? Może powinnaś wybrac się do specjalisty i wtedy byś miała badania na NFZ?
A tak na marginesie to lekarze raczej nie są chętni to wypisywania skierowań na badania na życzenie pacjenta.

A w temacie: jestem zła, bo mam nadal anginę i biorę już 3 antybiotyk.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 10:09 pm   

Ambrozja, tylko, że ja właśnie szłam do specjalisty na kontrolę i dlatego potrzebowałam te badania ;) a i tak ze skierowaniem też był problem.. szkoda słów :roll:

A Tobie tych antybiotyków nie zazdroszczę.. nie wiem czy te wirusy się pomutowały czy Ci lekarze już naprawdę tacy kiepscy :roll: :roll:
_________________


 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 8:21 am   

Rusałka_Maja, poszłam po skierowanie do poradni pulmonologiczno-alergologicznej dla mojego synka. Od drzwi zostałam opieprzona, ze jestem złą matką bo dziecko do żłobka chodzi, jak przestanie, to przestanie chorować a w Łagiewnikach mu płuc nie wymienią, więć ona mi nie wypisze... (moje dziecko raz w życiu mialo zapalemnie oskrzeli i nigdy!! zapalenia płuc. )
2 dni później posżłam do innej, bez problemu dostałam... ale co się wku***** to moje.
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 8:24 am   

Rusałka_Maja, i tu jest pies pogrzebany... Skoro te badania potrzebował specjalista to on Ci powinien je zlecić. Lekarz rodzinny nie jest wykonawcą zleceń innych lekarzy i wystawia tylko skierowania na takie badania jakie jemu samemu są potrzebne do diagnostyki czy leczenia.
Także moim zdaniem zawalił tu specjalista, powinien Ci dać skierowanie i przykazać wykonanie badania przed wizytą kontrolną.

[ Dodano: Sro Kwi 16, 2014 9:26 am ]
kakonka, a na taką lekarkę to nic, tylko skarga! Jak się potłumaczy ze swojego zachowania przed kierownikiem placówki czy nfz to może trochę kultury się nauczy przy okazji.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 9:10 am   

Ambrozja, a z tym specjalistą to też dłuższa historia.. bo miałam problemy z serduchem i nie wiadomo czego to była wina więc poleciałam prywatnie bo terminy na nfz wiadomo jakie są :roll: I w zasadzie byłam dwa razy, no ale ileż tak można jakbym ciągle prywatnie chodziła to bym zbankrutowała a i sytuacja się ustabilizowała więc zapisałam się na nfz.. więc jakbym teraz czekała na wizytę na nfz by wypisał mi skierowanie na badania i drugi raz po badaniach to wizyta w końcu by się chyba odbyła we wrześniu :roll:
Ja to wszystko rozumiem, że to badania specjalistyczne ale bez przesady, mogliby ułatwić jakoś człowiekowi życie :roll:
Szczególnie, że niektórzy lekarze naprawdę rzucają kłody pod nogi :roll:
Też miałam kiedyś jedną taką jak Kakonka to po kilku jej takich zachowaniach skończyło się awanturą i zmianą lekarza natychmiast..
_________________


 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 9:32 am   

Rusałka_Maja,dlatego napisałam, że specjalista nawalił, bo powinien wypisać na 1 wizycie badania, których wyniki chciał mieć na kontrolnej.
A rodzinnych ja trochę rozumiem, bo niestety to jest nagminne, że ludzie chodzą po skierowania na badania.
A tak z ciekawości, jakie to miały być konkretnie badania?
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 11:49 am   

Ambrozja, wg mnie nie jakieś super hiper specjalistyczne i nie wiadomo jak drogie, bo badanie hormonów tarczycy :roll:
_________________


 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 12:30 pm   

Skierowanie na tsh powinien przepisac normalnie lekarz pierwszego kontaktu. Ja tak robilam, ze bralam skierowanie, robilam badanie na nfz i z wynikiem szlam prywatnie :P
No chyba ze cos sie zmienilo i nie moga juz dawac takich skierowan.
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 12:48 pm   

Sisska, moga robić tylko podstawowe tsh, a są jeszcze jakieś inne parametry związane z tarczyca i ich nie mogą robić. Tak przynajmniej było w przypadku mojej mamy ostatnio.
_________________

 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 12:56 pm   

Dokładnie a masz jeszcze ft3, ft4 anty tpo anty tg więc te to już od rodzinnego nie dostaniesz.
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 2:23 pm   

Rusałka_Maja, tsh może Ci zlecić, ale tak tak mówię, tylko jeśli on potrzebuje do diagnostyki i leczenia.
Może nie chce dać, żebyć nie zrobiła jak Sisska, :twisted: lekarze są uczuleni na to
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 3:43 pm   

Ambrozja, TSH już mi przepisał na początku roku przy innej okazji i jak się okazuje wyczerpałam swój limit na ten rok :lol: :lol: :lol: , a ft4 to taaaakie specjalistyczne, że już w ogóle mowy nie ma :roll:

Cytat:
Może nie chce dać, żebyć nie zrobiła jak Sisska, :twisted: lekarze są uczuleni na to


Ale to głupie jest :/ Przecież to moje wyniki i powinny być do mojego użytku, a czy ja pójdę do lekarza nfz czy prywatnie to go powinno guzik obchodzić :roll:
_________________


 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 3:56 pm   

moze ja dostalam, bo lecze sie juz prawie 15 lat i moja lekarka wiedziala o tym i powiedzialam wprost, ze potrzbuje "swieze" tsh i dala mi bez problemu skierowanie. dolozyla jeszcze cukier, morfologie i ob :P

ale Ambrozja tez ma racje. tzn chodze teraz regularnie do endo i za kazdym razem dostaje skierowanie na kolejne badania, zeby miec wyniki przy nastepnej wizycie. czasem dostaje tylko tsh, a czasem wszystko.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Sro Kwi 16, 2014 3:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 6:24 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:

Ale to głupie jest :/ Przecież to moje wyniki i powinny być do mojego użytku, a czy ja pójdę do lekarza nfz czy prywatnie to go powinno guzik obchodzić :roll:


No nie do końca głupie, bo koszt badań ponosi placówka, w której pracuje lekarz zlecający, więc czemu ma pokrywać koszty skoro Ty je potrzebujesz dla innego lekarza? Raz jak uważał za słuszne to zlecił, reszta jest w rekach specjalisty.
Przepisy są przepisami, fakt - mogłyby być lepsze, ale jest jak jest.
Wyniki do Twojego użytku to wyniki, które zrobisz prywatnie i wtedy możesz iść z nimi faktycznie gdzie chcesz i nikogo to nie obchodzi.
Tak to wygląda "z drugiej strony barykady" ;)

Zajrzyj do Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu poz - są tam wymienione wszystkie badania jakie może zlecić lekarz rodzinny.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
Ostatnio zmieniony przez Ambrozja Sro Kwi 16, 2014 6:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 8:49 pm   

Ambrozja, skarga poszła do właścicieli przychodni i nie wukrywam, ze jestem coraz bzlizej zmiany nie tylko lekarza ale całej przychodni.
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Kwi 17, 2014 9:00 am   

kakonka, to napisz jeszcze do nfz (jeśli chodzi o nieodpowiednie zachowanie lekarza) lub do rzecznika odpowiedzialności zawodowej przy izbie lekarskiej (jeśli ze sposobem leczenia było coś nie tak)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Kwi 17, 2014 10:23 am   

Ambrozja, no i tak musze zrobić. dziękuję :D
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Kwi 17, 2014 11:12 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2014 8:59 pm   

...bo przeciąganie się papiergologii związanej z pozwoleniem na budowę nie ma końca.... Teraz z prądem mamy problem... ehhhh.... Takie rzeczy to chyba tylko w Polsce.....
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 02, 2014 7:21 am   

Jestem absolutnie wściekła na ignorancję i brak szacunku dla innych osób i ich czasu... Mój wicedyrektor tak ułożył mi zastępstwa, że zamiast zwartego czasu pracy mam 4 godziny okienka. Mam ochote pacnąć go w czoło! :evil:
_________________
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 12, 2014 4:57 pm   

Bo przyszła teściowa wcześniej chciała pomóc w weselu a teraz jest bardzo przeciwna z tysiąca różnych powodów :evil:
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2014 9:19 am   

Iru, przejdzie jej ! wiem z wlasnego doswiadczenia :twisted:
_________________
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2014 3:23 pm   

Jestem zła chyba na siebie... Bo rana na parkingu facet stuknął w moje auto, a ja spojrzałam że wszystko z autem ok i pozwoliłam mu odjechać. Potem wsiadłam do samochodu i z parkingu już nie wyjechałam... Bo coś jednak uszkodził :(

I teraz wszystko muszę pokryć z mojej kieszeni :(
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2014 4:57 pm   

ZoltyTulipan, a pan nie parkuje tam gdzie Ty? Może jeszcze się dogadacie... Trzymam kciuki :)

A ja jestem wściekła, bo mój mąż znów musiał zostać po godzinach, a że pracuje w Warszawie, to nie opłaca mi się wracać do domu... i drugi wieczór z rzędu będę siedziała sama :/
_________________
 
 
Blenda 

Dołączyła: 16 Lip 2014
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lip 16, 2014 10:43 am   

bo... nic mi kompletnie nie wychodzi

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Sie 12, 2014 8:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 4:32 am   

bo już od tygodnia leczę się na zapalenie uszu i jakiś oszałamiających efektów brak, codziennie u lekarza antybiotyki i wiekie g.. nadal zatkane, boli, swędzi..
od 15 mąż ma urlop i mieliśmy gdzieś pojechać :smile: :smile:

ja się chyba zalamę
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2014 8:23 pm   

bo deszcz nas wczoraj pokonał i pojechaliśmy na darmo do Wrocławia na plener :evil:
_________________
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 6:43 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 7:15 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Nie Sie 24, 2014 7:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 8:55 pm   

coś nam konsola nawala :zly: zaraz sobie mąż wymyśli kupno nowej :]
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 9:54 pm   

Catylyn89 napisał/a:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 10:00 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Nie Sie 24, 2014 10:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2014 5:55 am   

Bo nie mogę wstrzelić się pogodowo a plenerem wrrrrrrrrrrr :evil:
_________________


 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sie 25, 2014 11:23 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 7:36 pm   

Przeziębiłam pęcherz :x a tyle rzeczy do zrobienia...
_________________

 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 10:03 pm   

Ojjj... Znam ten ból :? Ponoć żurawina jest dobra i pestki dyni do jedzenia. No i nasiadówki robiłam też trochę pomagały :oops:

[ Dodano: Czw Wrz 25, 2014 11:07 pm ]
Jestem zła bo "dobroć" mojego N wyjdzie nam zaraz bokiem -.- Ja staram się odkładać pieniądze na remont naszego przyszłego mieszkania a on jak już coś zadecyduje to scyzoryk się w kieszeni otwiera i w zimę wydamy więcej niż potrzeba :evil:
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 5:37 am   

Wściekła... Bo obudziłam się dzisiaj o 2 w nocy i już nie zasnęłam... a mam ciężki dzień w perspektywie... :evil:
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 10:11 pm   

Rzuciło mi się coś na krtań i nie mogę mówić... Nienawidzę być chora! Zwłaszcza, gdy mam tyle spraw do załatwienia :evil:
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 18, 2014 12:33 pm   

Dzisiaj rano przywaliłam paluchem w biurko... Także o 6 rano zaliczyliśmy wizytę na pogotowiu... Efekt? Biały, gipsowy bucik... na początek dwa tygodnie zwolnienia i jeszcze pakiet zastrzyków w brzuch... :evil: :evil: :evil:

[ Dodano: Czw Gru 04, 2014 12:33 pm ]
.... kolejne dwa tygodnie w domu i potrzeba rehabilitacji.... Więc dzwonię, żeby się umówić - a pani mi mówi, że najbliższy termin czerwiec 2015.... :o :o :o :o :o
_________________
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Gru 11, 2014 11:31 am   

Jestem trochę zła, bo mam ogromny bałagan w mieszkaniu. Z drugiej jednak strony jestem też z tego powodu szczęśliwa, bo to przez przeprowadzkę :)
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 12, 2015 8:35 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
einka 

Dołączyła: 14 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: łodz
Wysłany: Sro Sty 14, 2015 9:56 pm   

za dużo pracy, za mało czasu :)
 
 
PaulaS 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 0
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 11:42 am   

Nie mogę znaleźć dobrej krawcowej >.<
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Pią Sty 23, 2015 4:03 pm   

przyszły mi za małe buty :(
_________________


 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią Lut 27, 2015 11:13 am   

Oprócz tego, że jestem szczęśliwa, jestem też zła, bo w poniedziałek wyjeżdżam, a męczy mnie przeziębienie :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl