Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakich zdjęć Wam brakuje?
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
  Wysłany: Sro Lip 14, 2004 3:27 pm   Jakich zdjęć Wam brakuje?

Mężatki, oglądając własne zdjęcia ślubno-weselne, czy nie czujecie niedosytu i czy brakuje Wam jakichś ujęć, tzn. konkretnych sytuacji, osób, rzeczy, których sfotografowanie "po fakcie" nie jest możliwe?
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 14, 2004 4:21 pm   

Mnie brakuje wielu zdjęć:
- w kościele jak idziemy do ołtarza widok od tyłu - my na tle ołtarza (zapomniałam o tym powiedzieć fotografowi - sierota ze mnie)
- reszta to wesele, jakoś wszyscy się koncentrowali na robieniu zdjęć mnie razem z mężem, bardzo brakuje mi zdjęć nas z gośćmi. Jeszcze co prawda nie mam kompletu zdjęć - bo nie wszyscy użyczyli mi swoich klisz, ale taka jest globalna tendencja)
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 14, 2004 6:50 pm   

Nie mam, a chcialabym miec:

:arrow: gdy maz przenosi mnie przez prog
:arrow: gdy tancze z innymi goscmi w parze
:arrow: gdy kroimy tort

A poza tym mam chyba z 100 zdjec wiec nie ma co zalowac :mrgreen:
 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 5:28 pm   

Mnie żadnych nie brakuje....chyba, a przynajmniej nie czuje takiego niedosytu. Ja mam prawie 300 fotek, bo robiło 5 osób, ale nie ma zdjęcia, które by się powtarzał.No jest!!!!Mój kolega z pracy zrobił 8 ujęć jak składaliśmy przysięgę i wszystkie sa prawie takie same.Tylko rożnią się światłe i oddalenie. Po weselu smiałiśmy się że chyba szkoda mu było że wychodzę za mąż. Zresztą jak składał życzenia powiedziła, że cały kawalerski stan będzie płakał :wink:
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
marla 

Dołączyła: 06 Wrz 2004
Posty: 4
Skąd: pabianice
Wysłany: Wto Wrz 07, 2004 1:19 pm   

:D [color=orange]oj tak ja czuje niedosyt. Nie zrobiłam ani jednego zdjęcia przy samochodzie. a taki fajny wóz mielismy - jaguar.

Nie ma też zdjecia jak moja siostra - swiadek podpisuje dokumenty w kościele. wszyscy inni sa.

Malutko fotek mam z poprawin.

A tak wogóle to nie narzekam. Trzaskalismy .duzo zdjęć. mamy ich około 200 szt. i ze 120 na CD.
[/color]
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 11:38 am   

nie mam takiego niedosytu. Ze slubu mam dokładną dokumentację, wszystko, krok po kroku. Oprócz tego znajomi robili fotki swoimi aparatami. Jeszcze nie mam wszystkich zdjęć, ale na bank nie bedzie mi niczego brakowało. powim wiecej, jest ich aż za dużo :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 12:06 pm   

A u nas prawie miesiąc po slubie, a ja nadal nie mam zdjęć :smut: , oprócz kilku z cyfrówki :| .
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 3:34 pm   

Jedynym zdjęciem, którego mi brakuje to jak tańczę z tatą. Szczególnie nasze tango argentino. :mrgreen:
Ale mam to na DVD, więc może wyczaruję jakieś zdjęcie z filmu. :)
_________________
 
 
marchefka 


Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 152
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 4:42 pm   

To smieszne, ale brakuje nam troche naszych zdjec portretowych, takich, na ktorych widac tylko nas. mamy mase cudnych zdjec, reporterskich, z tego co dzialo sie na weselu, ale brakuje takich, ktore potem pokazuje sie wnukom z komentarzem: patrz, jacy twoi dziadkowie byli sliczni i mlodzi :)
W zwiazku z tym teraz, czyli dluuugo po slubie, bedziemy robili sobie spozniona sesje slubna - w strojach slubnych etc. - bez wiazanki i tego, co juz umarlo smiercia naturalna - ale cala reszta jest do odtworzenia i to bez specjalnych klopotow (niech zyje kolezanka-kosmetyczka i kolezanka - fryzjerka!!!)
marchefka
_________________
Pomarańczowa alternatywa :) a od 1 maja już całkiem mężatka
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie Wrz 11, 2005 8:25 pm   

Zobaczylam ten temat i sobie pomyslalam, ze malo zdjec mam z poprawim prawie wcale, ale pewnie trzeba by bylo odbic od gosci hmm musze to zrobic w koncu nadchodzi rocznica juz czas hihihi :lol:
_________________
Caluje i ściskam gorąco Gość ;)
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 8:25 am   

Zacznę od tego że naszykowałam 3(słownie trzy!!!!) aparaty na robienie zdjęć weselnych. Jednak nie mogąc się poruszać zaaferowana rodzinka nie znalazła ich- no cóz najciemniej jest pod latarnią. Mimo to mam z wesela i ze ślubu blisko 170 zdjeć i chyba nie mogę narzekać.
Narzeka jedynie moja mama.
brak zdjęć mojej mamy- to znaczy przewija się- ale twierdzi ze jest jej na zdjęciach za mało a poza tym została uchwycona w złych momentach. Efekt jest taki że raz na kilkka tygodni przeglądając albumy ślubne wścieka się na cały świat, że jest tak kiepsko ujęta...Posunęliśmy się z mężem do tego że dorabiając zdjęcia z cyfrówki kadrowaliśmy ją coby miała ładniejsza ujęcia. Nadal jej nie wystarcza. Czekam z niecierpliwością na film coby mżoze powycinać jakieś ładne zdjątka. Mam nadzieję że sie uda.
pocieszcie mnie że macie podobny problem- plissss
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 8:58 am   

szoko napisał/a:
pocieszcie mnie że macie podobny problem- plissss

:graba: No, mam podobny problem.

Z rodzicami mamy zdjęcie tylko spod kościoła, ale mają na nim niezbyt szczęśliwe miny :roll: , a z wesela jedyne zdjęcia, na których są to te z podziękowań i "gorzko-gorzko" dla rodziców, na których prawie nic nie widać, bo robione z daleka, zbyt ciemne i bardzo zaszumione. :?
Na filmie za to jest ich sporo, w tym niektóre super ujęcia, ale niestety nie jest to jakość żeby zrobić zdjęcia.
No i my nadal nie mamy zdjęć od wuja, który robił zdjęcia analogiem i wypstrykał 3 klisze, więc pocieszam się że może tam będzie coś dobrej jakości. Zresztą właśnie z tego powodu rok po ślubie nadal nie mamy zrobionych żadnych odbitek z wesela. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 9:40 am   

Ja mam podobny problem tylko jeżeli chodzi o teściową a nie o moich rodziców!
Teściowa pojawila się na 3 zdjęciach i tylko na jednym ladnie jest ujęta i wygląda ladnie :smut: !No cóż.....
Czasami się tak zdarza!
Ma za zle na szczęście nie nam :wink: ,ale szwagrowi,bo on nahwięcej zdjęć robil!
_________________
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 1:10 pm   

Nasi rodzice tez nie maja zbyt duzo zdjec, ale na szczescie nie narzekaja.

A nam brakuje zdjec stolu i wszelkich dekoracji oraz zabaw z goscmi.
oczywiscie mialy byc, ale oddelegowane do robienia zdjec osoby nie wywiazaly sie z obowiazku.
Zdjec mamy jednak dosc, takze da sie jakos przezyc ten niedosyt.
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 9:51 am   

Nie mam zdjęcia, na którym tańczę z bratem. I nie mam z drogi do i od ołtarza :( Dobrze, że się znalazł ktoś, kto sfotografował przywitanie w drzwiach kościoła
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 10:19 am   

Gosiaczku, a mieliście zawodowego fotografa, czy fotografowali goście / ktoś z rodziny?
_________________
chez alma |
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 10:25 am   

Fotograf jest amatorem hobbystą, naszym przyjacielem i gościem na weselu
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 10:34 am   

Pytałam - bo ja się właśnie nad tym zastanawiam - czy w ramach oszczędności nie poprosić znajomego (który nawet zawodowo zajmuje się fotografią, ale nie ślubną) o fotoreportaż ze ślubu i wesela, ale trochę się boję - nie chciałabym potem właśnie żałować, że jakichś zdjęć brakuje. Jak znam siebie, to poproszę wszystkich gości o pstrykanie do bólu, a potem i tak zatrudnię fotografa :lol:
_________________
chez alma |
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 10:41 am   

Jeżeli masz sprawdzonego znajomego, to czemu nie. Nie mam absolutnie żalu o te braki do naszego fotografa, bo wiem, że się nie dało (ornaty nas zasłoniły). A byłam spokojna o to, że nie będzie się pchał między nas a księdza i nie będzie bałaganu przy ceremonii. Z weselem była trudniejsza sprawa, bo to w końcu gość.
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 3:29 pm   

Alma_ napisał/a:
Pytałam - bo ja się właśnie nad tym zastanawiam - czy w ramach oszczędności nie poprosić znajomego (który nawet zawodowo zajmuje się fotografią, ale nie ślubną) o fotoreportaż ze ślubu i wesela, ale trochę się boję - nie chciałabym potem właśnie żałować, że jakichś zdjęć brakuje. Jak znam siebie, to poproszę wszystkich gości o pstrykanie do bólu, a potem i tak zatrudnię fotografa :lol:


my wlasnie tak robimy. fotograf i profesjonalny reportaz bedzie, a do tego po weselu kolezanki wiem, ze zebranie zdjec od znajomych tez sie sprawdza.

znajac siebie i tak bede po wszytskim czula niedosyt.
sama robie setki zdjec.
swoj aparat tez pewnie wezmiemy, tak na wszelki wypadek :)
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 3:48 pm   

No mnie brakuje ujęcia jak Mefiu wnosi mnie na salę :( ale pozostałe zdjęcia są tak przepiekne, że też spokojnie odżałowałam :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 4:08 pm   

Z rodzicami na weselu. :smut: Obfotografowaliśmy się specjalnie z dziadkami, rodzeństwem, znajomymi, a z nimi już nie. Ale tak to jest jak cały czas ktoś ciągnie Młodych do tańca. :roll:

Na szczęście mamy z nimi wspólne zdjęcie sprzed kościoła i jak składają nam każde po kolei życzenia po ślubie. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 4:31 pm   

Przypominam temat dla tegorocznych mężatek. :)
_________________
 
 
Magda2 


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 209
Skąd: ...
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 7:42 pm   

Prawie nie mamy zdjec z poprawin :cry:
Poza tym nie ma dobrego ujecia, kiedy A. podnosi mi welon do gory ( przy oltarzu).
I tak , jak ogladam Wasze zdjecia, to nie mamy ujec: "przez okno"w samochodzie, jak ja wyczekuje na mlodego ( moze dlatego, ze wszystko baaardzo szybko "sie dzialo").
Nie mamy tez zdjec z Rodzicami ( takich pozowanych, bo wiele innych - tak), za to z chrzestnymi - tak.

Aaaa i bardzo chcialam miec zdjecie z moim psem :wink: , ale Tatulek sie spoznil ( a pies byl u Niego w tygodniu przedslubnym), a potem my juz dwa dni do domu nie zawitalismy :wink:

To na razie na tyle. Narzekac i tak nie moge, bo w sumie (+ zdjecia amatorskie) mamy ponad tysiac zdjec :]
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 05, 2006 6:34 pm   

nam tez troszke brakuje zdjec z poprawin.. mielismy miec sesje w studio ale nam odwolali z powodu naglego wyjazdu... mielismy miec fotografa ale potem zdecydowalismy ze jednak go nie bedzie... i suma sumarum mamy fotki od znajomych ale wiadomo - to nie to samo :( ...

no i brakuje mi zdjecia z sypania ryzem ale niestety bylo juz za ciemno i nie dalo sie ladnie sfotografowac - pewnych rzeczy sie nie zaplanuje jednak ;P za to sa piekna fotki z sypania kwiatkami ktore odbylo sie zaraz po wyjsciu z kosciola i jeszcze bylo widniej :D
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 13, 2006 1:46 pm   

My nie mamy zdjęć plenerowych :(
Ale nie było już na nie czasu :(
_________________

 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 10:36 am   

My nie mamy pozowanych zdjęć ze świadkami ani z rodzicami.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 19, 2007 7:32 pm   

a ja nie jestem pewna czy chcę takie wŁaśnie zdjęcia, czyli pozowane w atelier ze świadkami i rodzicami. Trzeba by ich byŁo wcześniej ściągnąć, no i byŁby problem z transportem.
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 8:41 pm   

My będziemy mieć pozowane w studio, ale raczej bez świadków i rodziców... chociaż kto wie ;)
_________________
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 1:43 pm   

A mi bardzo brakuje zdjęcia z kościoła na którym byłby widoczny cały tren i tych pozowanych u fotografa.I troszkę za mało mamy z gośćmi.No ale za to reszta zdjęć jest super :)
_________________


 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 8:38 pm   

Mnie brakuje zdjęć z kościoła, niby mamy ale malutko, no i nie mamy żadnego zdjęcia sprzed kościoła jak goście składają życzenia ,
_________________
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 12:23 pm   

moge dac Ci troche swoich sprzed kosciola :) w koncu, dzien ten sam, kosciol ten sam... wkleicie sie na nasze miejsca :)
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 4:37 pm   

mnie brakuje jedynie zdjęcia samych obrączek podczas ślubu i ewentualnie więcej zdjęć z wesela. Tyle :]
_________________
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 5:53 pm   

nam na szczęście żadnych:D mamy wręcz nadmiar:D
_________________
 
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Sob Sie 30, 2008 11:11 pm   

Ja zaluje ze nie mamy takiego grupowego zdjecia przed kosciolem.
_________________
 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 12:01 pm   

ja akurat takie przed kościołem mam i bardzo się z niego cieszę.

Brakuje mi paru zdjęć z wesela
- gości przy stołach, po latach zapomina się kto koło kogo siedział i kto w ogóle był na weselu.
- zdjęcia z rodzicami tak moimi jak i męża
- zdjęcia z chrzestnymi, dziadkami etc etc etc

Niestety podczas ustaleń nawet nie wpadło mi do głowy, że coś takiego można by było zrobić. Dopiero podczas oglądanie zdjęć zdałam sobie z tego sprawę.
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 12:03 pm   

Martysia napisał/a:
nam na szczęście żadnych:D mamy wręcz nadmiar:D


O to to !
Z nami sprawa ma się dokładnie tak samo :)
 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 2:33 pm   

ja bym chciała posiadać takie grupowe pod kosciołem
po za tym nikt nie udokumentował jak mi siostra pod sukienkę zaglądała w momencie jak mi się bucik rozwalił :)
_________________
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 4:45 pm   

pipi napisał/a:
brakuje mi zdjęć nas z gośćmi.

Mnie też :roll: Poza tym brakuje mi zdjęć z pierwszego tańca :(
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 11:12 am   

Agha napisał/a:
Brakuje mi paru zdjęć z wesela
- gości przy stołach, po latach zapomina się kto koło kogo siedział i kto w ogóle był na weselu.
- zdjęcia z rodzicami tak moimi jak i męża
- zdjęcia z chrzestnymi, dziadkami etc etc etc

Niestety podczas ustaleń nawet nie wpadło mi do głowy, że coś takiego można by było zrobić. Dopiero podczas oglądanie zdjęć zdałam sobie z tego sprawę.
To tak jak u mnie..
_________________
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 7:26 pm   

Brakuje mi zdjęcia z rodzicami, z dziadkami, ze świadkami :lol: No i grupowego... ;)
_________________
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 12:48 pm   

miałabym co pisać, gdyby nie mój świetny drugi fotograf :) dzieki niemu mam dosłownie wszystko :) uchwycił momenty, których ja nie byłam w stanie dostrzec w czasie uroczyści i wesela :) grupowe zdjęcia mamy od pierwszego fotografa i to jest super pomysł :)
_________________
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 10:06 pm   

fiona83 napisał/a:
Martysia napisał/a:
nam na szczęście żadnych:D mamy wręcz nadmiar:D


O to to !
Z nami sprawa ma się dokładnie tak samo :)


to tak jak u nas :smile:
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 3:04 pm   

mi brakuje tylko zbiorowego zdjęcia gości pod kościołem - miało być, ale niestety padało na ślubie i goście po składaniu życzeń jechali na salę. Na pocieszenie mam zdjęcie grupowe pod salą weselna, ale wiadomo - tylko z gośćmi weselnymi, a pod kościołem byliby wszyscy. Ale pogody nie przewidzisz.

Poza tym zdjęcia są boskie - nie powiem, że mam nadmiar, bo fajnych zdjęć nigdy za wiele:)
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 04, 2011 4:39 pm   

Mi brakuje zdjęcia z całą moją rodziną. Mamy zdjęcia z rodzicami i babcią Zbyszka ale brakuje na nich moich braci (którzy w tym czasie jeszcze biegali i załatwiali ostatnie sprawy) i tego bardzo żałuję :(
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 3:15 pm   

Chyba zawsze będzie brakowało "jakiegoś" zdjęcia, ale i tak uważam, że mamy super,bo pełny fotoreportaz ze slubu i wesela to juz jest bardzo duzo zdjec i uchwycenie wielu pięknych momentow.
 
 
 
adka 


Wiek: 39
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 5:58 pm   

no pewnie... marzeniem była sesja, mini plener pod kościołem... niestety z powodu brzydkiej pogody i braku czasu nie wyszło tak, jak chciałam... no i zdjęcia w kościele też nie takie jak chciałam, ale tu zawinił akurat ksiądz
_________________
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 2:59 pm   

Mi brakuje grupowego i pozowanych zdjęć z rodzicami, babciami i świadkami, poza tym reszta jest super :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 3:32 pm   

A mi brakuje zdjęć przede wszystkim z moimi rodzicami. Nie mam żadnego. Z dziadkami również.
Teraz zapewne bym to wszystko inaczej zaplanowała, ale niestety już za późno :(
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 3:53 pm   

mnie brakuje zdjęcia grupowego i w sumie z chrzestną, bo była tylko na ślubie i później jakoś nie mieliśmy głowy o tym pomyśleć, z rodzicami i rodzeństwem męża mamy, z babcią, chrzestnymi i świadkami również
no i może z 2 kuzynkami, z którymi od komunii jednej robiłyśmy sobie we trójkę zdjęcia :D
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl