Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie kupujecie srebrną biżuterię?
Autor Wiadomość
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 3:36 pm   gdzie kupujecie srebrną biżuterię?

Myślę i myślę i wymyślec nie mogę. Swięty Mikołaj poprosił mnie, żebym w jego imieniu kupiła sobie jakiś biżuteryjny drobiazg. I tu zaczął się problem, bo mnie do głowy przychodzą niemal tylko sieciówki jak Apart, Kruk i Yes, a tam jak wiadomo stosunek wyglądu do ceny bywa szokujący. Zatem proszę Was, może znacie jakieś fajne miejsca, gdzie można kupić biżuterię? Nie chodzi mi tu o bizuterię kolorową typu handmade. Mogą być również sprawdzone sklepy internetowe. Dzięki ;)
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 3:51 pm   

M_and_M, ja polecę Ci jubilera u którego zamawialiśmy obrączki- pana Czarneckiego. Zakład ma na Zgierskiej 18. Jak zamawialiśmy obrączki to widziałam, że ma sporo naprawdę fajnej biżuterii. Obiecałam sobie nawet, że wrócę tam po kolczyki, które mnie urzekły ale cały czas mi nie po drodze...
Oprócz tego mam sklep z fajną srebrną biżuterią u mnie na osiedlu (olechów)- babeczka ma naprawdę ładne rzeczy a cena nie zabija.
_________________
 
 
vendi 


Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 126
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 6:07 pm   

agulka a gdzie dokładnie ten sklep?
_________________

Mój dzienniczek :)
 
 
Żuczek007 


Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 207
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 6:24 pm   

Moja siostra nałogowo kupuje pierścionki w Kuźni Srebra - to sklep internetowy.
Duży wybór jest też w sklepie: "aleksandra tuchola" - wpisz w wyszukiwarkę i pierwszy odnośnik :)

Udanych zakupów :)
_________________
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 8:06 pm   

Ładne rzeczy są też w salonach A&A.W tym na Kościuszki 39 kupowałam swoją biżuterię ślubną(wyszło dużo taniej niż w innych salonach) .Miła obsługa i dostałam rabat.
_________________
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 8:55 pm   

vendi, na Zakładowej przy Hetmańskiej, na przeciwko żabki.

edit: w zasadzie to nawet nie tyle zakładowa/hetmańska co zakładowa/ziemowita.
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Sro Sty 02, 2013 8:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vendi 


Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 126
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 9:29 pm   

ok, wiem chyba gdzie w jednej z tych budek. Zajrzę :)
_________________

Mój dzienniczek :)
 
 
beatrise 

Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 27
Skąd: Ozorków
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 9:26 am   

agulka1989 napisał/a:
ja polecę Ci jubilera u którego zamawialiśmy obrączki- pana Czarneckiego. Zakład ma na Zgierskiej 18


Ja też polecam tego jubilera. Kupuję tam biżuterię od wielu lat. Ceny też mają dobre.
_________________
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 3:13 pm   

dzięki, jak tylko się ładniej za oknem zrobi wyruszę na zakupy :)
_________________
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 5:51 pm   

M_and_M, jest jeszcze Jubistyl, mają stoiska w kilku miejscach np. na pasażu w Realu przy Piłsudskiego. Biżuterię kupuję również tutaj http://emilysfashion.pl/ bardzo konkurencyjne ceny jeżeli chodzi o kolczyki Swarovski.
Duży wybór biżuterii srebrnej jest też na Dąbrowskiego 91B, w budynku obok DH Pionier, zaraz obok tego stoiska jest punkt, gdzie można płacić za rachunki a drugie stoisko ze srebrną biżuterią jest w hali zaraz obok w pierwszym rzędzie patrząc od ulicy Rydla.
Ostatnio zmieniony przez Prowansja Czw Sty 03, 2013 6:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sob Mar 09, 2013 12:40 pm   

Dzięki za polecenie,może też skorzystam chociaż przyznam ze nigdy wcześniej nie słyszałam o tym jubilerze. A zamawiacie biżuterię przez internet czy w grę wchodzą tylko sklepy stacjonarne?
_________________

 
 
karolka1 

Dołączyła: 30 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: kraków
Wysłany: Pon Cze 30, 2014 10:16 am   

Biżuterie to ja kupuje u jubilera jakoś na necie to ja sie bałabym kupować takich drogich rzeczy jedynie ubrania czasem.


edit: usunięta reklama
Ostatnio zmieniony przez ppola Sro Lip 02, 2014 9:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2014 3:20 pm   

Ja różnie, procentowo chyba najwięcej mam z Apartu.
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 2:58 pm   

Co do Apartu to opinie z pewnością będą mocno podzielone,ale to akurat normalna kwestia. Poza tym nie ma czego obawiać się kupując biżuterię przez internet,możemy liczyć na niższe ceny jak i szeroki wybór.
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 13, 2015 5:04 pm   

Ja srebrną biżuterię kupuję w małych zakładach jubilerskich w moim rodzinnym mieście. W Łodzi fajną biżuterię widziałam w Central-u, na Rzgowskiej, na ryneczku przy śmigłego rydza z tatrzańską (na górze jest zakład z biżuterią), polecam głównie małe sklepiki jubilerskie. Dlaczego? Ponieważ w sklepach sieciowych każdy jeden zakup cieszył moje oczy tylko przez pierwsze 2 tygodnie. A to się urwało zapięcie od łańcuszka (nie naprawią bo uszkodzenie z mojej winy, choć samo odpadło jak trzymałam łańcuszek w rękach) a to z kolczyków odkleiła się cyrkonia, a to odkleił się sztyft od cyrkoni... więc naprawiałam wszytko zawsze sama. Salon A&A ma bardzo wysokie ceny.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Maj 14, 2015 12:57 pm   

Mały rodzinny zakład- to samo jest właśnie u nas bo jestem zdania,że najlepsza opcja to biżuteria z tradycjami,na jej jakości na pewno sie nie zawiedziemy,możemy polegać.
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 7:17 pm   

U najlepszego Złotnika na świecie przy Placu Kościelnym, a dokładnie Zgierska 18 :)
_________________


 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 9:46 pm   

O, tam jeszcze nie byłam :)
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 9:56 pm   

Ten Jubiler ma te same modele co Apart i Yes, np odnośnie charmsów i koczyków, bransoletek... mówi, że takie rzeczy to się z Włoch zamawia i zarówno Apart i Yes tam zamawiają :) a naprawdę daję słowo, NICZYM się nie różnią, nawet ostatnio przyłożyłam mojego charmsa z Apartu za 70zł do IDENTYCZNEGO tam za 25 zł.... zero różnicy, żałuję, że kiedyś przepłacałam w Aparcie... pierścionki robi też identyczne modele jak z Apartu, a do tego Pan się na tym zna! Narzeczony kupował tam pierścionek zaręczynowy (model właśnie z Apartu) to Pan mu opowiadał dobre pół godziny o złocie, brylantach itd, ma człowiek pasje!:) No i oczywiście pierścionek wyszedł prawie połowę taniej niż w Aparcie :) A w Aparcie to Panie które tam pracują niestety na NICZYM się nie znają:(
_________________


 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Maj 29, 2015 7:15 am   

Dorotka0603, czyli mam rozumieć, że ten złotnik płaci za wykorzystanie modeli innych projektantów? Bo jeśli je kopiuje bez licencji to jest to, sorry, złodziejstwo :roll: i dlatego jest taniej, bo nie płaci za projekt/licencję, a jedynie materiał i robocizna.
To trochę tak jak nielegalne ściąganie filmów/książek z sieci a kupowanie oryginałów w sklepach.
Zdecydowanie nie popieram, mimo że klientom wychodzi taniej...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Maj 29, 2015 7:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 30, 2015 6:36 pm   

Asiek, wszystko robi legalnie, ale w Aparcie się płaci ponad 50% wartości danej biżuterii za samą markę... To jest sieciówka, która ciągnie klientów dużo pieniędzy, ponieważ te wszystkie piękne sklepy w najlepszych galeriach, pracownicy i oczywiście Anja Rubik, która musi być na wszystkich plakatach Apartu to takie rzeczy kosztują... Nie chcę nawet myśleć ile... Jeszcze oprócz tego im zostaje masa pieniędzy, więc serio ceny w Aparcie mają się nijak do rzeczywistego kosztu takich błyskotek :)
_________________


 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Maj 30, 2015 7:56 pm   

dorotka0603 napisał/a:
Asiek, wszystko robi legalnie, ale w Aparcie się płaci ponad 50% wartości danej biżuterii za samą markę...

I za projekt.
Nie będę się powtarzać, ale jest coś takiego jak patent, rejestracja wzoru, projektu i jeśli nie płaci się za wykorzystanie danego projektu - uzyskując zgodę i certyfikat bezpośrednio u producenta , w tym przypadku np. u Apart - to jest to kradzież.
A skoro piszesz, że "niczym się nie różnią", czyli są kopiowane z oryginałów.
Pytanie : legalnie czy nielegalnie (i mam tu na myśli zgodę producenta oryginałów).
Bo jeśli nielegalnie to są to zwykłe podróbki...
Wiem, że dla większości klientów to obojętne, byle żeby mieć taniej.
Ale pewne zasady uczciwości obowiązują.
Nie wiem jak wytłumaczyć to jeszcze jaśniej. :wink: Może nawiązując do tematyki ślubnej :wink: : można kupić oryginalną suknię ślubną marki X znanego projektanta i jej podróbkę uszytą przez panią Zosię. Tyle, że p. Zosia skopiuje gotowy projekt nie płacąc za to grosza: ktoś za nią wymyślił, spędził godziny na pracy kreatywnej, a teraz ktoś to kopiuje i projektant nie ma z tego złamanego grosza.
Jest to po prostu nieuczciwe.
_________________
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 31, 2015 3:29 pm   

Ale Apart sam kupuje np takie charmsy z Włoch... od kogoś.. tylko ze do Polski do KAŻDEGO salonu kupuje ich mnóstwo! a Pan Zlotnik kupuje np kilka ;) ale zamawiają w TYM SAMYM miejscu a nie on robi takie jak były w Aparcie :)
Dobrze, rzeczywiście złota obrączka z diamentem po środku to godziny pracy nad projektem i trzeba płacić Apartowi który ma kupę kasy:) ja wspieram Polskich rzemieślników i zamiast bogatym wole iść do takiego Pana i jemu zapłacić żeby miał na wypłaty dla pracowników i życie ;) a nie dać Apartowi:) poza tym ten pan pracuje LEGALNIE :)

[ Dodano: Nie Maj 31, 2015 4:34 pm ]
A co do sukni to nie jest mi nawet szkoda projektanta, który nie dostal grosza za to ze ktoś użył jego projektów:) on i tak dostaje miliony za to ze kawałek materiału podpisze swoim nazwiskiem a jak chcemy mieć firmowa suknie która zaczyna się od 50 tysięcy to powiedz mi kogo uczciwie pracującego stać na to :) ludzie w tym kraju ledwo żyją żeby utrzymać rodzinę, wiec niech sobie szyja piękne suknie i dają zarobić krawcom a nie bogaczom jezdzacym Ferrari...
_________________


Ostatnio zmieniony przez dorotka0603 Nie Maj 31, 2015 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
haia91 

Wiek: 32
Dołączyła: 31 Maj 2015
Posty: 0
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie Maj 31, 2015 8:46 pm   

W Aparcie lub Kruku ;)


Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Cze 06, 2015 2:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maryś 

Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 09, 2015 10:08 am   

Ja już kilka razy kupowałam na Allegro, nigdy się nie zawiodłam, a można wyszukać na prawdę perełki .
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Cze 11, 2015 12:53 pm   

Ja jakoś nie jestem jednak przekonana do allegro, jeżeli chodzi o zakup biżuterii.
 
 
Maria353 

Wiek: 30
Dołączyła: 09 Maj 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2016 7:31 pm   biżeteria

często dostaję biżuterię na prezent :) z tego co mam to jest to Kruk, Apart albo Yes - takie najbardziej popularne sklepy jubilerskie :)
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 23, 2016 4:42 pm   Zakup biżuterii

W drobnych salonach jubilerskich :) raz że taniej, dwa solidniejsze wykonanie niż w sieciówkach. Przynajmniej się nie rozpadają zapięcia od łańcuszków (kupiony łańcuszek w yes musiałam sama naprawiać, bo powiedzieli że zerwany - a odpadło zapięcie).

w Łodzi z drobnych salonów jest kilka jubilerów na placu niepodległości (piotrkowska i na tyłach rzgowskiej) oraz zapomniany central. Wiem też że na rynku bałuckim raz widziałam mały salonik, ale nazwy nie pamiętam.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
Gwaizdkowa 

Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Lip 29, 2016 1:49 pm   

ja najczęściej w Yes

[ Dodano: Pią Lip 29, 2016 2:50 pm ]
albo w Aparcie
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 30, 2016 9:34 pm   

W Aparcie i ostatnio to głównie z kolekcji Magic Moments :)
 
 
MirkaNa 

Dołączyła: 30 Sie 2016
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2016 1:59 pm   

Lubię Apart. I właśnie mam wrażenie, że tak jest najtaniej, jeśli chodzi o ładną biżuterię.
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sie 30, 2016 3:00 pm   

Ja kupuję w Pabianicach u raczej mało znanych jubilerów. Opium, Koliber, Verona. Jest taniej a można znaleźć coś naprawdę wyjątkowego. W Opium widziałam że mają też pierścionki takie jak w Yes, więc pewnie częściowo asortyment się pokrywa.
_________________
 
 
camomila 

Dołączyła: 30 Sie 2016
Posty: 10
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sie 31, 2016 10:16 am   

Mi się podobał komplet kolczyki z wisiorkiem i w necie zamówiłam po raz pierwszy w życiu biżuterię, jestem zadowolona nawet, jest dokładnie taka jak fotce była, bez ściemy.
 
 
marikakak 

Dołączyła: 20 Wrz 2016
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 1:34 pm   

Ja mam swojego ulubionego, wybranego jubilera. I tam zawsze kupuje. Ale nieraz zaglądam też do Apartu (np. niedawno zakochałam się w pierścionku z maleńką, jasną perełką i oczywiście kupiłam go).
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 11:25 am   

Jak ja zajrzę do apartu to mnie tam za dużo kusi:) zwłaszcza bransoletki.
 
 
studentka 

Dołączyła: 25 Lip 2015
Posty: 22
Skąd: Łódź - Luboń
Wysłany: Wto Paź 18, 2016 6:16 pm   

A mnie kolekcja Indali - cała :D
 
 
madziulaa 

Dołączyła: 26 Wrz 2016
Posty: 7
Skąd: Kozienice
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Wto Paź 25, 2016 11:49 am   

kiedyś kupowałam w Aparcie biżuterie, ale teraz strasznie im ceny podskoczyły... przerzuciłam się na Kruka.
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 30, 2016 4:09 pm   

Polecam Yes. Ceny konkurencyjne w stosunku np. do Apartu
 
 
karolinawag 


Dołączyła: 03 Lis 2016
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 11, 2016 5:33 pm   

Ostatnio kupowałam srebrną biżuterię w jednej z wysp w centrum handlowym. Ekspedientka powiedziała mi, że została ona w pełni wyprodukowana w Polsce, dlatego jest niepowtarzalna, wzory, jakie można tam spotkać, są unikatowe, a w dodatku dają gwarancję i sam producent sam wszystko naprawia.

usunięty podpis z reklamą i linkiem. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Gru 21, 2016 9:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
montumag 

Dołączyła: 06 Gru 2016
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Gru 14, 2016 11:14 am   

W Kruku albo Aparcie.
 
 
borsuk9w 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Gru 21, 2016 9:11 am   

Ja mam znajomego złotnika i u niego zamawiam złoto. Zawsze troszkę taniej.
 
 
moli 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 21, 2016 2:31 pm   

Ja najczęściej kupuję w Yesie, wiem że to sieciówka ale powiem szczerze, że ceny nie są aż tak mega wysokie. I też według mnie są tam ładniejsze rzeczy niż np w Aparcie. Ewentualnie Pandora, ale to już większy wydatek jednak wart swojej ceny:)

usunięta reklama i link z podpisu. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Gru 21, 2016 4:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marikakak 

Dołączyła: 20 Wrz 2016
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 27, 2016 3:13 pm   

Często kupuję w Aparcie i w tym podobnych miejscach. Nie jest tam najtaniej, bo jednak płaci się za markę, ale ja nie lubię zakupów, więc najpierw oglądam biżuterię na stronie www, później idę ocenić jak wygląda w rzeczywistości i znikam z zakupem w kieszeni :) . Nie lubię przebierania w świecidełkach pod czujnym okiem sprzedawcy.
 
 
olalalala 

Dołączyła: 13 Gru 2016
Posty: 9
Skąd: internet
Wysłany: Pią Gru 30, 2016 9:15 am   

Ja również Apart lub Kruk - przeważnie są to prezenty, ponieważ sama raczej biżuterii nie noszę :)
 
 
Marland 

Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Kwi 10, 2017 10:11 am   

Jak dla mnie to najlepsze są sieciówki - ostatnio kupowałam biżuterię w yes.
 
 
sienna_081 

Dołączyła: 11 Kwi 2017
Posty: 12
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Maj 10, 2017 6:13 pm   

Zazwyczaj chodzę po prostu po centrach handlowych żeby znaleźć coś ciekawego. Od czasu do czasu pokuszę się także o zamówienie z internetu.
 
 
ania.kot 

Dołączyła: 31 Maj 2017
Posty: 2
Skąd: opole
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Maj 31, 2017 9:48 am   .

Ja zazwyczaj kupuję taką zwykłą srebrną biżuterię w pobliskich sklepach jubilerskich, zazwyczaj tam coś znajduję. :)
 
 
splita 

Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 8:51 am   

A ja w Aparcie. Mam zresztą rabat do tego sklepu.
 
 
alcia 

Dołączyła: 02 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2018 1:22 am   

czasem na allegro ale tak to raczej APart
 
 
kuchareczkaMart 


Wiek: 62
Dołączyła: 09 Lut 2018
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Lut 09, 2018 2:17 pm   

można kupić w Aparcie, Kruku i wielu innych jubilerach i sklepach z biżuterią


usunięty podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Mar 14, 2018 11:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl