Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ślub w święto - 15 sierpnia
Autor Wiadomość
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 10:41 pm   Ślub w święto - 15 sierpnia

Witam :) Właśnie zdecydowaliśmy się na ślub i wesele 15.08.2014 - to będzie piątek, ale jest to święto, dzień wolny. Zależy nam bardzo na tej dacie (ma kilka istotnych dla nas zalet:)) ale też pojawiły się obawy: przede wszystkim o salony fryzjerskie, makijaże, kwiaty itp... bo 15 sierpnia wszystko jest pozamykane, więc będzie z tym wszystkim problem chyba... ewentualnie będzie wtedy droższe. Czy wiecie coś na ten temat? Któraś brała ślub w święto? Mogą być problemy z usługami w tym dniu?
_________________
 
 
MajKama 

Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 11:11 pm   

my bierzemy ślub 15 sierpnia, tyle że tego roku :smile:
póki co nie trafiliśmy na problemy w związku ze świąteczną datą, wręcz przeciwnie - niewiele osób decyduje się na nietypowe daty dlatego nie ma takich problemów z "oblężeniem" - zaklepaniem kamerzysty, fotografa itp.. a ceny wcale nie są wyższe, wręcz przeciwnie.. można liczyć na atrakcyjne rabaty.. przynajmniej u nas tak to właśnie wygląda :smile: :smile: :smile:
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 11:16 pm   

ola i lukasz, my ślubujemy dzień przed Wami :smile:
dlaczego? ano dlatego, że może nam jako Parze Młodej uda się załatwić fryzjera, czy kwiaty, kosmetyczkę itd. Ale większość Gości proszonych na ślub czy wesele też zapewne będą chcieli skorzystać z tych usług, i mogą Oni mieć w tym problem. Sama pamiętam jak rok temu leciałam na syrenie do znajomej, żeby mnie uczesała na koleżanki wesele.

Mam nadzieję, że jednak Was i Waszych Gości ominą te problemy, a usługodawcy będą wyrozumiali :smile:
_________________


 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 7:01 am   

Cytat:
Któraś brała ślub w święto? Mogą być problemy z usługami w tym dniu?

Ja brałam ślub 3 maja, to była sobota. Kwiaty zamawiałam w Rokoko, bukiet był do odbioru dzień wcześniej. Największy problem był z fryzjerem bo większość salonów było zamkniętych ale moja siostra znalazła jeden czynny na Widzewie ale sprawdzony bo sama tam chodzi. Pani od makijażu przyjechała do mnie do domu. Fotograf też zrobił nam zdjęcia studyjne w sobotę.
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 11:08 am   

Dzięki, dziewczyny :) No, zdaję sobie sprawę, że może być trochę problemów, ale dobrze, że mówicie, że się jednak wszystko da zrobić :D Faktycznie dla gości może to też być uciążliwe, no ale trudno, data już przyklepana.
MajKama, uspokoiłaś mnie, bo fryzjerka jedna na targach nam powiedziała, że w święto na pewno będą brać dużo drożej.

Ola
_________________
 
 
Loczek_16 


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1208
Skąd: PTB
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 12:23 pm   

ola i lukasz my za to ślubujemy dzień po Was :D

A macie już ustalone jakieś szczegóły, sala itd? :)

a co do tego 15 sierpnia.. Wy nie powinniście mieć problemu z załatwieniem wszystkiego, gorzej jeśli chodzi o fryzjerów/kwiaty ze strony gości.. ale pewnie dadzą jakoś radę :)
_________________
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 12:26 pm   

Hehe, to będzie w takim razie bardzo weselny sierpniowy tydzień - 14, 15, 16... :)

My właśnie wczoraj wpłaciliśmy zaliczkę za salę - wesele będzie w Soplicowie :) Innych rzeczy jeszcze nie mamy zarezerwowanych, ale jeśli chodzi o kościół to chcemy u jezuitów na Sienkiewicza, mamy też już wstępnie upatrzoną panią fotograf i DJ'a (choć jeszcze się wahałam między DJem a orkiestrą) :)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 12:58 pm   

ola i lukasz, ja na początku też chciałam dj'a - i tu mogę polecić dj Kwiatka. Ale ostatecznie wybraliśmy orkiestrę i nie żałujemy, wiemy, że będzie konkretna rozpierduchaaaaa z naszą kapelą :smile: :smile: :smile:
_________________


 
 
MajKama 

Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2013 1:49 pm   

ola i lukasz, to zależy od fryzjera.. jeden będzie chciał zedrzeć i policzy drożej, a inny policzy normalnie.. kwestia na kogo uda Ci się trafić i na kogo się zdecydujesz :smile:
_________________
 
 
tomk1 

Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 19, 2013 3:09 pm   

Myślę że jeśli odpowiednio wcześnie to nie będzie problemu. Jest kryzys i myślę że na pewno fryzjer nie będzie narzekał:)

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Lut 15, 2013 7:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 19, 2013 8:16 pm   

My braliśmy ślub 15 sierpnia 2009r (sobota), ale nie było problemu ze wszystkimi usługami ponieważ zajęliśmy się organizacją dużo wcześniej.
- Na pewno był czynny Euro styl na Janowie, jednak ja skorzystałam z usług fryzjerki która przyszła do domu i zajęła się również fryzurą mojej mamy i bratowej.
- Makijażystką była moja zaufana i dobra koleżanka która umalowała mnie w dniu ślubu i poprawin.
- Kwiaciarnie były czynne w tym dniu tylko do określonej godziny, więc podjechał po wiązankę i kwiaty około 12:00,które pięknie wyglądały pomimo upału.
Konkretne usługi i namiary są w moim dzienniczku.
_________________
 
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 19, 2013 11:35 pm   

Super, dzięki :)
_________________
 
 
chococolady 

Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 214
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 1:37 am   

ola i lukasz, moja kuzynka miała ślub w święto 15 sierpnia i generalnie nie było żadnych problemów. Trzeba tylko z odpowiednim wyprzedzeniem zamówić fryzjera, kosmetyczkę i tak jak pisała Klaudynka, pewnie PM będzie musiał trochę wcześniej odebrać kwiaty.
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl