Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Martin Andre - Więckowskiego 7
Autor Wiadomość
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2016 11:41 am   Martin Andre - Więckowskiego 7

Hej, salon istnieje dopiero od roku/półtora i w związku z tym moje pytanie, czy któraś zamawiała tam swoją suknię? Czy trzymają się terminów i wydawane suknie są bez zarzutu?
 
 
_Ray_ 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 29, 2016 6:27 pm   

byłam dzisiaj akurat w tym salonie i mam jedną suknie na oku ( ale z poprawką - przerobienie gorsetu na sukienke z "na ramiączka" z cienkiej siateczki")
Więc też dołączam się do pytania z naciskiem na - jak wyglądają ich przeróbki wg oczekiwań klienta bo panie byly bardzo przychylne, ale wiadomo... pytanie jak z wykonaniem?
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 30, 2016 11:36 am   

A czy możesz powiedzieć, która suknia wpadła Ci w oko? ;) Ja się poważnie zastanawiam nad dwiema - Lukrecja oraz Stefanii (do przerobienia, bo ma długie rękawy). Ogólnie ich suknie są warte grzechu :) zaproponowano Ci jakieś zniżki albo gratisy za szybką decyzję?
 
 
_Ray_ 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 30, 2016 2:25 pm   

nie pamietam jak sie nazywa ale ta taka herbaciana - stoi w rogu przy lustrze w tym pomieszczeniu gdzie przymierzasz sukienki ;)
Nic nie proponowali :)
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 30, 2016 8:50 pm   

No to myślimy o tej samej, stoi przy lustrze ;) ja się zastanawiam czy zostawić gołe ramiona czy poprosić o dorobienie siateczki/bolerka :P szkoda, że nie ma opinii na forum, nie wiemy czego się spodziewać przy efekcie końcowym ;)
 
 
_Ray_ 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 30, 2016 9:23 pm   

kfr89 napisał/a:
No to myślimy o tej samej, stoi przy lustrze ;) ja się zastanawiam czy zostawić gołe ramiona czy poprosić o dorobienie siateczki/bolerka :P szkoda, że nie ma opinii na forum, nie wiemy czego się spodziewać przy efekcie końcowym ;)

ja chce siateczke ;D
Ostatnio zmieniony przez _Ray_ Nie Paź 30, 2016 9:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 11:26 am   

a mogę spytać kiedy ślub? ja 22.07.2017 i wiem, że do grudnia muszę mieć podpisaną umowę z salonem ;)
 
 
_Ray_ 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 5:30 pm   

Maj - wiec ja sie musze decydowac w tym tyg :)
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2016 12:11 pm   

Jak się zdecydujesz, pochwal się :-)
 
 
_Ray_ 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 7:16 pm   

kfr89 napisał/a:
Jak się zdecydujesz, pochwal się :-)

kupiona!
wymiary zdjęte, sukienka zamówiona
sukienka nr 2, którą brałam pod uwage w innym salonie wypadła przy niej strasznie blado
Jak mysle ze zaczynałam od lekkich i zwiewnych sukienke z muślinu z Anny Kary a kupiłamą TĘ sukienkę to serio przeszłam długą drogę

aaaa...!! :smile:
Ostatnio zmieniony przez _Ray_ Czw Lis 03, 2016 7:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 04, 2016 7:28 am   

a możesz podesłać zdjęcia, tutaj lub na kfr89@wp.pl? chętnie bym ją sobie przypomniała ;) ja zaczynałam od ciężkich satynowych, mocno zabudowanych sukienek i też gust się zmienił :)
 
 
_Ray_ 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 7:53 pm   

już wysyłam :)
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 10:47 am   

Będziemy wyglądać tak samo pięknie, bo również ją zamówiłam :-) poprosiłam tylko o kolor jaśniejszy od tego na manekinie, będzie śmietanka ;-)
 
 
_Ray_ 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 10:29 pm   

kfr89 napisał/a:
Będziemy wyglądać tak samo pięknie, bo również ją zamówiłam :-) poprosiłam tylko o kolor jaśniejszy od tego na manekinie, będzie śmietanka ;-)

mnie właśnie urzekł niestandardowy kolor ;)

ja będę jako pierwsza odbierać więc dam znać czy idzie bez problemu :)
 
 
maryna 

Dołączyła: 28 Lis 2016
Posty: 6
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Lis 28, 2016 6:52 pm   

Dziewczyny, nie wiecie może czy wszelkie poprawki są w cenie? np. doszycie ramiączek, zwężenie spódnicy. Czy jest jakaś szansa na zniżkę, np przy okazji targów ślubnych?
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 28, 2016 8:39 pm   

maryna, w cenie masz dopasowanie długości na pierwszej przymiarce, zmianę koloru, doszycie ramiączek też powinno być, bo to nic wielkiego. Zwężenie spódnicy, chodzi Ci o to żeby suknia była mniej rozkloszowana? Wystarczy powiedzieć, że chcesz mniej warstw tiulu i suknia nabierze gładkości ;) aczkolwiek ta suknia jest tak piękna, że moim zdaniem ramiączka ją oszpecą, już lepiej poprosić o doszycie przezroczystej koszulki na ramiona, co jest w cenie.
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
maryna 

Dołączyła: 28 Lis 2016
Posty: 6
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 7:28 am   

Suknia na która patrzyłam to Róża, wydłużyłabym w niej jeszcze gorset i powiem szczerze, że w trakcie przemierzania byłam tak oczarowana, że zapomniałam dopytać o szczegóły. Panie W Salonie zaproponowały, żeby gorset był dłuższy. Najpóźniej na początku lutego muszę się zdecydować, a w Łodzi nie jestem co weekend :(
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 8:54 am   

maryna, wiem o której sukni mówisz, była w mojej top 3 :) mam nawet zdjęcie gorsetu ;) identyczna suknia o nazwie Róża jest też w salonie Noiva przy Jaracza 6, jednak tam nie ma tych kuleczek i dół jest mniej marszczony. Pamiętam, że gorset też bardzo mi się podobał, był idealnie dopasowany ale ze względu na marszczenie tiulu wygrała inna suknia, wolałam "gładziej" :) zawsze możesz zadzwonić do salonu i dopytać, na suknię czeka się około 5-6 miesięcy.
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
maryna 

Dołączyła: 28 Lis 2016
Posty: 6
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 9:10 am   

kfr89, prześledź mi zdjęcie gorsetu? Ja Właśnie miałabym mieć mniej marszczona spódnice i odpinane ramiączka

[ Dodano: Wto Lis 29, 2016 9:17 am ]
Zastanawiam się pomiędzy Róża a Magnolia i z tych dwóch zrobiłabym jedną.
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 9:45 am   

Prześlę, tylko podaj mi maila ;) niestety nie mierzyłam sukni o nazwie Magnolia, nie kojarzę takiej, więc nie pomogę w wyborze :(
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl