Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Stomatolog
Autor Wiadomość
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 8:40 pm   Stomatolog

Postanowiłam poprosić was o pomoc.
Poszukuję dobrego, żeby nie powiedzieć bardzo dobrego stomatologa.
I mam nadzieję, że Wy pomożecie mi go znaleźć, doradzicie gdzie się udać.

Jestem (już teraz) przestraszona koniecznością wizyty. Obiecuję sobie to od ... stycznia, bo ząb nie daje mi spokoju, i jak do tej pory nie mogę się wybrać. Po prostu panicznie się boję!
Państwowo nie pójdę - nauczona niefachowością państwowych stomatologów.
Szukam naprawdę konkretnego dentysty, z podejściem do pacjenta.
Zależy mi również na tym by wizyta nie kosztowała Bóg wie ile...

Czyli - konkretnie, fachowo, po ludzku i cenowo umiarkowanie .
Kogo możecie polecić.
_________________
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 9:10 pm   

Jeżeli interesuje Cię przesympatyczna dentystka, która na Dzień Doby robi znieczulenie (wliczone w cenę) to mogę podać Ci namiary na PW.
Pani przyjmuje na Teofilowie i bierze od ząbka 70 zł(lub 75 - nie pamiętam dokładnie :roll: ).
_________________

 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 9:39 pm   

mischelle22 bardzo poproszę o ten namiar :)
_________________
 
 
 
kasia24 

Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 39
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 9:09 pm   

michelle22 czy ja też mogę się do Ciebie uśmiechnąć o te namiary?
 
 
maddy 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Cze 2006
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 11:44 am   

Witam!!! To ja też poproszę namiary:))) :D
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 11:55 am   

Napiszę więc tak.
Pani doktor nazywa się Pastusiak.
Przyjmuje na Ul. Łanowej (nie pamiętam ile bo zawsze idę na pamięć) blok nr.33.
Numer telefonu wysłąłam na priv.
_________________

 
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 11:56 am   

witam
Słoneczka ja mam również super stomatologa :smile: Młody dentysta, bardzo fajny, umie podejść do pacjenta, no i oczywiście dobry fachowiec !! !! Jest chirurgiem szczękowym i rwał mi 4 ósemki( nawet nie wiedziałam kiedy!!!!!!!!!) Dodam tylko tyle, że ja wczesniej bardzo bałam sie dentysty i np. potrafiłam nie spać cały tydzień przed wizytą a raz nawet uciekłam z fotela :oops: A teraz nawet udaje mi sie nie myśleć ,że idę i nawet wchodzę do gabinetu z uśmiechem :smile: Pan doktor przyjmuje na Wigury tylko w poniedziałki i w piątki. Za ząbka bierze od 60 zł ( znieczulenie wliczone w cenę). Jak ktoś chce to namiary na priva :lol:
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 8:31 pm   

a ja z czystym sumieniem mogę polecić Przychodnię Stomatologiczną TMK przy Tuwima 61 (prawie na przeciwko Tramwajowej). PeŁen zakres usŁug, bardzo miŁa obsŁuga , niezbyt dŁugi czas oczekiwania. Mają podpisaną umowę z NFZ więc można się również leczyć za darmo. Jeśli odpŁatnie to chyba nie jest jakoś zabójczo drogo. Jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę na prv podać nazwisko mojego stomatologa z tej placówki :D
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 8:34 pm   

Ja moge z czystym sumieniem polecic dr Mirowską na zachodniej 60 (przyjmuje równiez prywatnie ale nie wiem gdzie) jest bardzo dokładna rzeczowa i miła :) nawet mój Adam który niestety boi sie dentysty chodzi do niej bez problemów :) pląby kosztują standardowo chemoutwardzalna 40zł światło 70zł :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 11:02 am   

Dziewczynki a czy któraś zna dobrego stomatologa w okolicach Widzewa lub Olechowa?? poradźcie coś, bo czekać 2 miesiące na wizytę w moim ośrodku zdrowia to raczej mi się nie uśmiecha :(
_________________


 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 12:32 pm   

na widzewie przyjmuje na kasę chorych stomatolożka do której jaj chodzę. Nie pamiętam dokładnego adresu, ale jak możesz poczkać to w czwartek do niej jadę to zapytam dokładnie. Dodam tylko, że plomba światłoutwardzalna nie jest darmowa, kosztuje 60 zł
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 9:19 pm   

to ja mam jeszcze jedno pytanie - orientujecie się ile kosztuje kanałowe - konkretnie kanałowe szóstki? Może ktoś leczył więc wie.
_________________
 
 
 
Gumisia 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 40
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 10:03 pm   

stomatolog Tomasz Hildt przyjmuje na ul.Bartoka 47/2.Ogolnie jest to dokladnie stomatolog i chirurg twarzowo szczekowy.niestety jest to prywatny gabinet wiec platnosci sa wyzsze, jednakze moge go spokojnie polecic
_________________
 
 
Alinka 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Lis 2008
Posty: 11
Skąd: LDZ
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 1:10 pm   

Uffff.... Temat jak dla mnie. Mam kilka ząbków do naprawy a dentysta to dla mnie po prostu wcielone zło!

Usilnie poszukuję "bezbolesnego" dentysty.

Widze, ze te rady są już dość stare więc moze lekko odkopę i zapytam was jakiego dentystę z podejsciem do pacjenta i jak najmniej bolesnego polecacie?

Ktoś z was moze korzystał z usług placówki przy Piotrkowskiej 114?
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Gru 31, 2008 11:36 am   

Ja mogę polecić moją panią stomatolog, ale ona ma gabinet prywatny. Ja również dentystów nie trawię, ale z jej usług jestem wielce zadowolona. Co do bezbolesności - ma świetny, nowoczesny sprzęt, jest sympatyczna i delikatna i mnie zawsze pyta o znieczulenie (nawet do zwykłej wymiany wypełnień). Jakby ktoś był zainteresowany to na priv podam namiary :)
_________________
 
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Sro Gru 31, 2008 5:24 pm   

mój mąż był dzisiaj awaryjnie u stomatologa Julianowska róg Zgierskiej i jest całkiem zadowolony i z obsługi i z cen
_________________
 
 
 
poison_moon 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 31, 2008 6:27 pm   

Ja tez tam chodzę do pani doktor Polakowskiej i tez jestem bardzo zadowolona. Nawet przestałam się stresować przed wizytą. Pani doktor zawsze ma dobry humor, dużo gada spiewa sobie przy borowaniu :D i chyba przez to rewelacyjnie potrafi zniwelować moje zdenerwowanie. Polecam
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 01, 2009 2:19 pm   

Ja chodzę do stomatologa na Tuwima przy ul. Wodnej. Mają podpisaną umowę z NFZ więc bywa taniej (zależy co się robi). Ja chodzę do doktor Pietrzyckiej. Uważam, że jest świetna. Jej robota nigdy nie była do poprawki. Całej naszej rodzinie jak raz zrobiła plombę czy cokolwiek innego to już na zawsze. ;)
 
 
Alinka 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Lis 2008
Posty: 11
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Sty 01, 2009 2:23 pm   

EwaM napisał/a:
Ja chodzę do stomatologa na Tuwima przy ul. Wodnej. Mają podpisaną umowę z NFZ więc bywa taniej (zależy co się robi). Ja chodzę do doktor Pietrzyckiej. Uważam, że jest świetna. Jej robota nigdy nie była do poprawki. Całej naszej rodzinie jak raz zrobiła plombę czy cokolwiek innego to już na zawsze. ;)


Znieczulenie jest? )
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 01, 2009 2:33 pm   

A jak! Oczywiście. Nie ma już chyba stomatologa, który nie stosuje znieczulenia.
Tylko znieczulenie nie jest finansowane z NFZ. Trzeba płacić dodatkowo.
 
 
gosiaczek316 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 8:26 am   

Podnosze temat bo moja dentystka nie odbiera telefonu a Ja pilnie szukam stomatologa na Retkini..Mozecie kogos polecic??
_________________
[/url]
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 9:38 am   

EwaM napisał/a:
Tylko znieczulenie nie jest finansowane z NFZ. Trzeba płacić dodatkowo.


Nieprawda!
 
 
kazia 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 1:29 pm   

Znowu zostanę posądzona o kryptoreklamę :? Mam dobrego stomatologa w Aleksandrowie ręczę za niego swoimi zębami!! :!:
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 1:35 pm   

kazia napisał/a:
ręczę za niego swoimi zębami!!

dobre :mrgreen:

Ja mam dobrą panią stomatolog niedaleko szpitala Korczaka, niestety ceni się i jest dość droga. Ale warto zapłacić, bo jeszcze nigdy ja ani nikt z rodziny nie wracał do niej "z reklamacją".
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Sro Maj 19, 2010 1:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kazia 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 1:46 pm   

agulka1989 napisał/a:
ceni się i jest dość droga. Ale warto zapłacić, bo jeszcze nigdy ja ani nikt z rodziny nie wracał do niej "z reklamacją".

Akurat tu bym nie szukała oszczędności .Na to mi nie żal, byleby było zrobiono jak należy i bez bólu :P

[ Dodano: Sro Maj 19, 2010 2:47 pm ]
Agulka już kocham Cię ;)
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 1:57 pm   

kazia napisał/a:
Agulka już kocham Cię ;)

ooo matko kochana jakie wyznania :smile:
kazia, a co jak narzeczony się dowie?? :razz:
_________________
 
 
sunight 

Dołączyła: 20 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 8:50 pm   

A ja polecam dr Makowską, gabinet w którym przyjmuje mieści się na rogu Rzgowskiej i Kurczaków, rewelacyjna stomatolog, która wyleczyła mnie ze strachu przed dentystą. Przez ostatnie 3 miesiące leczyłam i wybielałam u niej zęby, efekt jest super i każdemu ją polecam.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 10:00 pm   

sunight, a jak u niej z cenami :?:
_________________

 
 
 
amazonka 


Wiek: 38
Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: inąd ;-)
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 5:50 pm   

Ja też w sumie mogę polecić "moją" Panią Dr, po usilnych poszukiwaniach i niestety milczących kontaktach od Forumek, musiałam do kogoś iść i... niesamowicie trafiłam. Przychodnia Frodent na Teofilowie i stomatolog, która wyleczyła mnie z panicznego strachu przed dentystą. Robi znieczulenie bez szemrania i marudzenia, bardzo skuteczne :D I wyleczone zęby są w porządku, a miałam ich sporo do zrobienia. Na fotelu się siedzi dość długo, ale wiem, że jest dokładnie wyborowane, a plomba suszona warstwami, więc na pewno nie wypadnie, jak potrafiła od innego dentysty. Cena: 100 - 150 zł za wypełnienie (w zależności od wielkości :D ), 20 zł znieczulenie, kanałowe nie powiem, bo tego nie liczę, co wizyta dorzucam 20 zł za zmianę opatrunku. Zdjęcie RTG 15 zł dla pacjentów, 20 zł dla kogoś z ulicy.
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 7:32 pm   

amazonka napisał/a:
Przychodnia Frodent na Teofilowie.

oj tak :) jest też na Kilińskiego :) mojemu K. tak szybko wyrwali 8, że nawet nie zdążył poczuć bólu :P
Jeszcze "dobra" jest p. Agata Łoś na Okoniowej. teściowa i K. b. zadowoleni.
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 7:46 pm   

A czy polecacie Klinikę Stomatologiczną " NEO DENTICA" ( Teofilów) i dr Mariusza Kochanowskiego ?? ? Darek jutro będzie miał tam robionego implanta
_________________
 
 
sunight 

Dołączyła: 20 Maj 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 9:47 am   

Pusiak Wysłany: Czw Maj 20, 2010 11:00 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

sunight, a jak u niej z cenami



Pusiak - za plomby płaciłam 120 ze znieczuleniem, chociaż teraz jak miałam robiony przód to wzięła od mnie 150 zl ze znieczuleniem, wybielanie 600, ceny może nie niskie ale stomatolog świetna. Ja przez ostatnie lata oszczędzałam na dentyście, więc jak poszłam to miałam mnóstwo zębów do wyleczenia, ale się udało. 3 miesiące trwało całe leczenie ale ząbki mam teraz super.
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 7:51 pm   

Polećcie proszę dobrego i w miarę niedrogiego stomatologa na Widzewie lub w okolicy.

Moja dotychczasowa pani doktor otworzyła swój gabinet w rawie mazowieckiej, więc trochę daleko żeby dojeźdżać i muszę poszukać kogoś innego :(
_________________

 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 9:42 am   

alamakota, Piasta Kołodzieja 17 - gabinet Art-Dental. Dr Agnieszka Kozuń
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 6:29 pm   

Ja teraz chodzę do "Iks-dent"na Siarczanej 11, do dr Iwony Kral-Szymańskiej, bardzo fajna dentystka, do dzieci też ma dobre podejście.Mąż leczy tam zęby od dłuższego czasu(chyba ze 2 lata już),nic mu nie wypadło. Większość leczenia jest wykonywana na NFZ ale np.za znieczulenie trzeba zapłacić.
Mogę też polecić gabinet A-1 na Doroszewskiego 10, chodziłam tam 7 lat temu(ale prywatnie),plomby trzymają się do tej pory,nic nie wypadło,jedynie trochę się starły. O ile pamiętam, pani doktor nazywała się Helena Stasiak.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Wto Paź 25, 2011 6:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 9:15 am   

A ktoś korzystał z usług doktor Aleksandry Hilt, ul Bartoka 47?

Plecacie czy raczej nie?

Znalazłam gabinet w necie, jest na widzewie, blisko mnie, ale nie wiem czy warto się wybrać, no i jakie ceny...
_________________

 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 11:07 am   

alamakota, dr Hilt jest OK. Ja bym poleciła.
_________________
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 2:16 pm   

Dzięki Meerkat, a nie wiesz jakie są tam ceny?

Muszę zadzwonić i się umówić w takim razie, ciekawe jakie ma terminy :)
_________________

 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 4:22 pm   

alamakota, nie bardzo sie orientuje w cenach bo znam p. dr z Instytutu Stomatologii :)
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 5:26 pm   

mój mąż zaczął chodzic do dentysty na ul Łagiewnickiej okolice Polomarketu. Na razie jest bardzo zadowolony a ma dużo pracy. Na miejscu robią wszystko. Jak był u innego stomatologa to np. żeby usunąć ząb odsyłali go gdzie indziej a tu wsio na miejscu
_________________
 
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:33 pm   

lmyszka, chodzi prywatnie czy w ramach NFZ? jeśli prywatnie, to jak to wygląda cenowo?

[ Dodano: Pią Gru 09, 2011 6:51 pm ]
lmyszka napisał/a:
mój mąż zaczął chodzic do dentysty na ul Łagiewnickiej okolice Polomarketu. Na razie jest bardzo zadowolony

też tam chodzę i też mogę polecić, duży plus, że wszystko na miejscu - rtg, protetyka; "moja" stomatolog bardzo miła, delikatna, wszystko tłumaczy - ca, kiedy i za ile
_________________
 
 
 
kamilcia_1984 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 315
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 11:53 am   

Poszukuję dobrego dentysty i niestety w grę wchodzi tylko NFZ bo z kasą cieniutko a już puchnę i nie mogę dłużej czekać. Pomóżcie
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 12:22 pm   

kamilcia_1984 napisał/a:
Poszukuję dobrego dentysty i niestety w grę wchodzi tylko NFZ bo z kasą cieniutko a już puchnę i nie mogę dłużej czekać. Pomóżcie


pamiętaj tylko że stomatolog na NFZ to i tak duzy wydatek, mało jest darmowe a jesli juz jest to słabej jakości i trzeba dopłacać.
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 7:39 pm   

gdyby ktos byl zainteresowany to polecam Panią Agnieszkę Soska-Czop, lecze u niej zeby od 6 lat i nie moge powiedziec zlego slowa. Pomogla mi takze w otrzymaniu skierowania na chirurgie szczekowa w celu usuniecia w znieczuleniu ogolnym osemek. Leczenie zebow u niej to czysta przyjemnosc, nigdy nic mnie nie boli (dodam jeszcze, ze wczesniej gdy chodzilam do roznych dentystow, zadne znieczulenia wiecznie nie dzialaly, czasami dawali mi po dwa). Gdyby ktos chcial skorzystac to www.dentalia.pl
P.S.
Ceny są przyzwoite :)
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 9:07 pm   

jesli ktos szukal dobrej dentystki na chojnach to sluze pomoca na prv :)
_________________

 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 12:48 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 9:18 pm   

Ja odkryłam Frodent na Teofilowie i raczej pozostanę mu wierna, chociaż ceny niczego sobie... póki co udało mi się tam tylko wyrwać zęba (z powodu skopanej kanałówki przez poprzedniego dentystę i utworzenia się mega torbieli pod korzeniami) ale było naprawdę ok (o ile taki zabieg może być ok) :)

A wiecie może gdzie można w miarę tanio zrobić panoramę zębów (najlepiej Teofilów, ew. Centrum)? Muszę wykluczyć więcej takich niespodzianek jak ta, bo drugi raz takiego bólu nie chcę znosić...
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 9:38 pm   

My zawsze robimy w przychodni na rogu Curie-Skłodowskiej i Lipowej. Nie wiem dokładnie ile sobie liczą, ale kiedyś porównywałam ceny i wyszło mi, że tam jest najtaniej.
_________________

 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 9:57 am   

Witam,
A czy ktoś może leczy się w przychodni PANACEUM na wojska polskiego?
Potrzebuje baardzo dobrej i delikatnej Pani doktor najlepiej na NFZ (wiadomo, że za lepsze plomby znieczulenie trzeba dopłacić) tam mam najbliżej ale jeśli ktoś ma kogoś godnego polecenia to chętnie skorzystam
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 7:12 pm   

kazia napisał/a:
Mam dobrego stomatologa w Aleksandrowie ręczę za niego swoimi zębami!! :!:

Nie wiem czy mowimy o tym samym ale ja tez mam dobrego ;)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl