Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ sBand
Autor Wiadomość
Celia82 

Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 7:45 pm   DJ sBand

Witam wszystkich poszukiwaczy!
Obecnie jesteśmy z narzeczony na etapie poszukiwania DJ na wesele. Dużo pozytywnych opinii słyszeliśmy o DJ sBand.
Co o nim sądzicie? Może byliście na imprezie prowadzonej przez niego?
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Kwi 11, 2013 10:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zofija 

Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 11:54 am   :)))

Byłam na imprezce prowadzonej przez niego. A nawet na dwóch chyba. Raz prowadził wesele mojej przyjaciółki. Super zabawa, przeboje nowe i stare, do tańczenia dużo. A drugi raz jak sie okazało grał w restauracji Le Jardin. Potwierdził nasze zdanie :) Ma nawet stronkę wystarczy wpisać:
sband.pl

Jeśli miałabym jakąś imprezkę to bym go zatrudniła z czystym sumieniem.
 
 
Strzelec 

Dołączyła: 16 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 8:47 pm   

Hej :)
Opinia o Dj sBand... Na pewno bardzo na tak.
Biorę ślub w czerwcu. Bardzo nie chciałam małego zespoliku, który będzie coś plumkał, a porządne duże zespoły biorą taaaaką kasę - 6-7 tys. troszkę za dużo jak na moje możliwości. Zdecydowaliśmy się z narzeczonym na dj`a. Po pierwszych ustaleniach i rozmowach wrażenie bardzo dobre i profesjonalne. Chłopak gra już baaardzo długo na weselach i ma pojęcie o tym co robi. Poznałam go w restauracji Le Jardin właśnie na Sylwestrze gdzie był dj`em. Wzięliśmy wizytówkę i teraz będzie u nas. Przekażę opinię jak poszło i może jakieś zdjęcie :)
Pozdrawiam
 
 
zofija 

Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 8:51 pm   

też go spotkaliście w Le Jardin...? Super.Może się nawet spotkaliśmy razem. ALe my chyba na Sylwku nei byliśmy tylko na Andrzejkach :) ALe zabawa też byłą przednia i rasowa muzyka. Sprawdził sie chłopak nawet na Sylwku. Muszę polecić znajomej :) Ciekawe czy jeszcze tam gra...
 
 
lukasz1990 

Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 22, 2015 8:04 pm   

Zespół SBAND prowadził nasze wesele. Jesteśmy mega zadowoleni z oryginalnych pomysłów chłopaków oraz indywidualnego podejścia do każdej pary. Świetny kontakt, świetni ludzie, świetna atmosfera i zabawa do samego rana! Z czystym sumieniem polecamy chłopaków! :lol:
 
 
angelinab 

Dołączyła: 28 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: z Łodzi
  Wysłany: Pią Sie 28, 2015 8:33 pm   

DJ sBand grał na moim weselu 18stego lipca tego roku. Szukaliśmy kogoś kto będzie w stanie poprowadzic wesele także po angielsku, jako, że mój już teraz mąż jest Holendrem.
Pan Jacek świetnie dał sobie z tym radę i połączył dwie kultury, dzięki czemu wszyscy się dobrze bawili. Bardzo elastyczny człowiek, który wziął po uwagę nasze sugestie co do doboru muzyki jak i naszych gości. Polecam.
 
 
pauka88 

Dołączyła: 02 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Ozorków
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 12:41 am   

Również mogę z całego serca polecić.. grał na naszym weselu w listopadzie 2014. Dzięki niemu nasze wesele było szczególnie udane.. muzyka wyśmienita, kontakt z gośćmi rewelacyjny... dzięki niemu na parkiecie przez cały czas tańczyła większość gości i tak przez ponad 10h... goście do tej pory z wielkim entuzjazmem wspominają nasze wesele. DJ wart każdych pieniędzy. .. myślę że jeszcze kiedyś przy wyjatkowej okazji skorzystamy z jego usług...
 
 
dima 

Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 6:13 pm   

Zespół rewelacja .Podejscie i poprowadzenie imprezy klasa!!! przy tym zespole goscie weselni bawili sie do samego rana. Z całego serca polecam i moja Małżonka też. W przyszłości tylko Ich bedziemy zapraszać(chrzciny,rocznica..) bo naprawde robią kawał dobrej roboty! Panowie graja na saksownie soloweczki i akordeonie. Wyciagaja ludzi z zza stołu dzieki temu nikt sie nie upił i nie zaliczył zgona. Goscie na sali,jak i właściciel sali mowił ze takiej eleganckiej imprezy dawno nie widział.

pozdro dla Jacka i zdzisia :)
Ostatnio zmieniony przez dima Sob Wrz 05, 2015 6:19 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Barima 

Wiek: 31
Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 11:32 am   

U nas na weselu grał Zespół Twist mega fajnie, z wodzirejem super klimat na prawdę mięli pozytywną energię i wesele się udało. Było mega atmosfera pozytywna zachęcali ludzi do tańca także każdy się wybawił świetnie. Takie zespoły powinny być wszystkie z pozytywną energią które rozprowadzają ją po całej imprezie i gościach
Ostatnio zmieniony przez Barima Czw Kwi 27, 2017 11:32 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
sBand 

Wiek: 41
Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 13, 2017 4:31 pm   sBand - rekomendacje i opinie

Serdecznie zapraszamy do działu RECENZJE na naszym oficjalnym fanpage'u na Facebooku oraz na naszej oficjalnej stronie zespołu (sband.pl). Znajdą tam Państwo aktualne opinie, recenzje zawsze na czasie, a także recenzje wideo od naszych Kochanych Par Młodych - zarejestrowane oczywiście tuż po zakończeniu imprezy! :-)

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do współpracy!
sBand
_________________
Muzyk, kompozytor, realizator dźwięku, Dee Jay, producent muzyczny.
 
 
Meg082 

Dołączyła: 14 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 14, 2017 10:17 pm   

Na swoje wesele wybraliśmy zespół sBand i to był trafny wybór! Goście byli zachwyceni, każdy mógł potańczyć przy swoim ulubionym gatunku - wszystkiego było po trochu i to bardzo sprytnie wymieszane, aż się chciało tańczyć do wszystkiego! Humor prowadzącego stał na wysokim poziomie, potrafił rozbawić nawet najpoważniejszych gości. Polecam z całego serca, bo widać i czuć, że chłopaki są bardzo mocno zaangażowani w to co robią. Nasz najważniejszy dzień w życiu będziemy wspominać tylko z uśmiechem, w głównej mierze właśnie dzięki zespołowi sBand!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl