Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Wto Maj 07, 2013 5:29 pm
dj/zespół/wodzirej z płynnym włoskim
Autor Wiadomość
Nefka 

Dołączyła: 05 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 05, 2013 12:31 am   dj/zespół/wodzirej z płynnym włoskim

hej, jestem nowa na forum, witam wszystkich:)

mam taki problem, mój narzeczony jest Włochem, będie połówa gości z Włoch troche z Wielkiej Brytani i pare z Hiszpani/Austri, generalnie międzynarodowo no i co do anglików/hiszpanów itd to nie będzie wiekszego problemu, prawie wszystcy będą w parach gdzie druga osoba mówi płynnie, więc będą sopbie tłumaczyć, ale mam problem z goścmi z włoch, bo będzie ich około 30-40. Oni nie mówią nawet troche po angielsku, chociaz szkoda, bo pewnie łatwiej było bgy znależć wodzireja z angielskim niż z włoskim, no ale co zrobić. Znacie jakiegoś dj/wodzireja z płynnym włoskim?
Jeszcze ktos mi podsunął pomysł, żeby wziąc zwykłego dj i dodatkowo wynajac tłumacza, zeby po prostu p[owtarzaał to co mówi wodzirej, co myślicie? Jakieś rady?

Pozdrawiam!
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 8:28 pm   

Przez kilka tygodni poszukiwałam zespołu/DJa z językiem włoskim :mrgreen: Większość zapytanych odpowiadała, że ewentualnie po angielsku mogą coś powiedzieć lub mogą spróbować przeczytać przygotowany przez nas tekst po włosku :)
Na Targach Ślubnych rozmawiałam z chłopakiem z TuneArt. Powiedział, że sprostają naszym wymaganiom językowym. Nie pamiętam już i nie chcę Cię wprowadzać w błąd - czy ktoś od nich zna włoski czy też mogą zorganizować dodatkową osobę mówiącą po włosku.

[ Dodano: Czw Maj 30, 2013 8:29 pm ]
My ostatecznie zdecydowaliśmy się na polski zespół. Panowie z zespołu włoskiego nie znają, będą mówić po polsku. Zakładamy, że nasi włoscy goście przyjadą, żeby się dobrze bawić na naszym weselu, będą chcieli wesoło spędzić noc i bariera językowa nie będzie wymówką ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl