Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy zdjęcia plenerowe / studyjne?
Autor Wiadomość
Gabi25 

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Lip 26, 2004 1:24 pm   Kiedy zdjęcia plenerowe / studyjne?

Co sądzicie o sesji zdjęciowej przed ślubem? Moim zdaniem to bardzo wygodne, bo nie zostawia się gości samych tylko ze spokoju i bez stresu pozuje do zdjęć! Z kolei moja mama nie moze tego w żaden sposób zrozumieć !! !
_________________
Gabi25
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Nie Mar 19, 2006 9:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2004 1:45 pm   

Ja miałam sesję zarówno plenerową jak i w studiu przed ślubem.
Z tego co w studiu mówili wszyscy sobie robią zdjęcia przed ślubem zanim zostaną wycałowani przez ciotki.
Co do pleneru - to już różnie bywa - niektórzy robią go nawet tydzień po ślubie.

Poza tym wszystko zależy od godziny ślubu - jeżeli wcześnie to fotograf faktycznie może Wam zrobić zdjęcia po ślubie. Jeżli późno bierzesz ślub to jeszcze jeden argument za fotografem przed
 
 
Joasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2004
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2004 2:27 pm   

Ja też będę miała zdjęcia przed ślubem, po fotografie prosto do kościoła. Myśle, że przed całą ceremonią wszystko jest w jak najlepszym porządku : sukienka, fryzura i makijaż, garnitur młodego i zdjęcia wyjdą bardzo ładne.
Moja siostra tez miała zdjęcia przed ślubem i całe szczęście bo w trakcie wesela mój wujek przewrócił ja podczas tańca :) trochę pobrudziła się sukienka :(
Gabi możesz przekonać tym mamę, nigdy nie wiadomo na co wpadną goście :)
 
 
becia 


Wiek: 43
Dołączyła: 19 Maj 2004
Posty: 103
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2004 2:34 pm   

U mnie też rodzinka chciała, żebyśmy do zdjęcia w trakcie wesela jechali. Ale ja powiedziałam, że wole później ślub i w związku z tym zdjęcia przed ślubem(makijaż jest ładniejszy, nie wycałowanym się jest, sukienka jest w najlepszym porządku i nie trzeba gości opuszczać w trakcie wesela). Były to przekonujące argumenty, żeby zdjęcia ustalić przed ślubem.


ślubuję 25.09.2004
 
 
 
niuniab 

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 121
Skąd: Sopot
Wysłany: Pon Lip 26, 2004 2:36 pm   

My też mieliśmy sesję plenerową przed ślubem, jest to bardzo dobre dla gości bo nie muszą na weselu czekać na parę młodą. My po zdjęciach wróciliśmy na błogosławieństwo i udało się wyczyścić moje buty, bo troszkę się w plenerze pobrudziły jak wdepnęłam w miękką ziemię bo rano padało.
_________________
Ślub 12.06.2004
 
 
Gabi25 

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Lip 26, 2004 2:41 pm   

Ja również uważam, że jest to bardzo dobry i wygodny pomysł z tym, ze niestety trzeba sie szybciej wyszykować, bo ja np. ślup mam na 17.00 a zdjecia o 13.00. Ponieważ musimy doliczyć dojazd do dworu, a sama sesja ma trwac 2 godziny, ale co się nie robi!!!
_________________
Gabi25
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2004 3:19 pm   

Ja tez jestem ZA :!: Mialam przed slubem sesje w plenerze i prosto po sesji pojechaliscy ma slub. Nawet sie nie zastanawialam by bylo inaczej. :mrgreen:
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2004 3:30 pm   

pipi napisał/a:
Z tego co w studiu mówili wszyscy sobie robią zdjęcia przed ślubem zanim zostaną wycałowani przez ciotki.

Fiks tak powiedział? 8)
No to my jacyś wyjątkowi byliśmy i nie "wszyscy", bo zdjęcia robiliśmy u niego zaraz po ślubie.
Dlaczego? Pomysł mojego Męża - pierwszy raz tego dnia zobaczyliśmy się dopiero w kościele, więc sesja fotograficzna przed ślubem odpadała.
Początkowo byłam przeciw, a teraz jestem bardzo zadowolona, że do zdjęć pojechaliśmy po ślubie. Wcale nie byłam wybrudzona, wytarmoszona czy świecąca (chyba tylko światłem wewnętrznym - jako szczęśliwa mężatka :) )
Goście byli uprzedzeni, że trochę będą musieli poczekać, więc nikt nie marudził (niektórzy zdążyli się w tym czasie przebrać w bardziej balowe kreacje).


P.S. Dziewczyny temat przenoszę do działu "Fotografia".
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2004 3:33 pm   

Tak powiedzieliw FIKS'ie, serio.
Mnie to akurat pasowało - bo ślub był dość późno.
 
 
otosia 


Wiek: 46
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2004 3:37 pm   

Oczywiście, że zdjęcia przed ślubem!!! Jak najbardziej jestem za!

Makijaż piękny, fryzurka też, stroje (i suknia, i garnitur) w nienagannym stanie. A po ślubie - różnie to może być: wycałowani przez ciotki, przez przypadek od kwiatów można się ubrudzić, no i ten ryż - wszyscy piszą, że zostawia ślady (głównie na garniturze Młodego)... i na zdjęciu różnie to może wyjść. I nie podoba mi się pomysł z zostawianiem gości samych na weselu - byłam na takich weselach i tak jakoś dziwnie było bez Młodych. W sumie wszyscy na nich czekali, i dopiero jak wrócili to się na nowo rozpoczęła zabawa.

Chociaż z drugiej strony wszystko jest zależne od godziny ślubu. Moi znajomi mają we wrześniu ślub o 14-tej, no i na zdjęcia do studia jadą przed slubem, a na zdjęcia w plener po ślubie... Goście są zdani sami na siebie.

Ja będę miała zdjątka przed ślubem! :P
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2004 3:41 pm   

Hm, to ja tylko zaznaczę, że my pojechaliśmy do fotografa między ślubem a weselem, czyli nie wychodziliśmy z wesela.
Różnie to bywa, jednak z własnego doświadczenia mogę napisać, że niekoniecznie po ślubie człowiek jest wybrudzony. :?
Dla niedowiarków - zdjęcia w galerii forumowej.
_________________
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sro Lip 28, 2004 12:22 am   

My mimo, że ślub o 16, mamy sesję u fotografa przed slubem o 14:30 :) i ta godzina wydaje mi się idealna.
_________________
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2004 12:50 am   

Nasz sesja u fotografa również jest zaplanowana przed półtorej godzinki ślubem. Nie chciałam, by po uroczystości slubnej goście na nas czekali, nie chciałam też jechać do fotografa podczas wesela i skracać sobie zabawę, do której szykuję się cały rok :D
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2004 12:27 pm   

my też planujemy przed, my też, my też :)
tylko, że w plenerze, więc nie wiem na ile wcześniej? pewnie też tak 2 godzinki ...?
_________________



"Dziwna rzecz ten wypadek... nigdy go nie ma, dopóki się nie zdarzy..." Kłapouchy
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2004 10:46 pm   

a my wcale sesji nie mieliśmy - tylko fotoreportaż, który zaczął się w sobotę rano u fryzjera, potem jak byłam malowana, potem u rodziców, ślub, wesele, tak do tortu i troszkę dłużej... i tak chyba jest najwygodniej i dla nas najlepiej, bo nie lubimy ustawianych zdjęć choć i takie niestety się znajdą w naszym albumie)..
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2004 10:42 am   

To ja będę miała troszkę inaczej. Podobnie jak Asiek :graba: . Też chcemy zobaczyć się w ten dzień dopiero w Kościele (i mam nadzieje zrobić piorunujące wrażenie na moim przyszłym mężu :) ). Po ślubie nie chcemy jechać do fotografa - bo nie chcemy zostawiać gości na pastwę losu :( . Więc fotograf będzie z nami cały czas. A zdjęcia zrobi nam w plenerze (wesele właśnie mamy w plenerze) podczas, gdy goście będą się zajadć rosołkiem. Może nie będziemy mieli typowych zdjęć pozowanych, ale coś za coś...
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 7:01 pm   

Ja nie popieram zdjęć przed ślubem. Wiadomo, wtedy suknia jest czysta i niepognecina, ale teraz sa takie techniki, że wybielają zabrudzenia, prostuja załamania. Ja nie chciałam fotek przed ślubem, bo to nie ma dla mnie uroku. A co jak młody, albo młoda sie rozmyslą? :roll:
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Megan 

Dołączyła: 13 Sie 2004
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 11:18 pm   

My zdjatka mamy na 14.30 wracamy na blogoslawienstwo i na 17.00 do kosciolka :)
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 11:49 pm   

My mamy ślub o godzinie 13, więc troszkę ciężko wcześniej się wyrobić ze zdjęciami. Po kościele pojedziemy na salę, gdzie będzie obiad, pierwszy taniec, tort, a następnie wyruszamy na zdjęcia.
_________________
 
 
becia 


Wiek: 43
Dołączyła: 19 Maj 2004
Posty: 103
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 2:31 pm   

My też mamy zdjęcia przed ślubem o 15.10, póxniej wracamy do domu, trochę odpoczniemy i błogosławieństwo i na 18-tą do kościoła



ślubuję 15.09.2004
 
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 12:12 pm   

Anion napisał/a:
My mamy ślub o godzinie 13, więc troszkę ciężko wcześniej się wyrobić ze zdjęciami. Po kościele pojedziemy na salę, gdzie będzie obiad, pierwszy taniec, tort, a następnie wyruszamy na zdjęcia.


Anion bardzo wczesnie macie slub.Czemu tak wczesnie?
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 9:07 pm   

Wiesz Tweety u nas to taka normalna godzina na ślub. Byłam raz na ślubie o godzinie 15 i to juz się wszystkim wydawało dość późno. Jak byliśmy w kościele rezerwować termin to wiem że już ktoś ma zamówioną godzinę 12 :) Ale tak wczesny ślub ma swoje zalety. Przede wszystkim rano od razu jest ślub i nie masz juz czasu na rozmyślania i niepotrzebne nerwy. :lol: Ale jest też poważny minus- do fryzjera tzreba umówić się na 6. :?
_________________
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Wrz 15, 2004 3:19 pm   

Zdaje się, że większość z Was fotografuje sie przed ślubem. A my z narzeczonym chcielibyśmy po. Chodzi o takie tam drobiazgi jak obrączki na palcach no i sam fakt, że już będziemy małżeństwem. Nie jestem pewna też czy potrafiłabym się szczerze uśmiechnąć
(aaaa, to potrafię :smilegirl: ) ze zdenerwowania.
Ale... z drugiej strony, ślub mamy o 19 i jeśli do fotografa pojedziemy po pierwszym tańcu, to wrócimy na oczepiny ;)
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pią Wrz 24, 2004 4:28 pm   

My tak jak większość. Po 15 pojechaliśmy do Łagiwenik na małą sesyjkę do, nazwijmy to, teledysku a później do fotografa. Dopiero później był kościół i cała ceremonia :D
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pią Wrz 24, 2004 10:24 pm   

gosiaczek napisał/a:
Zdaje się, że większość z Was fotografuje sie przed ślubem. A my z narzeczonym chcielibyśmy po. Chodzi o takie tam drobiazgi jak obrączki na palcach no i sam fakt, że już będziemy małżeństwem. Nie jestem pewna też czy potrafiłabym się szczerze uśmiechnąć
(aaaa, to potrafię :smilegirl: ) ze zdenerwowania.
Ale... z drugiej strony, ślub mamy o 19 i jeśli do fotografa pojedziemy po pierwszym tańcu, to wrócimy na oczepiny ;)


Gosiaczku popieram Cię :!: Jednak po slubie to po ślubie. A oczepiny zróbcie o 1-1.30
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2004 10:22 am   

My też zamierzamy przed ślubem, nie wiem tylko jak z sukienką, nie ubrudzi się za bardzo? Co myślicie?
_________________
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2004 12:13 pm   

ja uważam że jeśli plener tp tylko w inny dzień - jeśli tak da się dogadać z fotografem (- po ślubie oczywiście). I sukienką i czasem nie trzeba się wtedy przejmować. Co innego jeśli suknia jest pożyczona - ale pewnie i tak się da np.2dni po ślubie.

A jeśli studio to myśle że ten sam dzień nie przeskadza.. zależy głównie od czasu. Lepiej mieć jednak troche więcej luzu - nieprzewidzianych sytuacji jest wiele :)
 
 
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2004 12:24 pm   

Tak, tak, lepiej po wiadomo, człowiek na większym luzie i w ogóle. Problem w tym, że w niedzielę będziemy wyglądali kiepsko, a zaraz potem jedziemy w podróż. Płacić ponownie za fryzjera i makijaż też średnio mi się chce. Także pozostaje dzień ślubu.
_________________
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2004 10:36 pm   

My zamierzamy mieć zdjęcia przed ślubem. Jeszcze nie wiem, gdzie? czy plener, czy studio? Ale na pewno przed ślubem.

Dziewczyny, dajcie mi kopa, bo strasznie opuściłam się z przygotowaniami do ślubu :roll:
_________________
* *Ślubujemy 3-go września 2005* *
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 12:24 pm   

A my mieliśmy przed slubem i wcale nie żałuje. okazało sie ze dwie godziny spedzilismy superowo. Wciaz sie smialismy, ja nie lubie pozowac i było smiechu strasznie zeby mnie jakos ustawic. jestem zpełnie a fotogeniczna:) pozatym sesja trwała 2h i 0,5h dojazdu czyli razem 3h. nie wyobrazam soebi zostawic moich gosci na 3h bez gospodarzy. I powiem szczerze i chyba egoistycznie ja chciałam sie na swoim weselu bawic a nie byc tylko gosciem w waznych chwilach. pozatym kiecka po godzinie zabawy była cała brudna i podarta ale akurat tym sie nie przejełam:)
ale sznuję inne decyzje
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 3:32 pm   

Olcia.W napisał/a:


Dziewczyny, dajcie mi kopa, bo strasznie opuściłam się z przygotowaniami do ślubu :roll:


A co juz przygotowałaś i gdzie ew. Cie kopnąć 8)
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 12:13 pm   

Gosiaczku, na razie mamy salę, kościół, zespół, ale obiecałam sobie, że jeszcze jak najszybciej zarezerwujemy sobie kamerzystę i fotografa, a tu leń mnie dopadł. Ale obiecałam sobie, że zajmę się tym w przyszłym tygodniu :wink:

Ale kop się przyda :!:
_________________
* *Ślubujemy 3-go września 2005* *
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 12:56 pm   

:splash: Masz to ode mnie. Sorki, nie za mocno?

Zupełnie nieoczekiwanie mam wstępny termin u fotografa. A nawet dwa i wciąż nie możemy zdecydować czy przed czy po ślubie... A musimy do poniedziałku
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2004 2:51 pm   

My napewno zdjęcia będziemy mieć przed ślubem(slub o 19) tylko sama nie wiem czy pojechać na zdjęcia i wrócić do domu na błogosławieństwo a pózniej z całą rodzina na ślub ,czy też pojechać do fotografa po błogosławieństwie i pózniej prosto do kościoła
Może kobitki podpowiecie coś !
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Paź 03, 2004 3:02 pm   

Ja mam ślub na 17.00 - a ponieważ mój samochód jedzie pooowoooliii :mrgreen: musimy mieć zdjęcia już na 14.00... :?
Później wracamy na błogosławieństwo i wychodzimy z domu do kościoła :mrgreen:
_________________

 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2004 4:03 pm   

My mieliśmy zdjęcia przed ślubem. Podstawowym powodem takiej decyzji było to, by nie tracić ani chwilki ze swojego wesela. Gdybym miała jeszcze raz wybierać: przed czy po - -wybrałabym tak samo!
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Nie Paź 03, 2004 6:29 pm   

agnieszka napisał/a:
My napewno zdjęcia będziemy mieć przed ślubem(slub o 19) tylko sama nie wiem czy pojechać na zdjęcia i wrócić do domu na błogosławieństwo a pózniej z całą rodzina na ślub ,czy też pojechać do fotografa po błogosławieństwie i pózniej prosto do kościoła


Mamy ten sam dylemat. Tzn. już prawie zdecydowane, że przed. Tylko na ile przed? Wolałabym prosto od fotografa do kościoła. Jakoś mi się nie widzi, żeby po zdjęciach targać się w długiej sukni z powrotem na 4 piętro po to, żeby i tak za kilka minut wyjść.
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 9:35 am   

Ja miałam zdjęcia po ślubie i nie było mowy o innej wersji.
Po pierwsze mąż zobaczył mnie dopiero przed ołtarzem i to było piękne doświadczenie. Jego wzruszenie i wzrok, który zapamiętam na zawsze.
Po drugie nie było wychodzenia z domu, jechania do fotografa, potem znowu do domu na błogosławieństwo, potem czekanie na godzinę albo spieszenie się do Kościoła. Cały ten młynek nas ominął :D
No i mieliśmy szczęście, bo nie musieliśmy zostawiać gości samych sobie uciekacjąc do fotografa podczas wesela :)
Fotograf przyjechał do nas na wesele i zrobił nam cudowny plener (nasza restauracja ma przepiękny plener, mnóstwo zieleni, kwiatów, staw z pomostem) podczas, gdy nasi goście konsumowali pierwszy obiad. Myślę, że nawet nie zdąrzyli się za nami stęsknić :wink: . Dodatkowo mieliśmy klika zdjęć w środku (przy fortepianie itp.).

A zdjęć parę dni po ślubie już wcale nie rozumiem :roll: A co z fryzurą? Co z makijażem? Wszystko od początku się robi?
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 14, 2005 9:53 pm   

my tez mamy zdjecia przed slubem:)nie chcielismy tracic czasu w trakcie wesela na zdjecia gdyz i tak jest krótkie trwa tylko jedna noc :D
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 10:07 am   

My nie mieliśmy tego dnia czasu na zdjęcia przed ślubem, a z kolei po ślubie było już za ciemno na zdjęcia w plenerze, tak więc zdjęcia plenerowe robiliśmy w poniedziałek po ślubie :) Fakt, że musiałam się jeszcze raz ubrać, umalować i uczesać, ale przynajmniej mogę sie pochwalić, że miałam na sobie swoją suknię ślubną więcej niż jeden raz :) (nie licząc przymiarek oczywiście :) ) Tak więc Agato, jest to do zrobienia, a czasem niestety sytuacja zmusza Nas do wykonania zdjęć albo przed ślubem, albo kilka dni po :)
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 10:17 am   

My tak jak Pusiaki Mefiu mieliśmy zdjęcia plenerowe w tygodniu po ślubie.

W naszym przypadku to sprawdziło się idealnie bo nie mieliśmy żadnych ograniczeń czasowych dzięki czemu sesja trwała 4 godziny. Poza tym mogłam bez obaw o stan sukni kłaść się na ziemi, obrzucać liśćmi czy wchodzić na okna opuszczonej i rozwalonej fabryki.

Założenie sukni po raz drugi nie stanowiło problemu. A makijaż i fryzurkę na potrzeby tej sesji zrobiłam sama :30: więc dodatkowych kosztów nie było.
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 9:52 am   

Ja też zastanawiam się, kiedy zdjęcia…

Opcja 1 – w trakcie wesela – dla mnie odpada w przedbiegach. Nie chciałabym opuszczać gości ani tracic zabawy na własnym weselu.

Opcja 2 – przed ślubem – obawiam się tylko o brak czasu na wszystko (mamy w planach plener – ile trzeba liczyć na to czasu?). ?lub wstępnie o 18:00, może przełożymy na 19:00? No i obawiam się o ubrudzenie stroju, nie chciałabym iść do kościoła w brudnej kiecce ;) Odpada też element zaskoczenia, no i obrączki – zakładamy je wcześniej. No i kiedy w takim wypadku błogosławieństwo - przed plenerem i prosto do kośioła, czy po plenerze powrót na błogosławieństwo do domu?

Opcja 3 – po ślubie. Ale tutaj wiadomo – trzeba odtworzyć wygląd z dnia ślubu, a o ile makijaż byłabym w stanie zrekonstruować sama, do fryzjera, trudno, mogłabym pójść drugi raz, o tyle jeśli suknia nie przetrwa wesela w stanie idealnym (w co wątpię), to może być kłopot. Zwłaszcza, że ja chcę ją wypożyczać, więc nie będziemy mieć wiele czasu (niedziela / poniedziałek po ślubie – zmęczeni, itd.).

Ostatecznie chyba skłaniam się ku opcji 2, ale jeszcze się waham…
_________________
chez alma |
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 5:16 pm   

My najprawdopodobniej będziemy mieć zdjęcia plenerowe po ślubie tzn. w niedziele przed II dniem wesela. Akurat będzie mi fryzjerka rano robić fryzure na poprawiny także chyba z odtworzeniem ślubnego wyglądu nie będzie problemów. :wink:
I nie będe musiała opuszczać własnego wesela na conajmniej godzine :wink:
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 6:40 pm   

Bardzo fajny pomysl Edi :graba: :graba: :graba:
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 10:51 am   

Im więcej oglądam zdjęć z plenerów, tym bardziej przekonuję się, że chyba jednak wolałabym zrobić tę sesję innego dnia :?

Na spokojnie, bez nerwów, już z obrączkami (nie chciałabym ich zakładać wcześniej tylko do zdjęcia), bez ograniczeń czasowych, bez obaw o sukienkę, w swobodnej fryzurze i lżejszym makijażu, no i bez niepotrzebnej dezorganizacji dnia ślubu... Widzę coraz więcej plusów takiego rozwiązania :)

Jeden problem jednak pozostaje - Ł. mi się buntuje, że wolałby mieć wszystko jednego dnia i "z głowy" :roll:
_________________
chez alma |
 
 
Magda2 


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 209
Skąd: ...
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 10:56 am   

Nasz slub jest o 15.30, wiec opcja przed odpada.
My zdecydowalismy sie na opcje w trakcie. Coz, bedziemy musieli opuscic gosci na jakas godzinke, ale widze i plusy - troche odpoczynku od zgielku, bo zdjecia dopiero na 20.50 sa zamowione.
A potem - zabawa do bialego rana :mrgreen:
 
 
Klaudia22 

Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 139
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 11:10 am   

My mamy zdjęcia plenerowe na drugi dzien bo:
1) w sobote nie bedzie odpowiedniego światła - ślub o 15,00 wiec plener kolo 17 :/ a we wrześniu to nie tak prosto
2) 2 godzinki z wesela by uciekły
_________________
Ślub tuż tuż...
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 11:16 am   

Trzeba to dobrze przemyśleć, Alma masz chyba ślub o 17 to niby jest to wykonalne ale możecie być zmećzeni juz po sesji, i makijaż iczy fryzurka, żeby była w nienaruszonym stanie, i sukienka oczywiście tez.Ostatnio pobawiłam się na kilku weselach i znajomi mieli zdjęcia w tygodniu we wtorek dtuga para w środe i byli zadowoleni ze wybrali inny dzien,bo sesja trwala 4 h i byli potem juz wymęczeni.Wiąże się to pewnie jeszcze zkosztami i czasem bo trzeba mieć jeszcze raz makijaż i fryzurke nową ale wtedy są te zdjęcia robionje na spokojnie. Asukienka jeśli nawet będzie przybrudzona to i tak tego na zdjęciach nie widać, bo fotograf jakoś tam wybiela potem tą sukienke, nie wiem jak to robi ale tak mówł koleżance bo ta się przejeła, że ma sukienke brudna. Sprawę trzeba przemyśleć i przedyskutować :D
Ostatnio zmieniony przez sylwia Czw Maj 25, 2006 11:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 11:23 am   

?lub co prawda raczej o 18-19, ale i tak ten plener burzy mi cały plan dnia, no i trochę się boję zdjęć w czerwcu w samo południe - bo a) zbyt ostre światło, b) upał może poważnie naruszyć świeżość naszych kreacji :? A przecież to w kościele mamy wyglądac najlepiej...

Co do kosztów - chyba przełknę te dodatkowe 200 zł (fryzjer, makijaż), albo poradzę sobie jakoś sama. Bardziej zależy mi na spokoju w dniu ślubu i pięknych zdjęciach plenerowych :D
_________________
chez alma |
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 11:27 am   

Almo_ szczerze polecam zdjęcia w plenerze innego dnia :) Zwłaszcza ze Zbyszkiem :) Luz, dużo czasu, spokój, o nic nie trzeba sie martwić, nic Cie nie pogania, obrączki na palcach już legalnie :) Praktycznie same plusy, poza tym, że trzeba sie jeszcze raz ubrać, umalowac i uczesać :) No i tak jak pisałam, możesz sie drugi raz ubrac w suknie ślubną :) i jak pogoda płata troche figielków to nie ma strachu, przeczekacie chmury, gorsze światło, macie mnóstwo czasu żeby się ustawić, pogadać ze Zbyszkiem :) Możecie w jakies ekstra miejsce pojechać, na co nie starczyłoby Wam czasu w dzień ślubu....
Jednym słowem, gorąco polecam plener innego dnia :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl