Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nina Fortecka- makijaże ślubne i okolicznościowe
Autor Wiadomość
Paulina.Z 

Dołączyła: 30 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 9:18 pm   Nina Fortecka- makijaże ślubne i okolicznościowe

Serdecznie polecam wykonanie makijażu u Niny!! Pełen profesjonalizm i niepowtarzalność. Każdy makijaż przyciąga uwagę innych osób. Swoim talentem, zapewne, uszczęśliwiła już niejedną Pannę Młodą (w tym mnie), a dzięki świetnej osobowości sprawia, że każda z Nas czuje się przy niej swobodnie (a przy przedślubnym stresie zawsze ktoś taki pomaga). Każda z nas zdaje sobie sprawę, że zazwyczaj wygląd i zachowanie makijażystki wpływa na nasz wybór, gdyż jej osoba, oddaje w jakiś sposób, jakość jej pracy. Widząc Ninę od razu wzbudza zaufanie i czujemy, że jesteśmy w dobrych rekach. Nina dojeżdża do domu, pracuje na profesjonalnych kosmetykach a cena makijażu jest w zasięgu każdej z Nas.
Pewne jest to, że dzięki Ninie, w dniu swojego ślubu, czułam się WYJĄTKOWA :)

1000055_518868051500008_1315008689_n.jpg
Foto: Anna Nowocińska
Pobierz Plik ściągnięto 958 raz(y) 44.8 KB

225834_518375594882587_1721283204_n.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 942 raz(y) 58.62 KB

 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 9:34 am   

taki wątek juz istnieje http://www.forum.wesele-l...c07d0a45#740236
 
 
19karolina87 

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: konstantynów
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 10:08 pm   nina

Drogie Panny Młode :) chciałabym sie podzielić z Wami swoja opinią na temat makijażu który zrobiła mi Nina w dniu mojego ślubu.Makijaż był piękny,bardzo starannie wykonany,mój mąż był zachwycony jak mnie zobaczył a o rodzince nie wspomnę ;P Nina pracuje na profesjonalnych kosmetykach - potrafi wydobyć piękno z każdej dziewczyny ( widziałam kilka jej prac), jest punktualna,dojeżdża do domu - makijaż trzymał się całą noc i rzęsy sztuczne tez Jest sympatyczna osoba która rozładowuje stres w Tym szczególnym dniu Serdecznie ja polecam :D
_________________
karola
 
 
isaz 

Dołączyła: 24 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: od znajomej
Wysłany: Sro Lip 24, 2013 7:45 am   Mistrzyni makijażu !!!

Mnie również do ślubu malowała Nina Fortecka (niedawno zmieniła chyba nazwisko). To był mój pierwszy profesjonalny makijaż i na pewno nie ostatni. W każdym razie kolejny na pewno będzie u Niny. Najpierw spotkałyśmy się na makijaż próbny. Nina przyjechała do mnie do domu. Poświęciła mi bardzo dużo czasu. Dobrałyśmy makijaż idealny do sukienki. Do tego zrobiła mi szybką fryzurę zbliżoną do ślubnej :) )) Byłam bardzo zadowolona. No a w dniu ślubu to już rewelacja. Nina przyjechała punktualnie.....nie.....ona była nawet przed czasem. Zrobiła mi dokładnie taki makijaż jaki wcześniej uzgodniłyśmy, pomogła mi się ubrać, wpięła welon, nawet mojemu mężowi pomagała założyć krawat. Makijaż utrzymał się całą noc i naprawde wzbudzał zachwyt u gości. Szczerze polecam mistrzynię makijażu - Ninę. Dodam jeszcze tylko, że rzadko spotyka się tak utalentowane, ciepłe i uczynne osoby!!!
 
 
cacanus23 

Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 12
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lip 26, 2013 12:45 pm   

Witam przyszle Panne Młode i wszystkie zainteresowane makijzem Niny! :) Z calego serca chcialabym polecic wam przesympatyczna i niesamowicie utalentowana Nine !! !!Z uslug Niny korzystalam kilkakrotnie,malowala mnie na slub i wiele innych okazji i za kazdym razem Ja oraz moje otoczenie bylsmy naprawde pod wielkim wrazeniem!!! Dziewczyna jest BARDZO profesjonalna i ma fach w reku wiec dziewczyny jezeli chcecie wygladac bosko to tylko -NINA:))))

SWIETNA DZIEWCZYNA Z PASJA KTORA NAPRAWDE WIDAC ZE KOCHA TO CO ROBI!!!

MARTA
 
 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 8:58 am   

Będę wdzięczna za jakiś kontakt do Pani Niny na PW. Dziekuję.
_________________

 
 
olqa_b 

Dołączyła: 28 Paź 2013
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 5:55 pm   

Również poproszę o kontakt :)
 
 
oleenka90 

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 18, 2014 11:38 pm   

także bardzo proszę o kontakt :)
 
 
kasiaba 

Dołączyła: 22 Sty 2015
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sty 30, 2015 11:25 pm   

Dziewczyny czy macie może jakieś bardziej aktualne zdjęcia makijażu wykonanego przez p. Ninę?
 
 
joanna gie 

Dołączyła: 10 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 12:11 pm   

Nina - cudowna dziewczyna z wielkim talentem :) !
Małowała do ślubu mnie, moje dwie świadkowe i mamę - każda czuła się absolutnie wyjątkowo. Nina potrafi dopasować makijaż do typu urody i podkreślić to co piękne. Makijaż trzymał się całą noc i co ważne dla mnie, osoby która zazwyczaj używa tylko tuszu do rzęs i delikatnego różu, był bardzo lekki i nie czułam dodatkowej warstwy kosmetyków na twarzy.

Zazdroszczę Ninie jej szóstego zmysłu i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jej talentu ;)
Ostatnio zmieniony przez joanna gie Czw Wrz 10, 2015 12:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
annlena 

Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2016 8:07 pm   

Ja też mogę z całego serca polecić Ninę :) Przesympatyczna, utalentowana osoba. Pracuje na profesjonalnych kosmetykach, potrafi podkreślić to co najpiękniejsze. Pierwszy raz byłam u Niny po makijaż na wesele przyjaciółki, a przy okazji aby sprawdzić czy będzie mi odpowiadała na mój ślubny makijaż w przyszłym roku. I powiem Wam, że nie chcę nikogo innego! :) Wszyscy byli zachwyceni i pytali kto mnie malował. Polecam z czystym sumieniem! Sama długo szukałam i myślę, że znalazłam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl