Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół VOYAGE ze Zgierza
Autor Wiadomość
roksancia
[Usunięty]

  Wysłany: Pią Lip 05, 2013 3:59 pm   Zespół VOYAGE ze Zgierza

Postanowiłam podzielić się z Wami moimi przemyśleniami na temat tego zespołu VOYAGE.
Znalazłam ich ogłoszenie na gumtree i odezwałam się do nich na gg. Pan przez gg bardzo uprzejmy i kulturalny. Umówiliśmy się więc na rozmowę, bardzo chciałam zobaczyć jakiś materiał z wesel, które już się z ich udziałem odbyły.
Pan od początku twierdził, że takich filmów nie posiada, ale ma 1 ze starym składem zespołu.Spytałam zatem czy skoro sam gra na akordeonie to może mi zagrać chociaż marsza i oczywiście uzyskałam odmowę. Pomyślałam sobie, że w sumie i tak chcę zobaczyć marsza, oczepiny i biesiadę przy stołach więc jadę. Pan podał adres trafiliśmy więc z narzeczonym w umówione miejsce. Gdy już weszliśmy do środka zaczęłam zadawać pytania o wyprowadziny z domu itd w końcu gdy już dopomniałam się o tę biesiadę Pan z oporem ale jednak pokazał mi materiał. Jak się okazało Pani wokalistka niejako wymusiła na Panu pokazanie nam również drugiej płyty (a przecież nie miał nic podobno) ostatecznie chciałam jeszcze się potargować ale Pan od razu powiedział, że nie ma takiej możliwości zaliczka 500 zł.
Gdy spytałam o konkursy dla gości dostałam odpowiedź "może jeden przecież nie jesteśmy kabaretem". Stanęło na tym, że narzeczony powiedział, że my się zastanowimy i poprosimy by na czas do końca tygodnia (była środa)zarezerwował nam termin. Zdecydowaliśmy się na inną orkiestrę, bo nie wzbudził ten Pan mojego zaufania miałam wrażenie, że jestem intruzem i tylko czeka aż sobie pójdziemy. Drugi zespół pokazał kilka płyt z wesel, zagrał mi marsza bez proszenia i opuścił przysłowiową stówkę na szczęście i powiedział, że zaliczka to 200 zł a resztę nad ranem po weselu.
Po 2 dniach napisałam wiadomość do tych Państwa, że rezygnujemy z terminu, a Pan odpowiedział "to już i tak nie było aktualne bo wczoraj ktoś już zadatkował ten termin". A gdybym chciała wybrać właśnie ich to co...?? zostałabym na lodzie.
Jeśli nie chcecie zostać bez zespołu bo np. ktoś da więcej niż wy wybierzcie inny zespół. Wokalistka przemiła kobieta i pomocna, chcąca doradzić a Pan to niespełniony muzyk....niestety nie polecam.
 
 
asik72 

Wiek: 51
Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 5
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 7:14 pm   

Cześć Roksa. Niestety ale nie mogę się z Tobą zgodzić jeżeli chodzi o ten zespół. Ja jak i moja rodzina mamy o nich jak najlepsze zdanie. Grali u nas już dwukrotnie (podobno u niektórych grali po 4-5razy hihi). Za każdym razem w innym składzie ale to był też spory rozstrzał czasowy (prawie 8 lat). Najpierw grali na moim weselu w dużym 5 osobowym składzie a potem u mojej siostry w małym duecie. W każdym przypadku goście się znakomicie przy nich bawili. Oczywiście zawsze i wszędzie znajdzie się pijany wujek malkontent ;) ale takie przypadki pomijam. Pani wokalistka jak piszesz jest bardzo sympatyczną osobą ale i Panu niczego nie brakuje. Jest równie sympatyczny a na pewno można się z nim/i dogadać :) Mnie jak i mojej siostrze zrobili dobre jak na tamte czasy ceny. Może nie najniższe ale wiadomo czego można się spodziewać jak jest TANIO ;) Najwyraźniej musieliście się na jakimś etapie uzgadniania nie zrozumieć bo z tego co jest mi wiadomo to akurat ten zespół jest dosyć elastyczny cenowo i ofertowo, starają się dobrać optymalną ofertę pod klienta. My też dostaliśmy kiedyś do nich kontakt od innych. Z tego co wiem to jeden z najdłużej działających zespołów w Zgierzu, choć przez te lata przechodzący różne metamorfozy. Nam też pokazali VHSy z różnych wesel i różnych składów ale to tylko świadczy o pozytywnych zmianach. Na każdej kasecie było widać dobrą zabawę a chyba o to w sumie chodzi :) Są bardzo doświadczeni i mają świetny kontakt z gośćmi i fajny repertuar, rzekłabym na poziomie. No cóż, Tobie życzę udanej imprezy weselnej a ja się cieszę że znów w przyszłym roku na weselu u kuzyna będę się bawić przy Voyagu :razz: Pozdrawiam. Aśka
_________________
Z uśmiechem przez życie :)
 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 02, 2013 8:31 pm   

asik72, Pan nie był elastyczny i nie chciał nawet pokazać mi płyty z wesela, dopiero po interwencji Pani wokalistki okazało się, że płyt było kilka a miało nie być wcale. Nie wiem czy zauważyłaś ale nie oceniam ich sposobu grania a podejście do klienta. Dlaczego inny zespół zagrał nam na żywo marsza? Dlaczego od razu po pytaniu o konkursy dla gości dostałam odp. "nie jesteśmy kabaretem"? I ostatnie pytanie dlaczego nie zadzwonił do nas lub nie napisał na gg, że ma innych chętnych na ten termin tylko olał nas a prosiliśmy o rezerwację tylko na 4 dni?
W moim odczuciu tak nie zachowuje się profesjonalista bo to zespół ma być dla nas a nie my dla zespołu. To oni powinni się tak dopasować by spełnić nasze oczekiwania, w końcu nie robią tego charytatywnie, a w celach zarobkowych .
Przypuszczam, że gdyby trafiło im się inne wesele na ten termin z poprawinami to pewnie też wylądowalibyśmy na lodzie bo tam zarobiliby więcej... ale to już tylko moje przypuszczenia po zachowaniu Pana z tego zespołu.

Aha zapomniałam dodać, że zespół który wybraliśmy jest droższy o kilka ładnych stówek ale dla nich nic nie stanowi problemu, będzie tak jak my tego chcemy i to już zostało nam zapowiedziane na pierwszym spotkaniu. To młodzi mają być zadowoleni.
Ostatnio zmieniony przez roksancia Pią Sie 02, 2013 8:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asik72 

Wiek: 51
Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 5
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pią Sie 02, 2013 9:35 pm   

Roksa, ok każdy ma prawo do swojej oceny. Jednak trudno oceniać kogoś po jednym spotkaniu nie wiedząc tak na prawdę co dana firma sobą reprezentuje. Ja akurat nie przywiązuję większej uwagi do jakichś marszów. Marsz trwa 5-10 minut i nikt o nim nie pamięta. Poza tym osobiście uważam ten element za staromodny i prostacki :) Każdy ma jednak swoje zdanie. Pierwszy raz się spotykam ze stwierdzeniem że zespół ma mi coś zagrać przy spotkaniu informacyjnym. No chyba że jestem zaproszona na ich próbę. W innym przypadku nie śmiałabym o czymś takim nawet wspomnieć. Z tego co wiem zespoły mają swoje strony internetowe i można posłuchać tam demo. Albo się podoba albo nie. Mamy wolny rynek :) Nie bardzo więc wiem do czego zmierzasz. Zamówiłaś w między czasie inny, według Ciebie lepszy zespół więc w czym masz problem ? Firma nie będzie czekać skoro ma pewne zamówienie od innego zdecydowanego klienta. No wybacz ale tak jest w każdej branży. Sama prowadzę małą firmę. Piszesz że powinni się tak dopasować aby spełnić wasze oczekiwania. Ok, ale podczas pracy a nie luźnej rozmowy informacyjnej. To niby co ? mają zatańczyć na uszach żeby je spełnić ? No sorry. A to czy nic nie stanowiło problemu to napisz po swoim weselu. Jestem trochę strasza od Ciebie i znam wielu takich co pięknie bajerzą :razz: Pozdrawiam. Aśka
_________________
Z uśmiechem przez życie :)
Ostatnio zmieniony przez asik72 Pią Sie 02, 2013 9:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 03, 2013 9:29 am   

Asieńko bronisz ich jak lew przypuszczam zatem że albo jesteś jedną z osób występujących w zespole, ich krewną albo znajomą/znajomym :) udzielasz się na forum ślubnym ale 2 posty na 3 pod opinią o zespole o czymś świadczą serdecznie pozdrawiam
Marsz jest grany na życzenie naszych mam, nie uważam ich za prostaczki tak samo jak nie uważam polskich tradycji za prostackie :razz:
Drugiego zespołu nie zamówiłam w tym czasie, najpierw odwołuję jedną rezerwację dopiero potem jadę podpisać umowę z drugim zespołem. Nie jestem małolatką, która nie potrafi się zachować, a dla pozostałych 2 zespołów nie było problemem zagranie czegokolwiek ( nie prosiłam o to ) bo jak sami powiedzieli demo często różni się od gry na żywo, a to oni mają przekonać mnie, nie ja ich :cool:

W czym mam problem? W niczym po to jest forum, żeby wyrażać swoje opinie na pewne tematy i to właśnie robię. Szczególnie, że na temat tego zespołu nigdzie żadnych opinii znaleźć nie mogłam ani ja, ani mój narzeczony. Znalazłam tylko ich ogłoszenia na gumtree (dziwnym trafem pozostałe zespoły nie muszą szukać klientów przez portale z ogłoszeniami). W czym Ty masz problem zupełnie nie mam pojęcia przecież nie piszę na Twój temat ? Chyba, że jednak na Twój....
Ciekawa jestem jak szybko odpiszesz na ten post. :)
To już wszystko co na temat postu miałam do powiedzenia. Póki co mamy w Polsce wolność słowa :)
Ostatnio zmieniony przez roksancia Sob Sie 03, 2013 10:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asik72 

Wiek: 51
Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 5
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sob Sie 03, 2013 8:34 pm   

Oj Roksanko, jeżeli już o to pytasz to tak. Jesteśmy w pewnym sensie znajomymi chociażby ze względu na na to że uczestniczyli w ważnych momentach mojego życia (wesela w mojej rodzinie w tym i moje). Zdziwiona ? Wybacz ale na takim poziomie nie będziemy dyskutować bo widzę że ewidentnie chyba przeżyłaś jakiś zawód. Tak to odbieram, sorki.
Kończę tą polemikę bo widzę że sama zaczynasz gubić się w argumentach, przecząc sama sobie. Piszesz o jakichś portalach
na których Ty sama szukałaś zespołu a potem się dziwisz że ktoś się tam ogłasza,bez sensu. Mogłaś od razu wejść tu
na forum i mieć bardzo duży wybór. Przecież tu tyle zespołów się reklamuje i faktycznie jest w tym coś dziwnego ;)
Ok, kończę bo za chwilę będę posądzona o lobbing, miłość platoniczną i bóg wie co jeszcze ;) Na koniec dodam że rozmawiałam dziś telefonicznie z panem Piotrem o tym temacie tutaj. Był bardzo zdziwiony, ale podobno nie ma tutaj konta.
Prosił tylko aby przekazać że nie jest zainteresowany polemiką o nieistniejącej sprawie z kimś kto nie był nigdy jego klientem.
Więc przekazuję.
Pa! Aśka
_________________
Z uśmiechem przez życie :)
 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 03, 2013 11:21 pm   

Trzymajmy się faktów temat postu to zespół voyage ze Zgierza, a nie moja osoba :) Zespołów nie szukałam na portalach z ogłoszeniami ten akurat wygooglałam przez przypadek po wpisaniu frazy "zespoły Zgierz" w jednym z odnośników było ogłoszenie tych Państwa. Interesowały mnie tylko opinie na temat zgierskich zespołów i dj. Podziwiam Twoje poświęcenie ale nie jest to miejsce na prywatne dyskusje tylko na wyrażanie swoich opinii. W celach dyskusji o mojej osobie zachęcam do prywatnych wiadomości. Widzę natomiast, że opinii tutaj wyrażać nie należy bo jeśli nie jest pochlebna obraca się sprawę przeciwko autorowi opinii. Sprawę uważam za zamknięta i proszę przedmówczynie o nie wyrażanie się na temat mojej osoby bo nie ja jestem tematem tego wątku.
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 10, 2013 3:24 pm   

asik72, forum jest od tego, aby dzielić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami, co zrobiła roksancia. Każdy ma prawo do własnego zdania, jednak pewna kultura obowiązuje, dlatego upominam o dobór słownictwa i sposób wyrażania opinii.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl