Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MILA-TOUR
Autor Wiadomość
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lip 15, 2013 11:59 am   MILA-TOUR

Nie sądziłam, że kiedykolwiek napiszę takiego posta na tym forum... ale jeśli chcecie aby Wasz Wielki Dzień odbył się bez problemów i zgrzytów, łez i wściekłości

! ! NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG TEJ FIRMY ! !

My wynajęliśmy ich 14.04.2013 aby zapewnili transport przyjezdnym gościom z hotelu na ślub (06.07.2013) a później spod kościoła na salę weselną. Byliśmy w ciągłym kontakcie z właścicielem firmy. W środę 03.07 napisałam maila przypominającego o ślubie wraz ze stworzoną przeze mnie mapką dojazdową do hotelu, żeby kierowca nie musiał błądzić. Otrzymałam potwierdzenie, że właściciele pamiętają i bus będzie pod hotelem po gości o 16:10 (ślub o 17:00).

W dniu ślubu, gdy dojeżdżaliśmy już do kościoła (ok.16:30) zadzwoni telefon (dobrze, że mieliśmy komórki przy sobie), że busa nadal nie ma, a goście "kwitną" pod hotelem. Dzwonię przerażona do właściciela firmy. Najpierw nie chciał ze mną rozmawiać i powiedział, że oddzwoni a za drugim razem, gdy wykrzyczałam płacząc do słuchawki o co mi chodzi usłyszałam od gnoja "A TO MIAŁO BYĆ DZISIAJ"? Później już nie odbierał.
Na szczęście udało nam się zamówić taxówki i goście z poślizgiem ale dotarli na nasz ślub...

Niemniej podejście właściciela firmy przewozowej jest PONIŻEJ JAKIEJKOLWIEK KRYTYKI.

Czekaliśmy tydzień na jakiekolwiek słowo PRZEPRASZAM od właściciela firmy. Bezskutecznie. Wczoraj wysłałam do niego wiadomość, że zaistniałej sytuacji nie zostawimy bez echa. Na co ten odpisał, że w dniu naszego ślubu dzwonił z przeprosinami na telefon osoby interweniującej (czyli mój bo tylko ja dzwoniłam do niego) i zostawił przeprosiny na poczcie głosowej... tylko jego problem polega na tym, że ani ja ani mąż nie mamy AKTYWNEJ poczty głosowej na co już zdobyłam odpowiednie zaświadczenie operatora sieci.

Dlatego jeśli szukacie firmy przewozowej na jakąkolwiek okazję, uważajcie na
MILA-TOUR

Może i jest tania ale ich kompetencja, szanowanie klientów i kultura osobista pozostawiają wiele do życzenia.
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 12:17 pm   

I to kolejny dowód na to, że promocyjna cena nie zawsze oznacza dobrej jakości usług, lub usługi jakiejkolwiek, jak w Waszym przypadku. Przykre, że ludzie żerują na nas w tak ważnym dniu... :(
_________________
 
 
gaskaB 

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Wrz 2011
Posty: 250
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 10:44 pm   

koniczynka84, i bardzo dobrze, że napisałaś o tym! Kurcze, ja bym chyba wybuchła jak bym spotkała tego kolesia i po prostu nie ręczyła za siebie. A mówią mi, że jestem nienormalna że dzwonię już teraz potwierdzać wszystkich usługodawców....
_________________

 
 
Aniełek 

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 24
Skąd: Pozań & Łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 11:01 am   

W firmie mieliśmy też z nimi problemy, pani dyspozytorka zapomniała o naszym wyjeździe na konferencję i puściła busa z innym zleceniem.
_________________
w mojej głowie myszy harcują
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl