Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
welon do cywilnego??
Autor Wiadomość
misia82 


Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 133
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 11:16 am   welon do cywilnego??

Hejka, szperam tak po forum, ale nigdzie nic nie mogę znaleźć, więc postanowiłam zadać pytanie w nowym temacie :)
Biorę niedługo ślub cywilny, biała długa suknia itd. i tak mnie nagle dzisiaj wzięło rozmyślanie jakieś - czy welon pasuje do USC, czy już raczej nie. Nie mówię to o mega długim kilkumetrowym welonie, ale o takim króciutkim, do łopatek max, podpiętego z tyłu głowy pod kokiem (lub na). Po uroczystości w USC wyprawiamy normalnie wesele, będzie DJ i zabawa. Ślub ten traktujemy jak każdy inny, a że to "cywilny" a nie "kościelny" to nasz własny wybór.
Jak myślicie?? Można założyć welon, czy to już lekka przesada??
_________________


mój dzienniczek :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16404
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 11:19 am   

zakładaj!
To Twój (ups pardon Wasz) dzień, Wasz ślub i jak czujesz potrzebę welonu to zakładaj :smile:
_________________


 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 6:29 pm   

Ja osobiście nie zakładałam,ale faktycznie jeżeli czujesz taką potrzebę to czemu nie-w końcu to Wasz dzień:)
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 11:45 pm   

Ja myślę, że najważniejsze jest to jak wy się będziecie czuli. Jeśli masz ochotę na welon to załóż! Nie słyszałam, żeby było to zabronione :P
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 6:53 pm   

misia82, daj spokój ja też miałam cywilny i gdyby tylko naszła mnie ochota na welon to na pewno bym zakupiła, a że ja z tych niewelonkowych to wolałam kwiatka we włosach - ale Ty jeśli Ci się podobają i masz ochotę założyć to droga wolna.

Moja koleżanka ostatnio brała ślub chyba na Widzewie i też miała.. i bardzo strojną suknię i welon - wyglądała pięknie :)
Ty też będziesz :)
_________________


 
 
zuz0wa 

Dołączyła: 10 Mar 2014
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 12:11 pm   

Popieram popieram i jeszcze raz popieram ;) Sama się zastanawiałam nad welonem a też będziemy mieć ślub cywilny. To w końcu jedyny taki dzień w życiu, nie ma co sobie żałować, żeby potem sobie nie wypominać, że " a przecież mogłam założyć..." :)
_________________
"Bycie drzazgą w oku rozbawia mnie,
Gdy widzę jak drapiesz, drap ile chcesz"
 
 
JuliaBydg 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 10
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon Mar 31, 2014 7:38 am   

Według mnie to decyzja indywidualna. Jeśli z jakiś względów nie bierzecie ślubu kościelnego to jak najbardziej możesz ubrać welon. Oczywiście w USC welon będzie wyglądać mniej okazale, bo tak naprawdę wnętrza miejsca w którym bierze się ślub tworzą klimat całej uroczystości, ale nikt nie może Ci się dziwić, że chcesz ubrać welon i nikt nie może tego negować :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl