Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ślub cywilny na Bałutach - problemy ?
Autor Wiadomość
alszkaa 

Dołączyła: 17 Maj 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 6:03 pm   Ślub cywilny na Bałutach - problemy ?

Słyszałam od kilku osób, ze ślub cywilny na Bałutach jest rzeczą dla wybranych szczęśliwców. Podobno terminy są tak oblegane, ze trzeba z pół roku albo rok rezerwować. Czy to prawda?
_________________
alszkaa


http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16420
 
 
misia82 


Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 1:29 pm   

Z tego co my w wakacje zaklepywaliśmy termin, to w USC na Piłsudskiego był wielki problem...byliśmy na koniec lipca, to wolne terminy (aż dwa) mieli dopiero na drugą połowę października. W tej samej sprawie dzwoniliśmy na Pabianicką i tam zero problemu, każdy termin (a interesował nas wtedy koniec września/początek października) był bez problemu wolny. Szczerze....na Bałuty w końcu chyba nie dzwoniliśmy, bo zdecydowaliśmy się na 26.10 na widzewie :) Najlepiej zadzwonić do urzędu i się zapytać :) Lepiej termin i godzinę (co równie ważne) mieć zaklepany wcześniej ;)
_________________


mój dzienniczek :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16404
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 9:23 pm   

Z tego co pamiętam, a brałam tam ślub w sierpniu 2009, to w bardzo upierdliwy sposób trzymają się terminów zapisywania na ślub, nawet się tam z jedną panią trochę ściełam.
Chcąc zaklepać termin ślubu na sierpień, najwcześniej można było to zrobić 1 marca. Nam zależało na najpóźniejszej godzinie ślubu, czyli na 17.00 - później ślubów nie udzielali.
Efekt był taki, że czatowaliśmy pod USC 1 marca tuż przed otwarciem żeby nikt nam tej najlepszej wg nas godziny nie sprzątnął sprzed nosa :-/
Mnie to wkurzało, że nie mamy tej sprawy załatwionej nawet pół roku przed ślubem, bo wszystko inne było, tylko nie to.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl