Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierścionek - pytanie
Autor Wiadomość
Bryk 

Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Mar 23, 2013 11:43 pm   Pierścionek - pytanie

Jestem tu świeży, więc mam pytanie :)

Pierścionek zaręczynowy dziewczyna powinna sobie sama wybrać czy lepiej jest jak zrobi się niespodziankę? :)

usunięta reklama z podpisu. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Lut 16, 2016 2:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 12:29 am   

Moim zdaniem niespodzianka, ale powinieneś zawczasu starać się poznać jej preferencje, czyli jak czasem zatrzymuje się obok jubilera zwróć uwagę na co patrzy.
Mi tego zabrakło, choć wiele razy próbowalam dać znak, właśnie zatrzymując się przed witrynami. Pierścionek jest bardzo ładny, ale myślę,że gdyby mój J. bardziej zwracał uwagę na to, co chcę mu powiedzieć, to byłby tańszy, a zarazem bardziej by mi się podobał.
_________________
KAROOSIA
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 7:38 am   

też stawiam na niespodziankę :)
pierwszy pierścionek "niezaręczynowy" wybrałam sobie sama i jest śliczny, ale drugi ten WŁAŚCIWY wybrał już mój Pan - i jest przeeeeepiękny :smile: chociaż też wolałabym tańszy, bo pieniążki przydałyby się teraz na wesele :)
_________________


 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 8:27 am   

Jeśli wiesz jakie dziewczyna ma preferencje to stawiam na niespodziankę. Chociaż w naszym przypadku było tak, że poszliśmy razem do jubilera, ja wybrałam kilka opcji które mi się podobały, a mąż później sam wybrał ten który jego zdaniem był najladniejszy. Jego wybór zobaczyłam dopiero na zaręczynach, no i na szczęście wybrał ten który najbardziej mi się podobał :smile: :)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 10:25 am   

Niespodzianka ale kontrolowana :) Pierścionek przed zaręczynowy bardzo mi się podobał tylko zmieniłabym w nim detale i powiedziałam o tym N. NA jego wzór ze zmienionymi detalami zamówić ten właściwy, jest przepiękny.
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 3:58 pm   

Zdecydowanie niespodzianka :)
Choć jak dobrze znasz swoją dziewczynę, wiesz jaki ma styl i co lubi nosić to powinieneś znać mniej więcej jej preferencje - czy woli klasyczne pierścionki, czy jakieś bardziej wymyślne, drobniejsze oczka czy może wielkie kamienie... ;)
Ale jednak niespodzianka, ja za bardzo nie rozumiem jak dziewczyny chodzą do jubilera i wybierają dokładnie co chcą - jakoś to wszystko chyba traci urok wtedy... ale ja się cieszę ze wszystkiego, co dostanę od mojego Narzeczonego :)
_________________
 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Pon Mar 25, 2013 6:55 pm   

PaulinaPS napisał/a:
Niespodzianka ale kontrolowana :)

U nas było podobnie jak u joannakarolina, wzięliśmy katalog z Apartu i już podczas przeglądania wzdychałam do niektórych modeli, ale nie wiedziałam na co mój M. się zdecyduje. On ostatecznie wybrał i to ten pierścień, który i mnie się najbardziej podobał. :)
Oczywiście kiedyś byłam zdania, że absolutnie facet powinien mnie znać na tyle, że sam bez pomocy będzie wiedział co mi się podoba... trochę mi się zmieniło w tzw. międzyczasie :D
_________________

 
 
Bryk 

Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 10
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 25, 2013 10:29 pm   

Dzięki za rady :) chciaz moje koleżanki mówiły mi że lepiej zabrac dziewczyne żeby sobie wybrała :) ale ja ją wole zaskoczyć i nagle w jakimś niespodziewanym momencie to zrobić :)

usunięta reklama z podpisu. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Lut 16, 2016 2:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 26, 2013 12:43 pm   

Jeśli zupełnie nie znasz jej preferencji to możesz też poprosić jej koleżanki żeby podpytały o takie podstawowe kwestie w stylu białe/żółte złoto ;) dziewczyny często rozmawiają o takich rzeczach więc na pewno znajdą jakiś pretekst do rozmowy o biżuterii i nie będzie to podejrzane :D
_________________
 
 
MagiaZlota_pl 

Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 2:51 pm   

Na dobrą sprawę zależy to tylko od Ciebie,ale z doświadczenia wiem,że najlepsza jest niespodzianka:) Poza tym możesz poczytać wątek na form odnośnie wyboru pierścionka i sam zobaczysz,ze opinie są jednoznaczne.
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 12:18 pm   

Ja wolałam wybrać sama, musisz po prostu sam przemyśleć co by wolała Twoja dziewczyna, bo każda jest inna :)
_________________

 
 
roksancia
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 25, 2013 8:24 am   

Ja również byłam z moim narzeczonym u jubilera i pokazałam co mi się podoba i jak bym mój przerobiła. Dzięki temu mam taki pierścionek, który mi się meeega podoba i jemu odpadł stres, że będzie musiał go wymieniać. ;) Mam dość specyficzny gust i nie jest to typowy pierścionek z oczkiem.
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 28, 2013 10:33 am   

Bryk, zawsze możesz wciągnąć w to jej przyjaciółkę - żeby poszła z Twoją Panią niby po prezent dla siostry/mamy właśnie w postaci pierścionka... najlepiej niech spisze modele które się jej będa podobały i w ten sposób będziesz mógł zrobić uroczą niespodziankę :)
_________________
 
 
MagiaZlota_pl 

Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 2:14 pm   

Myślę,ze ten temat bardzo wiele Ci podpowie,można w zasadzie połączyć ze sobą te dwa watki
http://www.forum.wesele-l...p=752094#752094
 
 
monika73 

Wiek: 50
Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 21
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: Sro Wrz 25, 2013 7:16 pm   

wybadaj najpierw jej gust :) albo weź jej siostre, przyjaciółkę do pomocy :)
_________________
pozdrawiam Monika
 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 26, 2013 8:13 pm   

A myśmy chodzili, przymierzali, oglądali i w końcu ja się uparłam na jeden. ale jeszcze go nie dostałam bo mój M. czeka na odpowiedni moment, i mam tylko cichą nadzieję, że znajdzie ten moment jeszcze przed ślubem xD
_________________


http://makagigi.pl/ -przepisy, dom, ślub, życie ! :)
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 02, 2013 9:03 am   

monika73 napisał/a:
wybadaj najpierw jej gust :) albo weź jej siostre, przyjaciółkę do pomocy :)

Tak najlepiej :)
 
 
kaśka44 

Dołączyła: 18 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 12:33 pm   

Ja bym wolała żeby chłopak sam mi kupił, według mnie to będzie lepsza niespodzianka.
Wszyscy macie rację co do sprawdzenia gustu ;)
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 12:40 pm   

kaśka44 napisał/a:
Ja bym wolała żeby chłopak sam mi kupił, według mnie to będzie lepsza niespodzianka.
Wszyscy macie rację co do sprawdzenia gustu ;)


zgadam się z tym, Marcin sam wybrał pierścionek i to było znacznie lepsze moim zdaniem, większe zaskoczenie i emocje odnośnie tego jak wygląda :) )
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Staviori_pl 

Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 11:41 am   

Podstawa to znać gust swojej partnerki,z tym się zgadzam. Poza tym takze można poszukać dobrego pierścionka z klasycznym zdobieniem kamieniami szlachetnymi (brylantem). Są rożne ciekawe i dobre marki. Warto zwrócić na nie uwagę.

edit: usunięta reklama
_________________
.
Ostatnio zmieniony przez ppola Sob Kwi 26, 2014 8:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oczko39 

Wiek: 39
Dołączyła: 25 Maj 2018
Posty: 3
Skąd: Wilga
Wysłany: Pią Maj 25, 2018 11:23 am   

Czasami można pójść na sposób delikatnie się wywiedzieć ;) żeby trafić w jej gust
 
 
nagnieszka2001n 

Dołączyła: 08 Mar 2022
Posty: 12
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Mar 08, 2022 12:43 pm   

Oczywiście, że niespodziankę ! Czasem pierścionki po rodzinie są fajnym wyjściem.
 
 
ribi 

Dołączył: 04 Sie 2022
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sie 04, 2022 7:15 pm   

Moim zdaniem dziewczyna nie powinna sama sobie wybierać pierścionka. Wtedy romantyczne oświadczyny tracą swój urok... zero zaskoczenia!
_________________
marketplace motoryzacyjny - tego mi trzeba!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl